>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery 2009/2010

Status
Zamknięty.
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
dobry temat, tyle ze jak na dzien dzisiejszy to mozemy powymieniać się plotkami, pierwszym z większych zapewne bedzie transfer Diego do Juventusu, a co więcej to sie okaże. Menedżer Bayernu zapewniał ostatnio, że w lecie do klubu zostanie ściągniętych 2 klasowych zawodników, żeby zatrzymać w Monachium Ribery&#39;ego, jest to możliwe tylko wtedy gdy klub bedzie grał w nast sezonie w LM.

Dla interesujących się rynkiem transferowym http://www.transfermarkt.de/de/
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Podobno Franck Ribery ma coraz większy wpływ na postawę Bayernu ( ostatnimi czasy trochę słabszą ). Nieoficjalne źródła podają, że Francuz męczy nie tylko działaczy Bayernu ale również zawodników swoimi opowieściami o tym, że w Niemczech zdobył już wszystko, co tylko było możliwe i teraz chciałby się przenieść do lepszego klubu, aby móc zdobyć jeszcze więcej. Działacze niemieckiej drużyny są coraz bardziej podenerwowani i mówi się coraz głośniej o tym, że już niebawem Ribery opuści Allianz Arenę.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
A ja mam pytanie, skąd takie ingo wytrzasnąłeś?

I pisze to fan jednego z najwiekszych rywali, 1. FC Nurnberg.

Ja wiem, ze Uli sie uparł i nie sprzeda Francka a do tego mówi, że siądzie do rozmów w sprawie przedłuzenia kontraktu. To co w mediach jest podawane to są bajki.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
A ja mam pytanie, skąd takie ingo wytrzasnąłeś?

I pisze to fan jednego z najwiekszych rywali, 1. FC Nurnberg.

Ja wiem, ze Uli sie uparł i nie sprzeda Francka a do tego mówi, że siądzie do rozmów w sprawie przedłuzenia kontraktu. To co w mediach jest podawane to są bajki.
Bayernu osobiście nie lubię, ale do Ribery&#39;ego nic nie mam, więc nie miałbym po co wypisywać bzdur. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, ale o ile mnie pamięć nie myli, to taka informacja pojawiła się na onecie, bądź na wp !
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jesli jako źródło podajesz onet to nie wróży niczemu dobremu. Nawet jak podasz wp.
Jakbyś podał mi jakieś konkretne, zagraniczne źródło to ok :wink:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
&quot; Po zwycięskim spotkaniu pierwszy o występie Francka wypowiedział się Franz Beckenbauer, który nie ukrywał, że odejście Francuza jest praktycznie przesądzone. &quot;To normalne, że te najlepsze kluby są nim poważnie zainteresowane. Wydaje mi się, że Manchester United oraz Real Madryt to najlepsze dla niego opcje&quot;, przyznał Niemiec. Jak podaje z kolei niemiecki dziennik Bild, żona Ribéry&#39;ego, Wahiba, po tym jak piłkarz został zarekomendowany Florentino Pérezowi przez Zinedine&#39;a Zidane&#39;a, rozpoczęła już poszukiwania domu w Madrycie. &quot;
źródło:RealMadryt.pl
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Plotka i to naprawdę duża. Jeśli masz zamiar wklejać ploty z rm.pl to lepiej sobie daruj. Dla nich Ronaldo kupił 5 domów w Madrycie.

Ja Ci mogą zacytować Honessa, który mówi, że Franck zostaje. Ma dwa lata kontraktu jeszcze i do niego zostaną ściągnięci piłkarze wyróżniający się, tak, żeby nie było sytuacji jak w tym roku.

Rm.pl to akurat najmniej poważne źródło jakie znam. Czasami tylko coś mądrego sie tam ujawi, ale to bardzo żadko.

Żeby nie było OT.

Veh podpisał kontrakt i od przyszłego sezonu będzie trenerem Wolfsburga.

Misimovicem podobno zaintereowany jest Werder.

Transfer Diego do Juve ma być potwierdzony w tym tygodniu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Plotka i to naprawdę duża. Jeśli masz zamiar wklejać ploty z rm.pl to lepiej sobie daruj. Dla nich Ronaldo kupił 5 domów w Madrycie.

Ja Ci mogą zacytować Honessa, który mówi, że Franck zostaje. Ma dwa lata kontraktu jeszcze i do niego zostaną ściągnięci piłkarze wyróżniający się, tak, żeby nie było sytuacji jak w tym roku.

Rm.pl to akurat najmniej poważne źródło jakie znam. Czasami tylko coś mądrego sie tam ujawi, ale to bardzo żadko.

Żeby nie było OT.

Veh podpisał kontrakt i od przyszłego sezonu będzie trenerem Wolfsburga.

Misimovicem podobno zaintereowany jest Werder.

Transfer Diego do Juve ma być potwierdzony w tym tygodniu.
rzadko *

Może i to plotka , ale według mnie w tym roku Ribery odejdzie z Bayernu do mocniejszego zespołu, Realu lub Barcy.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Real nie jest teraz mocniejszym zespołem od Bayernu. Oba kluby mają swoje problemy. Jednak jak oglądam ten Real to wcale lepiej niż Bayern nie wygląda.

Poza tym to tylko Twoje zdanie, przeciwko managerowi klubu. Czyli właścicielom karty zawodnika.
Hoeness jak się uprze to nie odpuści.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Zdaję sobie sprawę z faktu, iż do letniego okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu (aczkolwiek nie uważam, iż temat został otwarty za wcześnie) i o jakiekolwiek potwierdzone w 100% info na razie trudno (choć zawsze coś się znajdzie), ale proszę o unikanie zbędnych dyskusji i nie zamieszczenie informacji, które są jedynie plotkami i nie prowadzą do sensownych rozważań.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Diego przejdzie do Juve , Werder to potwierdził.
I Akarin cos wspomina ze Gomez do Bayernu raczej przejdzie :p
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Tak jak już Ted napisał.
Gomez od przyszłego sezonu w Bayernie. Wszystko ustalone, sam zawodnik mówi, że będzie grał dla Bayernu. Zarządy obu klubów również.
Kontrakt zostanie podpisany po powrocie Gomeza z wycieczki z reprezentacją do Azji.
Ma zarabiać ok 5 mln rocznie, a transfer ma kosztować Bayern około 30 mln.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Martin Jol rozwiazał kontrakt z HSV i zostanie trenerem Ajaxu.

Eichner przechodzi z KSC do Hoffenhiem.

Hannover zagwarantował sobie usługi młodego pomocnika z Ingolstadt, Ramy.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
33-letni defensywny pomocnik reprezentacji Niemiec i kapitan Werderu Brema Frank Baumann po finałowym meczu Pucharu Niemiec z Bayerem Leverkusen (30 maja) zakończy piłkarską karierę. Podpisał już 2.5-letni kontrakt, na mocy którego z początkiem 2010 roku pełnił będzie w klubie z Bremy funkcję asystenta dyrektora sportowego Klausa Allofsa.
_______________
TSG 1899 Hoffenheim sfinalizował transfer 22-letniego brazylijskiego pomocnika Maicosuela. Zawodnik Botafago Rio de Janeiro, który kosztował niemiecki klub ok. 4.5 mln euro, podpisał 5-letnią umowę.
_______________
Borussia Moenchengladbach rozstała się w czwartek z trenerem Hansem Meyerem. 67-letni szkoleniowiec, który zdołał utrzymać drużynę beniaminka w 1. Bundeslidze, uznał, że ekipa popularnych Źrebiąt pod jego wodzą nie będzie w stanie się dalej rozwijać.
_______________
Nowy Mistrz Niemiec dokonuje pierwszych wzmocnień! VfL Wolfsburg sfinalizował transfer 26-letniego pomocnika reprezentacji Danii i zawodnika AJ Auxerre Thomasa Kahlenberga, który podpisał z Wilkami 4-letni kontrakt. Według doniesień, klub z Volkswagen Arena zapłacił za niego 4 mln euro. Moim zdaniem świetny transfer.
_______________
Bayer Leverkusen pozyskał 20-letniego reprezentanta Szwajcarii i napastnika FC Basel Erena Derdiyoka, który związał się z ekipą prowadzoną przez Bruno Labbadię 4-letnim kontraktem. Zarząd Aptekarzy, który podobno zapłacił za piłkarza 5 mln euro, już dużo wcześniej doszedł z nim do porozumienia i zapewnił sobie jego usługi w przyszłym sezonie.
_______________
Wicemistrz Niemiec Bayern Monachium pozyskał 16-letniego środkowego napastnika Admiry Wacker Dominika Burusicia. Młodziutki Austriak będzie grał w rezerwach Bawarczyków, licząc na to, iż Luis Van Gaal (w Alkmaar ciągle dający szansę młodym talentom, które później wyrastały na pierwszoplanowe postacie w AZ) w niedalekiej przyszłości wprowadzi go do pierwszej drużyny.
_______________
25-letni reprezentant Tunezji Karim Haggui podpisał 2-letni kontrakt z Hannoverem 96, do którego przejdzie na zasadzie wolnego transferu z Bayeru Leverkusen.
_______________
55-letni szkoleniowiec Christoph Daum opuścił FC Koeln, by objąć posadę trenera Fenerbahce Stambuł, na której ma zastąpić zwolnionego Luisa Aragonesa. Dla Dauma przeprowadzka nad Bosfor nie będzie pierwszą w trenerskiej karierze, gdyż przez 3 sezony miał okazję prowadzić zespół Besiktasu Stambuł, z którym udało mu się wywalczyć 2 tytuły mistrzowskie i Puchar Turcji.
_______________
Zwolnionego kilka dni temu Hansa Meyera na stanowisku szkoleniowca Borussii Moenchengladbach zastąpił prowadzący w zakończonym właśnie sezonie Arminię Bielefeld 45-letni Michael Frontzeck.
_______________
Borussia Dortmund nie zdecyduje się na wykupienie Kevina-Prince&#39;a Boatenga, w związku z czym niemiecki pomocnik wróci do Tottenhamu Hotspur, z którego był wypożyczony.
_______________
Arminia, która przyszły sezon rozpocznie na zapleczu 1. Bundesligi, pozyskała występującego ostatnio w Panioniosie Ateny 23-letniego napastnika Michaela Delurę, który podpisał z klubem z Bielefeld 2-letnią umowę z opcją jej przedłużenia. Niemiec o polskich korzeniach, który postanowił powrócić do ojczyzny, w przeszłości bronił barw Schalke i Borussi Moenchengladbach.
_______________
Bayern Monachium pozyskał 27-letniego pomocnika SC Heerenveen Danijela Pranjicia. Reprezentant Chorwacji, który podpisał 3-letni kontrakt, kosztował Wicemistrzów Niemiec 10 milionów euro. To już 5. po Ivicy Oliciu, Alexanderze Baujohannie, Anatoliyu Tymoshchuku i Mario Gomezie transfer Monachijczyków.
_______________
Friedhelma Funkela na stanowisku trenera Eintrachtu Frankfurt zastąpił 43-letni Michael Skibbe, który pozostawał bez pracy po odejściu z Galatasaray Stambuł. Przed wyjazdem do Turcji prowadził Borussię Dortmund i Bayer Leverkusen.
_______________
Bruno Labbadia rozstał się z ekipą Bayeru Leverkusen i zastąpił Martina Jola na stanowisku trenera Hamburgera SV. 43-letni szkoleniowiec podpisał z klubem z Hamburga 2-letni kontrakt.
_______________
Miejsce Bruno Labbadii na ławce trenerskiej w Bayerze Leverkusen zajął 64-letni Jupp Heynckes, który w końcówce sezonu prowadził Bayern Monachium. Doświadczony szkoleniowiec, dla którego jest to już 9. klub, jaki będzie prowadził w swojej bogatej karierze (oprócz wspomnianego Bayernu, pracował również w Borussii Mönchengladbach, Schalke Gelsenkirchen, Athletic Bilbao, Benfice Lizbona, Realu Madryt, Tenerife oraz Eintrachcie Frankfurt), podpisał z Aptekarzami 2-letnią umowę.
_______________

Nowym szkoleniowcem 1. FC Koeln, który na stanowisku trenera zastąpi Christopha Dauma, zostanie były coach Schalke 04 Mirko Slomka.
_______________
Dieter Hoeness po 13. latach zrezygnował z posady menedżera Herthy Berlin, a powodem takiej decyzji były podobno różnice zdań z zarządem klubu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
# 1. FC Köln przedłużyło umowę z francuskim pomocnikiem Fabrice Ehretem. 26-letni piłkarz podpisał dwuletni kontrakt z opcją odnowy. Klub potwierdził te wiadomości na stronie internetowej Kolonii Express. Francuz gra w tym zespole od 2006 roku.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
26-letni defensor Twente Enschede Edson Braafheid podpisze w najbliższych dniach umowę z Bayernem Monachium. Obrońca był już bliski przejścia do Ajaksu Amsterdam bądź PSV Eindhoven, ale z okazji gry pod wodzą Luisa van Gaala w ekipie Wicemistrza Niemiec po prostu nie mógł nie skorzystać.
_______________
31-letni bramkarz Heinz Müller od nowego sezonu będzie bronił barw FSV Mainz. Beniaminek 1. Bundesligi za golkipera FC Barnsley, który w przeszłości występował m.in. w Arminii Bielefeld i Hannoverze 96, zapłacił 0.5 mln euro.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Trochę już stary news, ale wpiszę, może dla niektórych będzie to nowość ;)
Transfery trenerów:
Labbadia nowym trenerem Hamburgera SV
43-letni Labbadia podpisał na HSH-Nordbank-Arena dwuletni kontrakt i zastąpi na stanowisku Martina Jola, który przeniósł się do Ajaksu Amsterdam. Labbadia pracował w Leverkusen przez ostatni rok, ale pod jego wodzą Aptekarze zajęli w Bundeslidze dopiero dziewiąte miejsce. W finale Pucharu Niemiec przegrali z kolei z Werderem Brema. Jako, że umowa Labbadii obowiązywała do 2010 roku, Bayer otrzymał odszkodowanie od HSV.
Heynckes trenerem Bayeru Leverkusen
64-letni Heynckes także podpisał dwuletnią umowę w Leverkusen i będzie to dziewiąty klub w trenerskiej karierze. Wcześniej doświadczony szkoleniowiec prowadził Bayern, Borussię Mönchengladbach, Schalke Gelsenkirchen, Athletic Bilbao, Benfikę Lizbona, Real Madryt, Tenerife i Eintracht Frankfurt.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Labbadia nowym trenerem Hamburgera SV
Heynckes trenerem Bayeru Leverkusen
Faktycznie nie są to najświeższe newsy. Zresztą wspominałem o nich 3 posty wyżej.
Jeżeli chodzi o inne transfery trenerów:
Były coach VfL Osnabrück Claus-Dieter Wollitz został nowym trenerem zdegradowanego do 2. Bundesligi Energie Cottbus. 43-letni szkoleniowiec, który podpisał 2-letni kontrakt, na ławce trenerskiej drużyny z Chociebuża zastąpi Bojana Prasnikara, który podał się do dymisji po fatalnym występie w barażach przeciwko FC Nürnberg.
Czy Wollitz, który nie utrzymał na zapleczu Bundesligi ekipy z Osnabrück, będzie w stanie wprowadzić Energie do najwyższej klasy rozgrywkowej?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Tak poza tym Blefast podałeś złą informację w poprzednim poście.

Koln szuka trenera, nie jest nim Slomka. Nawet ni bym brany pod uwagę z tego co wiem.

Bayern zakontraktował lewego obrońce Twente - Braafheid&#39;a. Kontrakt podpisany zostanie na 4 lata, Bawarczycy zapłacą 2 mln za zawodnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom