>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Transfery 2010/2011

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jeśli to prawda oczywiście, bo na stronie Schalke jeszcze nic nie ma.
Ponoć Schalke zakontraktowało też Charisteasa.
Co do Farfana , był jedynym graczem który napędzał ataki drużyny i jest to ogromna strata.
No dokładnie, jak tak będzie to fatalna informacja bo w tym okienku stracili dwa skrzydła [ choć Rakitic śmigał też w środku ] i generalnie plan, który chcieli wdrożyć 1,5 roku temu tj. wzmacnianie zespołu i praca z młodymi nie wypala bo tracą najlepszych graczy,a kupują szrot jak Charisteas.Fatalnie to wygląda bo do końca rundy kto tam będzie grał, Draxler ? Może i zdolny jest, ale czy wytrzyma tyle mecz ? Wątpię.

Też kolejna sprawa, że jak odszedł do Wilków to też Farfan nie zrobił złotego interesu [ pod względem piłkarskim ] bo tam prócz Diego nic dobrze nie funkcjonuje.Będzie drugim, który może rozruszać pomoc.W takim razie w odstawkę idzie Dejagah, zawsze byłem przekonany, że stać go na pierwszy skład, ale jak już go dostał to udowodnił, że za wysokie progi.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Wolfsburg pozyskał trzeciego zawodnika w ostatnim dniu okienka transferowego. Do niemieckiego zespołu dołączył Jan Polák z Anderlechtu. W Wolfsburgu przebywają także Patrick Helmes z Bayeru i Tuncay Şanlı ze Stoke City FC, a VfL już wcześniej sfinalizował transfery Koo Ja-cheola z Korei Południowej i reprezentanta Wenezueli Yohandry Orozco


Były zawodnik Bayernu Ali Karimi powrócił do Niemiec. 32-letni irański skrzydłowy będzie reprezentował barwy Schalke 04
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Piłkarz Borussii Dortmund Tamás Hajnal przeniósł się do VfB Stuttgart. VfB wypożyczył reprezentanta Węgier do końca sezonu.

 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
choć Rakitic śmigał też w środku
Rakitic srodek, ale w tym sezonie mało grał, ogólnie bardzo kontuzjogenny.
Tak jak wspominałem Farfan nic pewnego i mamy:
Nastąpił nieoczekiwany zwrot wydarzeń dotyczący tego piłkarza!

Jak donosi serwis 4-4-2.com, manager Vfl Wolfsburg - Dieter Hoeness, potwierdził, że kierowany przez niego zespół był zainteresowany pozyskaniem skrzydłowego Schalke 04 Gelsenkirchen - Jeffersonem Farfanem, jednak nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji:&#39;&#39;
Według gazety Bild oraz wspomnianego wyżej serwisu powodem zerwania negocjacji jest zarządanie przez Peruwiańczyka odszkodowania z tytułu przedwczesnego zerwania umowy z &quot;Die Knappen&quot;!

Jednak dopóki nie nastąpi oficjalne zakończenie zimowego okienka transferowego to niczego nie można jeszcze stwierdzić ze 100% pewnością. Jednak informacja, która dziś wpłynęła do mediów wydaje się być tą ostateczną co spowoduje, że nasz ukochany &quot;Jeffe&quot; zostanie w dalszym ciągu piłkarzem Schalke 04 Gelsenkirchen!

schalke04.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mako23 27

mako23

Użytkownik
Będzie hit transferowy Bayernu!


Jeden z najlepszych bramkarzy świata będzie od nowego sezonu zawodnikiem Bayernu Monachium. Manuel Neuer przejdzie do bawarskiego klubu w lipcu.
Aktualni jeszcze mistrzowie Niemiec zapłacą za niego Schalke 04 Gelsenkirchen aż 20 milionów euro. To olbrzymie pieniądze, biorąc pod uwagę, że za rok Neuer byłby do wzięcia za darmo. Jednak Bayern nie chce dłużej czekać, tym bardziej że karierę kończy Hans-Jörg Butt, a Thomas Kraft udowodnił, że nie radzi sobie z wielką presją.

Neuer, który od mundialu w Republice Południowej Afryki jest pierwszym bramkarzem reprezentacji Niemiec nie potwierdził jeszcze oficjalnie transferu. Jednak w Bayernie wszystko jest już przygotowane na jego przyjście.
- Wiem, że podjął już decyzję i jest ona słuszna - powiedział prezydent monachijskiego klubu Uli Hoeness, który jeszcze w tym tygodniu rozpocznie negocjacje z Schalke. A klub z Gelsenkirchen na pewno sprzeda swojego wychowanka, bo musi na nim zarobić.
http://diff3.smartadserver.com/call/pubjumpi//6938/S/[timestamp]/?]
[/url] Przejście 24-letniego bramkarza do Bayern wywoła w Monachium spore zamieszanie, bo najbardziej zagorzali kibice nie życzą sobie Neuera w swojej drużynie. Ciągle mają mu za złe, że kilka razy sparodiował Olivera Kahna, który był idolem bawarskich fanów. Jednak Hoeness nie przejmuje się zbytnio opiniami kibiców i zgodnie z zapowiedzią zaczyna budować drużynę, która w przyszłym sezonie ma odzyskać mistrzostwo Niemiec.
Jeśli Neuer oficjalnie już przejdzie do Bayernu, zostanie jednym z najdroższych bramkarzy świata i oczywiście najdroższym golkiperem w Bundeslidze.

Źródło: sports.pl
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Arjen Robben zdecydowanie wykluczył możliwość opuszczenia Bayernu Monachium po zakończeniu obecnego sezonu. Holender w ostatnim czasie łączony był z transferem do Milanu.
- Nigdy nie mówiłem, że chcę zmienić klub. Nie mam zamiaru odchodzić, nawet jeśli w przyszłym sezonie będziemy grać tylko w Lidze Europy - zaznaczył reprezentant Holandii.

- Mam ważny kontrakt z Bayernem i zamierzam go wypełnić. Chcę być uczciwy w stosunku do kibiców. Nigdy nie myślałem o odejściu z Bayernu - podkreślił Robben




bundesliga.pl
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;Real Madryt pozyskał z Borussii Dortmund Nuriego Sahina - poinformował klub na swojej stronie internetowej. Pomocnik podpisał sześcioletnią umowę. Ma zarabiać 2,5 miliona euro za sezon&quot;
eurosport.pl
 
spindoktor 7

spindoktor

Użytkownik
Hamit Altıntop w sobotę pożegna się z Bayernem Monachium. Turek pojawi się na boisku w ostatnim ligowym meczu ze Stuttgartem na Allianz Arena i zrobi dokładnie to samo, co 30 kwietnia zrobił Nuri Şahin. Tego dnia, w meczu Borussii Dortmund z Norymbergą, 22-latek - mimo kontuzji kolana - wszedł na murawę i pożegnał fanów. Altıntop także nie pomoże kolegom w odniesieniu zwycięstwa, ponieważ ciągle narzeka na uraz pleców, ale wyjdzie na murawę, aby wysłuchać należytych oklasków. Po zakończeniu sezonu działacze Bayernu mają ogłosić, że piłkarz podpisał czteroletnią umowę z Realem Madryt.
Realmadrid.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern porozumiał się z Schalke ws. transferu Neuera

Bayern Monachium osiągnął porozumienie finansowe z Schalke w sprawie wykupienia z tego klubu bramkarza Manuela Neuera - informują niemieckie media. Bawarczycy rozpoczęli rozmowy z gwiazdorem reprezentacji Niemiec na temat indywidualnego kontraktu.

Bayern zapłaci za Neuera 18 milionów euro i kolejne 7 milionów w razie spełnienia określonych warunków zapisanych w umowie. Po trzech godzinach rozmów w środę i tygodniach spekulacji, włodarze Schalke zgodzili się na odejście swojego golkipera

Niemieckie media przewidują, że Neuer podpisze z Bawarczykami 4-letnią umowę.

onet.pl
 
G 35

gesio

Użytkownik
3 piłkarzy opuszcza Bayern
Bayern Monachium potwierdził, że Thomas Kraft, Andreas Ottl i Hamit Altıntop opuszczą bawarski klub po sobotnim spotkaniu ze Stuttgartem.
Thomas Kraft ma zamiar dołączyć do Herthy Berlin, gdyż będzie miał tam szansę grać regularnie. - Celem Krafta jest bycie numerem jeden. My nie możemy mu tego zapewnić - powiedział dyrektor sportowy Bayernu Christian Nerlinger.
Z klubu odchodzi też Andreas Ottl. Według doniesień może on dołączyć razem z Kraftem do Herthy.
Karl-Heinz Rummenigge potwierdził także, że z klubu odejdzie Hamit Altıntop. 28-latek najprawdopodobniej przejdzie do Realu Madryt.
Na swojej stronie internetowej klub poinformował, że wszyscy trzej piłkarze zostaną uroczyście pożegnani po sobotnim spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom