>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery 2010/2011

Status
Zamknięty.
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
Marko Arnautović opuszcza szeregi Interu Mediolan. Austriak nie zostanie wykupiony przez mistrzów Włoch z Twente Enschede. Nie oznacza to jednak, że wróci do Holandii. Napastnik nowy sezon spędzi w Werderze Brema.
Działacze ekipy z Bundesligi już doszli do porozumienia z włodarzami Twente odnośnie warunków transferu tego zawodnika. Wiadomość potwierdził pośrednik FIFA Giacomo Petralito.
Latem 2009 roku Austriak trafił do Interu Mediolan, ale w tym zespole zagrał zaledwie trzy razy. Szkoleniowiec Jose Mourinho niechętnie stawiał na tego napastnika. Nerazzurri nie skorzystali więc z prawa pierwokupu.
Snajper podpisał z Werderem kontrakt do 2014 roku.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Gwiazda ligi chorwackiej w Bundeslidze!
Wilki z Wolfsburga po nieudanym sezonie, w którym bronili tytułu mistrzowskiego wzmacniają swoje szeregi. Podczas, gdy trwa telenowela transferowa z Edinem Dżeko w rolach głównych, włodarze VfL sprowadzili na Volkswagen Arena innego snajpera z Bałkanów - Mario Mandzukicia z Dinamo Zagrzeb.
– Spełniło się moje marzenie. Będę grał w niemieckiej Bundeslidze, jednej z najlepszych lig świata. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie razem z Edinem Dżeko będziemy tworzyć atak Wilków – powiedział Mandzukić po sfinalizowanym transferze do Wolfsburga.
Mandzukić był wicekrólem strzelców 1.HNL w poprzednim sezonie, który zakończył z 14 trafieniami. Wilki zapłaciły za zawodnika Dinamo Zagrzeb 9 milionów euro. Było to drugie podejście klubów z Bundesligi w walce o tego piłkarza. Przed rokiem głośno mówiło się o przejściu Mandzukicia do Werderu Brema, jednak wówczas włodarze ekipy ze stolicy Chorwacji zerwali negocjacje, chcąc zatrzymać piłkarza.
Mario Mandzukić trafił do Dinamo Zagrzeb z lokalnego NK Zagrzeb za 1,3 miliona euro. Miał załatać dziurę po Eduardo Da Silvie, który odszedł do Arsenalu Londyn. Nowy nabytek Wilków szybko stał się kluczową postacią w zespole, czym zwrócił na siebie uwagę mocniejszych klubów. W barwach Dinamo Zagrzeb rozegrał 81 spotkań, strzelając 42 gole. Mandzukić ma także jedno trafienie w reprezentacji kraju w 11 występach.
źródło: fussball.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Reprezentant Belgii Timmy Simons przeszedł z PSV Eindhoven do FC Nurnberg. Oba kluby nie ujawniły kwoty transferu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Heiko Westermann został nowym zawodnikiem Hamburgera SV. 26-letni obrońca występował ostatnio w Schalke 04. Zawodnik przygotowywał się z reprezentacją Niemiec do mistrzostw świata, ale kontuzja odniesiona w meczu towarzyskim z Węgrami wyeliminowała go z udziału w turnieju.
- Brakuje już tylko podpisu zawodnika, ale wszelkie warunki transferu i kontraktu są ustalone - powiedział szkoleniowiec Schalke Felix Magath.
HSV na razie nie skomentował tego transferu. Schalke otrzyma za Westermanna ponad 7 milionów euro.
Obrońca reprezentował barwy Schalke od trzech lat. W tym czasie rozegrał 92 spotkania i zdobył 12 goli. W reprezentacji Niemiec natomiast zaliczył 19 występów, w których strzelił dwie bramki.

eurofutbol
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Raul w Gelsenkirchen!
Raúl González, ikona i żywa legenda Realu Madryt, podpisał dwuletnią umowę z Schalke 04 Gelsenkirchen - poinformował niemiecki Bild. Za każdy sezon gry dla Królewsko-Niebieskich otrzyma sześć milionów euro. Jose Mourinho, nowy trener Królewskich nie widział miejsca dla Raula w swoim zespole.
Nie jest to jednak oficjalne stanowisko ani Madrytu, ani Gelsenkirchen, bowiem do tej pory zarówno Niemcy jak i Hiszpanie milczą w mediach. Jednak nie ma co ukrywać, że Felix Magath, trener Schalke 04 jest wielkim zwolennikiem sprowadzenia Raula na Veltins-Arena.
Źródło: fussball.pl
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Gojko Kacar w Hamburgerze SV

Klub z Hamburga zapłacił za 23-letniego Serba 5,5 mln €.

Bild.de


Pierwszy raz od naprawdę kilku ładnych lat jestem zadowolony z przeprowadzonych transferów. Transfery jak dla mnie trafione w samo sedno. Po prostu super!
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Pierwszy raz od naprawdę kilku ładnych lat jestem zadowolony z przeprowadzonych transferów. Transfery jak dla mnie trafione w samo sedno. Po prostu super!
Tylko jak dla mnie HSV znów będzie miało problem z trenerem, bo Veh to słaby trener. Mistrzostwo z VFB to przypadek badziej, bo to Schalke bardziej przegrało niż VFB wygrało.
Zresztą w Wolfsburgu potwierdził &quot;klasę&quot;.
A co do transferów to trzeba przyznać, że w końcu są rozważne i łatają luki tam gdzie trzeba, czyli w defensywie, ale przypadłby się jeszcze kreatywny środkowy pomocnik, bo Ze nie da rady ciągnąć cały sezon do przodu i do tyłu.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Tylko jak dla mnie HSV znów będzie miało problem z trenerem, bo Veh to słaby trener. Mistrzostwo z VFB to przypadek badziej, bo to Schalke bardziej przegrało niż VFB wygrało.
Zresztą w Wolfsburgu potwierdził &quot;klasę&quot;.
A co do transferów to trzeba przyznać, że w końcu są rozważne i łatają luki tam gdzie trzeba, czyli w defensywie, ale przypadłby się jeszcze kreatywny środkowy pomocnik, bo Ze nie da rady ciągnąć cały sezon do przodu i do tyłu.
Otóż to. Veh jak dla mnie się totalnie nie nadaje na trenera HSV. No niestety. Ale muszę się z tym pogodzić. Transfery tak jak już mówiłem trafione w stu procentach. Westermann ma grać w środku obrony, tak wspominał w wywiadzie, a więc jak dla mnie kompletna pomyłka z tamtego sezonu - Rozehnal siada na ławie. Bo jakoś sobie nie wyobrażam, by Mathijsen miał tam wylądować. Więc wzmocnienie obrony naprawdę konkretne. Środek obrony Mathijsen - Westermann. Środek na pewno jeden z najlepszych w Bundeslidze, to nie ulega wątpliwości. Lewa Aogo, prawa Diekmeier/ Demel. Obrona na papierze wygląda świetnie. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale jestem dobrej myśli.
Co do Ze Roberto, to można uznać że transfer Kacara ma na celu pomóc Ze w całkowitym opanowaniu środka pola. Z drugiej strony nie można zapominać, że w środku gra jeszcze nasz kapitan - Jarolim. Więc teraz Veh ma okazję się popisać i ustawić zespół tak, by ta trójka świetnych pomocników się nie zmarnowała. Szczerze mówiąc nie wiem jak on to zrobi. Trudny orzech do zgryzienia. Przecież w obwodzie są jeszcze Rincon, Tavares i Tesche, którzy też chcieli by pograć. Sześciu zawodników, którzy mogą zagrać w pierwszym składzie to zdecydowanie za dużo. Pewnie któryś z nich się pożegna z HSV, jednego może się uda gdzieś wypożyczyć.Sporo jest możliwości, rozwiązań. Ja liczę na kolejny dobry ruch ze strony Bastiana.
Jak na razie to właśnie Reinhardt jest dla mnie wielkim wygranym. Łatanie luk na pozycjach na których były wyraźne braki. W dodatku wypożyczenie Berga - super ruch, poprzedni sezon to totalna klapa, w tym sezonie wypożyczony na odbudowanie formy. O to chodzi. Bastian Reinhardt - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zobaczymy z kim nam się przyjdzie pożegnać, bo to nie uniknione.
Cóż miałem krótko odpisać Akarinowi,a przerodziło się to w analizę środka obrony i środka obrony. Możesz przenieść mój post do odpowiedniego tematu ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Szefowie londyńskiego klubu za wszelką cenę chcą żeby po Royu Hodgsonie zespół przejął znany szkoleniowiec. Na ich liście życzeń pierwsze miejsce zajmuje Niemiec Jurgen Klinsmann - donosi &quot;The People&quot;. Poważnym kandydatem jest też Sven Goran Eriksson.
Najbardziej zdeterminowaną osobą do zatrudnienia Klinsmanna na Craven Cottage jest prezes Mohamed Al Fayed. Nowy menedżer londyńczyków mógłby liczyć na zarobki w wysokości 2 milionów funtów. Według informacji gazety nowy opiekun zespołu dysponowałby 20 milionami funtów na wzmocnienie drużyny.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Kapitan chorwackiej młodzieżówki Mato Jajalo wzmocnił niemiecki FC Koeln. Zwolennikiem sprowadzenia pomocnika był szkoleniowiec Koziołków Zvonimir Soldo, rodak zawodnika. 22-letni piłkarz przez rok będzie występował w Bundeslidze.
FC Koeln zapłaciło Sienie za roczne wypożyczenie Chorwata 250 tysięcy euro. W kontrakcie zapisano także opcję pierwokupu. Transfermakrt.de wyceniło Mato Jajalo na 1,5 miliona euro.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Bayern Monachium poinformował Juventus Turyn, że nie jest zainteresowany pozyskaniem latem pomocnika Diego. Brazylijczyk nie znajduje się w planach nowego trenera Starej Damy Luigiego Del Neriego i władze włoskiego klubu poszukują nabywcy na niego.
Bayern interesował się sprowadzeniem Diego przed rokiem, ale ten ostatecznie przeniósł się do Juventusu. Teraz bawarski klub nie jest już nim zainteresowany.
- Każdego dnia dzwonią do nas agenci, którzy twierdzą, że mają dla nas coś specjalnego. Diego z Juventusu był nam oferowany już przez ośmiu różnych agentów. Ale my już mamy zawodników na tej pozycji. Są to Thomas Mueller i Toni Kroos - powiedział dyrektor sportowy Bayernu Christian Nerlinger.
Było duzo spekulacji na ten temat i dobrze ze cala sprawa sie w końcu wyjasnila.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dominic Adiyiah będzie nowym piłkarze Mainz - poinformował o tym &quot;Bilda&quot; menager Christian Heidel. - Jesteśmy bliscy wypożyczenia piłkarza na rok, z opcją wykupu. Reprezentant Ghany obecnie jest jeszcze zawodnikiem AC Milan.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak transferu nie będzie teraz to w styczniu jest sprawa otwarta, jeśli Werder będzie się liczył w Bundeslidze i w Europie to mogą chcieć go zatrzymać.



Dzeko zostaje w Niemczech. Info
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Sami Khedira po przejściu testów medycznych zostanie graczem Realu Madryt - poinformował na swojej stronie internetowej klub piłkarza VfB Stuttgart. Według informacji niemieckiego dziennika &quot;Bild&quot;, Hiszpanie zapłacili za 23-letniego gracza 14 milionów euro.
O przejściu Khediry do zespołu z Madrytu mówiło się o dłuższego czasu. Nowy trener &quot;Królewskich - Jose Mourinho, zaraz po przyjściu do klubu zapowiadał, że jednym z jego celów transferowych będzie sprowadzenie na Santiago Bernabeu defensywnego pomocnika. Khedira to typowy zawodnik z inklinacjami defensywnymi, który pasuje do charakterystyki podanej przez Portugalczyka
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ostatnio słyszałem plotki o wymianie na linii MU - Bayern. Do Czerwonych Diabłów miałby powędrować Phillip Lahm, natomiast na Alianz Arena miałby trafić Park Ji-Sung + duża dopłata.
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Lahm z Evra mogli by stworzyc naprawdę dobrą pare bocznych obrónców. Lahm może grać na obu stronach. Myśle że to by byłą dobra wymiania na lini Manchester - Bayern zdecydowanie na korzyść Manchesteru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom