>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery 2011/2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Oficjalnie: Fährmann w Schalke​


Ralf Fährmann zastąpi Manuela Neuera w bramce Schalke 04 Gelsenkirchen. 22-letni bramkarz do Schalke przechodzi na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał czteroletni kontrakty.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rozwiązania, ponieważ Ralf posiada wszelkie niezbędne cechy - powiedział dyrektor sportowy Schalke Horst Heldt.

Dla Fährmanna jest to powrót do Gelsenkirchen, gdzie występował już w latach 2007-2009. W pierwszym zespole rozegrał jednak tylko trzy spotkania. Następnie przeniósł się do Eintrachtu, gdzie z bardzo dobrej strony prezentował się w ostatnim sezonie.

bundesliga.goal.pl


Dwa wzmocnienia Bayernu​



Bayern Monachium potwierdził w środę transfery bramkarza Manuela Neuera i obrońcy Rafinha. Reprezentant Niemiec został pozyskany z Schalke Gelsenkirchen, a warunki transakcji nie zostały ujawnione. Z doniesień wynika, że Bayern zapłaci za niego 19 mln euro.

Transfer zostanie formalnie sfinalizowany 1 lipca, kiedy to 25-letni Neuer podpisze pięcioletni kontrakt.

- Dzisiaj Bayern Monachium i Schalke 04 uzgodniły warunki transferu Manuela Neuera. Neuer dołączy do zespołu 1 lipca 2011 roku - czytamy oświadczeniu Bayernu.

Rafinha z kolei wraca do Bundesligi po roku gry we Włoszech. Brazylijczyk nie zadomowił się w Genoi i będzie teraz grał na Allianz Arena. 25-letni zawodnik podpisał z Bayernem trzyletni kontrakt, a kwota odstępnego wyniosła 5,5 mln euro. Były piłkarz Schalke jest zachwycony transferem i wierzy, że uda mu się w końcu zdobyć mistrzostwo Niemiec.

- Jestem zachwycony, że przeprowadzka do Monachium została sfinalizowana i będę mógł znowu grać w Bundeslidze - powiedział Rafinha.

bundesliga.goal.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
podobno fc koln się osłabia bo peszko ma odejśc do wisły. prawda to ?
Nieoficjalnie jak podał Orange Sport Peszko odchodzi z Koloni bo Niemiecki klub nie spełnia jego wymagań finansowych. Co ciekawe Peszko zarabiał 60 tysięcy € miesięcznie czyli prawie dwa razy tyle co Smolarek w Polonii, wiec nie wiem skąd pomysł o transferze do Wisły, której nie stać na zawodnika który życzy sobie więcej niż 240 tysięcy złotych miesięcznie. Wątpliwy jest także transfer do innego niemieckiego klubu, bo Peszko spędzie tylko pół roku w Bundeslidze i nie zaprezentował się na tyle dobrze, żeby inne kluby się niem zainteresował. Pytanie czy Turcja i Cypr to kierunek Sławka ;).
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie wiedziałem, że tyle zarabia a to jest sporo.

Do kolegi wyżej z jego pytania można wysnuć dwie odpowiedzi - czy może opuścić Kolonię ? Owszem może, ale dlatego, że przedłużenie kontraktu zależało od utrzymania Koln co w końcu im się udało, ale tutaj też raczej musi być wola klubu do tego aby go zatrzymać w klubie, tutaj nie mam informacji czy władze Koziołków są zainteresowane jego usługami.
Czy osłabi Koln ? Wątpię, dla mnie ten transfer był nieporozumieniem, odszedł z Lecha przed meczami z Bragą do mocnego przeciętniaka, pamiętam jak weszło jarało się tym, że pogra z BVB, Bayerem i innymi, a może się tak skończyć, że zostanie na lodzie, bez kontraktu także widać, że na tej stronie też pracują pajace.

Nowy bramkarz Schalke - ciekawa opcja, na pewno będzie zapamiętany z tego, że obronił dwa karne z BVB czy też za kiks właśnie w meczu z Schalke gdzie chyba zrobił karnego na Raulu, albo Raul strzelił po tym jak Fahrmann wypuścił sobie piłkę.
Dość przyzwoicie prezentował się w Eintrachcie, ciekawe czy Schalke znów wypuści na salony gwiazdę na tej pozycji, uważam, że aż takiego formatu jak Maniek to bramkarz nie będzie, ale czemu nie czołówka golkiperów w BL ?

Jeszcze jedna sprawa.

Alofs znów znalazł po Diego, Oezilu kreatywnego pomocnika, a widać, że Bayern też potrafi robić interesy.Mehmet Ekici nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu w seniorskiej ekipie FCB [ z moich źródeł ], a wyciągneli za niego aż 5 € co za tak młodego piłkarza jest sporo.Tutaj też rodzi się pytanie czy on będzie ciągnąć grę Bremeńczyków bo nie przedłużył umowy Frings, słyszałem o niedobrych stosunkach z Marinem, który chcę odejść, nie wiem czy nadal mają cierpliwość do Avdica.

Norymberga zaś, nigdy ich nie lubiłem, ale za poprzednią rundę zyskali u mnie sporo bo prezentowali świetny futbol głównie opierając się na młodych graczach, dziś w Bawarii części ważniejszych z nich nie ma - Schieber wraca do Stuttgartu, Gundogan w BVB i Ekici w Werderze, dziś potwierdził swoje odejście Wolf, doświadczony stoper.Oby Hecking potrafił to poukładać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Fuchs w Schalke​





Christian Fuchs został nowym zawodnikiem Schalke 04 Gelsenkirchen. Grający dotychczas w FSV Mainz obrońca, podpisał z Schalke kontrakt do 2015 roku. Kwota transferu według nieoficjalnych informacji wyniosła około czterech milionów euro.

- Schalke to ogromny klub. W 1997 roku zdobył Puchar UEFA, a w tym sezonie dotarł do półfinału Ligi Mistrzów - powiedział Fuchs.

- Kibice są fantastyczni, imponujący jest stadion. Uważam, że mój styl gry będzie pasował do Schalke, ponieważ gram agresywnie i będę walczył do samego końca - dodał piłkarz.

bundesliga.goal.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern wypożyczył Japończyka


Bayern Monachium pozyskał na zasadzie wypożyczenia zawodnika Gamby Osaka - Takashi Usami. Bawarczycy zapewnili sobie opcję transferu definitywnego za kwotę około trzech milionów euro.

O tym transferze informuje w czwartek magazyn Kicker. Japończyka nowy trener, Jupp Heynckess, miał nazwać &quot;wielce utalentowanym zawodnikiem ze świetlaną przyszłością&quot;.

Takashi Usami miał być obserwowany przez wysłanników Bayernu przez ostatnie sześć miesięcy. Za swoje występy został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem sezonu w lidze japońskiej.

bundesliga.goal.pl
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Mateusz Klich, dotychczasowy gracz Cracovii podpisał 3 letni kontrakt z Wolfsburgiem. Cracovia zarobiła na sprzedaży 21 letniego zawodnika 1,5 mln euro co jest rekordem transferowym kluby z ulicy Kałuży.
 
S 381

szczurek

Użytkownik

Piłkarz FC København William Kvist podpisał czteroletni kontrakt z VfB Stuttgart.
26-letni William Kvist najczęściej gra jako środkowy pomocnik, ale może występować na każdej pozycji w defensywie lub w środku pola. Był zawodnikiem FC København przez siedem lat. Ma na koncie 20 meczów w reprezentacji Dani.
źródło: Goal.com
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Mateusz Klich, dotychczasowy gracz Cracovii podpisał 3 letni kontrakt z Wolfsburgiem. Cracovia zarobiła na sprzedaży 21 letniego zawodnika 1,5 mln euro co jest rekordem transferowym kluby z ulicy Kałuży.
Dla niego dobrze dla Pasów już nie koniecznie. Sam pamiętam jego wolne. Dobry zawodnik trochę za tani poszedł w porównaniu np do mierzejewskiego... 4 razy taniej prawie
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Mistrz Niemiec Borussia Dortmund ustaliła warunki kontraktu z 18-letnim pomocnikiem Mustafą Aminim.
Młody Australijczyk jest obecnie zawodnikiem Central Coast Mariners. Utalentowany zawodnik przebywał już w Dortmundzie w marcu, kiedy kilka razy trenował z drużyną i bardzo spodobał się niemieckiemu klubowi, który zdecydował się go pozyskać.
- Mustafa uzgodnił warunki czteroletniego kontraktu z Borussią. Teraz tylko kluby muszą ustalić warunki transferu - powiedział menedżer zawodnika Buddy Farah.
Podobno wcześniej australijski klub odrzucił ofertę Borussii wartą 100 tysięcy euro. Teraz jednak Niemcy zdecydowali się wrócić do negocjacji.
W sezonie 2010/2011 Amini wystąpił w 23 ligowych spotkaniach Central Coast Mariners, strzelając jedną bramkę. Ma na koncie już także jeden występ w reprezentacji Australii do lat 23.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lukas Schmitz w Werderze​


Werder Brema wzmocnił swój skład pozyskując z Schalke Gelsenkirchen obrońcę Lukasa Schmitza. 22-letni piłkarz po przejściu testów medycznych podpisał na Weserstadion czteroletni kontrakt. Werder zapłacił za niego milion euro.

Schmitz zadebiutował w Bundeslidze w sezonie 2009/2010 i łącznie zagrał w lidze w 52 spotkaniach, zdobywając w nich dwa gole. W ostatnim sezonie były zawodnik VfL Bochum w ostatnich rozgrywkach zanotował 23 występy, w który zaliczył dwie asysty.


bundesliga.goal.pl
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
HERTHA BERLIN PODPISUJĘ KONTRAKT Z FRANZEM
29 letni obrońca Maik Franz podpisał 3 letni kontrakt z beniaminkiem Herthą Berlin. Piłkarz przeszedł na zasadzie wolnego transferu po tym jak Eintracht Franfurt spadł z BUNDESLIGI.
Dyrektor od spraw sportu Michael Preetz jest bardzo zadowolony z tego transferu. Franz jest bezkompromisowym obrońcom z dużym doświadczeniem co z pewnością ułatwi mu adaptację w nowej ekipie.​
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
No to dobry transfer Werderu, Maik Franz jest bardzo solidnym obrońcą. Jeśli Naldo nie odejdzie to stworzą dobry duet - niemiecka solidność i siła, plus brazylijska finezja.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Werder to w napastników powinien zainwestować, stary Pizarro, młodzi i przeciętni Arnautović i Wagner to za mało na walkę o europejskie puchary nawet jak teraz 7 drużyn ma szansę. Przyszedł czas żeby do Bremy przyszedł piłkarz z poważnym nazwiskiem, doświadczony i zdolny, który da nowa świeżość z przodu bo inaczej przyszły sezon skończy się jak poprzedni.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Takim miał być Marin - który był kreowany na następcę Ozila, ale w ostatnim sezonie, mimo że nie grał dobrze, to jednak nie miał aż tak dużego wpływu na wyniki zespołu jak Ozil, a kompletnym niewypałem był Wesley.
Wydaje mi się, że paru zawodników jest już znudzonych grą w tym klubie. Mertesacker, Fritz, Naldo, Hunt
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
Pomyliło mi się, bo jeszcze rano śledziłem dziś niemieckie forum Bayeru Leverkusen, bo jestem ich kibicem i tam było napisane, że Werder też się nim interesuje, bo nie wiadomo w jakiej formie będzie Naldo po tej długiej kontuzji. No i miał przebić inne oferty - tym bardziej zmyliło mnie dodane zdjęcie. Sory za zamieszanie ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Werder to w napastników powinien zainwestować, stary Pizarro, młodzi i przeciętni Arnautović i Wagner to za mało na walkę o europejskie puchary nawet jak teraz 7 drużyn ma szansę. Przyszedł czas żeby do Bremy przyszedł piłkarz z poważnym nazwiskiem, doświadczony i zdolny, który da nowa świeżość z przodu bo inaczej przyszły sezon skończy się jak poprzedni.
No w sumie masz rację, co prawda Werder nadal gra więcej ofensywnie aniżeli w defensywie, ale rzeczywiście przydaloby się aby Alofs wymyślił kogoś dobrego do przodu bo jak na razie widać, że Avdic nie wypalił, nie wiem jakie z nim wiążą nadzieje, czy nadal będzie trzymany czy nie.Wraca Rosberg i chyba nie mają planów go dalej wypożyczać także on może pociągnie tą formację.Szkoda, że zamiast Schmitza z Schalke nie ściągnęli Pandera [ poszedł do H96 ] bo jakby mu dali się odbudować to mieliby kapitalnego obrońce.Kupili też z Bayernu Ekiciego, już dość ograny w Norymberdze, wydaje się, że będzie liderem drugiej linii bo Marin chce odejść.Dali za niego 5 mln €, spora kasa jak na nierozegranie ani jednego meczu w Bayernie.

a kompletnym niewypałem był Wesley.
Wesley to taki zapchaj dziura, grał na prawej obronie, grał w środku pomocy i nie nazwałbym tego niewypałem bo miał kontuzję i dość długo leczył, a dużo ludzie w środowisku bremeńczyków czekało na jego powrót.Wrócił pod koniec sezonu i grał już co nieco [ nawet w meczu powrotu samobója strzelił chyba ].

Co do Schalke to Rangnick robi czystkę, sprzedał Schmitza, Pandera, Platiskasa [ tego mi najbardziej szkoda, zawsze podobała mi się jego gra ], Karimiego i Charisteasa oraz jeszcze kilku mniej istotnych graczy, ale oni zajmowali miejsce w kadrze.Wydaje się rozsądne działanie bo wracają młodzi : Holtby, Moravek, Jones również oraz co ciekawe dla mnie to kupił z Aachen młodego Hogera, uważam, ze to może być ciekawy gracz.Włączył też do kadry Wiegela, rocznik 91, obok Draxlera chyba najmłodszy zawodnik.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
No tak, ale Wesley miał być nowym Diego ze świetną techniką, dryblingiem. Ale może się przebudzi.
Co do Schalke, to faktycznie - mądrze odmładzają zespół. Największym wzmocnieniem będzie powrót Holtbiego, a Drexler może być kolejnym po Gotze wielkim talentem z Niemiec, bo póki co gra bez kompleksów.
Ciekawe jak Hamburg zagra. Mają Arnesena, który wypożyczył im 3 zawodników z Chelsea: Mancienne, Sala, Tore, chyba też Bruma. Z drugiej strony strata Mathijsena, van Gola i Trochowskiego może nie do zastąpienia - choć w sumie Ci dwaj ostatni nie mieli aż takiego wpływu na wyniki Hamburga. Poza tym nie mają już Rosta na bramce, który zakończył karierę.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ciekawe jak Hamburg zagra. Mają Arnesena, który wypożyczył im 3 zawodników z Chelsea: Mancienne, Sala, Tore, chyba też Bruma. Z drugiej strony strata Mathijsena, van Gola i Trochowskiego może nie do zastąpienia - choć w sumie Ci dwaj ostatni nie mieli aż takiego wpływu na wyniki Hamburga. Poza tym nie mają już Rosta na bramce, który zakończył karierę.
+
David Rozehnal odchodzi z HSV do Lille a około 500.000€
Na bramkę wchodzi od nowego sezonu Jaroslav Drobny, który był chyba najmądrzejszym (biorąc pod uwagę przyszłość i kasę) zakupem starego zarządu przed poprzednim sezonem. Wiadomo było, że Rost będzie karierę powoli kończył, a oni ściągnęli za darmo jednego z lepszych bramkarzy w lidze.
Poza tymi transferami będzie chyba się można spodziewać jakiegoś mocniejszego transferu spodziewać, bo coś dziś o tym Arnesen mówił, że każde Euro jest ważne i pewnie mówił to w kontekście zakupu kogoś nowego ;)
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
No to teoretycznie Hamburg jest bez obrony jeśli odszedł też Rozehnal. Mancienne to wielka niewiadoma, podobnie jak Bruma - choć obaj pewnie potencjał mają. Bo Westermann i Demel mocno spuścili z tonu w poprzednim sezonie. Ja na pewno też więcej, bo Diekmeierze się spodziewałem. Nadzieją natomiast z pewnością ciągle jest Aogo.
Prawie czytam, że Colin Benjamin też odchodzi TSV 1860 Monachium, choć on znaczącej roli w tym klubie nie pełnił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom