Transfery - z dn. 08.07.08 (Będą kolejne aktualizacje)
Wszystkie transfery, które zostały przeprowadzone w Primera Division do dnia 8 lipca:
1. Atletico Madrid
Przybyli: Tomas Ujfalusi (Fiorentina); Heitinga (Ajax); Diego Costa, Mario Suárez (oboje z Celta); Coupet (Olympique de Lyon); Sinama-Pongolle (Recreativo de Huelva); Paulo Assunçao (Porto)
Odeszli: Eller, Braulio (Zaragoza); Pichu Cuéllar (Sporting de Gijón); Falcón (Celta); Mista, Zé Castro (Deportivo la Coruna); Roberto (Recreativo de Huelva)
2. F.C. Barcelona
Przybyli: Piqué (Manchester United); Seydou Keita, Dani Alves (Sevilla); Martín Cáceres (Villarreal); Pinto (Celta de Vigo); Henrique Bussa (Palmeiras)
Odeszli: Edmilson (Villarreal); Thuram (PSG); Ezquerro, Zambrotta (AC Milan); Giovani Dos Santos (Tottenham); Dimas (Numancia)
3. Betis Sevilla
Przybyli: Vivaldo (Sporting de Lisboa); Óscar López (Nástic de Tarragona)
Odeszli: Fernando (Málaga); Somoza (Vélez Sarsfield); Toni Doblas (szuka klubu)
4. Athletic Bilbao
Przybyli: Gaizka Toquero (Sestao River); Lafuente (Espanyol); Javi Casas, Del Olmo (oboje z Eibar); Vélez (Hércules)
Odeszli: David Cuéllar (Murcia); Aranzubia, Expósito, Del Horno (wszyscy do Valencii)
5. Deportivo La Coruna
Przybyli: Omar Bravo (Chivas de Guadalajara); Laure (Deportivo B); Filipe Luis (Rentistas); Momo, Aythami (oboje z Xerez); Pablo Álvarez (Racing de Santander); Adrián, Jairo (oboje z Alavés); Rodri (Poli Ejido); Lafita (Zaragoza); Mista, Zé Castro (oboje z Atlético Madrid)
Odeszli: nikt
6. Espanyol
Przybyli: Beranguer (Numancia); Cristian Álvarez (Rosario Central); Bartolomé Márquez, José Callejón (oboje z Real Madrid Castilla); Sergio Sánchez (Racing de Santander)
Odeszli: Ernesto Valverde (Olympiakos); Lafuente (Athletic); Albert Serrán, Fede, Jordi Gómez (wszyscy do Swansea); Clemente Rodríguez (Spartak Moskwa); Tito (Legia)
7. Getafe
Przybyli: Joffre Guerrón (Liga Deportiva Universitaria de Quito); Eugen Polanski (B. M'Gladbach); Rafa (Valladolid); Ibrahim Kas (Besiktas); Adrián (Real Madrid Castilla); Luis García (Celta); Nacho (Real Sociedad)
Odeszli: Rubén de la Red, Esteban Granero (oboje do Real Madrid); Pablo Hernández (Valencia); Braulio (Zaragoza); Gavilán (Valencia); Luis García (Tenerife)
8. Malaga
Przybyli: Pere Martí (Elche); Cuadrado (Murcia); Welligton (Grasshopper); Fernando (Betis)
Odeszli: Muniz (Racing de Santander); Erice (Osasuna); Paulo Jorge (Benfica); Raúl Gaitán, Santiago Carpintero, Roberto Peragón, Salva Ballesta , Sandro (wszyscy zakończyli karierę); Antonio Hidalgo (Zaragoza); Gerardo Carrera (Las Palmas)
9. Mallorca
Przybyli: Alhassane Keita (Al-Ittihadd); Óscar Díaz (Elche); Delibasic, Víctor Casadesús (oboje z Real Sociedad); Martí Crespí (Granada'74); Jordi López, Ayoze (oboje z Racing Santander); Josemi (Villarreal); Jurado, Mario Suárez (oboje z Atlético Madrid)
Odeszli: Fernando Navarro (Sevilla); Héctor, Jonás Gutiérrez (oboje do Newcastle); David Navarro (Valencia); Ibagaza (Villarreal)
10. Numancia
Przybyli: Barkero (Albacete); Dimas (Barcelona B)
Odeszli: Jacobo (Valladolid); Sietes, Jordá (Poli Ejido); Beranguer (Espanyol); Núnez (Guadalajara); Carmelo (Levante); Bolo, Aragoneses, Gonzalo Arconada, Julio Álvarez (wszyscy odchodzą do Almería)
Rozmowy trwają: Ibon Gutiérrez (Athletic)
11. Osasuna
Przybyli: Roberto (Sporting); Masoud Shojaei (Al Sharjah); Astiz (Legia Warszawa); Erice (Málaga); Medina (Eibar); Sunny (Valencia)
Odeszli: Javi Garcia (Real Madrid); Carlos Vela (Arsenal); Hugo Viana (Valencia); Astudillo (Alavés); Elía, Garde, Izquierdo, Arruabarrena (wszyscy do Legii Warszawa)
12. Real Madrid
Przybyli: De la Red, Granero (oboje z Getafe); Javi García (Osasuna); Pablo García (Murcia)
Odeszli: Cassano (Sampdoria); Balboa (Benfica)
13. Recreativo Huelva
Przybyli: Sebastián Nayar (Boca Juniors); Marco Rubén (Villarreal); Roberto (Atlético Madrid)
Odeszli: Edu Moya (Celta de Vigo); Rosu, Sorrentino (Cagliari); Gerard (PAOK Salónica); Marquitos (Villarreal); Congo, Pampa Calvo (Boca Juniors); Carlos Martins (Benfica); Sinama-Pongolle (Atlético Madrid)
14. Racing Santander
Przybyli: Ezequiel Garay (wypożyczony z Real Madrid); Jonathan Pereira (Villarreal); Vitolo (Celta); Portilla (Racing de Ferrol); Juanjo (Sevilla ); Cristian, Samuel (oboje z Las Palmas); Zé Antonio (Borussia Moenchengladbach)
Odeszli: Marcelino García Toral (Zaragoza); Calatayud (Hércules); Orteman (Boca Juniors); Jordi López, Ayoze (oboje do Mallorca); Sergio Sánchez (Espanyol); Pablo Álvarez (Deportivo)
15. Sevilla
Przybyli: Lautaro Acosta (Lanús); Fernando Navarro (Mallorca); Konko (Génova); Romaric (
Le Mans); Javi Varas (Sevilla B); Cobeno (Almería)
Odeszli: Seydou Keita, Dani Alves (oboje do Barcelona); Boulahrouz (Chelsea)
16. Sporting Gijon
Przybyli: Pichu Cuéllar (Atlético Madrid)
Odeszli: Roberto (Osasuna); Chus Bravo (szuka klubu)
17. U.D Almeria
Przybyli: Gonzalo Arconada (Numancia); Míchel Macedo (Flamengo); Nieto (Real Madrid Castilla); Esteban Solari (Pumas); Piatti (Estudiantes de La Plata); Francisco (Granada'74); Mario Bermejo (Poli Ejido); Natalio (Cádiz); Julio Álvarez (Numancia); Esteban (Celta)
Odeszli: Felipe Melo (Fiorentina); Unai Emery (Valencia); Cobeno (Sevilla)
18. Valencia
Przybyli: Unai Emery (Almería); Pablo Hernández (Getafe); Del Horno (Athletic Club); David Navarro (Mallorca); Hugo Viana (Osasuna); Manuel Fernandes (Everton); Gavilán (Getafe); Sisi, Butelle (oboje z Valladolid)
Odeszli: Canizares, Mora, Marco Caneira (wszyscy Sporting Lisbona); Sunny (Osasuna)
19. Valladolid
Przybyli: Justo Villar (Newell's Old Boys); Jacobo (Numancia); Antón (Racing de Ferrol); Asier (Alavés); Kike (Poli Ejido)
Odeszli: Joseba Llorente (Villarreal); Rafa (Getafe); Sisi, Butelle (Valencia); Aguirre (Lanús); Alberto, Diego Camacho, Manchev (zwolnieni – szukają klubów)
20. Villarreal
Przybyli: Edmilson (Barcelona); Joseba Llorente (Valladolid); Jozy Altidore (New York Red Bull); Robert Flores (River Plate de Uruguay); Eguren (Hammarby); Damién Escudero (Vélez Sarsfield); Ibagaza (Mallorca)
Odeszli: Martín Cáceres (Barcelona); Mavuba (Lille); Tomasson (Feyenoord); Leandro Somoza (Vélez Sarsfield); Josemi (Real Mallorca); Jonathan Pereira (Racing de Santander)