>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trojano - propozycje zakładów bukmacherskich

T 37

trojano

Użytkownik
Cześć, będę tutaj podawał swoje propozycje zakładów bukmacherskich. Głównie będzie to tenis i NBA, na których bazuję. Do niektórych typów będę załączał również analizy (parę analiz możecie zobaczyć podglądając moje poprzednie posty). Jeżeli skorzystacie, to klikajcie &quot;dzięki&quot;, chcę zobaczyć, czy ktoś po prostu korzysta z typów.

Na początek:

Nevezis - Neptunas (Litwa - koszykówka) over 161.5 pkt / 85-88 ✅
+
Sweeting R. - Sandgren T. (Houston - tenis) 0:2. -
= 2.85 (betcity) ⛔
 
T 37

trojano

Użytkownik
Linzer M. - Teixeira M. (Casablanca - tenis) over 21.5 gemów / 1.88 / MarathonBet / 2:0 (7:5, 6:4) ✅
Hamou M. - Bourgue M. (Casablanca - tenis) over 21.5 gemów / 1.94 / MarathonBet / 1:2 (0:6, 7:5, 5:7) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 37

trojano

Użytkownik
Marcin Gortat under 13.5 pkt / 1.91 / betano
łee, to mnie wychujali. Miał grać Nene z Piercem ????
Ale Marcin pięknie ogarnął ???? 6 pkt ✅
 
T 37

trojano

Użytkownik
Haider-Maurer A./Meffert D. - Junaid R./Shamasdin A. / Junaid R./Shamasdin A. / 1.67 / MarathonBet / ✅
Brunstrom J./Young D. - Matosevic M./Smyczek T. / Brunstrom J./Young D. / 1.71 / MarathonBet / ✅
 
T 37

trojano

Użytkownik

Falla A. - Kohlschreiber P.
Falla A. + 3.5 gemów / 1.80 / bet365
⛔
W I rundzie w Mutua Madrid Open będziemy mieli doczynienia z mojego punktu widzenia z ciekawym spotkaniem. Bardzo solidny Niemiec Kohlschreiber, kontra potrafiący sprawiać spore niespodzianki Kolumbijczyk Falla.
Zacznę od tego, że nawierzchnia w Madrycie jest dosyć specyficzna. Niby ziemia, ale bardzo zdradliwa. Na początku trudno rozgryźć, jak grać na niej. Alejandro Falla ma za sobą już dwa rozegrane mecze w kwalifikacjach, co może działać na jego korzyść. W pierwszym spotkaniu kwalifikacji stosunkowo łatwo (6:3, 6:2) pokonał Stakhovskiego, natomiast w finałowej fazie pokonał on reprezentanta gospodarzy Carballesa Baene (6:1, 7:6). Podczas tych meczy wykazał się dobrym i regularnym serwowaniem.
Kohlschreiber w tym sezonie falował swoją formą, ale to w sumie, jak każdy zawodnik, więc nie powinno to nikogo dziwić. Przede wszystkim Niemiec wczoraj rozegrał finałowy mecz turnieju ATP w Monachium, gdzie po naprawdę zaciętym boju uległ dopiero w Tie Breaku, Szkotowi Andy&#39;emu Murrayowi. To był wyczerpujący turniej, rozegrał w nim 5 spotkań, w tym 3 mecze po 3 sety - solidna dawka. Teraz ma okazję szybko zrewanżować się Murrayowi, który czeka już w II rundzie turnieju w Madrycie (zaczyna od II rundy). Jednak mając w pamięci tyle trudnych spotkań na przestrzeni ostatnich dni, dodając, że często odpadał tutaj w I rundzie, to dzisiaj postanowiłem zagrać zakład w stronę Kolumbijczyka.

Karlovic I. - Gasquet R.
Karlovic I. + 3.5 gemów / 1.80 / betsson
Macie trochę mylne wrażenie na temat Karlovica grającego na clayu. Podczas swojej kariery zaliczył wiele dobrych wyników na tej nawierzchni, czy rozgrywał dobre spotkania z czołowymi zawodnikami touru. Do tego dochodzi nawierzchnia, która nie jest typową mączką, o czym wspominałem już w poprzedniej analizie. Nawierzchnia jest szybka i zawodnicy, który polegają na serwisie nie mają się czego obawiać, co pokazują wczorajsze mecze, w których było stosunkowo mało przełamań, nie licząc meczów z udziałem Giraldo i Gulbisa, którzy są bardzo chimeryczni, a do tego nie polegają na żadnej nawierzchni na serwisie.
Karlovic wiekowy zawodnik, jednak w tym sezonie pokazuje, że w tenisa na bardzo wysokim poziomie nadal grać potrafi, pokazują to dobitnie mecze z Djokovicem, Ferrerem, czy turniej w Delray Beach. 2 tygodnie nie grał i miał dużo czasu, aby przygotować się do Mastersa.
Gasquet po turnieju w Estoril, na którym zagrał bardzo dobrze, nie da się ukryć. Jednak patrząc wstecz i to, jak on reaguje po wygranym turnieju, lub dojściu do finału, w następnym meczu na nowym turnieju zauważyłem, że często bardzo się męczył, nawet będąc dużym faworytem. Historia tego turnieju również dobitnie pokazuje, że Gasquet często przegrywał już w początkowych fazach w Madrycie. Historia historią, statystyki statystykami, ale według mnie nie będzie to wcale łatwy mecz dla Francuza.​
 
Do góry Bottom