>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Truniej SNOKERA Rozpoczęty!!! Tabela, Wyniki

G 0

gangster

Użytkownik
Tabela została zaktualizowana. Prosze rozegrywac jak najszybciej swoje mecze. Wiem że czas jeszcze jest ale im szybciej tym lepiej ???? Pozdrawiam i mam nadzieje że wszyscy co sie zapisali rozegrają swoje mecze. Pozdrawiam
 
G 0

gangster

Użytkownik
Przypominam o zbliżającym się terminie rozegrania wszystkich spotkań! do 13 czerwca (włącznie z tym dniem) muszą byc rozegrane wszystkie mecze! bardzo proszę o tych którzy się zapisali żeby je rozegrali. A widzę że w grupie C jeszcze nikt nie rozegrał spotkania.
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Ci co nie zdążyli rozegrać w terminie spotkań to chyba walkowery (po 0pkt. każdy zawodnik) ? Szkoda czasu na przedłużanie.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Ci co nie zdążyli rozegrać w terminie spotkań to chyba walkowery (po 0pkt. każdy zawodnik) ? Szkoda czasu na przedłużanie.
Dokładnie. Adriano7 - musimy w końcu się ugadać w sprawie naszego pojedynku. Ja proponuję jutro w godzinach 19-23, ewentualnie o 12 w południe. (to już raczej ostateczne terminy...)
 
G 0

gangster

Użytkownik
Ze względy na to że dużo ludzi nie rozegrało swoich meczy daje jeszcze dwa dni na rozegranie wszystkie a zwłaszcza w grupie C. We wtorek do godziny 24.00 mają być wszystkie mecze rozegrane! Jeśli ktoś nie rozgera przynajmniej jednego meczu a jeśli zostanie stworzona następna edycja turnieju lub coś podobnego to nie zostanie od dopuszczony do gry. Pozdrawiam
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Grupa C
1. Amairgen 2:0 matizoj33
2. Amairgen 2:0 matizoj33

Niestety ze strony Stefans@ zero odezwu pisałem na PW, ale bez skutku.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Co do moich pojedynków z Adriano7 w grupie D, sądzę, że można przyznać vo. Napisałem wczoraj do niego, że jestem otwarty na każdą godzinę i ustosunkuję się pod niego. Natomiast on w ogóle nie odpisał. W/g mnie, nie ma sensu tego przedłużać...
 
Do góry Bottom