>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TUF 23 Finale: Jędrzejczyk vs Gadelha

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
TUF 23 Finale: Team Joanna vs. Team Claudia

Walka wieczoru
115 lbs: Joanna Jędrzejczyk (11-0) vs. Claudia Gadelha (13-1)
Karta główna
205 lbs: Andrew Sanchez (7-2) vs. Khalil Rountree (4-0)
115 lbs: Amanda Cooper (1-1) vs. Tatiana Suarez (3-0)
155 lbs: Will Brooks (17-1) vs. Ross Pearson (19-10)
145 lbs: Doo Ho Choi (13-1) vs. Thiago Tavares (20-6-1)
155 lbs: Andrew Holbrook (11-0) vs. Joaquim Silva (8-0)
Karta wstępna
145 lbs: Gray Maynard (11-5-1) vs. Fernando Bruno (15-3)
125 lbs: John Moraga (16-4) vs. Matheus Nicolau (11-1-1)
205 lbs: Josh Stansbury (7-2) vs. Cory Hendricks (3-0)
185 lbs: Cezar Ferreira (9-5) vs. Anthony Smith (25-11)
Karta UFC Fight Pass
155 lbs: Jake Matthews (10-1) vs. Kevin Lee (12-2)
170 lbs: Jingliang Li (10-4) vs. Anton Zafir (7-2)​
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Joanna Jędrzejczyk (11-0) vs. Claudia Gadelha (13-1) - Jest wiele przesłanek przeciwko Asi ze śmiesznych powodów jakimi są zachowania jej w Tufie czy formy zawodników z klubu... Nie ma co ich porównywać do naszej mistrzyni, ponieważ ona jest lvl wyżej jeżeli chodzi o stójkę niż pozostałe zawodniczki w jej dywizji, jeśli będzie bronić dobrze obalenia Claudii i uciekać z parteru myślę że weźmie tę walkę bez problemu, ale końca walki przed czasem nie widzę ;)
 
K 23

karolq1

Użytkownik
Joanna Jędrzejczyk @1,72✅ bet365

Długo wyczekiwana walka. Widzę, że na Klaudiusza kursy spadły. Nie byłbym tak pewny wygranej Claudii. W czasie kiedy Joanna zdobyła pas i dwa razy go broniła Claudia walczyła tylko raz i to było prawie rok temu. Myślę, że kursy spadły przez to jak pokazano Aśkę w TUFie. Gadelha posiadaczka czarnego pasa BJJ będzie chciała sprowadzić walkę do parteru, ale to nie znaczy, że Aśka nic nie potrafi. Serce i rozum mówi, że Joanna wygra tą walkę.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Nie polecam stawiania na Aske, pobralem Claudie po 2.60⛔⛔, teraz jest 2.10 a w dniu walki pewnie bedzie faworytka
Gadelha zdaniem wielu wygrala pierwsze starcie, jest mega zmotywowana zeby udowodnic ze to ona jest numerem 1 w dywizji. Dlugi okres bez walki pozwolil Jej pozaleczac wszystkie urazy. Swietnie przygotowac sie fizycznie, duzym plusem dla niej jest to ze nie byla testowana na doping przez 7 miechow. W wywiadach wspominala ze duza uwage poswiecila diecie i teraz ma do zbijania duzo mniej co na pewno pozwoli Jej zachowac sile na 5 rund. Nie dawno wklejala fotke, forma fizyczna prima sort. W mojej ocenie walka 60 do 40 na korzysc Claudii. Obstawiam wygrana przez UD lub nawet przez poddanie.
Jesli chodzi o Aske? Duzo czasu w rozjazdach, ciagle podroze do stanow tak Jej jak i trenerow nie sprzyjaly w rozwoju. Co widac po wynikach arrachionu, przegrana Kielka, Aslana, Mameda, i innych. Ogromna presja, chyba juz nie jest pupilkiem Dany? Fala hejtu po TUF-ie generalnie, i duzo innych mniejszych czynnikow ktore Jej nie sprzyjaja. Wydaje mi sie ze pas powedruje do Brazylii. Klaudyna miala duzo wieksze pole do popisu jesli chodzi o rozwoj w tym czasie, mogla szkolic cale mnostwo nowych technik zapasniczych i parterowych stricte pod Aske. Natomiast Jedrzejczyk dalej bedzie probowala trzymac walke na dystans i robic uzytek ze swojego muay thai.
Tak jak mowilem pobralem juz dawno Gadelhe po 2.60, teraz jest 2.10 co i tak uwazam za dobry kurs...
Karolq a co Asia potrafi w parterze? Nawet jesli cos tam umie to i tak za wszelka cene bedzie probowala wstawac do stojki wiec argument z dupy. Mowisz ze rozum za Joanna? Wiec daj normale argumenty a nie jakies marne wypociny...

e: Buahhaha jednak mistrza trzeba skonczyc przed czasem, po raz kolejny przekrecili Gadelhe z wynikiem, ale komedia
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Ross Pearson - Will Brooks✅ Will Brooks pok. Rossa Pearsona przez jednogłośna decyzję (3x 29-28).
Typ: 2 @1.25 Betsfae

Brooks nie do skończenia, w ostatniej walce Heldzik mu łamie nogę a ten dalej walczy i zasłużenie wygrywa. Doskonała kondycja i tężyzna fizyczna. Większy wzrost większy zasięg. Wiadomo Ross Pearson łatwo się nie podda, ale tutaj Amerykanin jest w każdym aspekcie o półkę wyżej. Brooks spokojnie go wypunktuje.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Ross Pearson vs Will Brooks
over 2.5 kurs 1.53 bet365
✅✅✅
Brooks zdecydowanym faworytem w tym starciu. W ostatnich 7 walkach nikogo nie pokonał przed czasem w ciągu 3 rund. Dla mnie gość nie jest typem finishera. Walki prowadzi wolno. Tu zada cios, tu przyciśnie do siatki, tu obali i wygrywa decyzją.Trochę przypomina mi Bensona. Ross Pearson trudny gość do skończenia, walczy do końca co np. pokazał w walce z Dunhamem.Jak dla mnie bardzo duże prawdopodobieństwo że dojdzie do decyzji. over zagrany bezpiecznie bo Pearson lubi zaskoczyć będąc underdogiem, ale jak ktoś przekonany jest do Brooksa to polecam Brooks przez decyzje 1.9 bet365✅
 
D 0

drucker

Użytkownik
JJ po 1,72 ✅
Nie przepadam za Joanną, ale stójkę ma zajebistą, a ostatnimi czasy w walkach decyduje stójka, nie zapasy...
 
K 23

karolq1

Użytkownik
xYzZ A Twoje argumenty jakie są? To, że w wywiadach gada, że poświęciła dużo czasu diecie nie znaczy, że tak jest. Przypomnę Ci walkę Joanny o pas, walczyła z Esparzą która jest zapaśniczką i jakoś walka była pod dyktando Aśki. To świadczy chyba o tym, że potrafi się bronić przed obaleniami. Co z tego, że Claudia ma formę? Już nie raz widzieliśmy z zawodników z formą, a walki się później inaczej kończyły, dobrym przykładem jest pupilek Dany Sage.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
xYzZ A Twoje argumenty jakie są? To, że w wywiadach gada, że poświęciła dużo czasu diecie nie znaczy, że tak jest. Przypomnę Ci walkę Joanny o pas, walczyła z Esparzą która jest zapaśniczką i jakoś walka była pod dyktando Aśki. To świadczy chyba o tym, że potrafi się bronić przed obaleniami. Co z tego, że Claudia ma formę? Już nie raz widzieliśmy z zawodników z formą, a walki się później inaczej kończyły, dobrym przykładem jest pupilek Dany Sage.
Wez wyjdz...
A po co miala by klamac? Zreszta najlepszym tego przyklaem byla fotka aktualnej formy Gadelhi
Co ma do tego Esparza? Styl robi walke jakbys nie wiedzial...
A porownania do Sage to nawet nie komentuje...
 
K 23

karolq1

Użytkownik
Sam człowieku wyjdź. To nie ja pisze analizy nie wiedząc z jakiego kraju pochodzi zawodnik. Bo żaden inny zawodnik nie jest na diecie. Co z tego, że wygląda? Wygląd nie wygrywa, dlatego właśnie mówiłem o Sage&#39;u. O Esparzie mówiłem dlatego żeby Ci uświadomić, że Aśka ma dobrą obronę przed obaleniami.
 
theoneandonly 1,1K

theoneandonly

Użytkownik
xYzZ Moim zdaniem twoja analiza jest napisana czysto pod typ. Pierwszy argument totalnie bez sensu, działa tak samo w obie strony, Asia na pewno jest zmotywowana, żeby udowodnić swoją wyższość, pokazać, że w pełni zasługuje na ten pas, bla bla... Długi okres bez walki wg mnie nie jest plusem, treningi, sparingi to zupełnie co innego, nie mogła się w pełni sprawdzić, na dobrą sprawę nie wiadomo w jakiej jest formie, za to Joanna pokazała się z bardzo dobrej strony w swoich walkach. Zdjęcia &#39;formy prima sort&#39; często pojawiają się na jej fb, nie jest to wyjątek przed tą walką. W pierwszej walce wyglądała bardzo słabo kondycyjnie (koniec 2 i ponad pół 3 rundy), a teraz walka będzie toczyła się na dystansie 5 rund, co też imo jest plusem dla polki, która w pierwszej walce wyglądała pod tym względem lepiej, a walczyła też na tym dystansie więcej razy niż jej rywalka. Jędrzejczyk z rundy na rundę będzie miała coraz większą przewagę, więc jeżeli Gadelha nie podda jej na początku, to na punkty ma małe szanse. W pierwszej walce Joanna bardzo dobrze broniła się w parterze, za każdym razem uciekała do siatki i powoli wstawała, praktycznie nie otrzymując żadnych ciosów, nie była też zagrożona porażką przez żadną dźwignie czy duszenie. Jedyna szansa Claudii w tej walce to właśnie sprowadzenie do parteru i tam próba poddania Asi, w stójce nie ma najmniejszych szans, JJ jest wyższa, większy zasięg ramion, mocniejsze i celniejsze ciosy + świetne kopnięcia frontalne. Polka najlepsze muay thai w dywizji, Brazylijka najlepsze bjj, kwestia zwycięstwa to w dużym stopniu kwestia płaszczyzny rozgrywania walki (choć w mojej opinii większe szanse na obronę ma polka w parterze, co pokazała już w pierwszej walce, niż brazylijka w stójce). Było między nimi dużo spięć między walkami, obie są nakręcone, a krytyka w kierunku Asi może ją albo zdeprymować, albo dodatkowo zmotywować, nakręcić, więc ten argument też można odrzucić. A już mówienie o wynikach arrachionu w kontekście walki Joasi to totalne nieporozumienie, szkoda komentować ???? Oczywiście no offence, ale zdjęcia formy nie są dla mnie wystarczające, żeby zainwestować w Gadelhe, w mojej opinii Polka bierze tę walkę:
Joanna Jędrzejczyk @1.72, bet365 ✅
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
xYzZ Moim zdaniem twoja analiza jest napisana czysto pod typ. Pierwszy argument totalnie bez sensu, działa tak samo w obie strony, Asia na pewno jest zmotywowana, żeby udowodnić swoją wyższość, pokazać, że w pełni zasługuje na ten pas, bla bla... Długi okres bez walki wg mnie nie jest plusem, treningi, sparingi to zupełnie co innego, nie mogła się w pełni sprawdzić, na dobrą sprawę nie wiadomo w jakiej jest formie, za to Joanna pokazała się z bardzo dobrej strony w swoich walkach. Zdjęcia &#39;formy prima sort&#39; często pojawiają się na jej fb, nie jest to wyjątek przed tą walką. W pierwszej walce wyglądała bardzo słabo kondycyjnie (koniec 2 i ponad pół 3 rundy), a teraz walka będzie toczyła się na dystansie 5 rund, co też imo jest plusem dla polki, która w pierwszej walce wyglądała pod tym względem lepiej, a walczyła też na tym dystansie więcej razy niż jej rywalka. Jędrzejczyk z rundy na rundę będzie miała coraz większą przewagę, więc jeżeli Gadelha nie podda jej na początku, to na punkty ma małe szanse. W pierwszej walce Joanna bardzo dobrze broniła się w parterze, za każdym razem uciekała do siatki i powoli wstawała, praktycznie nie otrzymując żadnych ciosów, nie była też zagrożona porażką przez żadną dźwignie czy duszenie. Jedyna szansa Claudii w tej walce to właśnie sprowadzenie do parteru i tam próba poddania Asi, w stójce nie ma najmniejszych szans, JJ jest wyższa, większy zasięg ramion, mocniejsze i celniejsze ciosy + świetne kopnięcia frontalne. Polka najlepsze muay thai w dywizji, Brazylijka najlepsze bjj, kwestia zwycięstwa to w dużym stopniu kwestia płaszczyzny rozgrywania walki (choć w mojej opinii większe szanse na obronę ma polka w parterze, co pokazała już w pierwszej walce, niż brazylijka w stójce). Było między nimi dużo spięć między walkami, obie są nakręcone, a krytyka w kierunku Asi może ją albo zdeprymować, albo dodatkowo zmotywować, nakręcić, więc ten argument też można odrzucić. A już mówienie o wynikach arrachionu w kontekście walki Joasi to totalne nieporozumienie, szkoda komentować ???? Oczywiście no offence, ale zdjęcia formy nie są dla mnie wystarczające, żeby zainwestować w Gadelhe, w mojej opinii Polka bierze tę walkę:
Joanna Jędrzejczyk @1.72, bet365
Karolq nawet nie odpisuje bo to bezsens
Nie twierdze ze Asia nie ma argumentow na wygranie tej walki, bo bylbym hipokryta, przedstawilem swoj poglad na temat walki i argumenty za typem ktory sam pobieram, w Twojej ocenie Asia ma wieksze szanse wiec grasz Asie, jaki bedzie wynik zobaczymy za pare dni. Z jednym na pewno sie zgodze ze zadecyduje plaszczyzna w ktorej bedzie toczyla sie walka. Z tym ze pamietaj o tym ze jesli Gadelha obali i dobrze skontroluje na poczatku walki to zawodnik bedacy z plecow traci mnostwo energi zeby podniesc do stojki.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
@xyzz
Rownie dobrze moge napisac podobna analize tylko pod aske, forma jesli chodzi o sylwetke nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami.
To ze gadelha jest po dobrym cyklu i jej trt pewnie kilkukrotnie przewyzszal poziom tescia przeciętnego 25latka. ZdarZyła sie oczyścić wiec plus w jej strone albo minus w strone komisji antydopingowych.
Jesli chodzi o plaszczyzny walki to kwestia 50/50 stojka powinna byc dla Asi, parter po stronie claudii. Co do zapasow ciezko stwierdzic bo Asia ma zajebiste defensywne zapasy i obrony przed obaleniami. Nie wiadomo jak brazylijka jest przygotowana tlenowo do tego pojedynku. Wiecej miesnia jest ciezej dotlenic.
Walka moze isc w obie strony i wg mnie wcale nie musi sie zakonczyc przez decyzje. Obie sa zmotywowane, wszystko zalezy od kondycji bo 4 5 runda moga byc kluczowe jesli chodzi o zakonczenie walki przed czasem. A kurs wlasnie na to jest dosc spory ????
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
115 lbs: Joanna Jędrzejczyk (11-0) vs. Claudia Gadelha (13-1)
Panie za sobą nie przepadają Joanna zapowiada że chce skończyć Gadelhe przed czasem... Claudia zapewne chce ją oddać, między nimi jest dużo złej krwi i można się spodziewać że którąś z nich poniesie nołszalanacja i zostanie skończona przed czasem, jak dla mnie kurs 2.75 @bet365 że walka skończona przed czasem ⛔ jak najbardziej do pobrania ;)
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
115 lbs: Joanna Jędrzejczyk (11-0) vs. Claudia Gadelha (13-1)
Między obiema Paniami mocno iskrzy, co było widać w TUFie oraz podczas ważenia.
Jedna będzie chciała drugą upokorzyć i ubić.
Do tego walka na dystansie 5 rund.
Idę w &quot;przetrwa do końca walki - nie&quot; po 2.85 na Unibet.⛔
Do tego za drobne
&quot;alternatywna wygrywająca grupa rund 3-4&quot; po 7.50⛔ na Unibet.
Gadelha wygra w 5 rundzie - kurs 34⛔
Jędrzejczyk wygra w 5 rundzie - kurs 34⛔
na bet365
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
@xyzz
Rownie dobrze moge napisac podobna analize tylko pod aske, forma jesli chodzi o sylwetke nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami.
To ze gadelha jest po dobrym cyklu i jej trt pewnie kilkukrotnie przewyzszal poziom tescia przeciętnego 25latka. ZdarZyła sie oczyścić wiec plus w jej strone albo minus w strone komisji antydopingowych.
Jesli chodzi o plaszczyzny walki to kwestia 50/50 stojka powinna byc dla Asi, parter po stronie claudii. Co do zapasow ciezko stwierdzic bo Asia ma zajebiste defensywne zapasy i obrony przed obaleniami. Nie wiadomo jak brazylijka jest przygotowana tlenowo do tego pojedynku. Wiecej miesnia jest ciezej dotlenic.
Walka moze isc w obie strony i wg mnie wcale nie musi sie zakonczyc przez decyzje. Obie sa zmotywowane, wszystko zalezy od kondycji bo 4 5 runda moga byc kluczowe jesli chodzi o zakonczenie walki przed czasem. A kurs wlasnie na to jest dosc spory ????
jedank mozna z kims na poziomie podyskutowac ????
jasne ze tak, ale czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie mowie ze jest to peffka ,pewunia, jest to walka na styku, i w mojej subiektywnej ocenie wiecej argumentow na wygranie tej walki ma Gadelha, tym bardziej ze w momencie jak pobieralem bylo spore value 2.6 teraz jest 2.1
Biore nawet pod uwage taki wariant ze w pierwszej rundzie Asia trafi jakims high kickiem, zlapie klincz, doprawi lokciem i z Klaudiusza nie bedzie co zbierac, nie mniej jednak biorac pod uwage ich pierwsza walke i to jakie pole do popisu przez ten czas miala kazda z nich stawiam na Gadelhe

i tak na marginesie nie ma czegos takiego jak &quot;trt ponad norme&quot;
ponad norme moze miec teststeron, TRT to nazwa terapii, z angielskiego Testosterone Replacement Therapy ????
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Piszac trt chodzilo mi o testosteron a nie o terapie hehe, mniejsza z tym ????
Szanuje Twoje zdanie, masz swoj typ bardzo mozliwe ze trafny. Jak dla mnie Walka 50/50, wlasnie ze względu na to co napisales o klinczu. Asia ma dobrze opanowane krojenie lokciami i ma naprawde miazdzaca stojke, jak dla mnie najlepsza w tej dywizji.
Gadelha ma wiele innych aspektów ktore moga przewazyc.
Ja bede gral - walka zakonczy sie przed czasem. Wlasnie dlatego ze obie sa świetnie przygotowane.
Ale Sercem wiadomo za kim ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Piszac trt chodzilo mi o testosteron a nie o terapie hehe, mniejsza z tym ????
Szanuje Twoje zdanie, masz swoj typ bardzo mozliwe ze trafny. Jak dla mnie Walka 50/50, wlasnie ze względu na to co napisales o klinczu. Asia ma dobrze opanowane krojenie lokciami i ma naprawde miazdzaca stojke, jak dla mnie najlepsza w tej dywizji.
Gadelha ma wiele innych aspektów ktore moga przewazyc.
Ja bede gral - walka zakonczy sie przed czasem. Wlasnie dlatego ze obie sa świetnie przygotowane.
Ale Sercem wiadomo za kim ????
no widzisz, swiadomie czy nie ale sie ze mna zgadasz, skoro walka 50/50 to jaki kurs bys wybral 1,40 czy 2,60?
Jesli chodzi o stojke i klincz to Asia ma jedna z najlepszych bez podzialu na plec, bo tego Jej nie zabiore, dynamike w ciosach i kopnieciach ma ogromna, i zajebisty przeglad walki, lata tajskiego swoje robia ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
masz rozkład jazdy

Karta główna: (UFC Fight Pass/Extreme Sports Channel – 04:00)
Walka wieczoru o tytuł mistrzowski kategorii słomkowej UFC:
115 lbs.: Joanna Jędrzejczyk vs. Claudia Gadelha
Walka finałowa The Ultimate Fighter w kategorii półciężkiej:
205 lbs.: Khalil Rountree vs. Andrew Sanchez
Walka finałowa The Ultimate Fighter w kategorii słomkowej:
115 lbs.: Amanda Bobby Cooper vs. Tatiana Suarez
155 lbs.: Will Brooks vs. Ross Pearson
145 lbs.: Doo Ho Choi vs. Thiago Tavares
Andrew Holbrook vs. Joaquim Silva
Karta wstępna: (UFC Fight Pass – 02:00)
145 lbs.: Fernando Bruno vs. Gray Maynard
125 lbs.: John Moraga vs. Matheus Nicolau
205 lbs.: Cory Hendricks vs. Josh Stansbury
185 lbs.: Cezar Ferreira vs. Anthony Smith
Karta przedwstępna: (UFC Fight Pass – 01:00)
155 lbs.: Kevin Lee vs. Jake Matthews
170 lbs.: Li Jingliang vs. Anton Zafir
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom