>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TUF 23 Finale: Jędrzejczyk vs Gadelha

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Uwielbiam JJ , ale bilans bez przegranej nie będzie trwać wiecznie, to show biznes, w pierwszej ich walce kurs na JJ był ponad 3, dużo się nie zmieniło od tego czasu, dlatego taki kurs na Gadelhe trzeba pobrać z bólem serca..
 
E 285

embotron

Użytkownik
Uwielbiam JJ , ale bilans bez przegranej nie będzie trwać wiecznie, to show biznes, w pierwszej ich walce kurs na JJ był ponad 3, dużo się nie zmieniło od tego czasu, dlatego taki kurs na Gadelhe trzeba pobrać z bólem serca..
dlaczego? zebyscie sie nie przejechali na tej Gadelhi, Aska nabrala duzo wiecej doswiadczenia, w ich pierwszej walce juz wygladala dobrze i wedlug mnie to jej umiejetnosci poszly bardziej w gore niz Claudi, powalczyla bodajze 3 walki, Claudia 1, zobaczymy jak kondycyjnie Claudia pokaze sie w pozniejszych rundach. Jezeli Asia bedzie bronila od poczatku obalenia to mocno ja to podbuduje, a Gadelha przy kazdym nieudanym obaleniu bedzie miala mniej sily. Zobaczymy jak to bedzie, dla mnie Asia jest lepsza zawodniczka na ten moment i kurs około 1,8 osobiscie biore, zobaczymy jak to wyjdzie ????
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
na początku czyli 2 rundy bałem sie o Aske, ale w 3ciej zmieniła zupełnie obraz walki, to co pokazała w 3,4,5 rundzie, jak dla mnie miazga, prze kozackie MT i do tego defensywne zapasy, a nawet rzut.
Myśle ze po tym co powiedziala zaraz po walce, odzyska fanów straconych przez Tufa ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
na początku czyli 2 rundy bałem sie o Aske, ale w 3ciej zmieniła zupełnie obraz walki, to co pokazała w 3,4,5 rundzie, jak dla mnie miazga, prze kozackie MT i do tego defensywne zapasy, a nawet rzut.
Myśle ze po tym co powiedziala zaraz po walce, odzyska fanów straconych przez Tufa ????
waleczka dobra, 1 i 2 dla Gadelhy, 4 i 5 dla Aski, ale ja mimo wszystko trzecia dalbym dla Claudii
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
waleczka dobra, 1 i 2 dla Gadelhy, 4 i 5 dla Aski, ale ja mimo wszystko trzecia dalbym dla Claudii
Interesuje się tym sportem od jakiegoś czasu, zarywam nocki,oglądam, czytam ale obok takiej bzdury nie mogę przejść obojętnie! Albo oglądałeś inną walkę, albo nie możesz pogodzić się z porażką. Nawet taki &quot;znawca&quot; jak ja nie mógł widzieć innego werdyktu jak jednogłośne zwycięstwo Aśki!!! Mała kompromitacja ten Twój wpis ;-). Pozdrawiam!

Aaaaand stillll!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 285

embotron

Użytkownik
waleczka dobra, 1 i 2 dla Gadelhy, 4 i 5 dla Aski, ale ja mimo wszystko trzecia dalbym dla Claudii
3 runde dla Gadelhi za co? Za 8 znaczacych ciosow? Czy za 2 (bodajze) nic nie wnoszace obalenia? Taki styl jak Gadelha czy wczoraj Nelson powinien byc karcony ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
3 runde dla Gadelhi za co? Za 8 znaczacych ciosow? Czy za 2 (bodajze) nic nie wnoszace obalenia? Taki styl jak Gadelha czy wczoraj Nelson powinien byc karcony ????
nie mam problemu z tym ze typ mi nie wszedl
wiadome ze jestem w opozycji bo nie postawilem na nasza Rodaczke i mistrzynie. W trzeciej rundzie ciosy Aski nic Jej nie robily, tym bardziej patrzac na to jak w USA wysoko cenione sa zapasy liczylem ze 3rd pojdzie dla Gadelhii, zreszta nie tylko ja bo bukmacherzy tez, po 3 rd na wygrana Asi byl kurs 3, czyli jak ktos pobral po 2,10 Gadelhe to mogl sobie na live zrobic surebeta.
Pozytyw jedyny z tego taki ze pas zostaje w Polsce. Ciekawe z kim nastepna obrona. Fajnie by bylo zobaczyc walke z Kowalkiewicz.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
polowa, to tajskie tipy, i zaznaczanie lowkickow, patrz tutaj masz bardziej szczegolowo
masz runde po rundzie
w pierwszej Gadelha o 5 celnych trafien mniej z tym ze prob uderzen bylo o 10 mniej
druga tylko dwa uderzenia mniej co daje lepsza statystyke trafien niz Aska
trzecia, Aska bila duzo wiecej ale prawie polowa nie celna
czwarta okej zgodze sie ze Asia podkrecila tempo
w piatej tez Asia zaznaczyla przewage
dolicz dla Gadelhy 4 obalenia, czas spedzony z gory, i czas w ktorym wciskala Aske w siatke ( tak to tez jest punktowane )
Calosc obrazuje nam skutecznosc ciosow w glowe na poziomie 90% u Klaudiusza i 63% u Aski
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
wynik trzeciej rundy nie ma wiekszego znaczenia , nawet gdyby wygrała ja Brazylijka to i tak nie wygrałaby tej walki u sedziów 10 8 u wszystich sedziów w 4 rundzie i 10 8 w 5 u jednego robi swoje w punktacji
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
wynik trzeciej rundy nie ma wiekszego znaczenia , nawet gdyby wygrała ja Brazylijka to i tak nie wygrałaby tej walki u sedziów 10 8 u wszystich sedziów w 4 rundzie i 10 8 w 5 u jednego robi swoje w punktacji
Aska wygrala i to jest faktem, teraz mozna gdybac, bo ja 10:8 dalbym tylko czwarta runde. Chodzi mi o sam fakt ze walka byla na styku a ludzie sie napinaja jakby Jedrzejczyk wygrala kazda z rund 10:7 to troche nie na miejscu, do analiz to jest tutaj malo ludzi a po wydarzeniu kazdy madry
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Mysle ze Karolina ma za slabe a wrecz pchane ciosy i jest zbyt delikatna by dostac walke o pas. Najpierw przede wszystkim musi pokonac Rose, co nie bedzie łatwym zadaniem bo ona potrafi naprawde bardzo wiele.
Daj Boże zeby Karolina wygrala i strcie 2ch Polek o pas na naszej ziemi moze wreszcie by sie jakos sprzedalo ????
Lepiej niz ufc w krk
 
dominicxxx 0

dominicxxx

Użytkownik
A ja to widzę tak, trochę żartem trochę serio :p ,1-2 runda to było rywalko &quot;pokaż na co Cię stać&quot; ,3,4,5 MASAKRATOR mode ON. Gratulacje dla Naszej mistrzyni, Aśla cały czas musi pracować nad obaleniami, bo jej znakiem jest wpierd*l w stójce! ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Mysle ze Karolina ma za slabe a wrecz pchane ciosy i jest zbyt delikatna by dostac walke o pas. Najpierw przede wszystkim musi pokonac Rose, co nie bedzie łatwym zadaniem bo ona potrafi naprawde bardzo wiele.
Daj Boże zeby Karolina wygrala i strcie 2ch Polek o pas na naszej ziemi moze wreszcie by sie jakos sprzedalo ????
Lepiej niz ufc w krk
Mocno poprawila stojke u Zabora, widac progres szybkosciowy, duzo nowych technik, obrotowek, backfistow, bardziej sie obawiam u Karoli o przygotowanie fizyczne taki zapasior jak Gadelha raczej ja zwgalci. Zobaczymy co Karola pokaze w nastepnej walce bo to bedzie prawdziwy sprawdzian.
UFC ma wyje#### na Polske i dlugo nie bedzie gali u nas
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Namajunas to pierwszy poważny przeciwnik dla Karoli.
Jesli ją ubije to pozniej otwiera sie furtka na dobre pieniadze.
A co do stojki wiem ze poprawila ???? nawet mialem okazje zobaczyc ????
Ale chodzi mi o to ze nie ma tej agresji i takiej bazy stojkowej chociaz w 70% jak Asia.
A co do ufc w polsce to wiadomo pierwsza gala i od razu niewypał.
No i proste ze gdziekolwiek indziej gala z jedrzejczyk sprzeda sie duzo lepiej. Mowie tutaj juz czystymi marzeniami ????
Niestety dalej jestesmy na etapie ksw ahmed i chudzian
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Jak Asia mistrza swiata w MT robila to Karola myslala ze lokiec sluzy do krojenia chleba ????
Asia w USA ma wiecej fanow niz w Polsce wiec jesli juz to tam zrobia taki event.
BTW KSW ma teraz lipe, chudzian przegral wiec fejm mocno spada, ahmed robi dluzsza przerwe od mma, Borys z Gamerem chca isc do ufc...
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Gamer mial jakies jaja z kontraktem wiec szkoda ze sie pewnie jeszcze w kej es dablju pomeczy:f a ma niesamowite umiejętności i ambicje. Jeden z dwoch polakich lekkich ktorzy moga namieszac mocno ????
Dobra koncze hehe bo nie skonczymy wymieniać poglady o polskim mma a nie o to chodzi w tym temacie ;d
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
polowa, to tajskie tipy, i zaznaczanie lowkickow, patrz tutaj masz bardziej szczegolowo
masz runde po rundzie
w pierwszej Gadelha o 5 celnych trafien mniej z tym ze prob uderzen bylo o 10 mniej
druga tylko dwa uderzenia mniej co daje lepsza statystyke trafien niz Aska
trzecia, Aska bila duzo wiecej ale prawie polowa nie celna
czwarta okej zgodze sie ze Asia podkrecila tempo
w piatej tez Asia zaznaczyla przewage
dolicz dla Gadelhy 4 obalenia, czas spedzony z gory, i czas w ktorym wciskala Aske w siatke ( tak to tez jest punktowane )
Calosc obrazuje nam skutecznosc ciosow w glowe na poziomie 90% u Klaudiusza i 63% u Aski
Na tych swoich statystykach masz w 3 rundzie 40 do 18 w celnych ciosach dla Asi. Gadelha swoimi obaleniami i przyciskiwaniem w siatke nic nie robiła. A patrząc na dużą różnicę w ilości celnych ciosów sędziowie nawet nie patrzyli na te obalenia. Od połowy rundy Gadelha opadła z sił a Asia podkręciła tempo i uwierz że takie coś robi wrażenie na sędziach.

Tak zagraniczne media oceniały walkę. Pisanie że werdykt to wałek i komedia jest kompromitacją samego siebie.
Jeśli chodzi o kursy live ja od dłuższego czasu obserwuje podczas walk, po 2 rundzie kurs na Asie był lekko ponad 3 a po 3 rundzie spadło na 1.56 bodajże. Kursy lookam na bet365 oraz unibet
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Na tych swoich statystykach masz w 3 rundzie 40 do 18 w celnych ciosach dla Asi. Gadelha swoimi obaleniami i przyciskiwaniem w siatke nic nie robiła. A patrząc na dużą różnicę w ilości celnych ciosów sędziowie nawet nie patrzyli na te obalenia. Od połowy rundy Gadelha opadła z sił a Asia podkręciła tempo i uwierz że takie coś robi wrażenie na sędziach.



Tak zagraniczne media oceniały walkę. Pisanie że werdykt to wałek i komedia jest kompromitacją samego siebie.
Jeśli chodzi o kursy live ja od dłuższego czasu obserwuje podczas walk, po 2 rundzie kurs na Asie był lekko ponad 3 a po 3 rundzie spadło na 1.56 bodajże. Kursy lookam na bet365 oraz unibet
Anyway, decydujaca byla runda trzecia ktora ja widzialem inaczej, czy to nie w 3 rundzie Asia zalicyla knockdown? Nawet jesli werdykt sie broni pod wzgledem statystyk, to wiekszosc dalo wygrana Asi jednym punktem wiec jesli sam sobie punktowalem to moglem rundy i dalem 3 dla Gadelhy to chyba normalne ze wydawalo mi sie to ona wygra pojedynek? Pamietaj ze mistrz broniac tytulu zawsze ma latwiej jesli walka dochodzi do decyzji, czy to boks czy MMA ????

A co do tego ze z obalen i wciskania w siatke nic nie wynikalo, moim argumentem bedzie ze lowkicki i fronty tez nawet nie ruszaly Klaudyny
I zadnych &quot;moich statystyk&quot;, to staty z neta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom