>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tupolew rozleciał się w powietrzu

adirave 58

adirave

Użytkownik
Prawda jest taka, ze zabili tych ludzi ci, ktorzy tam ladowali, a jak znam zycie to z pewnoscia dostali rozkaz z gory - ladowac i tyle, a taki rozkaz wydal albo ten wojak albo prezydent i tyle!
Człowieku każdy Twój post tutaj jest antypisowski i antyklerykalny. W dodatku mam wrażenie, że jak piszesz to krzyczysz do monitora. Ty masz swoją tezę i będziesz jej bronił, szkoda tylko, że na swoje słowa nie masz żadnych dowodów. Mimo to używasz słów: &quot;prawda jest taka&quot;, &quot;jak znam życie&quot;, &quot;z pewnością&quot;- to mają być dowody ??

Przy okazji obejrzyj sobie w skupieniu jak się Twoi eksperci z &quot;niezależnej&quot; komisji pocą przy odpowiadaniu na proste pytania:

http://www.youtube.com/watch?v=9xVZvXYqg50

Obiecałem sobie, że nie będę z takimi elementami dyskusji na FB prowadził, ale masa krytyczna została osiągnięta
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pocić się mogą, ale to nie jest jednoznaczne z tym, że był to zamach. Poza tym nie trzeba być Einsteinem, zeby znać historię Polski i Rosji i stosunek Rosji do Polski. Dlatego chociażby z tego powodu Rosjanom nie ufam i ich nie lubię. Nie mówię tutaj o zwykłych obywatelach rosyjskich, tylko o ludziach, którzy wywodzą się z pewnych kręgów, spośród których werbuje się ludzi na stołki, bo tam nikt przypadkowy na stołku nie zasiada. Znane są także rosyjskie metody działania, nawet wobec własnych obywateli, w tym także katastrofy lotnicze. Cała ta sprawa pokazuje tylko i wyłącznie w jakim burdelpaństwie żyjemy i potwierdza jednocześnie stosunek Rosji do Polski. Dla Rosji niestety Polska nie jest żadnym podmiotem. Państwo polskie w ogóle jest w odwrocie - i nie jest to zasługa tylko Tusków, Sikorskich i Komorowskich, ale także obu Kaczyńskich oraz Oleksych, Millerów, Wałęsów, Mazowieckich, Pawlaków etc.
Natomiast to, co mówi Mertowa...jzzzz...teraz się oburza, że wszyscy lecą jednym samolotem..wtedy w piątek wieczorem jej to nie bulwersowało. CASA miała spaść? To w CASA też była bomba?

jaki ekspert? jakie badania? gdzie są opublikowane?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Prawdopodobnie nie zawadzi powtarzać do znudzenia:
&quot;Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.&quot;
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Na katastrofie zyskal jedynie pis i reszta oszolomow radiomaryjnych, malo brakowalo a Jaro zostalby prezydentem, wiec nie wiem po co tuski i inne takie maczaliby palce w zamachu, skoro zawsze w takich wypadkach to ofiary zostaja swietymi i ich poplecznicy zyskuja! To od kwietnia 2010 roku PiS-owi zdecydowanie wzrosly slupki w roznych ankietach, a w marcu 2010 i pare miesiecy wczesniej byle naprawde kiepsko, wiec... Nigdy nie uwierze w zle intencje ruskow az nie zobacze na wlasne oczy, ze to oni zawinili, zreszta... Jaki sens mialoby morderstwo prezydenta kraju nalezacego do NATO i UE - kolejny absurd! Poza tym istnieje zawsze ryzyko, ze sie wyda i wtedy Rosja jest skompromitowana na calym swiecie, zyskuje duzego minusa w kazdym srednim i malym europejskim kraju, idzie w swiat sygnal - robia swinstwa i chca swiatowej dominacji, niszcza male kraje. My ni jestesmy dla Rosji nikim waznym tak jak nie jestesmy juz nikim waznym dla USA, to nie jest rok 1981 czy 1989, gdy amerykance i ruskie grali Polska w swojej ogolnoswiatowej walce o dominacje. Nie jestesmy krajem, ktory ma jakiekolwiek szanse na przywileje bo nie mamy nic do zaoferowania ani Rosji ani USA. Jestesmy zwyklym krajem z wyprzedanym majatkiem narodowym, gdzie masa mlodych ludzi (podobnie jak ja), musi pracowac za niskie pensje u jakis zagranicznych cwaniakow w ich zagranicznych firmach! Polska nie ma zadnych wielkich bogactw naturalnych, wiec Polske w mediach USA i Rosji olewa sie ile wlizie. A ruskie maja swoje interesy i problemy to wielki wielonarodowosciowy kraj z wlasnymi problemami i aspiracjami i to, ze jakis uparty polaczek nie chcial sluchac i zmusil pilotow do ladowania w kartoflisku w jakiejs mgle to jest nie ich problem i maja racje, ze olewaja temat bo to jest problem polaczkow, ze maja nieodpowiedzialnych ludzi na wysokich stanowiskach. Ludzie zawsze beda wierzyc w brednie i teorie spiskowe, zawsze uwierza w najwieksze absurdy... Nie jestem psychologiem ale istnieje takie cos jak osobowosc dziecinna czy jakos tak, to czlowiek, ktoremu za mlodu wpojono rozne bajki, ale nie nauczyl sie analitycznego myslenia (jakze istotnego w zakladach bukmacherskich) i do konca zycia bedzie powtarzal rozne bajeczki. Wyznawcy radiomaryjni maja w krwi zalobe, smutek i nienawisc - szczegolnie do Rosji, a ze ich ulubieniec zginal w Rosji to dlatego oskarzaja Rosje - logiczne. Jestem czlowiekiem mlodym, z historii bylem dobry i swoje wiem, wnioski wyciagnalem, tak jak wyciagam wnioski z mojej przygody z bukmacherka, kiedy pod wplywem emocji i zwiazanego z tym ryzyka (gra za duze stawki), stracilem kase, za ktora moglbym kupic sobie auto, teraz gram jak na poczatku mojej przygody za stawki typu 1$ ale moja skutecznosc wynosi 3:1, wiec calkiem niezle, a to efekt dokladnych analiz kazdego typu. Wnioski z lekcji historii wyciaglem juz dawno i nie zmieniam ich, poniewaz mialem dobrych nauczycieli... A historia uczy, ze nie nazywa sie kogos morderca, dopoki nie zlapie sie tego kogos za rece. Istnieje tez inna zasada - historia sie zmienia, klamstwem jest, ze Rosja byla zawsze naszym wrobiem, gdyz w okresie X - XV wiek, zylismy z nimi dobrze, to raczej z Niemcami i innymi zakonami krzyzackimi istnialy wieczne problemy... Dopoki nikt racjonalnie nie udowodni winy i zlych intencji ruskow oraz polskiego rzadu, dopoty nie uwierze ze przyczynili sie do tego!
Zabawne jest te oczernianie mojej osoby. Powiem tak, nie kojarze was z forum, a siedze tutaj ladnych pare lat i interesuje mnie wiele dyscyplin. Przejrzalem wasze posty zeby zobaczyc ktoz taki mnie tak traktuje, doczepie sie do dwoch osob: adirave i Yaro.
Adirave nie wiem skad wiesz co ja tutaj pisze, czyzbys sledzil moje posty? Zmartwie Cie, ale nie krzycze do monitora wypisujac swoje spostrzezenia, tak jak to sie Tobie wydaje, a moze tez wydaje Ci sie i wyobrazasz sobie takiego Niesiolowskiego czy innego Palikota, walacego z baazoki w Tupolew? Radze wiecej myslec i wyciagac wnioski, a mniej wyobrazac sobie bo powiem Ci jedno... Ja przejrzalem Twoje posty - obstawiasz fatalnie! Zaloze sie, ze single, ktore gram za 1$ w okresie 5 lat, zarobie w bukmacherce wiecej od Ciebie, baaaaa!!!! Ja zarobie troche, a Ty stracisz sporo kasy, bo statsy masz fatalne!
Yaro - daj spokoj piszesz o ignorancji a sam ignorujesz ludzi! Po co wysylasz do mnie wiadomosci na priva i jednoczesnie blokujesz mi mozliwosc odpowiedzi? Bez sensu, lubisz tak ludziom dokuczac czy co??? Farsa!
I zeby bylo raz na zawsze jasne! Dewotyzmem i fanatyzmem bede brzydzil sie do smierci!!!!! Ludziom oskarzajacym polski rzad o zamordowanie polskiego prezydenta, dewotyzm i fanatyzm wychodzi nosami, oczami i uszami!!!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Yaro - daj spokoj piszesz o ignorancji a sam ignorujesz ludzi! Po co wysylasz do mnie wiadomosci na priva i jednoczesnie blokujesz mi mozliwosc odpowiedzi? Bez sensu, lubisz tak ludziom dokuczac czy co??? Farsa!
[...]
PW mam zablokowane ogólnie, nie w związku z Twoją osobą.
I nie będę specjalnie dla Ciebie tej funkcji odblokowywał.
Wiadomość przesłałem - w nawiązaniu do usuniętych przez Moderatora postów - aby Cię poinformować (na pewno innymi niż teraz słowy), że co prawda pomyłkowo odebrałem komentarz jako przeznaczony personalnie do mnie,
jednak w związku z jego krańcowo pejoratywnym ładunkiem a w szczególności w dokładną rocznicę takiej Tragedii, nie odwołuję swojej nań reakcji.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Adirave nie wiem skad wiesz co ja tutaj pisze, czyzbys sledzil moje posty
Twoje posty łatwo rozpoznać bez czytania: słowotok i raczej idziesz na ilość a nie na jakość, więc utkwiłeś mi w pamięci.

Ja przejrzalem Twoje posty - obstawiasz fatalnie!
Nie wiem gdzie widziałeś moje posty, ale w temacie który prowadziłem na 100 typów miałem blisko 30% yeld ze srednim kursem 4.7. Pokaż mi w którym miejscu na forum są Twoje typy z takim wynikiem???

Na resztę Twojego &quot;posta&quot; nie widzę sensu odpowiadać. Niech zostanie tak jak jest. Poznawaj dalej historię, gardź fanatyzmem i pracuj sobie dalej za niską pensje u &quot;zagranicznych cwaniaczków&quot; &quot;polaczku&quot;.

Czyżby mocherowy beret...Masz rację stary,byl zamach jak juz samolot rozleciał sie na kawałki...
Takich okazjonalnych pajaców już w tych wątkach przerabiałem. Twój post do dyskusji nic nie wnosi bo w sumie nie wiem co dokładnie chciałeś przekazać. Do tego ortografia...

Pocić się mogą, ale to nie jest jednoznaczne z tym, że był to zamach
Jeszcze nie napisałem, że twierdzę że to zamach, bo nie ma fizycznych dowodów. Tak samo jak nie ma dowodów, że to wina Kaczyńskiego,Błasika lub pilotów. I oczywiście do tego sprawca - nie mówię, że musiałaby to być Rosja.
Gdybym natomiast używał retoryki koeman66 to wtedy wyglądałoby to tak: &quot;Jak znam życie, to z pewnością prawda jest taka, że to był zamach i winny jest Putin&quot;. Prawda, że płytko?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Ja wam o tym jak jest, a wy mi o slownictwie... Pisze jak pisze i wyglada to jak wyglada, nic na to nie poradze, taki mam styl. Jezeli was urazilem to przepraszam ale nic na to nie poradze, taki mam styl ups powtarzam sie! Nic nie mam do niezyjacego prezydenta bo nic mi nie zrobil, zreszta jak zyl to tez nic do niego nie mialem, w przeciwienstwie do jego brata, ktorego trawic nie bede na wieki wiekow... Brzydze sie dewotyzmem i fanatyzmem i brzydzic bede sie zawsze! Brzydzi mnie ta cala otoczka razem z farmazonami typu: &quot;zgineli w walce o Polske&quot; - no tak polecieli na msze, a teraz okazuje sie, ze walczyc, mozna tak dalej wymieniac, obrzydliwa propaganda i tyle! Prawda jest taka, ze nie nazywa sie morderca kogos, jezeli nie ma sie na to 100% dowodow. Ruskie sie smieja i maja polewke bo maja swietnych politykow i widza ta cala polska szopke... Za malo rozumu za duzo emocji, szczegolnie tych negatywnych to jest cala prawda o pisowcach!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja Wam powiem,że mam mętlik w głowie i tyle. Ciężko się pogodzić z tym,że nigdy nie poznamy prawdy,a zapewne tak się stanie.

Abstrahuje od tego,że Donald T. z Wladimirem P. zorganizowali zamach.Ale..Nie bije Was po oczach ta ślepa wiara polskiego rządu w dobre,czyste intencje strony rosyjskiej po tym poranku 10 kwietnia? Czy działania Rosjan(lub ich brak) są takie jakie byłyby ze strony powiedzmy Niemiec czy jakiegokolwiek innego sojusznika RP? Czy Rosjanie nie mogliby podkładać kolejnych &quot;świń&quot; w tej sprawie(choćby podrzucić gdzieś trochę trotylu,co by Kaczor z Donaldem mieli o co się znów spierać)? Od historii się nie da odciąć,to że Polak z Ruskiem dogada się na poziomie przeciętnego obywatela,nie znaczy,że na najwyższym szczeblu tak jest.I że Rosja nie ma Polski za swojego wasala,któremu czasem trzeba przypomnieć kto tu jest ważniejszy..
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
... a to jedna z ostatnich informacji odnoszących się do materiałów video:
&quot;Rosyjskie filmy pokazują eksplozję&quot;

http://niezalezna.pl/40118-rosyjskie-filmy-pokazuja-eksplozje



http://vod.gazetapolska.pl/node/3759?utm_source=niezalezna&amp;amp;utm_medium=ArtY&amp;amp;utm_campaign=vod
I tu teraz przydałoby się to wkleić do tematu o mediach, gdzie koledzy uwielbiają wklejać wielkie &quot;manipulacje&quot; w wiadomościach i programach TVN.

Bo co tu mamy innego.

Z ciekawością wlazłem w ten link żeby dowiedzieć się czegoś nowego, może zaskakującego i co?

Tytuł
Rosyjskie filmy pokazują eksplozję.
A dalej czytamy o dziwo, że to jednak nie filmy tylko symulacja...
Oczywiście, mamy do czynienia z symulacją, a nie z dokumentalnym zapisem filmowym.
Ale to mnie nie zniechęciło... uparty jestem i nawet sobie obejrzałem tą symulację. I co zobaczyłem? Samolot uderzający w ziemie i w tym samym momencie następuje wybuch (wiele osób tak sobie, filmowo, wyobraża katastrofę samolotu).

Czy oni na prawdę mają tak zdebilonych i bezmózgich czytelników?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Nie bije Was po oczach ta ślepa wiara polskiego rządu w dobre,czyste intencje strony rosyjskiej po tym poranku 10 kwietnia? [...]
Eeee tam, gdzie tam bije po oczach. Wszystko w porządku ...
Standard.
&quot;do przyjaciół Anglików...
Wyobraźcie sobie, że Rosjanie podczas II wojny mordują skrytobójczo kilkadziesiąt tysięcy waszych jeńców, nie przyznają się do tego i zwalają winę na Niemców. Po latach prawda wychodzi na jaw, a królowa, wraz z całym sztabem generalnym, szefem Banku Anglii, szefami najważniejszych instytucji państwowych i arcybiskupem Canterbury leci w rocznicę tego mordu do Rosji, żeby uczcic pamiec pomordowanych brytyjskich żolnierzy.
Tam samolot krolowej rozbija się w niewyjaśnionych okolicznościach. Rząd nie tylko nie podaje się do dymisji, ale powierza śledztwo Rosjanom, którzy ogłaszają, że do sterów dorwała się królowa wraz z naczelnym dowódcą lotnictwa i po pijaku rozbili samolot. Rząd angielski potwierdza tę wersję, BBC i Reuter w komentarzach przypominaja ogólnie przedtem znaną lekkomyslnośc i pychę królowej oraz jej zamilowanie do ginu, wytykają angielskim pilotom nieudolnośc i braki w wyszkoleniu, ubolewają nad degrengoladą moralną rodziny krolewskiej i pijanstwem w silach zbrojnych, a w lotnictwie w szczegolności, ale jednoczesnie Parlament rekomenduje ministra obrony narodowej do Izby Lordów, a premier sklada wniosek o awansowanie szefa Intelligence Service na generala dywizji itd.

Nie ma najmniejszego znaczenia, że w sprowadzonej do GB, a zaplombowanej przez Rosjan trumnie królowa ma trzy nogi i jest ubrana we frak i męskie kalesony (niektore tabloidy nawet nawoluja z tego powodu do odmówienia królowej prawa do godziwego pochówku i sugeruja, ze królowa miala skrywane inklinacje transseksualne), niektóre ofiary maja po dwie cudze wątroby zamiast jednej wlasnej, inne kupę śmieci w brzuchu...

Nieważne, że cały teren katastrofy zaorano i pokryto betonowymi plytami, ślady zatarto, drzewa wycięto w pień, a wrak samolotu zniszczono i umyto, a na dodatek Rosjanie odmawiaja jego zwrotu. Rząd angielski jest tym wszystkim zachwycony, wysyla w swiat coraz to nowe komunikaty o znacznej poprawie stosunków z Rosja, katastrofę nazywa punktem zwrotnym tych stosunkow i nowym otwarciem na dialog z narodem rosyjskim i potwierdza oficjalnie przy każdej okazji, że winę ponosi pijana królowa z trzema nogami.

Poważni komentatorzy telewizyjni podkreslaja przy kazdej nadarzajacej sie okazji, ze dzieki tej katastrofie zostala opracowana oryginalna brytyjska metoda badawcza zwana &quot;shrine research and remote investigation&quot;, a poziom badania katastrof lotniczych podniósl sie w GB znacznie i nie ma porównania z chalupniczymi metodami zastosowanymi po Lockerbie!&quot;
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mapa Europy, a na niej zaznaczony Katyń i Smoleńsk. Obok podpis: „Mord polskich oficerów 1940 r. Śmierć Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w prawdopodobnym zamachu 2010 r.”. Taką informację można znaleźć w układance edukacyjnej przeznaczonej dla dzieci w wieku szkolnym – ustalił portal tvp.info. Na pudełku umieszczono adnotację, że układanka jest polecana przez nauczycieli geografii i historii.
http://tvp.info/informacje/polska/edukacyjne-puzzle-z-prawdopodobnym-zamachem/10758869
 
Do góry Bottom