>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turcja (Süper Lig | TFF 1. Lig) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Buyuksehir vs Karabukspor
Typ:1
Kurs:1,83
Bukmacher: WilliamHill
01.02.2012 17:00
W dniu dzisiejszym zostanie rozegrany przez te dwie drużyny 24 mecz w tym sezonie,
Drużyna gospodarzy uplasowana jest na 7miejscu w tabeli z dorobkiem 33punktów.
Natomiast drużyna gości jest na odległym 16miejscu zbierając w tym sezonie tylko 21punktow przegrywając aż 14razy.
W meczach u siebie obie te drużyny cieszą się dorobkiem 20punktów w 11meczach.
Jednakże dzisiejsi goście mają ogromne problemy w meczach na wyjeździe zdobywając dotychszas tylko 1punkt.
Goście będą szukali w dziejszym meczu okazji na przerwanie tej złej passy jednak według mnie z obecną formą meczy na wyjeździe może to być naprawdę trudne.
Dlatego kurs 1,83 oferowany przez WilliamHill jest dobrą okazją na powiększenie swojego budżetu, dla osób, które grają bardziej pewne typy polecam 1X
Jednak trzeba się wtedy liczyć z zyskiem o połowę mniejszym a ryzyko nie jest minimalne bo jednak forma w ostatnich 5 meczach prezentuję się nie najgorzej.
Ponieważ w tych pięciu meczach to oni trzykrotnie byli górą jednak były to mecze na własnej murawie a nie tak jak to ma dziś miejsce w Stambule.

Genclerbirligi Ankara vs Gaziantepspor 1:0 ✅

Typ:1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Pinnacle Sports
01.02.2012 17:00

W tym spotkaniu do stolicy przyjadą goście z Gaziantep, dodam iż goście w swojej prowincji mają temperaturę 5stopni Celsjusza na plusie a w Ankarze jest również 5stopni Celsjusza tylko że na minusie. To może być jakiś dodatkowy aspekt przemawiający za wygraną gospodarzy.
Stołeczny zespół walczy o Ligę mistrzów a straty do czwartego Trabzonsporu ma tylko 2punkty więc w razie ich zwycięstwa i porażki Trabzonsporu wyjdą na czwarte miejsce z przewagą jednego punktu co Mozę być dodatkową motywacją do walki o komplet punktów.
Goście natomiast zajmują 14miejsce i mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową jednak nie możemy liczyć na to że łatwo sprzedają skórę.
Gospodarze w ostatnich pięciu meczach na własnej murawie zaliczyli tylko dwa remisy a trzykrotnie byli górą.
Natomiast goście w tym pojedynku w ostatnich pięciu meczach na wyjeździe zaliczyli aż trzykrotnie remis a dwa razy to rywale byli górą.
Dlatego w tym meczu przewiduję zwycięstwo gospodarzy jednak jak zawsze dla bezpieczeństwa radzę obstawiać 1X gdyż kurs jest zachęcający,
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Superliga
Spotkanie: Sivasspor - Kayserispor 1:1 ⛔
Typ: Over 2,5
Kurs:2.10
Bukmacher: William Hill
Data:02.02.2012
Godzina Rozoczęcia:17:00

W jednym z pojedynków 24kolejki Tureckiej Superligi do Sivas przyjedzie drużyna z Kayseri.
Drużyna gospodarzy jest na szóstym miejscu w lidze mimo utraty w 23meczach aż 34bramek co daje im nie chlubne czwarte miejsce co do straty bramek. Jednak pochwalić mogą się trzecim miejscem w zdobywaniu bramek gdyż dotychczas zdobyli ich aż 38.
W ostatnich pięciu meczach jakie rozegrała drużyna z Sivas, która jest w tym sezonie w świetnej dyspozycji, gdzie świetnie spisujący się Grosik zdobył już 6bramek w tym sezonie mimo tego iż drużyna posiada zakupionego nie całe dwa tygodnie po Kamilu, Michaela Eneramo, który trafiał do siatki w tym sezonie już 8 razy. Świetna forma tych zawodników jest gwarancją zdobywania bramek.
Dodam tylko iż w ostatnich pięciu meczach na własnej murawie w Sivas zawsze padał over 2,5.
Natomiast drużyna gości jeśli chce walczyć o zwycięstwo lub chociaż o jeden punkt będzie musiała zdobyć chociaż jedną bramkę.
Kayserispor posiada szczelną obronę jednak uważam iż w tym meczu nie uda im się powstrzymać gospodarzy i mecz według mnie zakończy się wynikiem 2:1.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Turcja 1
Sivasspor - Kayserispor
over 1.5 gola w 1 połowie
3.25
WilliamHill


Dzisiaj o godzinie 17:00 zostanir rozegrany ciekawy mecz w ekstraklasie tureckiej. Zmierzy się ze sobą Sivasspor i Kayserispor. Jest to mecz w ramach 24 kolejki spotkań. Stawiam w tym meczu na over 1.5 gola w pierwszej połowie. Skłania mnie ku temu fakt, że gospodarze na 23 mecze aż 22 razy mieli 1.5 gola w całym spotkaniu. Dlaczego więc mieli by nie mieć over 1.5 gola już po 1 połowie? Sivasspor jest najbardziej ofensywną drużyną w lidze. W meczach z ich udziałem pada najwięcej goli w lidze. Ich średnia na mecz to 3.13 gola. Jeśli chodzi o pierwsze połowy to gospodarze strzelili najwięcej bramek w pierwszych 45 minutach w całej lidze (21 goli, drugi Galatasaray ma 19 goli). Jak widać Sivasspor strzela mnóstwo bramek w 1 połowach. Moim zdaniem od pierwszych minut narzucą swój styl gry i szybko zdobyta bramka &quot;otworzy&quot; mecz. O kolejne gole nie powinno być trudno. Stawiam na 1:1 do przerwy i over 1.5 gola w pierwszych 45 minutach gry.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Liga
Spotkanie: Manisaspor -
Eskisehirspor 2:3 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.68
Bukmacher: PinnacleSports


Analiza:
Spotkanie równorzędnych drużyn. Więcej atutów jednak widzę po stronie gospodarzy, którzy dla mnie dzisiaj są faworytem tego meczu.
Kurs bardzo dobry dlatego postanowiłem się przyjrzeć temu spotkaniu bliżej.
Historia spotkań obu ekip przemawia za Manisasporem;
2006 Puchar 6:1 dla Manisasporu
2009 Liga 0:0
2011 Liga 3:1 dla Manisasporu

Jak widzimy ekipa gości jeszcze tutaj nie wygrała, co do formy z ostatnich meczy to obie drużyny prezentują się następująco;
Manisaspor na ostatnich 6 spotkań zremisował 2 razy i doznał 4 porażek (dlatego myślę, że dzisiaj pora na zakończenie tej czarnej serii),
Eskisehirspor ma bilans 1-2-3 w ostatnich meczach. Ostatnia porażka 1:4 w Trabzonie jednak potwierdza, że ta drużyna ma problemy w meczach wyjazdowych.
W ekipie Manisasporu liczę na 24-letniego napastnika rodem z Nigerii - Isaaca Promise, który jest w tym sezonie najlepszych strzelcem drużyny. Zdobył on 8 goli w 21 meczach (ostatni goli zdobyty 24 stycznia w meczu u siebie z Samsunsporem 1:1). Po analizie kadrowej uważam także, że Manisaspor dzisiaj pokarze solidność i zgranie w obronie. Czwórka obrońców w składzie;
*H.Tok (22/0)
*J. Akaminko (19/0)
*M.Klukowski (21/0)
*Omer Baris (16/2)
powinna zatrzymać napastników ekipy gości. Stawiam dzisiaj na gospodarzy.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Liga
Spotkanie:
Ankaragucu - Manisaspor 0:1 ⛔
Typ: 1x
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet

Witam, czasami typuję ligę turecką i przeglądając ofertę na weekend zauważyłem wręcz olbrzymi kurs na Ankaragucu. W poniedziałek zespół zajmujący obecnie ostatnie miejsce w tabeli z 11 pkt podejmie na własnym boisku zespół zajmujący 14 miejsce i mający 15 pkt więcej. Gdy zobaczyłem kurs 8,00 na gospodarzy aż oniemiałem. Owszem, gra obecnie najsłabsza drużyna ligi, aczkolwiek można zauważyć że jest to drużyna która jednak pkt potrafi zdobyć, gdyż ma ich obecnie 11. U siebie ten team potrafił między innymi zremisować 0-0 z Beskitasem, Burasporem czy Gazientosporem. Nie uważam że Manisaspor jest na tyle silnym zespołem, uważam że Ankargacu śmiało może minimum jeden punkt tu wyciągnąć, a że nie jestem ryzykantem to stawiam 1x z podpórką, mimo to 2,55 to nadal interesujący i w miare pewny typ.
PS chyba że ktoś posiada jakieś info nt tego meczu i rzeczywiście ten kurs 8,00 nie jest przypadkowy, bo jeżeli nie to śmiało można nawet czystą 1 grać, Anar w końcu musi zdobywać jakieś pkt, a gdzie nie jak u siebie z średnim rywalem?
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Fenerbahce SK vs. Besiktas JK 2:0
typ 1: Fenerbahce SK @ 2.00

typ 2: Over 2,5 @ 1.85
W meczu kończącym 25-serie spotkań w Turcji dojdzie do hitu. Druga ekipa ligi podejmie na własnym stadionie trzecią i minimalnym faworytem wydają się być gracze Aykut Kocamana ,warto również dodać ,że przegrany w tym meczu baardzo oddali się o szansy na zdobycie mistrzostwa kraju ,bo Galata ma już 4-oczka przewagi nad miejscowym rywalem zaś Besiktas traci już 9-oczek. Gospodarze dominują na swoim stadionie nie przegrywając tu już od 12-spotkań jednak na wyjazdach ostatnio były dwie porażki ze słabym Samsunspor (1-3) oraz nieco lepszym Istanbul BB (2-3). Fenerbahce jest jeszcze silniejsze w ataku bo obok Alexa i Stocha (łącznie 16-bramek) dołączył do nich Moussa Sow a wiadomo co ten zawodnik sobie poczynał na boiskach Ligue 1. Braki i wymienię tu te najistotniejsze ,czyli kontuzje Gönül (18/1) oraz Emre (15/2). Besiktas z kolei przegrał dwa ostatnie mecze u siebie i na wyjeździe po (1-0) z Mersin İdmanyurdu oraz Kayserispor z którymi takie wpadki nie powinny mieć miejsca jeśli Carlos Carvalhal myśli jeszcze realnie o mistrzostwie. Do tego zespół jest mocno osłabiony ,bo nie zagrają Manuel Fernandes (18/2), Ricardo Quaresma (13/2), Hilbert (15/1), Köybaşı (22/0), Hugo Almeida (16/7) - najlepszy strzelec obok M. Pektemek-a zaś wraca Sivok (16/3). Myślę ,że gospodarze są dziś w stanie pograć o zwycięstwo ze szczególnie osłabionym rywalem.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Karabukspor - Samsunspor 2:1 ✅
06.02.2012 19:00
Typ:1
Kurs:2,04
Bukmacher: Pinnacle Sports

W tym meczu rozgrywanym na Yenişehir Stadium Karak, zobaczymy drużyny, które znajdują się w strefie spadkowej i w tym pojedynku na pewno dadzą z siebie wszystko aby zdobyć komplet punktów.
Drużyna gospodarzy jest faworytem tego spotkania gdyż ostatnie trzy mecze na własnej murawie zakończyły się zwycięstwem właśnie gospodarzy. Pokonali 2:1 Trabzonspor oraz Genclerbirligi, którzy zajmują kolejno piąte i czwarte miejsce.
Dlatego wydaje mi się że dzisiejsi goście będą mieli spore problemy z tym aby przerwać passe zwycięstw Karabukspor na własnym stadionie.
Obie te drużyny tracą bardzo wiele bramek dlatego można również postawić over 2,5.
Gospodarze w 23meczach stracili aż 41bramek a goście w 22meczach 37.
W całym sezonie Kırmızı Şimşekler nie wygrali jeszcze żadnego meczu na wyjeździe a tylko cztery zremisowali, jedyne na co mogą w tym meczu liczyć to remis więc jeśli ktoś nie chce ryzykować radzę postawić 1(DNB) gdyż gospodarze mają do gości jeszcze jeden mecz aległy dlatego jeśli nie chcą stracić możliwości wyjścia z strefy spadkowej muszą w tym meczu powalczyć o punkt .
Jednak ja uważam iż w tym meczu to gospodarzy będą górą i mecz zakończy się standardowo dla Karabuksporu 2:1.
Eskisehirspor - Buyuksehir 3:1 ✅
06.02.2012 17:00
Typ:1
Kurs:2,44
Bukmacher: Pinnacle Sports

W tym meczu odbywającym się na Eskişehir Atatürk Stadium, zobaczymy miejscową drużynę Es-Es zajmująca obecnie siódme miejsce w tabeli, oraz Büyükşehir, który jest jedno miejsce niżej jednak ma rozegrany o jeden mecz mniej od dzisiejszych gospodarzy.
Drużyna z Eskişehir, nie prezentuje zbyt dobrej formy w meczach u siebie, gdyż od trzech meczy jeszcze nie zdobyli trzech punktów na własnej murawie.
Natomiast goście w tym sezonie w meczach na wyjeździe aż siedmiokrotnie wracali do domu bez żadnego punktu. Jednakże w ostatnim meczu wygrali w Samsun 4:2, jednak ich przeciwnik zajmuję obecnie siedemnaste miejsce w tabeli.
Obie drużyny będą walczyły w tym meczu o bezpieczną pozycję, która dała by im awans do Ligi Europejskiej w następnym sezonie.
Goście w ostatnich trzech pojedynkach zdobyli komplet punktów, natomiast gospodarze.
Jednak w tym meczu wydaję mi się że aspekt własnego boiska wpłynie na wynik tego meczu i warto postawić tutaj na 1 lub 1X.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam, postawiłem 1x na Ankargacu choć wiedziałem o ich problemach kadrowo finansowych, jednak liczyłem że będą wstanie chociaż zremisować. Jednak się przeliczyłem i teraz dla wszystkich co nie interesują się ligą turecką a potrzebują nie raz jakieś pewnego typu to polecam zawsze, ale to zawsze granie przeciwko Ankargacu, ba nawet w niektórych przypadkach grube handi na ich przeciwników. Drużyna ta po prostu nie istnieje, ich atak polega na szybki wybiciu piłki przez bramkarza w pole karne rywali, tylko problemem jest to że nie stoi tam nigdy żaden piłkarz ankargacu i na tym kończy się ich offensywna gra. Cały mecz przestoją na swojej połowie, a 9 zawodników stoi praktycznie w bramce, jednak na ich nie korzyść wpływa to że obrona jest mierna a bramkarz jeszcze gorszy i nawet fakt że bronią się cały mecz im nie pomoże. Wczoraj słaby Manisaspor, który tka na prawdę zagrał beznadziejny mecz a od wielu już meczów nie był wstanie wygrać, praktycznie zdominował ten mecz co pokazują statystyki, ale obraz gry był jeszcze bardziej korzystniejszy dla gości. Gdyby to był trochę lepszy zespół strzelił by gospodarzom 5 bramek więcej, ale mimo wszystko uważam że każdy team z ligi tureckiej wygra z ankargacu, obecnie ten team nic nie prezentuje, ale nie ma się co dziwić skoro grają 20 latkami z Turcji, po prostu miazga, ale będzie można trochę zarobić choć kursy już są niskie.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


No Sivasspor trochę zaskakuję w tym sezonie bardzo mądrą i przyzwoitą grą. Dzisiaj staną przed okazją do nadgonienia czołówki i doskoczenie do min. Besiktasu. Okazja ku temu bardzo dobra.
-mecz u siebie, gdzie Sivasspor przegrał tylko jedno spotkanie, ale to było dawno - w połowie września.
-Besiktas ostatnio cieniuje strasznie - 3 porażki z rzędu i 0 strzelonych bramek
-Kiepska forma przyjezdnych, na którą mają wpływ w pewnym sensie osłabienia spowodowane kontuzjami. Nie zagrają tacy gracze jak: Koybasi (O 22/0), Hugo Almeida (N 16/7), Ricardo Quaresma (P13/2), Hilbert (P 15/1), Mehmet Aurelio (P 8/0), nie także w dalszym ciągu bramkarza Rustu Recbera (Br 7/0)
-Dodatkowo w sieci sporo informacji, również chodzi o sekcję koszykówki, że Besiktas od kilku miesięcy zalega z pensjami dla sportowców. Jednak nie są to do końca potwierdzone info, a szczerze to nie mam za wiele czasu, żeby to potwierdzić.
Kursy świetne na gospodarzy. Myślę, że warto ryzykować.
Sivasspor [email protected] ✅
Sivasspor over 1.5 [email protected] ⛔
Sivasspor 1x @1.45 ✅
Expekt
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Witam,
macie może jakieś informacje na temat meczu Genclerbirligi - Mersin Idman Yurdu? Może ogląda ktoś z Was ligę turecką? Warto grać na G&#39;birligi?

Edit Groven: kolego samemu trochę wysiłku trzeba włożyć i poszukać informacji, a nie tylko liczyć na innych, każde następne tego typu zapytanie będzie usuwane.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Szczerze mówiąc ligę turecką oglądam stosunkowo często. Łatwo można znaleźć dobre value i ustrzelić jakieś dogi. Jutro ani value, ani doga upatrywać nie będę. Po prostu uważam, że jest dobry typ i powinno się z tego skorzystać. Gaziantepspor w najwyższej lidze w Turcji gra nieprzerwanie od 1990 roku i gdyby spadli to z pewnością byłoby to wielkie wydarzenie. Kolejek do końca jednak jeszcze sporo, ale ten powinni martwić się już powoli o swój byt, bo widmo spadku niebawem zajrzy im w oczy. Jeśli chodzi o formę, to praktycznie oba zespoły są na przeciwnych biegunach. Orduspor jak na drużynę, która była w dole tabeli, awansowała o kilka pozycji tym samym mając fantastyczną serię 5 meczów bez porażki. Nieźle, zważywszy na to, że nie jest to żadna wybitna drużyna, a obecnie niektóre renomowane marki nie potrafią utrzymać takiej dyspozycji. Wszystko jednak wygląda dobrze tylko na papierze. Cały dorobek został wykonany na drużynach słabych i przeciętnych. Z kim się za to mierzył Gaziantepspor ? Z Trabzonem, Galatasaray, Besiktasem, Sivaspoor (notabene wygrany mecz 2:1), Fenerbahce czy też z Genclerbirligi. W większości meczów Gaziantepspor podejmował walkę i przynajmniej tego BTS-a pokrywał. W ostatnim meczu z Trabzonem wyglądało to słabo. Trafienie samobójcze przez jednego z obrońców, a potem jeszcze nietrafiony karny wykonywany przez... zawodnika, który zafundował samobójcze trafienie. Nie wychodziło nic, ani z gry, ani ze stałych fragmentów. Uważam, że drugi taki słaby mecz się nie trafi i tym razem sięgną po 3 punkty. Rywal jest słaby, jest na fali, ale do czasu. Takie serie, słabszych zespołów nie trwają długo. Gaziantepspor przy tym beznadziejnym terminarzu ma w końcu szansę zainkasować 3 punkty i na to właśnie liczę.
Gaziantepspor - Orduspor | Gaziantepspor [2,00] Bet365 ✅ 1:0
 
gks-katowice 13

gks-katowice

Użytkownik
Galatasaray-Besiktas 1

Derby Stambułu i niezwykle ciekawy mecz nam sie zapowiada na niedzielne popołudnie.Galatasaray powinien ten mecz wygrac i gdyby nie fakt ze derby rzadza sie swoimi prawami.......ale co gra ten Besiktas?-porazka z Braga u siebie w LE co było pewne widzac mecz w Bradze gdzie gdyby nie czerwien zespołu z Portugalii to Besiktas by tego nie wygral absolutnie.Uwazam ze kazdy inny wynik niz zwyciestwo Galatasaray bedzie niespodzianka.Pozdrawiam
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Potwierdzam typ kolegi wyżej jednak spore ryzyko wiążę się z grą na czystą jedynkę i lepiej już po mniejszym kursie dorzucić gdzieś DNB tak by sobie ewentualnie czegoś tam nie psuć - choć z drugiej strony na powodzenie typu dałbym jakieś 6,5-7/10. Goście dopiero co niedawno przełamali się po serii czterech spotkań bez zwycięstwa ogrywając u siebie Gençlerbirliği (3-2) mimo dużej przewagi na boisku i tak mogło się skończyć podziałem punktów. Carlos Carvalhal nie ma do dyspozycji Hilbert (15/1), pomocnika Manuel Fernandes (20/3) oraz Kayhan (10/0) wracają zaś obrońcy Toraman (13/0) i Köybaşı (22/0). Galata w 17-ostatnich spotkaniach przegrała tylko jedno wyjazdowe spotkanie z Bursą (0-1) stąd nie dziwi spora przewaga nad resztą stawki. Miejscowi ostatnio mieli ciężkie przeprawy dwa mecze na wyjazdach i jedno u siebie jednak udało się zdobyć komplet punktów i spokojnie utrzymać swoją przewagę nad Fenerbahçe zresztą bilans (10-2-1 u siebie) mówi sam za siebie pod tym względem lepiej wygląda tylko ich lokalny rywal. Fatih Terim nie dość ,że nie ma żadnych kontuzjowanych graczy w swoim składzie to i do gry wracają Baroš (17/7), Albert Riera (21/1) i Felipe Melo (24/7) jednak tylko tego ostatniego spodziewałbym się w pierwszym składzie. W ataku na pewno Elmander a partnerować mu będzie rewelacyjny rezerowy Ates (3/3).
edit:3-2 bramka niezawodnego Elmandera na 3-2 już w doliczonym czasie gry. Opłacałoby mi się gdybym to zagrał
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zdecydowanie liga kebaba, to jedna z moich ulubionych lig. Ciężko się tam rozczarować przy okazji jakiegokolwiek hitu. Liga bardzo overa, a więc ciekawa do oglądania. W poniedziałek zmierzy się ze sobą Sivasspor i Galatasaray i będzie to jeden z najlepszych meczów tej kolejki. Ciężko mi wskazać faworyta tego meczu, ale widzę tu sporą ilość bramek, a BTS powinien wejść na dużym luzie. Drużyna gospodarzy dosłownie miażdży jeśli chodzi o ofensywę. Na własnym stadionie preferują zdecydowanie ofensywne ustawienie. Siła Sivassporu to skrzydła, szybcy, przebojowi piłkarze strzelają i asystują, a w całej tej machinie dużą rolę odgrywa Grosicki. Grosik jest prawdziwą gwiazdą tego zespołu. To nie jest jakiś tam &quot;polaczek&quot; na uboczu, który zagra jakieś ogony. To pełnowartościowy piłkarz zespołu, która robi na boisku dużą różnicę. Nie wszystko jednak wygląda tak kolorowo, pomimo, że Sivas gra szalenie efektownie to jest kilka mankamentów. Po pierwsze, bardzo słaba obrona. Zawodnicy Galaty raczej bez problemu wepchną bramkę gospodarzom, o to jestem niemal pewny. Nie możliwe, że przy tak grającym rywalu w defensywie nie strzelić bramki. Sivasspor nadrabia jednak wszystko skutecznym atakiem. Gra z kontry, szybkie wyprowadzenie piłki. Jakość skrzydeł jest mniej więcej wyważona. Jest Grosicki i Pedriel i to oni w dużej mierze ciągną grę. Nie wiem jednak w jakim nastawieniu wyjdą jutro na rywala. Sivas bez problemu może zagrać 4-5-1, 4-2-3-1 i w trakcie meczu ustawienie jest zmieniane uwzględniając zmiany personalne. Sivas zawsze gra jednym napastnikiem, a przynajmniej ja nie widziałem meczu w którym graliby w inny sposób. Bazują na bardzo silnej linii pomocy i głównie na tym opierają swoje ataki. Jutro spodziewam się dużej ilości goli, nie pokuszę się jednak o wytypowanie zwycięzcy. Typ w głowie miałem w poprzednim tygodniu i z tego względu kupon zagrałem nieco wcześniej niż normalnie.
Sivasspor - Galatasaray | BTS [1,61] Bet365 ⛔ 0:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

czak10

Użytkownik
Weather conditions effected Galatasaray a lot. They just arrived to city of Sivas nearly at 23:30 Turkish local time. Its only 20 and a half hours before the kick-off. The plane could not land at city of Sivas due to bad conditions, they had to go to city of Kayseri and they completed rest of the way with a bus. Its still snowing in Sivas, its gonna be a really tough place for Galatasaray.
Takie coś znalazłem na zagranicznym forum.
Zawodnicy ze Stambułu mogą być zmęczeni dziwaczną podróżą( opóźniony lot, kołowanie nad lotniskiem i ponad 200km jazdy busem).

W składzie Sivassporu prawdopodobnie nie będzie najlepszego strzelca- Eneramo(9 goli w 23 meczach).
Galatasaray jest już na ostatniej prostej do zdobycia mistrzostwa, wygrywają prawie wszystko jak leci ale dzisiaj trafią na bardzo zmotywowanego rywala. Zawsze w meczach przeciwko wielkiej trójce w Turcji gracze przeciwników spinają się podwójnie, chcąc zostać zauważonym przez działaczy ze stolicy. Dużą rolę może odegrać Grosik, który jest motorem napędowym w drużynie z Sivas. Jak dotychczas gospodarze dzisiejszego meczu przegrali u siebie jedynie jedno spotkanie. Warunki pogodowe uważam za czynnik będący na korzyść Sivassporu, piłkarze trenują codziennie w śniegu zaś w Stambule mamy 10 stopni na plusie.


Moja propozycja: Sivasspor - 1dnb, 2.35, bwin⛔
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 19.00 dojdzie do spotkania w Tureckiej Superlidze pomiedzy Sivasspor - Galatasaray.Faworytem minimalnym w tym spotkaniu wydaja sie byc pilkarze przyjezdni czyli Galatasaray.Ja jednak widze w tym spotkaniu inny typ pewniejszy,a mianowicie typ na liczbe goli,czyli over 2.5 gola w meczu.Jesli spojrzymy na ostatnie spotkania tych ekip w lidze to widac,ze nie maja te ekipy problemu ze zdobywaniem goli...W ostatnim spotkaniu ekipa Sivasspor zremisowala z Genclerbirligi 3-3,a kolejke wczesniej przegrali na wyjezdzie z Fenerbahce 4-2.Natomiast ekipa Galatasaray pokonala ostatnio Besiktas 3:2,a runde wczesniej pokonali na wyjezdzie Mersin Idman 3-1.Tak wiec widac,ze w ostatnich dwoch spotkaniach obie ekipy zanotowaly overy 2.5 gola w meczu.Takze dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawy mecz bowiem gospodarze ciagle walcza o puchary a Galatasaray o tytul mistrza.Tak wiec dzisiaj raczej zadna ekipa nie odpusci i bardzo mozliwe,ze zobaczymy duza ilosc bramek.Ja typuje wynik remisowy 2-2.
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS


Turcja-Superliga
Pn 12/03/12 19:00
Trabzonspor - Sivasspor ⛔(2-1 szkoda ze nie zagralem pewniej +2,5 po 1,60 tez byloby niezle:?)
typ over 3,5
kurs 2,40
Expekt

Az dziwne ze nikt sie nie czepil przy poniedzialku takiego typu.Jak to z under/over,czysto statystycznie,no to jedziemy; Trabzon u siebie srednio strzela 2,2 gola na mecz (3 wynik w lidze),traci 1,33 br/mecz (dopiero 15 wynik w lidze).Razem w meczach Trabzonu na wlasnym boisku pada wiec 3,53 br/m,a 89% meczy konczy sie overem 2,5. a sporo ponad 50% overem 3,5. Przyjezdza zespol najlepiej atakujacy na wyjazdach-Sivasspor,ktory strzela 1,86br/m (najlepszy w lidze) a traci 2,14 co jest 17 ! rezultatem w lidze.Razem w wyjazdowych spotkaniach zespolu Grosika pada 4 gole na mecz,najwiecej w Superlig. 86% over 2,5 i prawie 50 over 3,5. Pierwszy mecz w tym sezonie w Sivassporze zakonczyl sie wynikiem 2-2! W zeszlym sezonie 2 wyniki 2-3 i 6-1 !!! Dziekuje do widzenia :wink:

Denizlispor - Kartalspor X 3,20 expekt✅✅✅ edit-Remisik ustrzelony,do konca sie zastanawialem ktory wziac na typ dnia i wybralem ten over:;/:
Do tego proponuje remisik w drugiej lidze,nie mam juz czasu pisac analizy,ale zespoly,ktore sa w miare blisko siebie punktowo,gospodarze 15 miejsce w tabeli,beda sie bronic przed spadkiem.Goscie 6pkt wiecej,w miare bezpieczna pozycja ale nie oddadza latwo skory,zapowiada sie wyrownany mecz,pierwsze spotkanie wygral Kartalspor 3-1,teraz sadze ze zamiana boisk zniweluje roznice i wyjdzie na remis,zwlaszcza ze liga jedna z najczesciej remisujacych w Europie,ponad 33%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Wiem, że statystyka jest jak spódniczka mini, wiele pokazuję, ale zasłania najważniejsze, wszystkie znaki na niebie i na ziemi podpowiadają mi te typy.

Genclerbirligi - Trabzonspor -over 2.5 gola@1.60 Tobet Genclerbirligi - Trabzonspor -BTS@1.50 Bet365 Genclerbirligi - Trabzonspor -over 3.5 gola@2.37 Bet365
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tabela końcowa sezonu zasadniczego:​





Czołowe zespoły po sezonie zasadniczym będą kontynuowały rywalizację w dwóch grupach. Grupa 1-4 to walka o mistrzostwo kraju, a także o start w europejskich pucharach. Grupa 5-8 to walka o miejsce w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej. Każdej drużynie liczbę punktów z sezonu zasadniczego podzielono przez dwa (oczywiście przy zasadzie, że jeśli wyjdzie z tego dzielenia &quot;połówka&quot;, to zaokrąglamy w górę). W każdej z grup odbędzie się po sześć kolejek. Oto te grupy:



Championship Group:​





Europa League Group:​
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Fenerbahce-Besiktas typ: Fenerbahce @ 1.62 ✅

Gospodarze muszą to dziś wygrać po tym jak ograli na wyjeździe pewnie zmierzające po kolejny tytuł Galatasaray (1-2) zwiększyli swoje szanse na doścignięcie lidera i mają sporę szansę by wyprzedzić lidera ,obecnie sytuacja jest taka że Galata ma (45-punktów) zaś miejscowi tracą pięć oczek z jednym spotkaniem zaległym (rozgrywanym właśnie dziś). Trzy dni temu udało się ograć także na wyjeździe Kardemir Karabukspor (0-2) tak więc ostatnia passa 4-zwycięstwa i jeden remis mówi sama za siebie. Besiktas jest obecnie na czwartym miejscu ze stratą trzech oczek do Trabzonsporu który wczoraj przegrał swoje spotkanie na własnym terenie (2-4) z Galtą właśnie. Tak więc mogą liczyć na co najwyżej trzecie miejsce ,ale przy formie 3-porażek i 2-remisów nie wygląda to najlepiej. Ostatnio dwie porażki z rzędu z Trabzonspor i Galatasaray. Drugą sprawą jest fakt ,że mówi się w Turcji o tym że goście mają problemy finansowe a piłkarze nie dostają pieniędzy. A. Kocaman trener gospodarzy dziś bez M. Sow (12/7) a do składu wraca po zawieszeniu E. Belözoğlu (23/5). W szeregach rywali zawieszony na trzy mecze jest Hugo Almeida (22/10) a kontuzjowani są Gönen (26/0) ,Uysal (29/0) zaś dwaj obrońcy Sivok (26/0) i Köybaşı (27/4) są niepewni. Tak więc przy atmosferze w jednej jak i drugiej drużynie górą dziś muszą być gospodarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom