>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turcja (Süper Lig | TFF 1. Lig) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


1 Kolejka:

Kursy: Betsson
Mistrz Kraju: Galatasaray
Wicemistrz kraju: Fenerbahce
Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Turcja 2013/14
Superpuchar Turcji 2013/14
Galatasaray - Fenerbahce
Typ: Powyżej 2,5 gola @ 1,95 William Hill ⛔
Typ : Galatasaray @ 2,40 Pinnacle ⛔ 0:0
Fenerbahce widziałem w meczach z Salzburgiem w kwalifikacjach Champions League. Sito w defensywie Fenerbahce. Volkan Demirel był najlepszym z zawodników w meczu wyjazdowym, a i w meczu na Sukru Sarocoglu Fener miało szczęście, że nie straciło kolejnych goli bo w 2połowie wręcz się o nie prosili. Defensywa spisywała się bardzo słabo, Jonathan Soriano kiwał z Alanem i stwarzali klarowne okazje bramkowe.
Wtedy w defensywie Fener brakowało Gokhana Gonula i Egemena Korkmaza. Dzisiaj też ich nie będzie, ale do tego dochodzą kolejne straty, otóż zabraknie bramkarza Volkana Demirela, który bronił kapitalnie wręcz we wspomnianym dwumeczu z Salzburgiem. A ponadto środkowy obrońca Yobo też wypadł ze składu. Będąc już przy absencjach to zabraknie również Raula Meirelesa w środku pola.
Czyli potężne problemy w defensywie dzisiaj będzie miało Fenerbahce! Z przodu coś może im się udac wyrzeźbić bo jest Sow, Webo, Cristian czy Kuyt.
Galate widziałem na Emirates Cup jak grali z Porto i Arsenalem. W zespole jest spory potencjał. Drogba w wybornej formie był, wszedł w przerwie meczu z Arsenalem i odmienił losy spotkania. Sneijder również w kapitalnej dyspozycji, obaj będą się szukać dzsiaj bez wątpienia. Ale także wraca do zdrowia Burak Yilmaz którego brakowało na Emirates Cup, a to również napastnik sporej klasy.
W tamtym sezonie w Superpucharze Galata wygrała z Fener 3:2, w lidze Galata u siebie 2:1, a Fener u siebie też 2:1 wygrało. Zobaczymy jak dzisiaj będzie, ale emocji i bramek nie powinno braknąć wg mnie.
Ponadto wobec tych braków widzi mi się wygrana Galatasaray w tych derbach.
Mecz na neutralnym terenie w Kayseri.
Początek 19:30. Powodzenia! Mecz LIVE na sport.tvp.pl, a na TVP Sport w retransmisji o 21:20 bo oczywiście tenis ważniejszy :/ ale i tak szok, że ten mecz będzie w TV polskiej. Będzie ciekawy spektakl.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Turcja / Superliga
Spotkanie: Konyaspor - Fenerbahce SK
Typ: Konyaspor ₋ Zakład bez remisu
Kurs: 3,40
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: w ubiegłym sezonie Fenerbahce zajęło drugie miejsce w lidze tureckiej tuż za Galatasaray. Po wyeliminowaniu w dwumeczu FC Salzburg 2 - 4 Fenerbahce, turcy przygotowują się na mecz z Arsenalem Londyn. W dzisiejszym inauguracyjnym meczu spotkają się z Konyaspor, który właśnie awansował do superliga. Nie siedze głęboko w lidze tureckiej, a zwłaszcza w tej 1 lidze, ale widze w tym meczu szanse dla Konyaspor przy dobrym kursie, dlaczego ? Ogromne braki w składzie drużyny przyjezdnych: Volkan Demirel, Bruno Alves, Raul Meireles, Michal Kadlec, Samuel Holmen i Milos Krasic. Ponad to kontuzjowani są Gokhan Gonul, Mehmet Topal. Pod znakiem zapytania stoi występ Dirk Kuyt, który ma problemy ze wzrokiem. To jest bardzo dobry moment dla Beniaminka, który gra przed własną publicznością i w szeregach przeciwnika są takie braki. Mam dziś ogromne problemy z soccerway.com także nie podam wam dokładnych informacji na temat w/w graczy, którzy w meczu nie zagrają. Dla Konyaspor nie zagra Ndouasel.
wynik: Konyaspor 3:2 Fenerbahce SK / ✅ zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Turcja / Super Liga
Spotkanie: Besiktas - Trabzonspor
Typ: BTS ? Tak
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: Ostatni mój typ przy kursie ponad 3 w lidze tureckiej okazał się trafny także jedziemy za szczęściem dalej. Inauguracja ligi tureckiej i spotkanie pomiędzy w/w drużynami. Besiktas przed rozpoczęciem sezonu baty od 1 - 3 Southampton co nie wróży najlepiej. Gospodarze w tym meczu bez: Kavlak, Boral, Holosko, Eneramo. Trabzonspor, nowy trener zażądał kasy od działaczy klubu na transfery gdzie dołączyli m.in. Malouda i Bosingwa. Okej ale prawdopodobnie w tym meczu jeszcze Bosingwa nie wystąpi, a na ławce rezerwowych dołączy do niego Janko. Drużyny z brakami w kadrze, inauguracja ligi i myślę że jak strzelą po jednej bramce to będzie wsio.
wynik: Besiktas 2:0 Trabzonspor / ⛔ nie zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Turcja / Super liga
Spotkanie: Kasimpasa - Kayserispor
Typ: Kasimpasa
Kurs: 2,20
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Mimo tych fantastycznych transferów w okresie letnim i bardzo dobrych wynikach w meczach przedsezonowych, Kasimpasa pzregrał swój pierwszy mecz na wyjeździe z Karabukspor w meczu, w którym nie mogli trafić do siatki i zasłużyli na porażkę. Teraz grają u siebie i dobrą wiadomością jest to, że nie ma żadnych braków kadrze na ten mecz. Kayserispor udało się zagrać dobry start, ponieważ zdobyli 3 punkty w pierwszym meczu. Ważną i istotną informacją jest fakt że Simic obrońca jest kontuzjowany, napastnik, a w zasadzie snajper Bobo (ubiegły sezon 13 goli) jest nadal kontuzjowany. Mecz który wygrał Kayserispor z Sivasspor&#39;em to dla mnie śmiech na sali.. całkowicie przeciwnik oddał im boisko do gry. Dziś myśle że gospodarze pojadą spokojnie przyjezdnych !
wynik: Kasimpasa 3:1 Kayserispor / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
26.08.2013 / kupon #47

Dyscyplina: piłka nożna / Super Liga / Turcja
Spotkanie: Erciyesspor - Besiktas
Typ: Erciyesspor (zakład bez remisu)
Kurs: 2,37
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: dzisiejszego meczu gospodarzem jest beniaminek Erciyesspor. Drużyny te spotkały się ze sobą niejednokrotnie, gdzie ostatnim razem w finale FORTIS TÜRKIYE KUPASI, ulegając drużynie Besiktas w dogrywce. Pierwszy swój mecz w Super Lig drużyna Erciyesspor zremisowała 0:0 z Antalayspor, które w ubiegłym sezonie zajęło 7 miejsce. Swój pierwszy ligowy mecz Besiktas wygrał 2:0 z Trabzonspor. Trener gości chyba oszczędza swoich graczy na Lige Europy i mecz rewanżowy z Tromso, bądź są kontuzjowani ale w gruncie rzeczy są kontuzjowani, gdzie z kolei gracze Erciyesspor zagrają w komplecie.
Beskitas bez takich graczy jak: pomocnik Ugur Boral (0/0), napastnik Filip Hološko (0/0), obrońca İsmail Köybaşı (0/0), napastnik Ömer Hasan Sismanoglu (0/0), wątpliwe czy zagra napastnik Mustafa Pektemek (1/0). Jak widać w obecnym sezonie są to gracze co nawet nie pobiegali minuty na trawie, ale wracając wstecz do sezonu 12/2013 to byli to bardzo kluczowi gracze. Myśle że w tym meczu swoich graczy będzie oszczędzał trener Besiktasu na rewanż z Tromso. Mogą podejść lekceważąco do drużyny gospodarzy. Poza tym ich trener Fuat Capa pochodzący z Belgii zna tę ligę dobrze i powinien zachować wydajność Erciyesspor na wyższym poziomie w sezonie.
wynik: Erciyesspor 2:4 Besiktas / ⛔ nie zaliczony !
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Galatasaray - Antalyaspor 1 1.45 Pinnacle ⛔
Zaczne od gosci. Anatalyaspor to zespol, ktory na wyjazdach nie strzela zbyt wielu bramek. To takze druzyna, ktora o wiele lepiej prezentuje sie na wlasnym stadionie. W tym roku nie wygrali jeszcze na wyjezdzie z ekipa z tureckiej Super Liga, zremisowali zaledwie dwa razy (raz w tym sezonie z Gaziantepsporem), reszta to same porazki. Na pewno zadowola sie remisem, czy stac ich na to? Szanse maja, ale male. Galatasaray bylby zdecydowanym faworytem, tym bardziej ze srednio wystartowali w lidze (wygrana i dwa remisy), ale w meczach domowych, pokonuja reszte ligowej stawki seryjnie. Jest jednak jedno &quot;ale&quot;. Kluby grajace w weekendy po reprezentacji,a przed europejskimi pucharami, potrafia odwalac rozne &quot;szopki&quot;. Gospodarze graja juz we wtorek w LM z samym Realem Madryt. Mimo wszystko uwazam, ze Antalyaspor jest na tyle slabym zespolem i gospodarze wygraja, ale niewysoko.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Galatasaray - Antalyaspor 1 1.45 Pinnacle
Zaczne od gosci. Anatalyaspor to zespol, ktory na wyjazdach nie strzela zbyt wielu bramek. To takze druzyna, ktora o wiele lepiej prezentuje sie na wlasnym stadionie. W tym roku nie wygrali jeszcze na wyjezdzie z ekipa z tureckiej Super Liga, zremisowali zaledwie dwa razy (raz w tym sezonie z Gaziantepsporem), reszta to same porazki. Na pewno zadowola sie remisem, czy stac ich na to? Szanse maja, ale male. Galatasaray bylby zdecydowanym faworytem, tym bardziej ze srednio wystartowali w lidze (wygrana i dwa remisy), ale w meczach domowych, pokonuja reszte ligowej stawki seryjnie. Jest jednak jedno &quot;ale&quot;. Kluby grajace w weekendy po reprezentacji,a przed europejskimi pucharami, potrafia odwalac rozne &quot;szopki&quot;. Gospodarze graja juz we wtorek w LM z samym Realem Madryt. Mimo wszystko uwazam, ze Antalyaspor jest na tyle slabym zespolem i gospodarze wygraja, ale niewysoko.
Dokładnie Galata u siebie gra bardzo dobrze , często w tamtym sezonie na nich stawiałem nawet grając handicapem , statystyka meczy u siebie w poprzednich rozgrywkach na 17 meczy 13 to zwycięstwa, i długo zastanawiałem się na pograniem tego meczu właśnie ze względu na to że mogą już być trochę myślami przy lidze mistrzów , rywal? mimo tego że to 3 klub poprzedniego sezonu w tym póki co nie pokazują się z mocnej strony i nie wydaje się by zdołali coś ugrać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
SPOTKANIE PUCHAROWE :
Sariyer - Genclerbiriigi
Na papierze to goście są ogromnym faworytem tego spotkania nawet według bukmacherów jednak jest jedno &#39;&#39;ale&#39;&#39; które pozwala mi ryzykować granie na gospodarzy liczne kontuzje u gości : Cahskan,Zec, Kose,Bayrak,Tosic,Ileri to tylko kilka nazwisk które nie zobaczymy dlatego pokuszę się o niespodziankę:
Sariyer @@ 7,00 ⛔
1x @@ 2,70 ⛔
Oby dwie strzelą gola tak @@ 1,75 ✅
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Adanaspor - Fethyespor 1 2,1 bet365
Adanasporlost słabo zaczął sezon ale teraz widać że zespół zaczął łapać wiatr w żagle, zespół dość poważnie wzmocnił się w przerwie letniej a zmiana trenera to był strzał w dziesiątkę. U gospodarzy nie wystąpi 3 graczy ale oni jak na razie w ogóle nie grali w tym sezonie. Fethiyespor drugi od końca z jedna wygrana, ponadto najlepszy strzelec Okan jest dzisiaj niedostępny, jak również Etoga (midf.3). Gospodarze powinni wygrać z jednym z najsłabszych klubów w lidze.​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Eskişehirspor v Besiktas JK
Wpadło mi w oko spotkanie Besiktasu który ma ogromne problemy kadrowe w dzisiejszym meczu na placu gry nie zobaczymy Hugo Almeidy, Akguna,Motty,Borala,Koybasiego, Holosko,Ozturka i Ozyakupa. Osłabienia mają znaczenie obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie 2pkt. na korzyść gości którzy na wyjazdach grają w kartkę i przeplatają je wygranymi i porażkami. Skusiłbym się zaryzykować na wygraną gospodarzy po ciekawym kursie 2,50
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Kayserispor - Gaziantespor 1 2.02, 1X 1.24
Krótko. Jeden z typów z cyklu &quot;na przełamanie&quot; w stronę Kayserisporu:
- Gospodarze w zeszłym sezonie uplasowali się na wysokim 5. miejscu i byli o krok od europejskich pucharów,
- Obecnie notują serię 5 meczów bez wygranej, czas więc się odbudować,
- Grają na własnym boisku z ostatnim w tabeli Gaziantesporem, a dodatkowo goście nie odnieśli jeszcze w tym sezonie wyjazdowego zwycięstwa.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,TURCJA: PTT 1. Lig
Spotkanie:Trabzon-Ankaraspor
Typ:1
Kurs:3.40
Bukmacher:Bet365
Analiza:

W tym tygodniu zmarł trener Trabzonu i legenda tego miasta Kadir Ozcangracza,w przeszłości trenował też Trabzonspor.Nie mam wątpliwości, co gracze czują i z jaką determinacją wyjdą na ten mecz . 1461 Trabzon nie grali źle w ostatnich meczach,w ostatni weekend pokonali na wyjeżdzie Bucaspor 2-0.Grali w tym meczu bardzo dobrze , ponieważ nie pozwolili Bucaspor stworzyć dogodnych sytuacji bnramkowych do zdobycia gola.Dzisiaj u gospodarzy nie zagra pomocnik Savas Yildiz.Ankaraspor w ostatniej kolejce sensacyjnie przegrał u siebie z Gaziantep BB 0-1.Mają oni ostatnio duże kłopoty z obroną.Myślę ,że gospodarze zagrają dzisiaj dla zmarłego trenera i pokonają gości.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Galatasaray - Konyaspor / Konyaspor +3 bramki 1,33 William hill ✅ 2-1


Wystarczy spojrzeć na mecz i.. Galatasaray wygra. Ale czy na pewno? I czy granie zwycięstwa po kursie 1,24 jest adekwatne do ryzyka? Przypomnę tylko, że po tym meczu Galatasaray gra rewanżowe spotkanie LM z Kopenhagą (wygrane wcześniej 3:1). A przed meczami LM Galatasary zaliczało takie wyniki jak 1:1 z Antalyaspor, 1:1 z Caykur Rizespor czy wymęczone zwycięstwo 2-1 w ostatnich minutach z Kardemir Karabukspor (a grali prawie 40 minut z przewagą jednego zawodnika). Wątpie żeby grali na 100%, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w Lidze Mistrzów zajmują 2 miejsce - muszą obronić je przed Juventusem, więc wygrana z Kopenhagą będzie wyższą koniecznością.
Galatasaray z dorobkiem 14 punktów zajmuje w lidze dalekie, jak na siebie, szóste miejsce, bilans ogólny 3-5-1 (9-6), na własnym boisku 2-2-0 (6-4). Duże posiadanie piłki, dużo sytuacji bramkowych i duża nieskuteczność.
Konyaspor na dwunastym miejscu z 10 punktami. Bilans ogólny 3-1-5 (9-15), wyjazdowy 0-1-3 (3-8). Nie sądzę, żeby udało im się wygrać, albo urwać punkt, ale dużej porażki też nie przewiduję. Można też spróbować Konyaspor +2 bramki za 1,98 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Galatasaray - Konyaspor / Konyaspor +3 bramki 1,33 William hill


Wystarczy spojrzeć na mecz i.. Galatasaray wygra. Ale czy na pewno? I czy granie zwycięstwa po kursie 1,24 jest adekwatne do ryzyka? Przypomnę tylko, że po tym meczu Galatasaray gra rewanżowe spotkanie LM z Kopenhagą (wygrane wcześniej 3:1). A przed meczami LM Galatasary zaliczało takie wyniki jak 1:1 z Antalyaspor, 1:1 z Caykur Rizespor czy wymęczone zwycięstwo 2-1 w ostatnich minutach z Kardemir Karabukspor (a grali prawie 40 minut z przewagą jednego zawodnika). Wątpie żeby grali na 100%, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w Lidze Mistrzów zajmują 2 miejsce - muszą obronić je przed Juventusem, więc wygrana z Kopenhagą będzie wyższą koniecznością.
Galatasaray z dorobkiem 14 punktów zajmuje w lidze dalekie, jak na siebie, szóste miejsce, bilans ogólny 3-5-1 (9-6), na własnym boisku 2-2-0 (6-4). Duże posiadanie piłki, dużo sytuacji bramkowych i duża nieskuteczność.
Konyaspor na dwunastym miejscu z 10 punktami. Bilans ogólny 3-1-5 (9-15), wyjazdowy 0-1-3 (3-8). Nie sądzę, żeby udało im się wygrać, albo urwać punkt, ale dużej porażki też nie przewiduję. Można też spróbować Konyaspor +2 bramki za 1,98
Ja bym uważał na to spotkanie nie będzie dzisiaj Sneijdera a to motor napędowy zespołu. Dodatkowo nie będzie : Hamit Altıntop, Gökhan Zan, Hakan Balta
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michupo 79

michupo

Użytkownik
Ja bym uważał na to spotkanie nie będzie dzisiaj Sneijdera a to motor napędowy zespołu. Dodatkowo nie będzie : Hamit Altıntop, Gökhan Zan, Hakan Balta
Dlatego gram w stronę Konyaspor, +2 i +3 ???? kurs za +2 w okolicach 2,00, a wydaje mi się że dziś to dość prawdopodobny scenariusz.
Analizę napisałem może mało czytelnie, męczę się na starym netbooku ????
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Ja bym uważał na to spotkanie nie będzie dzisiaj Sneijdera a to motor napędowy zespołu. Dodatkowo nie będzie : Hamit Altıntop, Gökhan Zan, Hakan Balta
nie wiem skąd miałeś taka informację że nie będzie grać Sneijder? Ja mam w swoim &quot;livescorze&quot; że gra. co nie zmienia faktu że jest obecnie 0-1
Mógłbyś podać mi strony www z których korzystasz przy szukaniu absencji, bo ja znam w sumie tylko jedna - pozagra
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
nie wiem skąd miałeś taka informację że nie będzie grać Sneijder? Ja mam w swoim &quot;livescorze&quot; że gra. co nie zmienia faktu że jest obecnie 0-1

Mógłbyś podać mi strony www z których korzystasz przy szukaniu absencji, bo ja znam w sumie tylko jedna - pozagra
a grał, 9 minut ????

możesz tez tu sprawdzać http://injuriesandsuspensions.com/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 4

tomek86

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna
Spotkanie:Erciyesspor - Kasimpasa
Typ:Kasimpasa Win✅✅
Kurs:2.4
Bukmacher:Tempobet

Kasimpasa jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 19 punktów i 3 wygranymi z rzędu na wyjeździe. Jest bardzo prawdopodobne że podtrzymają tą passe zwycięstw ze względu na zawieszenie 4 podstawowych piłkarzy z drużyny gospodarzy. Tak więc w dzisiejszym meczu nie mogą zagrać obrońcy Eksogliu (7-0) i Guven (5-0) oraz kluczowi napastnicy Kaloglu (7-1) i Vleminckx (7-2). Kasimpasa przyjedzie na spotkanie w pełnym składzie.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: PTT 1. Lig
Spotkanie: Ankaraspor-Balikesirspor 3:1 ✅
Typ:1
Kurs:2.00
Bukmacher:Bwin

W ostatniej kolejce Ankaraspor zremisował na wyjeżdzie z Trabzon 1461.Trener Osman Özköylü narzekał na stan boiska i podkreślił, że jego zawodnicy o dobrych umięjętnościach technicznych mieli trudności z grą na tak złej murawie.Drużyna gospodarzy zamierza awansować w tym sezonie,ale jak dalej trener będzie stosował defensywne ustawienie(trzech ofensywnie grających dobrych graczy jak:Hanni , Serdar Eylik i Dilaver na ławce) to mogą mieć problemy.Dzisiaj pauzować będzie prawy obrońca Karmil Abdullah (10/0).Balikesirspor u siebie w domu pokonali ostatnio Bucaspor 2-0 ,w tygodniu grali w Pucharze Turcji gdzie wystąpił ich podstawowy skład,więc powinni być przemęczeni.Po za tym goście o wiele gorzej spisują się na wyjazdach niż u siebie w domu.Ankaraspor po ostatniej przegranej u siebie nie może dzisiaj pozwolić sobie na strate punktów jak myśli o awansie do Tureckiej Super Ligi.Natomiast największym problemem gości jest gra na wyjazdach ,a zagrają na bardzo trudnym terenie w stolicy.Ja stawiam na gospodarzy i wam też radze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom