>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej dla chętnych

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Witam wpałem na pomysł zorganizowania turnieju dla forumowiczów . Chcialbym sie dowiedzieć czy był by ktoś chętny na zagranie turnieju w sieci na kase 5-10-20zł ..... tzn. Wplacamy jakąś stawke do jednejosoby na konto moneybookers lub cokolwiek innego i gramy. Ja bym był chętny dotakiej gry .
Chciałbym wiedzieć jakie by było zainteresowanie na tym forum w zagraniu takiego tura.Więc czekamna wasze zdanie na ten temat. Osobiscie daje teraz 30zł na pule takiego turnieju. Wpisowe mozecie ustalic sami

Wiem ze był by pWitam wpałem na pomysł zorganizowania turnieju dla forumowiczów . Chcialbym sie dowiedzieć czy był by ktoś chętny na zagranie turnieju w sieci na kase 5-10-20zł ..... tzn. Wplacamy jakąś stawke do jednejosoby na konto moneybookers lub cokolwiek innego i gramy. Ja bym był chętny dotakiej gry .
Chciałbym wiedzieć jakie by było zainteresowanie na tym forum w zagraniu takiego tura.Więc czekamna wasze zdanie na ten temat. Osobiscie daje teraz 30zł na pule takiego turnieju. Wpisowe mozecie ustalic sami

Wiem ze był by p[roblem z zgromadzeniem wiekszej ilosciosob w tym samym czasie wiec mozna zorganizowac system pucharowy do 2-3 zwyciestw
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
moim zdaniem pomysł fajny...tylko trzeba bedzie troche poczekac zanim wieść sie rozniesie do wszystkich potencjalnie zainteresowanych... no i zeby kase na mb co niektórzy wpłacili :p
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
30zł miałem na mysli nie wpisowe tylko pule ktora gratis moge doprzucic . Wpisowe moze oscylowac min 5zł w zwyz kwestja dogadania
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja na waszym miejscu poczekałbym z tym niecały miesiąc ???? bo ludzie przeważnie już 25 września wracają i wtedy ten turniej bardzo ciekawy mógłby osiągnąć większą popularność.
 
S 11

support75

Użytkownik
Bedzie mozliwosc zagrania w everest poker.
Z tego co wiem prosilem w polowie wrzesnia o turniej z wpisowym 5$ wiec kto ma ochote moze sie zapisac (po za tym co tydzien freerolle)
wazne: turniej tylko dla moich poleconych.
Pozdrawiam
 
S 11

support75

Użytkownik
No wiec drodzy, dzisiaj mam dla Was troche szczegołow.
19 Września 2007 Godzina: 21:00 Turniej z wpisowym: 5$+0.5
Turniej w Everest Poker pod nazwa &quot;Liga PokeraIII-extra&quot;
W sofcie jest teraz zabezpieczenie, ze zapisac sie moga tylko ludzie z mojego polecenia, wiec jesli ktos chce zagrac musi zalozyc konto ze strony

edit

W razie jakis pytan mozna zadawac w tym temacie.
Pozdrawiam
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
support ale sobie to niezle wymysliles.
nie dosc ze sam bedziesz gral w tym turnieju i bedziesz mial szanse na zgarniecie jakies wygranej to kazda osoba ktora sie zpaisze do ci 0.5$ na konto.
 
S 11

support75

Użytkownik
support ale sobie to niezle wymysliles.
nie dosc ze sam bedziesz gral w tym turnieju i bedziesz mial szanse na zgarniecie jakies wygranej to kazda osoba ktora sie zpaisze do ci 0.5$ na konto.
nie bede gral, gdzy jak juz napisaem moga tylko moi poleceni. A ja sam siebie polecic nie moge.
te 0.5$ o ktorych mowisz napewno nie pojdzie do mnie, co najwyzej do pokeroomu.
Nie wiem dokladnie jak to bedzie wygladac pierwszy raz organizje turniej z wpisowym.
Padła tutaj propozycja zagrania, macie mozliwosc jesli komus nie pasuja te warunki-wpisowe NIE MUSI GRAC!
Pozdrawiam

EDIT: i jak nie wiesz do konca to nie wprowadzaj ludzi w bład.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
No wiec drodzy, dzisiaj mam dla Was troche szczegołow.
19 Września 2007 Godzina: 21:00 Turniej z wpisowym: 5$+0.5
Turniej w Everest Poker pod nazwa &quot;Liga PokeraIII-extra&quot;
W sofcie jest teraz zabezpieczenie, ze zapisac sie moga tylko ludzie z mojego polecenia, wiec jesli ktos chce zagrac musi zalozyc konto ze strony

W razie jakis pytan mozna zadawac w tym temacie.
Pozdrawiam

Po co ktoś mialby grac w tym turnieju, jest takich tysiace codziennie. Chyba tylko zeby dac ci zarobic ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Po co ktoś mialby grac w tym turnieju, jest takich tysiace codziennie. Chyba tylko zeby dac ci zarobic ????
nie wiem po co :jezora:
to nie ja zalozylem temat, ani tez nie wpadłem na taki pomysl.
Widzialem ze jakies zainteresowanie takim turniejem jest, a ze mialem mozliwosc zorganizowania wiec &quot;zamówilem&quot; turniej z wpisowym w Everest Poker.
Jednak jesli nie odpowiada Wam to ze to ja go organizuje to nie musicie grac.
Zabezpieczenie na poleconych jest dlatego by nie wbiło pełno obcokrajwców.
Myslalem ze problem jest zalozyc taki turniej z wpisowym bo ktos rzucil haslem, a konkretu nie było (terminu turnieju) wiec napisałem do Everest Poker ze procz freerolli które sa zawsze chciałbym turniej z wpisowym.
Pozdrawiam
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Co do tego turnieju, jesli dalej szukacie chetnych to sie zglaszam :mrgreen: oczywiscie jesli termin bedzie mi odpowiadal, a wejsciowe to obojetnie ustalcie w granicach rozsadku :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom