>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej finałowy Ligi Światowej 2015 - Rio de Janeiro, 15-19.07.2015

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Serbia (2.79)
Serbia +6.5 (1.94)
Marathon

Jak dla mnie warto ryzykować i wchodzić w coś takiego na jutro. Wszystko w stronę Serbów wydaje się być value. Przyznam szczerze, że nie wiem już sam do końca co myśleć o ekipie Serbii, tak jak pisałem już przed meczem z Polakami, potencjał kosmiczny, ale po meczu Polaków wydawałoby się, że są w tragicznej formie i nie mają prawa nic ugrać z USA. Jak widać jest inaczej, bo dzisiaj grali doskonale, to nie USA zagrało słabo, tylko Serbia świetnie.
Dzisiaj bracia Kovacevic zrobili po prostu kawał dobrej roboty, zagrali na poziomie znakomitym, trzymali atak, jak i przyjęcie. Atan swoje dołożył, chociaż nie zagrał najlepiej jak potrafi i bardzo przyzwoicie zagrali środkowi, którzy jak wiadomo u Serbów poniżej pewnego poziomu nie schodzą.
Francja dzisiaj jak dla mnie in minus. Rouzier doskonały mecz, ale reszta jakoś poniżej oczekiwać. Włączył się w odpowiednim momencie Ngapeth i przechylił szale zwycięstwa na korzyść Francuzów.
Obie ekipy są na tym turnieju wybitnie nieprzewidywalne i idę po prostu w stronę wyższego kursu, bo nie sposób przewidzieć co stanie się w tym meczu.
Oprócz tego:
USA (1.89) Marathon
Amerykanie są po prostu znacznie lepszym zespołem i to nie podlega wątpliwości, w tym sezonie już 3/4 wygrali z naszymi, teraz nie powinno być inaczej
 
harrisonjones 24

harrisonjones

Użytkownik
Ech, o kant dupy potłuczony ten tani turniej bez duszy i kibiców. Dziwne wyniki, bardzo nierówne gry prawie wszystkich zespołów, niezrozumiałe rozwiązania, liczenie punktów na styk, sędziowie też trochę niemrawi.. Wg mnie ani Polska ani Francja nie grają tutaj na 100% swoich możliwości - oglądałem dużo spotkań tych drużyn w fazie grupowej, więc jestem tego pewien. Polacy nie pokazali w Rio praktycznie nic, zero jakichś kombinacji, sztuczek, czy czegokolwiek co zaskoczyłoby przeciwnika. Byle 1,2,pach i już.. Budzą się raptem pod koniec 5seta i &quot;ej, przegrywamy w taju?!&quot;, grają kilka ładnych akcji, których nie pokazali wcale w całym meczu, a które powinni grać od pierwszego seta, niby zaczynają odrabiać, no ale sorry Kurek WY_PIER_DA_LAJ! Jakby się dało to po tych jego babolach, pod wpływem emocji bym był skłonny zagrać po 1.01 że zepsuje zagrywke..
a Francuzi? no niby grają swoje, ale tak jakby na wyjebce.. nie wiem co się stało z NGapethem, Le Roux po tym boisku to albo sobie spaceruje albo podziwia dziewczyny na trybunach..
Wg mnie, czysto sportowo, reprezentacja Polski nie powinna mieć większych problemów z USA. Szczerze, to nawet nie chcę mi się pisać do tego analizy. Jeżeli ta gwiazdeczka, bez której Polacy są w stanie skopać IRAN na wyjeździe, będzie grać chociażby poprawnie to win. On tam za bardzo gwiazdorzy, za dużo gada, pokazuje swoje emocje, wszyscy patrzą na niego, słuchają, i nawet jak się z nim nie zgadzają i mają go serdecznie dosyć to boją się mu powiedzieć właśnie np &quot;zamknij ryj, zliż szminkę i graj!&quot;. Ma on negatywny wpływ na resztę zespołu, jest kimś takim, co go nikt nie lubi, wszyscy by odetchnęli i z 5kg zrzucili jakby go nie było(no ale niby szkoda im dobrego zawodnika zostawić w domu). Zapatrzony w siebie samolub, Pan Kurek. Nie chodzi mi o to, że gra źle, bo jako zawodnik jest dobry, ale swoją osobą i zachowaniem podcina skrzydła całej grupie. Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi, czasem i w naszym życiu spotyka się takie &quot;asocjalne&quot; charaktery..
Francja. No jak już napisałem, nie grają na miarę oczekiwań ale jak widać wystarczyło to, żeby dotrzeć do finału. Nie wiem dlaczego po prostu nie ograli Polaków 3:0 albo 3:1 i nie wrócili do hotelu.. Te nasze 2 wygrane sety to był raczej prezent od Francuzów niż nasza lepsza gra..
a co do rywalizacji z Serbami to również uważam, że powinni oni ich tutaj pozamiatać. Rouzier jak się poważnie zdenerwuje to ma z miejsca wyskok lepszy niż którykolwiek Serb, skoncentrowany Le Roux na środku powinien siać spustoszenie, rozpacz i depresje - to patrząc na to co środkiem zrobili z Serbami Włosi, a Earvin to mam nadzieję, że się po prostu zepnie, bo on siedząc tam na krzesełku powinien takie mecze wygrywać..
Nie żebym nie doceniał tutaj Serbów, bo np Atanasijevic to wg mnie MVP tego patologicznego cyrku na tej hali. Bracia Kovacevic też ładnie. Dadzą radę dzisiaj?
Grubo rozczarowany jestem tym turniejem, a gdyby nie Francja - Brazylia to byłbym głęboko na minusie, tępy jestem, że przy 2:2 przykontrowałem wczoraj na naszych...
(hehe, swoją drogą to ciężko się było przestawić na kibicowanie Polakom ???? punkt dla żabojadów a ja happy ???? )
mimo że skłaniam się ku tym zespołom to nieee wiem co już tutaj grać, AKO z overów wydaje się najlepszym rozwiązaniem, czekam na argumenty innych
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Nie bym byl taki pewien czy Francuzi pozamiataja Serbow. Turniej troche dziwny I dziwne rozstrzygniecia ale mysle ze final juz bedzie 100% z obu stron. Ja widze value w kursie na Serbow I na nich zagralem wczoraj zagrali bardzo solidnie ze Stanami swietne przyjecie I Atak jezeli dzis zagraja podobnie to wygraja. Wg mnie kursy powinny rozkladac sie 50 na 50 takze po kursie 2.5 az zal nie zagrac na reprezentacje Serbi. Typ Serbia win 2.50 William Hill
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj decydujące spotkania, więc pora też na kilka słów.
Strasznie nierówny i nieprzewidywalny turniej.
Wiadomo było, że Serbia ma spory potencjał i jest w stanie zagrać dobry mecz, ale po podaniach grupowych jakoś nic na to nie wskazywało. A tu z Amerykanami zagrali świetnie, chociaż z drugiej strony Amerykanie tylko nieźle (po części to zasługa bardzo dobrej gry Serbów).
Zresztą to nie tylko Serbowie, ale Polska, Francja i USA tak samo. Mega nierówno. Jeden mecz dobry, jeden słaby. Dwa sety slabiutkie, za chwilę dwa bardzo dobre.
Meczu o 3 miejsce nie ruszam. Wygra zespół bardziej zdeterminowany. Polacy może nie grają tutaj najlepiej, ale nadrabiaja niesamowitą walecznością. Na półfinał nie wystarczyło, ale na mecz o braz może wystarczyć. Chociaż sama walecznością nic nie zdzialaja.
Dużo też zależy od Amerykanów. Ostatnie mecze pokazywały, że jak grają z Polska dobrze to Polakom brakuje trochę argumentów. Tylko pytanie czy zagrają dobrze.

Serbia - Francja
Dla obu drużyn jest to pierwsza szansa na wygrana w Lidze Światowej, co będzie naprawdę dużym wyczynem.
O Francuzach pisalem bardzo dużo i nie będę się powtarzać. Wyglada na to, że wypadł Tillie. Wczoraj początek miał średnio udany, ale to człowiek od czarnej roboty. Marechal daje radę i dokłada swoje w ofensywie, więc to tez nie jest takie złe rozwiązanie. Zwłaszcza, że Ngapeth i Grebennikov przytrzymaja przyjęcie. Ngapeth mocno nierówny tutaj, ale w najważniejszych momentach (pomimo tego, że czasami go ponosi) bierze ciężar gry na siebie. Rouzier rozgrywa dobry turniej i to właśnie powstrzymanie Antka jest kluczem do sukcesu z Francja.
Serbia wielka niewiadoma. Potencjał tak jak już było pisane naprawdę spory. Problem jest w tym, że tak rzadko pokazują ten najwyższy poziom. Brak klasowego rozgrywającego, chociaż jak jest przyjęcie i ogólnie wszystko dobrze funkcjonuje to nie jest aż tak ten problem widoczny. Po spotkaniu z Polakami wydawało się, że w półfinale zacznie para U.Kovacevic-Petric. Grbic jednak zaskoczył, postawił na braci Kovacevic i to był kapitalny ruch. Smiem twierdzić, że to właśnie bracia Kovacevic byli kluczowymi postaciami w półfinale. Wczoraj dobrze przyjmowali. Po części z tego powodu, że bracia Kovacevic dali radę. Po części z tego, że glupio zagrywali Amerykanie. 9 zagrywek punktowych, ale Serbom akurat więcej szkody można wyrządzić flotem. Serbia tez bardzo dobrze wczoraj na zagrywce. Tylko 11 zepsutych w ciągu pięciu setow (z czego chyba 5 Atanasijevic).
Serbia ma spory potencjał. Gdyby wygrali w finale to teraz (po bardzo zaskakującym awansie do finalu) już nie było by to takim zaskoczeniem.
Francuzi w meczu z USA i w meczu z Polska aż tacy efektowni nie byli. Jednak poniżej pewnego poziomu nie schodza.
Każda z drużyn ma swoje mocne strony i slabe strony. Ciekawe też jak wytrzymaja ciężar spotkania. Serbia w ostatnich latach nie ugrala nic. Francuzi też bez medali, ale maja przetarcie w postaci MS, czy też ostatnio w postaci Final Four II dywizji (mniejsza ranga, ale jednak walczysz o cos konkretnego).
Kurs może będzie większy, może nie. Teraz jest optymalny.
Francuzi są faworytami. Naprawdę Serbia wielką niewiadoma, ale wydaje mi się, że ciężko im będzie z Francja.
Typ:
Francja @ 1.57 Uni ✅
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
USA-Polska over 3,5 seta 1,4 Pinnacle ⛔ jak uwalać to po całości

Typ na odrobienie strat, bo niestety turniej na minus (wszystko przez Serbów ????). Myślę, że jest do jedyna racjonalna opcja.
Nieznacznym faworytem są Amerykanie, dla mnie szansę na zwycięstwo rozkładają się 60 do 40 na korzyść USA. Myślę, że obie drużyny powalczą i w 3 setach to się nie skończy (chociaż w sumie ten turniej pokazał, że wszystko się może zdarzyć i każdy wynik jest możliwy).
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mamy dzis duży i mały finał. Kto wygra? Nie wiem - na forum spieracie sie o to kto wygra, a tak naprawde jest to wielka niewiadoma. Osobiście grałbym na Polske i Francje co puszcze na jakiejś taśmie, ale wiekszego kapitału nie zaryzykowałbym stawiając na powyższe spotkania w kontekście przyszłego zwycięstwa. Wszystko może sie wydarzyć.
Dalej gram konsekwetnie na overy punktowe i dziś dostrzegam dwie szanse na pokrycie tych zdarzeń. Polska - USA. Bilans ostatnich 13 spotkań pomiedzy tymi ekipami - 7 do 6 dla naszych. Więc wróżenie kto zostanie zwycięzcą jest bardzo trudne. Obie druzyny zmotywowane, obie chcą wygrać i najbardziej prawdopodobnym wynkiem bedzie zwyciestwo którejkolwiek z ekip 3:1 bądź 3:2. I to samo moge powtórzyć na temat spotkania finałowego 6 do 3 dla Serbii wciagu ostatnich 6 lat, natomiast Serbia 2009-2011 grała nieco lepiej niż aktualnie. I w tamtym czasie odniosła 6 zwycięstw nad Francuzami. W niedzielnym spoktaniu licze jednak na zwycięstwo Francuzów i emocjonujące spotkanie do samego końca.

Francja - Serbia =&gt; Over 183,5 =&gt; 1,80 ⛔⛔⛔ Finał nie godny finału

Polska - USA =&gt; Over 184,5 =&gt; 1,90
⛔⛔⛔ ze stanu 19:23 dla PL w 3 secie przegrać 6 pkt z rzędu - trudna sztuka...
 
N 35

notmylvl

Użytkownik
Popieram typ wyżej, to samo miałem pisać ale sobie cofnąłem stronę. Na overach w Final six można było dobrze zarobić, wyniki ciężko przewidzieć. Turniej na lekki minus,(Serbia i parę typów na siłę)ja już nie ryzykuję i idę w moim zdaniem całkiem bezpieczne overy.
Typy jw. bet365
Francja - Serbia Over 183,5 @1,80 2/10⛔ Serbowie postanowili wziąć przykład z naszych w trzecim secie. Co za @##$$# reprezentacja, uwaliłem na nich niesamowicie w final six

Polska - USA
Over 184,5 @1,90 2/10 ⛔ wstyd, w 3 secie kompromitacja, mam nadzieję, że na ME damy szansę wykazać się Leonowi i wzmocnimy skład
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja w USA jeżeli chodzi o zdrowie ? bo tylko we wczorajszym meczu schodzili z urazami Sander i libero .
Jest jakieś info ?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:

Grupa I:

Brazylia - Francja 1:3 (29:27, 21:25, 29:31, 19:25)
Brazylia - USA 3:1 (28:26, 22:25, 25:22, 27:25)
USA - Francja 3:1 (25:21, 25:22, 24:26, 25:20)


Grupa J:

Serbia - Włochy 2:3 (23:25, 25:14, 23:25, 25:20, 9:15)
Polska - Włochy 3:1 (25:15, 27:25, 20:25, 25:20)
Serbia - Polska 3:2 (18:25, 25:22, 22:25, 25:22, 15:13)


Półfinały:

USA - Serbia 2:3 (23:25, 21:25, 27:25, 25:20, 12:15)
Francja - Polska 3:2 (25:23, 25:23, 19:25, 22:25, 17:15)


Mecz o 3. miejsce:

USA - Polska 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)


Finał:

Serbia - Francja 0:3 (19:25, 21:25, 23:25)





Mecz finałowy:

Serbia - Francja 0:3 (19:25, 21:25, 23:25)

Serbia: Nikola Jovović (1), Aleksandar Atanasijević (10), Uros Kovacević (7), Srecko Lisinac (7), Nikola Kovacević (5), Marko Podrascanin (4), Neven Majstrorović (libero) oraz Sasa Starović (4), Dragan Stanković (3), Marko Ivović(3), Ivan Kostić (1), Aleksandar Okolić, Nikola Rosić (libero).

Francja: Benjamin Toniutti, Antonin Rouzier (17), Earvin N&#39;Gapeth (16), Nicolas Le Goff (7), Kevin Tillie (6), Kevin Le Roux (6), Jenia Grebennikov (libero).





Nagrody indywidualne:

MVP: Earvin N’Gapeth (Francja)
Najlepsi przyjmujący: Earvin N’Gapeth (Francja), Michał Kubiak (Polska)
Najlepsi środkowi: Maxwell Holt (USA), Srećko Lisinac (Serbia)
Najlepszy atakujący: Aleksandar Atanasijević (Serbia)
Najlepszy rozgrywający: Benjamin Toniutti (Francja)
Najlepszy libero: Paweł Zatorski (Polska)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom