>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Finałowy Ligi Narodów 2022/23 - Półfinały, Mecz o 3. miejsce, Finał (14.06 - 18.06.2023)

chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Chorwacja
Holandia under 55.5% posiadania piłki @ 1.82
Chorwacja awans @ 2.53
Chorwacja @ 3.75
Betfan

Przed nami turniej finałowy Ligi Narodów, który odbędzie się w Holandii, w czwórce najlepszych pojawiły się drużyny Holandii, Chorwacji, Hiszpanii i Włoch. Pierwszym półfinałem będzie mecz gospodarzy z Chorwatami, w którym faworytem są Holendrzy, choć według mnie to spotkanie wcale nie będzie dla nich takie łatwe. Obie drużyny dużo mówią o zmęczeniu sezonem, czemu nie można się dziwić, taki Brozovic przykładowo 4 dni temu grał jeszcze finał Ligi Mistrzów, a teraz musi walczyć w reprezentacji. Pierwszym moim typem jest under posiadania piłki przez Holendrów, Betfan wystawił linię 55.5%, która jak dla mnie jest za wysoka. Chorwacja to nie byle jaka drużyna, to aktualni brązowi medaliści Mistrzostw Świata, a w jeszcze poprzedniej edycji zdobyli przecież srebro, nie ma przypadku w tej drużynie, zespół dobrze poukładany, z mózgiem jakim niewątpliwie jest Modrić. Chorwaci potrafią utrzymać się przy piłce, na MŚ przeciwko takim drużynom jak Belgia, Brazylia czy Argentyna mieli posiadanie piłki odpowiednio 48%, 50% i 61%, w marcu rozegrali dwa mecze eliminacje do Euro i tam również przeciwko Walii mieli 63% posiadania, oraz 51% przeciwko Turcji. U Holendrów wydaje się, że coś się popsuło, słaby występ na MŚ, gdzie dotarli trochę w męczarniach do ćwierćfinału, w eliminacjach do Euro też w pierwszym meczu przegrali aż 4:0 z Francją, a przeciwko słabemu Gibraltarowi u siebie trafili raptem 3 bramki (i to dwie zdobył obrońca Ake). 45% posiadania piłki przez Chorwację to moim zdaniem minimum w tym spotkaniu, które powinni osiągnąć. Dorzucam również awans i czyste zwycięstwo Chorwacji, bo według mnie po MŚ Holendrzy trochę przygaśli, wielkim atutem jest na pewno własny stadion, ale z tym akurat Chorwaci potrafią sobie radzić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +541
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Holandia - Chorwacja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.01
Bukmacher: Betclic

Analiza:

Liga Narodów nie należy do najbardziej prestiżowych rozgrywek i jest to w zasadzie mała zachęta dla klubów szczególnie z niższej półki, które mogą dzięki temu powalczyć o cenne punkty w rankingu czy też o eliminacje. TOP 4 to 'mini turniej' skrojony pod 4 najlepsze ekipy Ligi Narodów, które mogą powalczyć o trofeum porównywalne potencjałem do typowego "Superpucharu" danego kraju. W tym konkretnym meczu mierzą się dwie ekipy o zupełnie innych charakterystykach. Z jednej strony mamy Holendrów, których filozofia gry jest ofensywna, ale sama karta z sukcesami dość uboga i przepełniona wieloma pechowymi wpadkami. W przypadku Chorwatow można mówić o ekipie typowo turniejowej i dwa półfinały mundialu - w tym jeden finał mówią same za siebie. Chorwaci bazują na zawodnikach doświadczonych, którzy mimo upływu lat cały czas stanowią o sile tej ekipy. Linia pomocy w ciągu najbliższych lat się nieco skurczy, ale nie brakuje tutaj perspektywicznych zawodników, którzy najpewniej są zawodnikami na lata. Bukmacherzy w tym pojedynku faworyzują Holendrów, ale Chorwacja przyzwyczaiła nas do tego, że raczej na tle takich rywali jak Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy czy Holandia jest wskazywana jako nie-faworyt. Praktyka jednak pokazuje, że ta reprezentacja dobrze odnajduje się w tej roli i jest bardzo niewygodnym rywalem nawet dla najlepszych ekip świata. Dzisiaj liczę przede wszystkim na gole z obu stron po soczystym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Holandia - Chorwacja
Warto tam się kartkom przyjrzeć. Sędzia Kovacs lubi pokazywać żółtka i nie tylko. Średnio na mecz robi to 5,5 raza. A więc jak dołożymy over 4,5 kartek w meczu do BTS, jak ja to zrobiłem dzisiaj (i jest o tym w Typach Dnia po krótce), to możemy nieźle zarobić. Trochę ryzykownie, wiem, ale statystyki się zgadzają.
BTS + over 4,5 kartek (mycombi betclic 4,06)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1555
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia vs Chorwacja
Typ: Luka Modrić powyżej 0.5 celnego strzału
Kurs: 2.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Oranje to reprezentacja, która z każdym rokiem się rozwija. Pamiętamy niedawny Mundial w Katarze i tam Holandia doszła do ćwierćfinału, odpadając w dramatycznych okolicznościach z Argentyną po rzutach karnych. Naturalnie celem jest zdobycie trofeum, o którym marzy wiele nacji i kto wie, może uda się to osiągnąć w Lidze Narodów. W eliminacjach do EURO 2024 pojawiła się solidna porażka z Francją, ale przypomnijmy, że dwie drużyny awansują do turnieju głównego, więc margines błędu jest naprawdę mały. Oranje mogą cieszyć się z faktu, że półfinały oraz finał LN rozgrywane są na holenderskich boiskach, ponieważ to właśnie u siebie gospodarze czują się najlepiej. Ostatnia porażka w kraju rowerów pojawiła się we wrześniu 2020 roku, a więc niespełna 3 lata temu przy okazji starcia z Włochami! To tylko pokazuje, że Holandia w pełni wykorzystuje swój atut. Niestety dzisiaj nie będą mogli wystąpić Memphis Depay oraz Matthijs de Ligt, co jest sporą stratą dla bloku defensywnego i ofensywnego. Czy następcy tej dwójki staną na wysokości zadania?

Po drugiej stronie barykady znajdują się Chorwaci, którzy są interesującą reprezentacją. Pomimo bardzo doświadczonego składu, który widzimy od wielu lat to nacja ta, ciągle utrzymuje się na szczycie. 5 lat temu oglądaliśmy przyjezdnych ze srebrnymi medalami Mistrzostw Świata, kilka miesięcy temu z brązowymi. Naturalnie jest tutaj świetne pokolenie piłkarzy, które powoli schodzi ze sceny i ciekawy jestem, jak wpłynie to na wyniki osiągane przez Hrvatskę. Dodatkowo wszystko łączy selekcjoner Zlatko Dalić i człowiek ten znalazł się w odpowiednim miejscu. Dla trenera sam awans do półfinału Ligi Narodów jest sporym sukcesem i przyznał, że w poprzednich latach ta sztuka im się nie udawała. Warto iść za ciosem i postarać się sięgnąć po trofeum. Jeżeli zerkniemy sobie na skład Chorwatów, to dzisiaj nie wystąpi jedynie Josko Gvardiol, co i tak jest sporą stratą. Hrvatska w eliminacjach do EURO 2024 radzi sobie do tej pory całkiem nieźle i brak awansu do turnieju głównego będzie uznane za sporą niespodziankę. Czy przyjezdni będą w stanie powstrzymać gospodarzy w Rotterdamie?

Jestem zdania, że Luka Modrić odda przynajmniej 1 celny strzał na bramkę Holendrów. Warto od razu wspomnieć, że na Superbet kurs wynosi aż 2.50, a u innych buków około 1.50, co jest value. Skąd taki pomysł? Można powiedzieć, że w trójce Kovacić, Brozović, Modrić, to ten ostatni jest najwyżej ustawiony. W reprezentacji Luka jest mózgiem Chorwacji i piłki w ataku przechodzą przez niego. Naturalnie wykonuje stałe fragmenty gry, w tym rzuty wolne i to zwiększa nasze szanse. Jak wyglądają jego liczby pod tym kątem w reprezentacji?
  • 1 celny strzał z Walią
  • 0 celnych strzałów z Turcją
  • 1 celny strzał z Maroko
  • 0 celnych strzałów z Argentyną
  • 0 celnych strzałów z Brazylią
  • 1 celny strzał z Japonią
  • 2 celne strzały z Belgią
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +177
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
nie wiem gdzie tam masz 1,5 - pewnie te smieciowe naziemne, ale wiekszosc pozadnych firm ma kursy powyzej 2,3 na strzal Modrica
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Włochy
Over 8.5 rzutów rożnych @ 1.85
Over 10.5 rzutów rożnych @ 3.05
Betfan

Drugi półfinał Ligi Narodów, w którym zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Włoch, a więc zapowiada się ciekawy meczyk. Myślałem z której strony ugryźć ten mecz, kartki? Można by ich szukać, gdyby nie sędzia Vincic, który w żaden sposób mnie nie przekonuje do pchania się w tą stronę. Zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny? W tej chwili Hiszpanie wydają się być w lepszej dyspozycji, tyle, że oni zaliczyli słaby występ na Mistrzostwach Świata, kombinowali chociażby przegrywając w grupie z Japonią, żeby w następnym etapie odpaść z Maroko co poskutkowało zmianą trenera, ale co mówić o Włochach, którzy w ogóle nie zakwalifikowali się na ten turniej, tylko, że z drugiej strony ich głód gry może być większy. W niedawno rozpoczętych eliminacjach do Euro obie ekipy poradziły sobie podobnie, bo mają na swoim koncie 3 punkty po dwóch rozegranych spotkaniach, Hiszpania ograła łatwo Norwegów, ale w następnym spotkaniu polegli ze Szkocją, Włochy przegrały z lepszym przeciwnikiem jakim są Anglicy, ale wygrały z Maltą. Według mnie w tym meczu wynik może pójść w obie strony, a kursy na granie doga w postaci Włochów nie są dla mnie zbyt satysfakcjonujące. Ja zaproponuje w tym meczu typ na rzuty rożne, niskie linie, buki chyba bardzo do serca wzięły sobie dwa rozegrane spotkania w 2021 roku pomiędzy tymi dwiema reprezentacjami, kiedy rzutów rożnych było 7 i 6, a Włosi w obu spotkaniach zdobyli po raptem 1 rzucie rożnym, a także wcześniejszą historię, kiedy to Włochy nie potrafiły za bardzo wywalczyć rzutów rożnych z Hiszpanami, jednak te spotkania odbyły się dawno, a przecież obie drużyny te rogi nabijać potrafi. Hiszpanie we wspomnianych kwalifikacjach do Euro nabili 4 i 6 rożnych, Włosi zaś 7 i 8. Klasa obu drużyn, ofensywne nastawienie Hiszpanów, głód gry po nie zakwalifikowaniu się na Mistrzostwa Świata Włochów, sprawia, że jestem w stanie zagrać tak niskie linie na rzuty rożne w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Hiszpania - Chorwacja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet

Analiza:

Finał rozgrywek Ligi Narodów. Trudno nazwać go wielkim finałem, bo sama Liga Narodów miała pierwotnie zwiększyć prestiż spotkań towarzyskich, które często były mocno lekceważone przez większość drużyn, natomiast tutaj jest perspektywa wywalczenia awansu na większą imprezę czy sam prestiż związany ze zdobyciem trofeum - jakiekolwiek by ono nie było. Chorwacja to ekipa turniejowa, która dala się poznać jako dwukrotny półfinalista Mistrzostw Świata w ostatnich latach, gdzie raz przegrali w finale z Francją i zdobyli ostatecznie wielkie jak dla siebie wicemistrzostwo czyt. srebrny medal, a przy drugim podejściu ulegli w półfinale z Argentyną, czyli ostatecznym triumfatorem rozgrywek w Katarze, a sami zdobyli także prestiżowe 3. miejsce (brąz). Tym razem można wzbogacić się o trofeum, które z pewnością byłoby fajnym skwitowaniem pięknej ery chorwackiej piłki. Chorwaci to ekipa, która nie boi się dużo biegać czy grać bez piłki, świetnie odnajdują się także przy stałych fragmentach, nie wspominając już o zabójczych dogrywkach, w których wyzwalają dodatkowe pokłady siły. W przypadku Hiszpanii można mówić o pewnego rodzaju nowym pokoleniu, w którym nie ma już takich zawodników jak m. in. Pique, Ramos, Villa czy Busquets, a są młodzi perspektywiczni zawodnicy jak Gavi, Simon, Fati czy Zubimendi. Myślę że sama rywalizacja będzie zacięta i w teorii Hiszpania powinna mieć przewagę w posiadaniu czy sytuacjach. Nastawiam sie jednak na wyrównany bój - nawet z uwzględnieniem dogrywki, jednak przede wszystkim golami z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Włochy
Holandia over 46.5% posiadanie piłki w meczu @ 1.82 Betclic

W ostatnim czasie fajnie siadało granie posiadania w meczach, stąd moją propozycją na mecz o 3 miejsce Ligi Narodów pomiędzy Holandią i Włochami zaproponuje over 46.5% posiadania Holendrów. W meczu półfinałowym z Chorwacją linia na Holendrów wynosiła 55.5%, co uważałem za sporą przesadę i jak się okazało słusznie, bo Holendrzy w regulaminowym czasie gry mieli około 47% posiadania, jednak dzisiaj grają z Włochami, gdzie po nazwie lepszą drużyną wydają się być dzisiejsi rywale, jednak w ostatnich latach na lepszym poziomie gra Chorwacja, także dzisiaj Holendrzy mają teoretycznie łatwiejszych przeciwników, a linia na posiadanie o wiele niższa. Włochy po braku awansu na MŚ nie prezentują zbyt wysokiego poziomu, po dwóch spotkaniach eliminacyjnych do Euro też mają na swoim koncie 3 punkty, w półfinale Ligi Narodów przegrali z młodymi Hiszpanami, oddając w pełni inicjatywę w prowadzeniu gry rywalom, mając tylko 39% posiadania piłki. Mimo, że jest to spotkanie o 3 miejsce Ligi Narodów, to ten mecz nie ma jakiejś wielkiej wagi, jednak Holandia gra u siebie i na pewno postara się wygrać, a wątpię, że oddadzą w pełni inicjatywę prowadzenia gry Włochom i to oni będą dzisiaj przeważać w posiadaniu piłki.

Chorwacja - Hiszpania
Chorwacja wygra Ligę Narodów @ 2.50
Chorwacja @ 3.80
Betclic

Pokrótce, uważam, że Chorwaci mają duże szansę na wygranie pucharu, na pewno nie w tym momencie stawiałbym Hiszpanów w roli aż tak dużych faworytów. Chorwaci ograli już jednych faworytów w półfinale wygrywając z Holandią po dogrywce, choć byli bliscy wygrania już w regulaminowym czasie gry, bo Holandia wyrównała stan meczu w 96 minucie. Widzę value w graniu na Chorwację stąd ode mnie takie dwie propozycje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Chorwacja-Hiszpania TYP BTS/over 2,5 kurs 2,55 4/10 g.20.45 O:0 BOX

PS: Liczę po prostu na wspaniałe widowisko. Obejrzałem mecz Holandia-Włochy i życzę sobie tyle bramek co w tym spotkaniu. To ostatnia szansa dla wiekowego już Modrica na zdobycie jakiegoś tytułu i myślę że powalczą. Hiszpania wiadoma sprawa, powoli i sukcesywnie powinna dążyć do wygranej. Kurs jak dla mnie zawyżony..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +685
B 342

bladasek23

Użytkownik
Przepraszam, że troszkę odbiegam od tematu, ale czy komuś totalbet rozliczył over 3.5kartki jako przegrany zakład po 90min? Nie powinna liczyć się również dogrywka, w której właśnie już padł over kartkowy. Skoro mecz nie jest rozliczony i trwa dalej. Co to za syf ten bukmacher? W innym miałem cały czas liczone.
 
Do góry Bottom