>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej finałowy World Grand Prix 2015 - Omaha, 22-26.07.2015

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Turniej finałowy World Grand Prix 2015




Data: 22-26. lipca 2015

Miejsce: Omaha (USA)

Oficjalna strona World Grand Prix 2015: http://worldgrandprix.2015.fivb.com/en



Terminarz:

22. lipca 2015 (godz. 22:00): Brazylia - Chiny
23. lipca 2015 (godz. 00:00): Włochy - Rosja
23. lipca 2015 (godz. 03:05): USA - Japonia
23. lipca 2015 (godz. 22:00): Brazylia - Rosja
24. lipca 2015 (godz. 00:00): Japonia - Chiny
24. lipca 2015 (godz. 03:05): USA - Włochy
24. lipca 2015 (godz. 22:00): Brazylia - Japonia
25. lipca 2015 (godz. 00:00): Chiny - Włochy
25. lipca 2015 (godz. 03:05): USA - Rosja
25. lipca 2015 (godz. 22:00): Chiny - Rosja
26. lipca 2015 (godz. 00:00): USA - Brazylia
26. lipca 2015 (godz. 03:05): Włochy - Japonia
26. lipca 2015 (godz. 19:00): USA - Chiny
26. lipca 2015 (godz. 22:00): Włochy - Brazylia
27. lipca 2015 (godz. 00:00): Japonia - Rosja



Kursy na mecze pierwszej kolejki (STS):




Kursy na końcowe zwycięstwo (BetCity):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Włochy - Rosja✅(0:3)
Typ: Rosja
Kurs: 2,40
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 23.07.2015 godz. 00:00

Według mnie za wysoki kurs na Rosję. Może Włochy lepiej się zaprezentowały w poprzedniej rundzie, ale dla mnie nie ma tutaj większej różnicy w poziomie drużyn. Skład Włoszek to nic specjalnego. Słabo gra Lucia Bosetti. Reszta zawodniczek bez szału. Rosja też ma wiele nowych nazwisk, ale skład jest szerszy. Obmochaeva potrafi zrobić różnicę. Rosja ma standardowe problemy z przyjęciem, potrafi przejść obok meczu, ale mają duże możliwości ofensywne. Włoszki w tym składzie nie są tak solidne, żeby być faworytem z Rosją. Wystawiłbym kurs 1,90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 52

mentos

Użytkownik
Zdarzenie: Włochy - Rosja
Typ: Rosja
Kurs: 2,40
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 23.07.2015 godz. 00:00

Według mnie za wysoki kurs na Rosję. Może Włochy lepiej się zaprezentowały w poprzedniej rundzie, ale dla mnie nie ma tutaj większej różnicy w poziomie drużyn. Skład Włoszek to nic specjalnego. Słabo gra Lucia Bosetti. Reszta zawodniczek bez szału. Rosja też ma wiele nowych nazwisk, ale skład jest szerszy. Obmochaeva potrafi zrobić różnicę. Rosja ma standardowe problemy z przyjęciem, potrafi przejść obok meczu, ale mają duże możliwości ofensywne. Włoszki w tym składzie nie są tak solidne, żeby być faworytem z Rosją. Wystawiłbym kurs 1,90.

Kurs spadł bo rosja rezerwy wystawia podobnie jak chinki
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Jakie rezerwy? Taki sam skład jak w poprzedniej rundzie.

&quot;Финал шести&quot;. Омаха. Связующие Ольга Ефимова (&quot;Ленинградка&quot;), Екатерина КОСЬЯНЕНКО, диагональные Наталия ОБМОЧАЕВА (обе – &quot;Динамо&quot; М), Наталья МАЛЫХ, блокирующие Екатерина ЕФИМОВА (обе – &quot;Заречье-Одинцово&quot;), Екатерина ОРЛОВА (&quot;Волеро&quot;, Швейцария), Анастасия САМОЙЛЕНКО (&quot;Динамо&quot; Кр), Екатерина ЛЮБУШКИНА, Ирина ФЕТИСОВА, доигровщицы Яна ЩЕРБАНЬ (обе – &quot;Динамо&quot; М), Александра ПАСЫНКОВА (&quot;Динамо&quot; Кр), Ксения ИЛЬЧЕНКО (&quot;Уралочка&quot;), Ольга БИРЮКОВА (&quot;Динамо&quot; Кз), либеро Анна МАЛОВА (&quot;Динамо&quot; М). Главный тренер – Юрий МАРИЧЕВ.
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Czym w takim razie uzasadniasz spadek kusu z 1.9 na 1.5? Na forach rosyjskich pisza ze Rosja ma wbite w ten turniej jak chiny
Trochę się dziwie, że Chiny mają niby mieć &quot;wbite&quot; w turniej finałowy jak poprzednie mecze szły ostro to czemu niby nagle miały odpuszczać?

Z kolei Rosjanki to wiadomo, że w końcowym rozrachunku nie mają szans z USA, Brazylią i może właśnie Chinami jeżeli poważnie podejdą do sprawy, a w dzisiejszym meczu z Włoszkami na pewno nie są bez szans bo 5dni temu były tutaj głosy że Ruskie dostaną łomot a wygrały 3-1 właśnie z Włoszkami, - mecz ten stał na tragicznym poziomie, serie punktowe, amatorskie błędy, ciężko się to wszystko oglądało. Tak czy inaczej poczekam na live o może wtedy coś bo tak to no bet mecz.
 
B 16

bumerang

Użytkownik
Trochę się dziwie, że Chiny mają niby mieć &quot;wbite&quot; w turniej finałowy jak poprzednie mecze szły ostro to czemu niby nagle miały odpuszczać?
Dlatego że za miesiąc Puchar Świata, czyli walka o kwalifikacje do Igrzysk w Rio i to jest głowny cel Chinek, dlatego podstawowe zawodniczki i trenerka zostały w Azji, aby się dobrze przygotować i uniknąc kontuzji.
Z kolei Rosjanki to wiadomo, że w końcowym rozrachunku nie mają szans z USA, Brazylią i może właśnie Chinami jeżeli poważnie podejdą do sprawy, a w dzisiejszym meczu z Włoszkami na pewno nie są bez szans bo 5dni temu były tutaj głosy że Ruskie dostaną łomot a wygrały 3-1 właśnie z Włoszkami, - mecz ten stał na tragicznym poziomie, serie punktowe, amatorskie błędy, ciężko się to wszystko oglądało. Tak czy inaczej poczekam na live o może wtedy coś bo tak to no bet mecz.
Tylko że Rosjanki w meczu z Włoszkami walczyły o awans do Final Six a Włoszki miały już ten awans zapewniony, więc tego meczu nie brałbym jako główny argument przemawiający za Rosjankami.
Włoszki bez Gennari, czyli ofensywnej przyjmującej, atakujące nierówne i młoda rozgrywająca, chodź według mnie są faworytkami w spotkaniu z Rosjankami, ja nie postawiałbym na nie grosza, szczególnie po 1.50.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Tutaj widzi mi się zwyczajny over punktowy ani włoszki ani rosjanki nie utrzymają przewagi i koncentracji na cały mecz. Pewnie będzie tie break
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Zdarzenie: Chiny - Rosja ⛔⛔
Typ: DW 0:3
Kurs: 2,87
Bet365


Rosjanki prezentują się bardzo dobrze w tym turnieju, 3:0 z Brazylią, 3:0 z Włoszkami i nad ranem przegrany 1:3 mecz z USA (w meczu z USA mimo wyniku 1:3 uważam, że wyglądały bardzo dobrze, brakowało w końcówkach trochę szczęścia i ogrania).
Chinki nie zachwycają, w dodatku odpadła im podstawowa (a w zasadzie to chyba rezerwowa) rozgrywająca (skręcona/zwichnięta kostka w 1. meczu).
Rosjanki mają sporą przewagę fizyczną i myślę, że będą uderzały na znacznie większym %, zagrywką powinny dokładać po kilka pkt na set, do tego blok, który powinien radzić sobie z niższymi Chinkami, które zazwyczaj nie grają bardzo kombinacyjnie i ich rozegrania są łatwe do odczytania dla rywalek.

Myślę, że 3:0 po kursie @2,87 to dobra opcja na ten mecz. Można też zagrać -1,5 seta @1,66.


E. Rzeczywiście 3:0, ale w drugą stronę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
F 263

fidelio

Użytkownik
Zdarzenie: Chiny - Rosja
Typ: DW 0:3
Kurs: 2,87
Bet365

Chinki nie zachwycają, w dodatku odpadła im podstawowa (a w zasadzie to chyba rezerwowa) rozgrywająca (skręcona/zwichnięta kostka w 1. meczu).
.
Wczoraj już grała fragmentami także może dziś zagra jeszcze więcej.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Wczoraj już grała fragmentami także może dziś zagra jeszcze więcej.
Dzięki wielkie za info. Wczoraj nie mogłem obejrzeć meczu Chinek, więc tego nie wyłapałem, za to widziałem mecz Rosjanek, który utwierdził mnie w typie na 3:0 ;)
 
Z 65

zabmistrz

Użytkownik
Brazil - USA 1 3.25 Betsson

Poziom zbliżone a kursy tego nie pokazują. Brazylijki co prawda przegrały z Rosjankami ale nie przekreślałbym ich w meczu z zespołem z Ameryki Północnej. To jest turniej każdemu może się słabszy mecz przydarzyć. Stany mają na koniec mecz z chinkami i tam sobie mogą zapewnić win. Mając to w głowach mogą dzisiaj nie wyjść skoncentrowane na 100 % a w meczu z Brazylią może się to zemścić. Pozdrawiam
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
USA - Brazylia @1.30 bet365 ✅
USA -1.5 seta @1.66 bet365 ✅
USA -2.5 seta @3.00 bet365 ✅
Głównym moim typem na to spotkanie jest dokładny wynik 3-0 dla Amerykanek, które imponują formą w tej edycji World Grand Prix.
W pierwszym spotkaniu zmasakrowały Japonki, w drugim spotkaniu zrobiły to samo z Włoszkami, tylko po dwóch wygranych bardzo wysoko setach wkradła się dekoncentracja i przegrały jednego seta, później dobry mecz z Rosjankami, które zaraz po Amerykankach prezentują tutaj najlepszą siatkówkę.
Brazylijki natomiast grają mocno przeciętnie, widać że w tym sezonie World Grand Prix nie jest ich priorytetem. Oglądałem wszystkie ich mecze i nie wygląda to dobrze, punkty tracone seriami, problemy z przyjęciem, słaba gra na skrzydłach. Największym ich atutem jest środek. We wczorajszym meczu z Japonkami w pewnym momencie grały tylko środkiem, co o takim zespole jak Brazylia nie świadczy dobrze, skoro to jest ich jedyny pomysł na grę. Rosjanki pokazały wszystkie słabości Brazylijek i dzisiaj to samo zrobią Amerykanki, które jeśli dzisiaj wygrają to na 99% zapewnią sobie zwycięstwo w tej edycji.
Rosja - Chiny +1.5 seta @2.33 Betsson ✅
Ja muszę się nie zgodzić z powyższą analizą kolegi na 3-0 dla Rosjanek. Uważam, że Chinki z każdym meczem prezentują się coraz lepiej, są to młode dziewczyny, ale widać w nich duży potencjał, mają bardzo dobre warunki fizyczne i widać, że bardzo im zależy na pokazaniu się na imprezie takiej rangi. Rosjanki jak dotąd wyglądają dobrze, nawet bardzo dobrze, ale moim zdaniem te dwa ostatnie sety z Amerykankami podetną im skrzydła i nie wyjdą już tak dobrze nastawione na to spotkanie. Dobrze wiedzą, że straciły już szanse na zwycięstwo w całej edycji w meczu z Amerykankami. Chinki dobrze serwują, w ataku może nie ma finezji, ale jest siła i uważam, że dzisiaj sprawią bardzo dużo problemów Rosjanką, a kto wie, może i pokuszą się o wygranie tego spotkania.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Brazil - USA 1 3.25 Betsson

Poziom zbliżone a kursy tego nie pokazują. Brazylijki co prawda przegrały z Rosjankami ale nie przekreślałbym ich w meczu z zespołem z Ameryki Północnej. To jest turniej każdemu może się słabszy mecz przydarzyć. Stany mają na koniec mecz z chinkami i tam sobie mogą zapewnić win. Mając to w głowach mogą dzisiaj nie wyjść skoncentrowane na 100 % a w meczu z Brazylią może się to zemścić. Pozdrawiam
Czy Ty widzialeś te zespoły w grze? Poziom zbliżony? Proszę Cię...Brazylia nic specjalnego tu nie pokazuje. Ciężka je oglądać tak jak ich słabą atakującą Monique. USA ich ograją 3-0 w setach poniżej 25-20!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie ma wielkiego zainteresowania w tym temacie, ale nie ma co się dziwić.
Poziom Final Six slabiutki i po prostu źle się na to patrzy.
Amerykanki wygrają zasłużenie, bo jako jedyne prezentują równy, dobry poziom.
Szeroki skład, na każdej pozycji wartosciowa zmienniczka.
Pozytywnie zaskakują Rosjanki. Po fazie interkontynentalnej nie wiele wskazywało na to, że tak dobrze zagrają w turnieju finałowym.
W końcu na bardzo wysokim poziomie Goncharova. Dobrze gra Lyubushkina, która robi spore postępy. Dojdzie Kosheleva, może jeszcze Sokolova i będą bardzo groźne.
W sumie to obawialem się o pozycje przyjmujących, ale Shcherban daje radę. Pasynkova może nie gra wybitnie, ale też nie jest źle.
Bezradne Japonki, nierowne Chinki, mocno przeciętne Włoszki i Brazylijski, które korzystają na tym, że reszta rywalek jest słaba.
Kiepski turniej i widać, że jednak zespoły nie traktują go poważnie. Nie chodzi tu tylko o składy, ale też o formę poszczególnych zespołów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom