>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej - (Gra) pokazowa Sao Paulo (BRA)

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Gillette Federer Tour (Exhibition in Sao Paulo)


Azarenka 2.20✅✅✅

Wczoraj Roger pięknie poległ z gwiazdą brazylijskiego tenisa po pięknej grze i co najlepsze, pięknym kursie...

Dzisiaj Serena zagra z Azą, czyli spotkanie dwóch głównych tenisowych ( nurtów). Mecze pokazowe żądzą się swoimi prawami. Przykłądem niech będzie zwycięstwo Radwańskiej właśnie z Sereną pare tygodni temu. W normalnych warunkach polka jest bez jakichkolwiek szans z Amerykanką, jednak w pokazówce wygrała...hi hi,

Liczę na taki sam scenariusz dzisiaj wieczorem, Aza w tym sezonie tyle razy poległa z Sereną, może dzisiaj w końcu wygra, kurs idealny, sto procent przebicia, transmisja w necie w jakości prawie HD,
http://www.youtube.com/watch?v=RqIzOtuiAmM

liczę na taki sam luz Sereny, ona umie się bawić, niech machnie ręką, niech Aza w końcu sobie wygra i tak jestem lepsza...

Andre@

@ Radwańska w przyszłym tygodniu gra w Ekstralidze czeskiej, transmisja w CT4 (czeski sportowy kanał)

@ Roger będzie grał aż do Olimpiady w Rio...niesamowite?!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jeszcze w nawiązaniu do meczu Sereny, momentami amerykanka tak drukowała, że raziło po oczach, kurs wystawiony przez buki na Aze był okrutnie zawyżony albo stanowił podpuche...

po tylu ostatnich wtopach Azy, w końcu Serena odpusciła, co było widać na korcie, zwycięstwo AZY leżało &quot;na ulicy&quot;


Federer 1.25✅

Po wpadce na pierwszej pokazówce, czas coś pokazać...przeciwnik wyjątkowo &quot; rozrywkowy&quot;. Nie wiem kto bardziej podejdzie na luzie, ale to Fed jest &quot;twarzą turniejową&quot; i wypadało by wygrać ! Brazylijczyków ucieszył w pierwszym spotkaniu, czas ucieszyć MNIE !!!

Myslę, że idę dobrym tokiem myślenia, kort to zweryfikuje...wracając do Azy - to była PROMOCJA GRUDNIA!!!


Andre@
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom