>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej kwalifikacyjny do IO'16 - mężczyźni (Berlin 5-10 stycznia 2016)

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jeśli Żaliński miałby grać to można już pakować walizki i wracać do kraju. Gość to może wejść przy pewnym wyniku a nie na walkę punkt za punkt.
Tutaj można wygrać tylko doświadczeniem.
A jak to sie ma na pozycjach
Grozer&gt;Kurek
Kampa=Drzyzga&gt;Łomacz
Kaliberda&lt;=Kubiak
Fromm&lt;Mika
BohmeBroshog=BieniekKłos
Steuerwald=Zatorski&gt;Wojtaszek
Na zagrywce nas miotą, u nas baloniki prócz Kurka który potrafi serwowac asy i w pol siatki oraz Bienka ktory nie jest regularny.
Dla mnie Niemcy to dzis value!
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
NIemcy - Polska over 145.5 1.40 Unibet ✅
No cóż , zapowiada się po raz kolejny spotkanie bardzo zacięte, kurs na zanizony over taki jak na wygrana Polski, ale prawdopodobienstwo większe zdecydowanie, w piątek typowałem over w tym meczu i dziś powtórka , przy zaciętym meczu over do pokrycia może nawet w 3 setach , chociaż dziś przewiduje dłuży mecz , oba zespoły dadzą z siebie bardzo dużo , stawka meczu ogromna , sercem jestem za polakami , ale niemcy dziś nam nie odpuszczą , reasumując moim zdaniem będzie zacięte spotkanie i over 145 w tym meczu jest dla mnie najlepszym wyborem .
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jeśli Żaliński miałby grać to można już pakować walizki i wracać do kraju. Gość to może wejść przy pewnym wyniku a nie na walkę punkt za punkt.
Tutaj można wygrać tylko doświadczeniem.
A jak to sie ma na pozycjach
Grozer&gt;Kurek
Kampa=Drzyzga&gt;Łomacz
Kaliberda&lt;=Kubiak
Fromm&lt;Mika
BohmeBroshog=BieniekKłos
Steuerwald=Zatorski&gt;Wojtaszek

Na zagrywce nas miotą, u nas baloniki prócz Kurka który potrafi serwowac asy i w pol siatki oraz Bienka ktory nie jest regularny.
Dla mnie Niemcy to dzis value!
Teraz to głupot takich naplotłeś że nie wiem co odpisać...
W czym jest Zatorski lepszy od Wojtaszka? Po pierwsze pełnią inne role (jeden odbiera zagrywki, drugi walczy o podbicie żeby stworzyć kontrę).
A że Drzyzga lepszy od Łomacza to chyba tylko we wzroście bo w niczym więcej.
Grozer i Kurek też ciężko ich porównywać zależy od formy dnia, każdy z nich ma lepsze i gorsze występy.
A Mika może i w przyjęciu lepszy od Fromma ale w ataku, bloku i na zagrywce tej różnicy nie ma albo jest na korzyść Niemca.
Także dziwne te porównania dałeś :zoltakartka: :razz:
 
M 418

maat

Użytkownik
Jeśli Żaliński miałby grać to można już pakować walizki i wracać do kraju. Gość to może wejść przy pewnym wyniku a nie na walkę punkt za punkt.
Jeśli oczekujesz cudów od debiutanta no to gratuluję. W pierwszym meczu z Niemcami miał 7/11 w ataku i do tego przyjęcie na poziomie 69% więc wątpię, że jest się do czego przyczepić. Na debiutanta super liczby.
A jak to sie ma na pozycjach
Grozer&gt;Kurek
Tu się nie zgodzę. Grozer stracił dużo na przejściu do Korei i to widać gołym okiem w reprezentacji. Bicie na siłe, częste bloki i skuteczność wczoraj na poziomie 28%. Natomiast Kurek w klubie gra bardzo dobrze, jest najlepszym atakującym ligi zdobywającym co mecz blisko lub ponad 30 punktów. Na chwilę obecną mamy przewagę na tej pozycji.
BohmeBroshog=BieniekKłos
W meczu z Rosją parą środkowych Niemiec była para Bohme/Collin. O ile ten drugi zagrał nieźle bo skończył 7 na 8 ataków to Bohme zagrał na słabej skuteczności. U nas z kolei środek funkcjonował w meczu z Francją bardzo dobrze i tym elementem powinniśmy grać często w dzisiejszym meczu.
Steuerwald=Zatorski&gt;Wojtaszek
Steurewald przyjął zaledwie 9 piłek w meczu z Rosją a jego zmiennik Tille, o którym nie wspomniałeś, 23 piłki - mając słabą skuteczność bo ledwo 39%. Zatoski natomiast na 24 przyjęte piłki miał 71% w przyjęciu. Do tego bardzo aktywny w obronie, podobnie jak Wojtaszek. Tu lekka przewaga po naszej stronie.
Na zagrywce nas miotą, u nas baloniki prócz Kurka który potrafi serwowac asy i w pol siatki oraz Bienka ktory nie jest regularny.
Chyba tylko Grozer może nas zmieść o ile się wstrzeli bo wczoraj na 10 zagrywek zepsuł 6. W 1 secie pierwszego meczu gdzie grały podstawy:
Niemcy - 67% w przyjęciu Polacy - 61%
W drugim secie przy praktycznie tych samych składach bo były zmiany
Niemcy - 33% w przyjęciu a Polacy - 65%
W całym spotkaniu Niemcy 46 % przyjęcia, Polacy 57% więc nie wiem kto tu kogo rusza zagrywką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja nie oczekuje niczego od debiutanta, bo dostał swoją szanse z Niemcami w momencie kryzysowym, gdy i tak już więcej do stracenia nie było.
I na takie sytuacje debiutant niech sobie wchodzi.
Ale na grę, gdy wciąż się liczymy nie ma prawa.
Co tam liczby debiutanta, gdy minimum dwa punkty w TB straciliśmy dzięki niemu, bo nieporadnie ruszał się po boisku.
Jestem całym sercem za Polska, ale jestem tez realistom i obserwuje grę nie tylko pod względem statystyk.
Jeśli ktoś myśli i spodziewa się łatwego 3-0 dla Polski bo to i tamto to jest w błędzie.
 
M 418

maat

Użytkownik
Ja nie oczekuje niczego od debiutanta, bo dostał swoją szanse z Niemcami w momencie kryzysowym, gdy i tak już więcej do stracenia nie było.
I na takie sytuacje debiutant niech sobie wchodzi.
Ale na grę, gdy wciąż się liczymy nie ma prawa.
Co tam liczby debiutanta, gdy minimum dwa punkty w TB straciliśmy dzięki niemu, bo nieporadnie ruszał się po boisku.

Jestem całym sercem za Polska, ale jestem tez realistom i obserwuje grę nie tylko pod względem statystyk.
Jeśli ktoś myśli i spodziewa się łatwego 3-0 dla Polski bo to i tamto to jest w błędzie.
Błędy te wynikały z braku komunikacji i zgrania, co mnie akurat nie dziwiło. Mecz niebawem i boisko wszystko zweryfikuje ;)
 
K 10

kamson24

Użytkownik
Po pierwsze nervosol powinien byc refundowany. Po drugie wspaniała walka, jakby Możdzonek grał od poczatku 3 seta to moglismy to wygrac nawet za 3-1. Tak czy siak jedziemy do Japonii. Brawo Polacy
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Gratulacje na reprezentacji za przedłuzenie marzen o RIO, pojada po bilety do Tokio.
Co do meczu, to coz, sprawdzil sie czarny scenariusz i slabiutka gra przez praktycznie cale spotkanie. Gdyby nie szczescie i doswiadczenie w koncowce IV i V secie, wynnik bylby inny.

Kto zarobiony ten sie cieszy, ja podwojnie. Pozdro600 ????
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Bardzo ważnym momentem była powtórzona akcja w TB przy punkcie Niemców po którym wyszli na prowadzenie. Sędzia ich skrzywdził
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Dwa pytania :
- wiadomo z kim zagramy w Tokio , kiedy , i ile drużyn awasuje ?
- czy jest limit challenge na set ?
Siatkówka idzie w strone skoków narciarskich z tymi challengami....
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bardzo ważnym momentem była powtórzona akcja w TB przy punkcie Niemców po którym wyszli na prowadzenie. Sędzia ich skrzywdził
Nas w tym meczu rowniez przynajmniej raz skrzywdzono. Niemcy niech dziekuja za system challenge bo zarobili na nim mase pkt w tym i poprzednim meczu
 
M 418

maat

Użytkownik
Dwa pytania :
- wiadomo z kim zagramy w Tokio , kiedy , i ile drużyn awasuje ?
- czy jest limit challenge na set ?
Siatkówka idzie w strone skoków narciarskich z tymi challengami....
Turniej w Tokio odbędzie się w maju, weźmie w nim udział 8 zespołów z czego awansuje 3. Poniżej rozpiska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwalifikacyjne_turnieje_interkontynentalne_w_pi%C5%82ce_siatkowej_m%C4%99%C5%BCczyzn_do_Letnich_Igrzysk_Olimpijskich_2016
Co do systemu challenge - trenerzy mają do wykorzystania 2 wideoweryfikacje na set, przy czym jeżeli drużyna biorąca go ma rację, nie traci go.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Turniej w Tokio odbędzie się w maju, weźmie w nim udział 8 zespołów z czego awansuje 3. Poniżej rozpiska

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwalifikacyjne_turnieje_interkontynentalne_w_pi%C5%82ce_siatkowej_m%C4%99%C5%BCczyzn_do_Letnich_Igrzysk_Olimpijskich_2016

Co do systemu challenge - trenerzy mają do wykorzystania 2 wideoweryfikacje na set, przy czym jeżeli drużyna biorąca go ma rację, nie traci go.

3 + jedna azjatycka, jezeli taka japonia zajmie jedno z trzech miejsc (co nie jest niemozliwe), a polska np zajmie 4 to tez awansuje na igrzyska, bo to sa jednoczesnie kwalifikacje azjatyckie do rio

gratulacje dla polakow, niemcy moga sobie pluc w brode, bo mialem wrazenie, ze tylko kubiak wierzyl w zwyciestwo, chlop jest potrzebny tej druzynie jak rybie woda, kurek juz byl obsrany po pachy, ale na szczescie pod koniec tez to udzwignal, troche stracilem na tym meczu, ale wcale nie jest mi zal, nalezalo im sie po tym pechowym pucharze swiata, to bylaby katastrofa, gdyby mistrz swiata i jednoczesnie kraj, gdzie siatkowka jest chyba najbardziej popularna na swiecie nie mial swojego reprezentanta na igrzyskach
 
O 71

osk4r

Użytkownik
Ngapeth i Rouzier to inna planeta w ogóle, a Grebennikov to nawet chyba inna galaktyka , podejrzewam, że gdyby strzelić w niego z armaty i tak by przyjął i wystawił tą kulę w punkt ..
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Siatkówka idzie w strone skoków narciarskich z tymi challengami....
Chyba sobie żartujesz! nie wiem od kiedy oglądasz siatkówkę, ale jak nie było wideoweryfikacji, to grać mecz na Bałkanach w Turcji czy Ameryce PŁD. to był dramat. Albo taki turniej jak ten na IO. Gdyby nie te możliwości sprawdzenia, to by Niemcy na bank jechali do Japonii. I Turczynki pewnie też. Takie mecze to trzeba było kończyc wszystko w srodek, bo każda piłka koło linii w boisku to liniowy pokazywali aut. A każdy aut gospodarzy do pół metra był pokazywany w boisku. Pomijam nie raz to co wyprawiali sędziowie na stołku. Teraz się skończyły sie takie praktyki i dzięki temu jest uczciwie!
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Dream-Team eliminacji do IO
https://www.youtube.com/watch?v=7SlhER9WASo
W 100% zgodziłbym się co do wyborów:
- libero
- przyjęcie Ngapeth
- rozegranie
a nawet
- środek Boehme, a niech ma nie zagrał najgorzej
- atak Michaiłov - Rouzier myślę że nie było dużej różnicy
to reszta jest troszkę odmienna od mojej wizji i tego co oglądałem
- drugie przyjęcie Kaliberda? Kubiaka bym tam wstawił (patriotycznie ???? )
- drugi środek Bieniek? za tyle zepsutych zagrywek never! szybciej Gargamela z zsrr lub Możdżonka za dobre zmiany (chociaż mało grał)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom