>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Stryke

Status
Zamknięty.
R 37

robinho

Użytkownik
Witam, dopiero co wrocilem z treningu i nieogarniety jestem ???? Prosze ktoregos z uzytkownikow forum o haslo na szybkosci na PW. Z gory dzieki ????
 
R 37

robinho

Użytkownik
no Panowie ciezko komus wyslac na priv haselko do turnieju :?: ???? za duzo wysilku, rozumiem..

Dzieki Bartek za zainteresowanie i poswiecenie chwili czasu.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Z mojej strony mała sugestia. Albo pisz na pw do Matiza takie informacje, bo i tak nikt nie wie o co chodzi, albo pisz o co chodzi, bo nikt nie wie ;) Mam nadzieję, że da się zrozumieć to co napisałem ????
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
To po co zaczynasz coś jak nie chcesz o tym rozmawiać? Jak się nie chce o czymś rozmawiać, to po co pisać o tym na forum.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Zagotowała mnie pewna sytuacja więc szybko coś tam napisałem. Ale jak ochłonąłem doszedlem do wniosku, że szkoda prądu. Więc był edit i po temacie. Przepraszam za rozbudzenie ciekawości.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam po długiej przerwie w tym dziale forum.
Oferta bądź może lepiej powiedzieć koncepcja jest taka:
Niedziela (16.03) o godzinie 19:00 odbędzie się na stryyke turniej z
gwarantowaną pulą 500$
Wpisowe do tego turnieju wynosi 10$.

Równocześnie zaczynając jutro odbędą się 3 turnieje kwalifikacyjne do tego turnieju z wpisowym 1$, których stawką są minimum 2 tickety do turnieju niedzielnego!!!
Pierwszy tur odbędzie się więć już jutro o godz. 19:00
Drugi w piątek o 20:00
trzeci w sobotę o 19:00
Wszystkie 3 to turnieje turbo. Finał blindy co 15 minut.
Czekam na pytania
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Zapomnijmy o ostatnim turnieju i porozmawiajmy o nowym.
W związku z tym, że przygotowywana jest cała seria turniejów z gwarantowaną pulą będę was na bieżąco informował w tym temacie jakie są najbliższe plany.
A najbliższe plany to 1000$ gwarantowane w każdą sobotę

Od 29.03.2008 w każdą sobotę i do odwołania stryyke będzie organizatorem turnieju z gwarantowaną pulą 1000$. Wpisowe do tego turnieju wynosi JEDYNE 1$!!!
Pierwszy turniej (widoczny już w lobby) odbędzie się więc 29.03 o godzinie 16:00 naszego czasu. Godzina tego turnieju jest już ustalona i taka musi zostać. Co nie oznacza, że musi być taka zawsze ale do zmiany potrzebna jest jakaś większość itd.
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Niestety muszę podbijać posty bo jest to ostatnio temat czysto informacyjny. Mam nadzieję że moderatorzy będą na ten fakt patrzeć z przymrużeniem oka a z czasem i może jakaś się dyskusją na temat tych turniejów ożywi.
Kolejny turniej z cyklu 1000$ gwarantowane już w przyszłą sobotę tj. 05.04.2008 o godzinie 20:00
Wpisowe do tego turnieju wynosi tylko 1$
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom