>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje Dream Match Tennis Pro.

mroku 104

mroku

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f17/dream-match-tennis-pro-48459.html
Wszelkie problemy dotyczące gry - zgłaszać do w/w tematu.
Pomyślałem, że może zorganizujemy jakiś turniej R16, na początek. W przypadku gdy jedna i druga osoba nie będzie mogła zakładać, wtedy wylosujemy &quot;winnera&quot;, który bez gry przejdzie do dalszego etapu.
Do losowania użyję programu, także bez obaw. 16 zawodników do następnego etapu awansuje 8 -&gt; itd.
To tak na początek, jak będzie więcej chętnych zorganizujemy R32 ewentualnie jakiegoś szlema :razz:. Na necie jest sporo profesjonalnych lig, no ale tam poziom jest dużo większy. Zapraszam chętnych do 1ego turnieju i do zapisów:
1. Mroku
... aż do pierwszej 16stki. Jutro z rana zostaną wylosowane pary(o ile zgłosi się odpowiednia ilość chętnych) i myślę, że czas na rozegranie spotkań będzie wynosił tydzień(cały turniej), poszczególne etapy(mniej/więcej 1 dzień). Zobaczymy czy pomysł wypali. Proszę też o opinie dotyczące turniejów. Pozdrawiam.

W sumie proszę o napisanie czy możesz hostować czy nie.
GRAMY NA NAWIERZCHNI HARD (do 2ch wygranych setów)!

Tabela Turniejowa:

 
mroku 104

mroku

Użytkownik
3. Mroku - mogę hostować (3 z racji, że skilor nie zauważył mnie już zapisanego.) W przypadku tego samego numeru proszę o odświeżenie strony i edytowanie go na kolejny.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
9. prof - niemoge hostowac.

Wylosujcie mi kogos kto moze zakladac bo niemam zamiaru odpadac z jakim slabeuszem poprzez glupie losowanie.

Sporo ludzi nie moze hostowac lub nie probowalo uporac sie z tym problemem a jak ktos ma router to mozna odblokoawc porty i wtedy da rade zakladac gry.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
14. GMark mogę hostować

Gdy uzbierają się zawodnicy, można by spróbować ustawić taką drabinkę, żeby zawsze był host ???? tylko musi być Hostów więcej.
Bo z tym losowaniem to taki Turniej że nie Turniej ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Z uwagi na niemożność większości w sprawie hostowania znalazłem coś takiego http://www.intertopspintour.net/forum/viewtopic.php?t=11789. Możecie to sprawdzić, swojego modemu szukałem, lecz nie znalazłem, może komuś to pomoże. ;)
@GMark, tak tylko, że turniej będzie ustawiony ???? nie każdemu to pasuje.
Jak ustawiony ?
Na początek utworzyć dwa koszyki, hostujących i nie hostujących i tak losować pary.
A potem jakoś będzie, fajnie by było jakby przeszła taka sama ilość hostujących jak i nie hostujących.
Bo z twoim losowaniem par, to moze tak wyjść że do finału przejdzie ktoś, kto nie rozegrał meczu bo zawsze miał w parze nie hostujacego ???? A losowania wyniku mu szły po myśli ????
będę myślał jeszcze nad czymś.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
IMO, zawsze w 4 może znaleźć się 4 NIE hostujących, tak więc na dalszą metę sposób jest ten sam, możecie również sprawdzić ten link który podałem wyżej, &quot;może komuś pomoże&quot;.
 
Do góry Bottom