>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje i mecze towarzyskie 2010/2011

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W związku ze zbliżającymi sie Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej mężczyzn rozgrywane będą turnieje i mecze towarzyskie reprezentacji narodowych. Oto najważniejsze z nich:


Międzynarodowy turniej w Gdyni:

06.01.2011 - czwartek
godz. 18:00 Węgry-Czechy
godz. 20:30 Polska-Słowacja

07.01.2011 - piątek
godz. 18:00 Węgry-Słowacja
godz. 20:30 Polska-Czechy

08.01.2011 - sobota
godz. 13:00 Słowacja-Czechy
godz. 15:15 Polska - Węgry


Międzynarodowy turniej w Danii:

Piątek 07.01.2011, ARENA MIDT, Kjellerup
17.00 Szwecja - Tunezja
19.00 Dania - Brazylia

Sobota 08.01.2011, TRE-FOR Arena, Kolding
14.15 Brazylia - Tunezja
16.15 Dania - Szwecja

Niedziela 08.01.2011,
Szwecja - Brazylia
Dania - Tunezja


Międzynarodowy turniej w Szwajcarii:
07.01.2011 19:00 Rumunia - Schwajcaria
07.01.2011 21:00 Norwegia - Słowenia
08.01.2011 15:30 Schwajcaria U17 - Baden-W&#39;berg
08.01.2011 18:00 Słowenia - Rumunia
08.01.2011 20:15 Schwajcaria - Norwegia
09.01.2011 11:00 Schwajcaria U17 - Baden-W&#39;berg
09.01.2011 13:30 Norwegia- Rumunia
09.01.2011 15:30 Schwajcaria - Słowenia


Międzynarodowy turniej we Francji:

8. stycznia 2011
14h00 : Chorwacja - Korea Południowa
16h10 : Francja - Argentyna

9. stycznia 2011
14h00 : Mecz o 3. miejsce
16h30 : Finał



Mecze towarzyskie:
03.01.2011 16:55 Niemcy - Szwecja (Hamburg)
04.01.2011 Norwegia - Szwecja (Oslo)
05.01.2011 Norwegia - Brazylia

W miarę możliwości wpiszę pozostałe mecze, jeśli będą w ofercie firm bukmacherskich.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Polska - Słowacja
Typ: Powyżej 54.5 bramki @ 1.75 Tobet ✅ 56 [32:24]
Pierwszy mecz naszej kadry w Nowym Roku to starcie z reprezentacją Słowacji, w którym to bez wątpienia jesteśmy faworytem. Smaczku owej rywalizacji dodaje fakt, że już za niespełna 8 dni oba zespoły w starciu pomiędzy sobą zainaugurują szwedzki Mundial.
W spotkaniu typuję over bramkowy, ponieważ Słowacja prezentuje dość ofensywny handball, a nasi z pewnością sparing tak jak każdy zresztą, potraktują ulgowo. Dobrymi tego przykładami są ostatnie sparingi z Rumunią, chociaż trzeba pamiętać o składzie naszych w tamtym spotkaniu. Podejrzewam, że dziś trener Wenta da pograć rezerwowym, gdyż nie będzie chciał dać Słowakom zbyt dobrego materiału szkoleniowego przed meczem o punkty. Podejrzewam, że dziś w bramce Polaków może wystąpić trzeci bramkarz Adam Malcher, którego o dobrą postawę nie śmiem podejrzewać, jest to niestety co najwyżej dobry ligowy przeciętniak. Zważając na to widzę sporą ilość bramek zdobytych przez Słowację. Nasi piłkarze w polu tak jak już pisałem mogą grać w rezerwowym lub nieco eksperymentalnym składem, więc widzę ten mecz jako wyrównana walka bramka za bramkę i przynajmniej 55 bramek.
Nasi piłkarze grając przed własną publicznością w meczach towarzyskich, w miejscach gdzie zwykle nie goszczą (a takim z pewnością jest Trójmiasto) starają się dać kibicom dobrą rozrywkę i z pewnością trochę radosnego handballu w ich wykonaniu ujrzymy.
Typ oceniam dość nisko, gdyż to tylko sparing. Daję 4 w skali 1-10.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

Polska - Czechy
Noworoczny Turniej w Gdyni
Typ: Czechy (+7,5) ✅ 33:32
Kurs: 1,85
Buk: Unibet
Drugie spotkanie Turnieju Noworocznego stanowiącego ostatni etap selekcji zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Wczoraj, &quot;Orły Wenty&quot; dość łatwo i pewnie pokonały zespół Słowacji w stosunku 32:24. Jednak ich dzisiejszy rywal to bardziej wymagający przeciwnik. Trener wyraźnie powiedział, że turniej ma dla niego wyraźnie sparingowy charakter, nie zamierza zbytnio przemęczać zawodników aby żaden z nich nie złapał niepotrzebnej kontuzji. Szczególnie grupa zawodników grających w Bundeslidze jest jak twierdzi trener &quot;dość poobijana&quot; ze względu na wzmożoną aktywność w okresie świąteczno-noworocznym, wówczas drużyny rozegrały aż 4 kolejki. We wczorajszym spotkaniu zabrakło Grzegorza Tkaczyka i Karola Bieleckiego, którzy pojawią się w dzisiejszym meczu, tak samo jak wszyscy nieobecni z wczoraj. Czesi, jako że w turnieju finałowym MŚ nie biorą udziału przyjechali do Gdyni w krajowym składzie bez swojej gwiazdy Filipa Jichy, który z pewnością odpoczywa po trudnych ligowych zmaganiach. Jako że w pamięci mam dość trudne i zacięte pojedynki naszej reprezentacji z Czechami postanowiłem (mimo braku ważnych zawodników) wytypować po handicapie ma drużynę naszych południowych sąsiadów. Wczoraj zagrali dość słabo z silnymi Węgrami ulegając 31:24. Myślę, że dzisiaj pokażą się z lepszej strony i... pewnie przegrają, ale myślę że mniej jak 8 bramkami, tym bardziej że nasz trener nie będzie forsował zawodników w tym meczu jak i w turnieju. GO GO POLSKO, DO BOJU :-D​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Widzę, że Diuq typuje dziś delikatnie w stronę Czechów, ja jednak jestem skłonny postawić na naszych. Już wczoraj nasi zawodnicy grali w dość przetrzebionym składzie, dziś niewiele gorzej a może i lepiej jeśli chodzi o skład będzie. Niemal na pewno zagra Karol, co na pewno ucieszy kibiców. Może zagra też Grzegorz Tkaczyk, który mówił o swoim urazie, ale mówił też, że może dziś zagrać.
Oglądałem oba wczorajsze spotkania i ani Czesi ani Słowacy jakoś mnie nie zachwycili. Oba zespoły grały bardzo prostą piłkę ręczną, nie mają ani mega strzelb, ani świetnych bramkarzy a przy tym nie grały szału w obronie.
Natomiast gra Polaków podobała mi się bardzo. Liczę, że dziś nie zagra Adam Malcher, który jak widać po grze Sławka i Piotrka odstaje od nich. Trzeba też pamiętać o tym, że obrona chłopakom w bramce ewidentnie pomagała.
W naszej kadrze w dniu wczorajszym w mojej ocenie bilety do Szwecji zabukowali sobie kapitalną postawą Bartek Tomczak i wspomniany wcześniej Wyszu. Jest jeszcze kilku pewniaków do gry, i paru zawodników, którzy wciąż o te miejsca walczą
Wczoraj jak wiadomo Czesi ulegli Węgrom 24:31, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że dziś będą musieli podjąć jeszcze trudniejszego rywala, i tu myślę, że nasi znowu będą chcieli pokazać się kibicom z dobrej strony. Rywal? Dziś jest moim zdaniem słabszy, bez Sobola Jichy i co prawda z Galią, ale będącym w kiepskiej formie.
Czesi nie mieli pomysłu na grę nawet z Węgrami, którzy też nie powalali, marnowali dużo sytuacji 1v1 i w obronie też popełniali sporo błędów, a co mówić o grze przeciwko jednej z czołowych defensyw świata i bramkarzACH (IMO Wyszomirski powoli się takim staje) o bardzo dużej klasie? Dodatkowo nasi dobrze radzili sobie ze Słowacją grającą obroną 3-2-1, a to bywało ich mankamentem. Myślę, że nasi wygrają to spotkanie różnicą 8-10 bramek, a z dobrej strony pokaże się Karol.
Typ: Polska -6.5 @ 1.75 Bwin ⛔ 33:32
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Polska - Węgry
Typ: Over 54.5 @ 1.85 Sportingbet ✅62 [31:31]
Over 55.5 @ 2.01 Pinnacle Sports ✅ No i znowu over bramkowy przeze mnie typowany w spotkaniu naszej reprezentacji. Dziś na przeciwko naszej kadry stanie mająca na swoim koncie - podobnie jak my - 2 zwycięstwa.
Dziś w naszej bramce po połowie rozegrają Malcher (wczoraj zawrotna skuteczność 14%) i Szmal, po którym można spodziewać się lepszego występu. Węgrzy podobnie jak Polacy dwukrotnie w meczach turnieju rzucili ponad 30 bramek, co dla tak niskiej linii u/o jest fajnym argumentem dla overa. Ale niestety, są też te, które kibica polskiej reprezentacji mogą co nieco martwić. Ogromne trudności we wczorajszym meczu mieliśmy z rzucającymi dużo z podłoża Czechami. Węgrzy nie mają również typowych strzelców z drugiej linii, potrafią jednak zaskoczyć dobrą akcją z pierwszą linią, niezłym rzutem z II-giej linii (Toro, Ivancsik) i niezłą grą w kontrze. Mają więc argumenty aby z nami o zwycięstwo powalczyć.
Po polskiej stronie ważnym argumentem dla overu bramkowego będzie to, że zagra Malcher. Niestety, ale ten zawodnik nie prezentuje nawet przeciętnego poziomu i myślę, że w II-giej połowie puści +/- 15 bramek. U nas na pewno bardzo cieszy forma Karola Bieleckiego i Marcina Lijewskiego, którzy dziś mogą pograć w dłuższym wymiarze, bo to przecież walka o dość prestiżowe zwycięstwo, więc nie ma za bardzo już czasu na testy. Liczę na lepszą niż wczoraj postawę skrzydłowych i zwycięstwo naszych po walce i około 60 bramek w meczu. To sparing więc typ jak dla mnie tylko 4/10, bo nie wiadomo czy Polacy nie zaskoczą nas czasem dobrą grą w obronie.​
 
lfcrider 0

lfcrider

Użytkownik
Podsumowanie turnieju w Polsce:

Reprezentacja Węgier wygrywa Turniej Noworoczny w Gdyni.

W ostatnim meczu decydującym o zwycięztwie reprezentacja Polski tylko zremisowała z Węgrami 31:31 (16:16)
Najwięcej trafień dla Polski zaliczył Patryk Kuchczyński - 6 bramek.
Obie reprezentację zgromadziły po 5 pkt a o tryumfie w tej imprezie zdecydował lepszy bilans bramek.
W meczu o trzecie miejsce Słowacja pokonała Czechy 30:28 (15:10)

Wyniki turnieju w Polsce:
06.01.2011 - czwartek
Polska - Słowacja 32:24 (16:10)
Węgry - Czechy 31:24 (13:10)

07.01.2011 - piątek
Polska - Czechy 33:32 (18:14)
Węgry - Słowacja 32:27 (17:15)

08.01.2011 - sobota
Polska - Węgry 31:31 (16:16)
Słowacja - Czechy 30:28 (15:10)

Dla biało-czerwonych był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się MŚ.
Teraz Bogdana Wente czeka trudna decyzja, wybranie 16-osobowej kadry która pojedzie do Szwecji.
 
warzyn 143K

warzyn

Użytkownik
Miałem okazję być w Gdyni na turnieju. Mam kilka spostrzeżeń może coś wniosą merytorycznie przed mistrzostwami.
1. Duża rotacja składu w każdym w tych spotkań, także jakiś &quot;zapas&quot; jeszcze tkwi.
2. Bardzo dużo zależy od gry Tkaczyka. Bardzo dobry mecz z Czechami. Wczoraj trochę słabiej z Węgrami, kilka strat w ważnych momentach może niepokoić. Jaszka jak najbardziej prezentujący wysoki poziom, zarówno jako zmiennik Tkaczyka jak i wychodzący w pierwszym zestawieniu.
3. Kołowi bardzo dobre spotkania
4. Bardzo dobra postawa Tłuczyńskiego, Kuchczyńskiego,,Lijewskiego
5. Pewnie karne wykonywał Tomczak
6. Bielecki szczególnie w meczu z Czechami mistrzostwo.Pewny rzut w kluczowych momentach skupił na sobie uwagę obrońców i zaliczył kilka asyst , 2 bramki w końcówce w sumie 8 i słuszne przyznano mu MVP meczu.
7.Na minus zdarzają się przestoje w grze szczególnie na początku 2 połowy. To wtedy Czesi wyszli na prowadzenie niwelując 4 bramkową stratę, także Węgrzy wyszli na 2 bramkową przewagę i trzeba było gonić. Związane było to ze słabą skutecznością w ataku, straty i słabą obroną... wyeliminować tego typu fragmenty moim zdaniem cel i wniosek po zakończonym turnieju
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom