>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jeden typ jestem skłonny zaproponować. Zestawienie z bet365, gdzie Bridger jest wystawiony z Cookiem. Lewis ostatnio znaczna obniżka formy, dużo upadków, problemy zdrowotne i sprzętowe. Cudem się &#39;wykurował&#39; na ten event, aczkolwiek jego występ... Sam najlepiej na twitterze skomentował to:
Half way to the final &amp; I have turned around my shoulder is in agony I&#39;m gutted &amp; I&#39;m sorry for letting all u guys down.
On route to the British final I would rather try &amp; fail then sit at home &amp; watch my dreams go bye https://twitter.com/search/%23chaseyourdreams]#chaseyourdreams
[/url]
jeśli zawodnik pisze w ten sposób na portalu społecznościowym to grzechem byłoby nie pograć przeciw niemu. Craig Cook przeżywa naprawdę dobre tygodnie ostatnimi czasy, jak dla mnie średniak, może powalczyć o top8. W bet365 Lewis nie musi jechać nawet 3 razy, aby zakład był uznany zatem to jest jedyna póki co propozycja na ten wieczór.
Craig Cook v Lewis Bridger @ 2.1
Bet365
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tai Woffinden - Scott Nicholls 1 @ 1,47 Tobet
Dla mnie Tajski jest faworytem tych zawodów. Własny tor to spory handicap, na Monmore Green po prostu fruwa, jest liderem Wilków i wydaje mi się że po kontuzji wrócił jeszcze lepszy. Ostatnio w Polsce też punktuje na wysokim poziomie, czy to 7 we Wrocławiu czy to 14 w Rzeszowie. Krótko mówiąc jest w gazie. Atutem Taja jest atomowy start a na torze w Wolverhampton to bardzo istotne, chociaż nie raz młody Anglik przedzierał się tu z 4 na 1 pozycję. Hot Scott mnie w tym sezonie nie zachwyca, jest średni. W Coventry miał być liderem a zawodzi, bo od niego trzeba spodziewać się w granicach 13 punktów a nie 8-9. Rok temu wygrał, ale nic dwa razy się nie zdarza. Pamiętam przed rokiem Tajskiemu odnowiła się kontuzja bo na początku zawodów był mega szybki i tylko przez to nie wygrał, teraz to sobie odbije.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
już dziś wielki finał IMP w Zielonej Górze.
Lista startowa:
1. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
2. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
3. Tomasz Chrzanowski (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
4. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
5. Grzegorz Zengota (Dospel Włókniarz Częstochowa)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
7. Mirosław Jabłoński (Dospel Włókniarz Częstochowa)
8. Damian Adamczak (Orzeł Łódź)
9. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
10. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
11. Krzysztof Jabłoński (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
12. Dawid Stachyra (Lubelski Węgiel KMŻ)
13. Sławomir Musielak (Kolejarz Rawag Rawicz)
14. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
15. Rafał Okoniewski (PGE Marma Rzeszów)
16. Maciej Janowski (Azoty Tauron Tarnów)
zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Występy w Zielonej Górze w 2012.roku spisane ze sportowych faktów :
Kasprzak - 2,1,2,2
Zmarzlik - 2,3,2,1,0
Jędrzejak - 1,1,2,3,1
Janowski - 0,1,0,0,1
Okoniewski - 3,2,1,3,0
Jabłoński - 0,0,0
Miedzinski - 1,3,1,0,0
Najbardziej mi szkoda, że Miśkowiak jest zaledwie 2.rezerwowym, bo na 1.ligowym froncie nie ma sobie równych i ciekawe jakby wypadł w finale IMP...
Milenium, STS i Bet365 wystawiły już ofertę, jakby ktoś pytał...
Faworytem jest reprezentant gospodarzy - Piotr Protasiewicz, jednak po kursie na poziomie 2.00 nie pogram tego...
Zastanawia mnie jak wypadnie mój cichy faworyt - Patryk Dudek...
Kurs na podium w Milenium 2.00, więc też taki sobie... Ciekawsza już jest linia over 9.5 @ 1.70 i gdyby nie podatek, to bym ją pograł, a tak cierpliwie poczekam na ofertę internetowych..
Relacje w Radiu Zachód, Radiu Zielona Góra i Radiu Gorzów
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kasprzak-Miedziński:Miedziński @1,98(po odjęciu podatku) Milenium

Kolejny typ ode mnie przeciwko Krzysiowi.Rozpisywać się nie będę,bo powielałbym wcześniejsze wpisy odnośnie jego osoby.Miedziński w niedzielę w ZG trochę mnie zawiódł no ale jednak jazda w parze z takim zawodnikiem jak Ward to nie jest łatwe zadanie.Dla porównania Kasprzak prowadzi parę z juniorem;) Zeszłoroczne występu Miedziaka w ZG były bardzo dobre,wczoraj komplet w Szwecji.Jestem przekonany że Adrian ma w tej chwili najszybszy sprzęt jakim dysponował w tym sezonie.W niedzielę miał okazję jeździć na tym torze,więc to kolejny duży plus.
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Taki double ode mnie:
Protasiewicz powyżej 11,5 kurs w millenium 1.55, wiadomo jego tor, w tym sezonie nie zawodzi, powinien spokojnie zrobić powyżej 11,5 punkta, jest faworytem do zwycięstwa.
I tak jak levy42 napisał Kasprzak - Miedziński na Miedziaka, kurs w millenium 2.25
AKO 3.49
A takie pytanie ode mnie: dzisiaj jest święto, sklepy pozamykane itp, a czy millenium i inne zakłady są otwarte?
 
viking 47

viking

Użytkownik
Witam, dla mnie dzisiaj ciekawy typ z bet365:
Slawek Musielak - Adamczak - 2 @1.85 1pkt - 3pkt ✅
Slawek w drugiej lidze jedzie slabo zeby nie napisac ze mizeria, natomiast Adamczak na froncie pierwszoligowych rozgrywek spisywal sie dobrze bedac w niektorych meczach liderem swojej druzyny, dzisiaj moze szafu nie zrobi jednak Musielaka powinien pokonac.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Adrian Miedziński - Krzysztof Buczkowski 2,00 Tobet ✅ ✅ 9 pkt - 11 pkt

W tej parze stawiam na Buczka. Krzysiek zrezygnował z występów w poniedziałek i wtorek w ligach zagranicznych gdyż chciał złapać trochę oddechu. Po niedzielnym upadku w Bydgoszczy narzekał na ból pleców jednak to nic groźnego i bardziej chodziło o krótki odpoczynek przed IMP, gdyż w ostatnich dwóch tygodniach startował niemal codziennie (choćby maraton 7 meczów ligowych w 7 dni z rzędu). Miedziak co prawda błysnął wczoraj w Szwecji, jednak na krajowym podwórku zawodzi. W niedawnym meczu w ZG zdobył tylko 5 pkt. Warto też porównać KSM obu zawodników. Buczek (KSM 7,55) jest bardzo regularny w tym sezonie i jego średnia wynosi 1,88 pkt na bieg zarówno u siebie, jak i na wyjeździe! Średnie Miedziaka (KSM 7,36) to 2,12 dom i 1,52 wyjazd. Widać więc, że na obcych torach Miedziak traci dużo ze swojej skuteczności na Motoarenie. Buczek to niesamowity walczak i nie ma dla niego straconych pozycji, w tym roku bardzo udanie zadebiutował także w kadrze na DPŚ. Martwi mnie tylko fakt, że dosyć dawno nie startował przy W69, jednak mimo wszystko liczę na udany jego start w dzisiejszym finale.

I taki wariat za grosze Buczek IMP kurs 11 Bet365 ⛔
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mamy perełkę :
:?
Dudek - K.Jabłoński @ 1.50 Betsafe (teraz 1.40) ZWROT

Chyba pomyliły im się Krzyśki... Dudek jeden z kandydatów do medalu, latający po torze w Zielonej gorze zestawiony w parze z Krzysztofem... Jabłońskim, który powalczyć może, ale o miejsca +-8...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Piotr Protasiewicz win IMP 2012 2,25 Bet365 ⛔
Piotr Protasiewicz - Adrian Miedziński 1 1,36 Betsafe ✅
Dla mnie Piotr jest faworytem całej imprezy, będzie chciał wykorzystać to, że jedzie u siebie. Ma największą wiedzę na tematu toru, do tego nie ma Jarka i Tomka. A Piotr na pewno już zapomniał jak smakuje złoto w tej imprezie, bo ostatni raz sięgał po tytuł chyba jeszcze w barwach drużyny z Wrocławia. Uważam, że nawet Patryk dzisiaj Piotrowi nie zagrozi. Układ pól ma nawet dobry, więc mam nadzieje, że rozstrzygnie to wszystko na swoją korzyść bez biegu dodatkowego. Mimo, że za nim nie przepadam to gram dzisiaj w jego stronę bo to chyba jedyne słuszne wyjście w dzisiejszej imprezie.

Betsafe to są barany, wielkiiiii minus za Dudka. Normalka, walną babola to jedyne słuszne wyjście to zwrot. Kretyni!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom