>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ten Karpov z Jurkiem też mi się rzucił w oczy. Pavlic strasznie zjechał z formą w dół. Tak w ogóle to on gdzieś regularnie jeździ? Nie przypominam sobie. Co ciekawe rok temu też się spotkali w Gorican, Karpov zrobił 12 pkt, a Jura 10. Teraz wydaje się że żę Karpov jest lepszy niż w poprzednim sezonie. Gdyby to był inny tor to w ten typ można by naprawdę grubo wchodzić, ale jadą w Gorican i tutaj Pavlic może mieć jeden dobry silnik na ten tor którym zakręci się koło czołówki. Nie mniej typ do grania.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik




Klasyfikacja generalna:


Lista startowa:

City Team
1. Kai Huckenbeck
2. Tobias Kroner
15. Tobias Busch

Fogo Power:
3. Bartosz Zmarzlik
4. Piotr Pawlicki
16. Tobiasz Musielak

Eport2000.pl Team:
5. Piotr Protasiewicz
6. Grzegorz Zengota
17. Janusz Kołodziej

Boll Team:
7. Patryk Dudek
8. Niels Kristian Iversen
18. Martin Vaculik

Monster Energy Team:
9. Greg Hancock
10. ChrisHolder
19. Tai Woffinden

Trans MF Pro Race Team:
11. Martin Smolinski
12. Nicki Pedersen
20. Renat Gafurow

Nice Racing:
13. Artem Laguta
14. Grigorij Laguta
21. Antonio Lindbaeck​

Monster się zbroi i jutro pojedzie Woffinden za Przedpełskiego. Walka o zwycięstwo pomiędzy Monsterem , Fogo Power i może włączy się eport200.pl . Nice Racing powinien powalczyć jutro o finał bo skład mają bardzo mocny i każdy z zawodników w wysokiej formie.

Kogo Wy widzicie w roli faworyta do wygrania? Jak typujecie jutrzejsze zawody?

Zachęcam do dyskusji i podawania typów​
 
G 35

griszalaguta

Użytkownik
Czekamy na oferte i liczę na jakiś fajny kurs na Nice Racing. Betonik w Ostrowie bardzo pasuje Lindbackowi i A. Łagucie do tego mamy Grisze w super formie. Dla mnie są mocnymi pretendentami zeby jutro wygrać.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

Indywidualnie Mistrzostwa Danii

1. Nicki Pedersen vs Niels K. Iversen (H2H)
Typ: Niels K. Iversen
Kurs: 2,00

Według mnie Pedersen wciąż jest daleko od optymalnej formy i gram przeciwko niemu. Iversen jedzie dobrze choć też miewał w ostatnich latach lepsze momenty. Kurs skłania by grać PUK-a.

2. Peter Kildemand vs Kenneth Bjerre (H2H)
Typ: Kenneth Bjerre
Kurs: 2,10

Peter zawodzi w tym sezonie. Poza SGP jest po prostu cieniem samego siebie. Co innego Kenio. Niedoceniany zawodnik, który jest na najlepszej drodze do powrotu do cyklu. W ligach też jest świetny. Przypomina nieco tego Bjerre z sezonu w Wybrzeżu gdzie był fenomenalny.

/podsumowanie
1. Bardzo dobre zawody PUK-a, który w rundzie zasadniczej zgromadził 12 punktów a dzięki zwycięstwu w finale wygrał całe zawody i obronił tym samym tytuł IM Danii. Nicki też dobrze i muszę przyznać, że bardzo mnie tym zaskoczył.
2. Kapitalna runda zasadnicza Kenia, który z 13 punktami wygrał tę część zawodów. Niestety w finale nie potrafił tego potwierdzić i przyjechał do mety dopiero trzeci przez co stracił złoty krążek, który był dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pająk zaś totalna porażka. Leszno ma klopot...
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Typy w które wchodzę grubo, betsson.
Trans MF Pro Race Team - esport2000.pl Team @1,55 ✅
Pro Race to Nicki i nic więcej. Co prawda Duńczyk wczoraj fajne zawody, ale jego forma dla mnie jest sporym znakiem zapytania. Smolinski fajnie pojechał u siebie, ale tu nie ma czego szukać, a buki chyba właśnie jego dobrym występem się sugerują. esport chce tu powalczyć, wydaje mi się że na ostrowskim torze Protas i Koldi mogą poszaleć.
Tobias Kroner - Kai Huckenbeck @1,4 ⛔ Kroner 6 punktów, jaja jak berety
Huckenbeck super się prezentuje we wszystkich zawodach w jakich jedzie, oczywiście biorąc pod uwagę poziom żużla w Niemczech. Na moje oko dałby radę w NPLŻ. Kroner to amator, nie ma tu czego szukać. Jeśli tylko Kai nie zaliczy jakiegoś upadki powinno być izi.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Team Boll @ 7.5 Bet365 ⛔ brak awansu do barażów przez rzut monetą, ale co tu dużo mówić Piter i Bartek dzisiaj nie do ścignięcia

Mimo wszystko próbuję dzisiaj zagrać na Team Boll. Kurs niższy niż wcześniej przeze mnie podawany, ale cały czas wysoki. Dudek w dobrej formie zarówno w Polsce jak i w Szwecji. 2 tygodnie temu wygrał memoriał Rifa Saitgariejewa w Ostrowie. Jeśli zaskoczy ktoś z dwójki Iversen, Vaculik, to myślę, że mogą się dziś pokusić o zwycięstwo w zawodach. Niels wygrał wczoraj IM Danii, a Martin po zmianach w sprzęcie zaczyna wracać do formy. Próbujemy.

edit down: Racja, podawane wcześniej kursy odnosiły się do zwycięstwa w całej formule SBP, przepraszam za niedopatrzenie
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czy to czasami nie sa kursy na wygranie calej imprezy a nie tylko dzisiejszych zawodow? Pisze z tel wiec sam nie jestem w stanie tego spr .
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

1. Monster Energy Tema vs Fogo Power (H2H)
Typ: Fogo Power
Kurs: 2,62

Sporo tutaj zalezy od zakresu rotacji. Jak dla mnie to Holder zupelnie nie pasuje do takich torow jak ten w Ostrowie. To technik a nie lotnik. Hancock co innego, ale wiadomo tez ze w tym roku bywa z nim roznie. Jesli Woffi wskoczy nieco pozniej to moze byc maly problem ze spasowaniem i kto wie czy Monstery w ogole wejda do polfinalu, bo dzisiaj beda 3 teamy, ktore zdominuja zawody. Kurs mimo wszystko nieco za wysoki bo mlodzi Polacy w tym sezonie sa fantastyczni, a 2 tygodnie temu Zmarzlik pokazal, ze umie w Ostrowie jezdzic kapitalnie. Wieksze obawy mam o Pitera, ale to rekompensuje stosunkowo wysoki kurs.

2. Nice Racing vs Boll Team (H2H)
Typ: Nice Racing
Kurs: 1,61

Bracia sa obecnie w fantastycznej formie i jesli podejda odpowiednio zdeterminowani do zawodow to moga je wygrac (typ nizej). Geometria toru jest jak najbardziej po ich stronie, sam sposob przygotowania nawierzchni zapewne takze. Boll to jak dla mnie Dudek i dlugo nic. Iversen co prawda wczoraj wygra, ale pare slabszych biegow mial. Poza tym jak patrze w jego historie startow w Ostrowie to bardzo slabo to wyglada. Nawet jesli wskoczy za niego Vaculik to suckesow nie wroze bo Slowak takze jest daleko od optymalnej formy. Pytanie podstawowe: czy Duzers bedzie w stanie ponownie zdominowac zawody? Wedlug mnie nie. Dzisiejsza stawka jest jednak o wiele silniejsza od tej z memorialu Rifa.

3. Eport2000.pl Team vs Trans MF Pro Rave Team (H2H)
Typ: Eport2000.pl Team
Kurs: 1,40

Kurs marny, ale trudno jest mi sobie wyobrazic lepszy wynik ze strony temau N.Pedersen-Smolinski/Gafurow. Nicki jest w tym roku po prostu przecietny i tor w Ostrowie obnazy jego slabosci. Doparowi takze bez rewelacji. Jedynie Smola moze zaskoczyc raz czy dwa, ale to wedlug mnie max. Zapewne z uwagi na kwestie wizerunkowe nawet w razie slabszej postawy Niemca Renat pojedzie max 2 biegi. Jesli chodzi o polskie trio Pepe-Zengi-Koldi to jest to bardzo ciekawy sklad i mysle, ze moga sporo namieszac dzisiaj. Sa przede wszystkim o wiele rowniesi of rywali i powinni zamknac zaklad jeszcze na 1-2 serie przed koncem rundy zasadniczej.

4. Nice Racing (Zwyciestwo)
Typ: Nice Racing
Kurs: 5,50

Tak jak pisalem wyzej. Bracia maja wszystko by zdominowac ostrowskie zawody. Nawet jesli bedzie nieco slabszy poczatek to do polfinalow i tak powinni awansowac, a wiadomo ze z kazdym kolejnym wyscigiem powinno im byc latwiej.

/podsumowanie
1. Najlepsi w zasadniczej i najlepsi w finale. Monster zgodnie z przewidywaniami nie awansował nawet do barażu.
2. Niby rzut monetą, ale Nice byli po prostu lepsi: bezpośrednio, w małej tabeli i przy monecie.
3. Pepe pozamiatał towarzystwo.
4. Jacques, wyszło na Twoje. ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
t.gogo

Granie na Łagutów w turniejach indywidualnych lub towarzyskich w moim mniemaniu mija się z celem. Wiadomo że oni widzą tylko diengi, więc do takich imprez podchodzą na luzaku a skupiają się na polskiej lidze. Zwłaszcza Artek. Wszystko defacto zależeć będzie od formy Lindbaecka. Ja gram zupełnie odwrotnie, bo szanse to dla mnie 50:50.

Edit
Heh, rzut monetą decydował lol. Nawet bym się nie spodziewał jak slogan 50:50 tutaj się sprawdził ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
t.gogo

Granie na Łagutów w turniejach indywidualnych lub towarzyskich w moim mniemaniu mija się z celem. Wiadomo że oni widzą tylko diengi, więc do takich imprez podchodzą na luzaku a skupiają się na polskiej lidze. Zwłaszcza Artek. Wszystko defacto zależeć będzie od formy Lindbaecka. Ja gram zupełnie odwrotnie, bo szanse to dla mnie 50:50.
Według mnie Antonio dzisiaj w ogóle nie pojedzie. Może jestem oslepiony tym co Grisza zrobił podczas zawodów towarzyskich w Warszawie (Polska vs Reszta Świata: 3,3,3,3,3)?
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
IM Anglii
1. Danny King vs Steve Worrall (H2H)
Typ: Steve Worall
Kurs: 2,00

W stronę gospodarza. Steve potrafi u siebie robić fajny wynik. King jest w tym roku bardzo przeciętny.
2. Chris Harris vs Robert Lambert (H2H)
Typ: Robert Lambert
Kurs: 2,20

Chris jechal już na nowym torze i zawsze było słabo. Zapewne dlatego, że to jest dość kontynentalny tor a nie angielska agrafka. Idę więc w stronę wielkiego angielskiego talentu. To ważne zawody w jego karierze.
3. Richie Worrall vs Josh Auty (H2H)
Typ: Josh Auty
Kurs: 2,75

Auty ostatnio zaczął jechać lepiej. Richie jest słaby i tylko atut toru może go stawiać w roli faworyta. Kurs mocno przesadzony.
/podsumowanie
1. King był dzisiaj po prostu królem! Nawet fantastyczna postawa Stevea to za mało.
2. Harrisowi ten tor wyraźnie nie pasuje. Lambert też dał radę. Szkoda że na koniec trochę zabrakło do zwycięstwa i dzikusa w Cardiff.
3. Richie mnie zaskoczył. Dobrze, że Auty w 20.biegu miał lepsze pole i dojechał przed Richiem. Piękny kurs. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Stead - Barker @1,33 6 - 2
Starke - Hall @1,33 10 - 3
R Worrall - Auty @1,40 7 - 8
Auty bez formy, awans Hall&#39;a do tego turnieju to już wystarczająca niespodzianka. Stead bardzo solidny, Ben Barker alkoholik który coś tam jedzie... ale tylko na swoim torze. Na obcych torach zawodzi.
Ja dziś zagram takiego tripelka.
ako @2,48 but365

Howarth - Bates @2,50 but365
4 - 2
Bates świetnie jedzie w juniorskich zawodach. Howarth ma lekko nabitą średnia na rezerwowym numerze w Anglii. Wbrew pozorom nie prezentuje jakieś wybornej formy. Bates wraca po kontuzji z tego co wiem to dziś pojedzie i zapowiada, że po kontuzji nie ma śladu. Ja mu dziś zaufam, choć jest lekka obawa.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
1.runda IMSJ
Zaklad dnia!
1. Eduard Krcmar vs Dimitri Bergen (H2H)
Typ: Dimitri Berge
Kurs: 2,10

Młodzi Francuzi to fajna generacja żużlowa, która powoli się wbija na salony. Krcmar chimeryczny. Dla mnie trochę za kwadratowy na techniczne tory. Jak nie zna obiektu to wysiada. Kompletnie tu nie widzę Edy.
2. Robert Lambert vs Max Fricke (H2H)
Typ: Max Fricke
Kurs: 2,00

Aussie zrobił w tym roku wielkie postępy. Wczoraj w lidze prawie komplet, więc forma jest. Lambert też dobry zawodnik. Jedzie u siebie więc niby powinien mieć atut toru, ale też presja większa. Sądzę, że do Fricke jeszcze trochę mu brakuje.
3. Jack Holder vs Bartosz Smektała (H2H)
Typ: Jack Holder
Kurs: 1,72

Mlodszy brat Chrisa póki co zdobywa doświadczenie w Premier League ale jest tam prawdziwą gwiazdą. Dzisiaj teren będzie więc po jego stronie. Bartek zaskoczył awansem do finałów. Nie sądzę by dzisiaj zrobił jakis oszalamiajacy wynik nawet mimo dość przyjaznej (jak na Anglię) geometrii toru.
4. Paweł Przedpelski vs Krystian Pieszczek (H2H)
Typ: Krystian Pieszczek
Kurs: 2,37

Trochę na opak bo przecież Paweł ma mieszka formę. Mimo wszystko nie jestem przekonany co do niego. W zawodach indywidualnych różnie z nim bywa. I tutaj pojawia się on - Krycha, ktiry do tej formuły zawodów pasuje idealnie. Kursy odpowiednie choć sam to widzę jak 50:50.
/podsumowanie
1. Eda na obcych torach słaby. Jeden bieg wyszedł i tyle. Początkowo myślałem że typ przegrany (Krcmar miał trójkę), ale ostatecznie rozliczono jako zwrot. Dobre i to.
2. Max i tak dzielnie po upadku. Lambert u siebie pokazał charakter. Będzie mega grajek za parę sezonów.
3. Bartosz i tak pokazał się z niezłej strony robiąc awans do półfinałów. Aussie jednak poza zasięgiem.
4. Szkoda Pawełka. Oby nic poważnego. Krycha zaczął rywalizację z wysokiego C. Można spekulować, że nawet bez upadku Pawła byłby plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj IMP w Lesznie.
Póki co z oferty STS:
B.Zmarzlik - P.Dudek 1 1,60 ⛔
Bartek w kapitalnej formie. W tym sezonie miał już okazje jeździć na owalu w Lesznie i zrobił 14+1 w 6 startach. Bardzo dobry wynik. Zresztą gdzie Zmarzlik nie pojedzie tam śmiga aż miło. Dudek ma dobry sezon ale bez fajerwerków. Zdarzają mu się wpadki. Ostatnio brakuje mu indywidualnych wygranych. Sądzę,że Bartek dzisiaj będzie w pierwszej trójce a Dudek w okolicach 5 miejsca.
T.Musielak - K.Buczkowski 1 1,65 ⛔
Tobiasz w Lesznie spisuje się bardzo dobrze. Punktuje na wysokim poziomie. To jego tor i on tu zna każdy centymetr. Buczkowski słabszy sezon niż poprzedni. Jeździ przeciętnie a dzisiaj na tle tak mocnej stawki będzie ciężko o dobry występ.
P.Pawlicki - M.Janowski 1 1,70 ✅
Piter u siebie na torze bardzo szybki i mocny. Janoś przeplata dobre występy z kompletnie nieudanymi. Jak będzie dzisiaj? Znajomość toru po stronie Piotrka. On tutaj potrafi wyczyniać cuda. Idę w stronę zawodnika miejscowego.
T.Jędrzejak - R.Miśkowiak 1 1,65 ⛔
Ogór w lidze jeździ naprawdę fajnie. U siebie na torze notuje wyniki +10. Miśkowiak w I lidze wyróżniający się zawodnik jednak tam nie ma aż tak mocnych rywali jakich będzie miał dzisiaj i ciekawe jak na tym tle wypadnie. Stawiam na zawodnika który jeździ cały czas w najwyższej klasie rozgrywkowej.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Marcin Nowak vs Zbigniew Suchecki (H2H)
Typ: Marcin Nowak
Kurs: 1,61

Marcin wraca na swój domowy tor wszak pochodzi z Leszna.W tym roku jak na juniora robi naprawdę dobre wrażenie. W lidze w Lesznie niby bez rewelacji, ale mam też trochę pecha. Suchecki zawodzi od początku roku. Sam nie wiem jak się dostał tak daleko. Dzisiaj będzie dostarczycielem punktów. W przypadku Marcina może nawet ja się zrobił pierwszą dziesiątkę.
Polecam!
Krzysztof Buczkowski vs Krystyian Pieszczek (H2H)
Typ: Krzysztof Buczkowski
Kurs: 1,83

Dla mnie Buczek mocno niedoszacowany. Przede wszystkim ostatnio widać było poprawę po zmianie tunera. Po drugie tor. W przeciwieństwie do Krychy on umie na Smoczyku jeździć. Dla mnie pewne zwycięstwo grudziadzanina.
Maciej Janowski vs Grzegorz Zengota (H2H)
Typ: Grzegorz Zengota
Kurs: 2,00

Maciej lubi jechać piach od czasu do czasu. Ostatnio niby się ustabilizował, ale to wciaz będzie za mało na kapitalnego Zengiego w Lesznie. Po cichu liczę na spektakularny wynik Grześka.
Tobiasz Musielak vs Przemysław Pawlicki (H2H)
Typ: Tobiasz Musielak
Kurs: 2,37

Przemo wymiata w Szwecji, ale już w Polsce poza domem bywa różnie. Z kolei Toffik na Smoczyku jedzie konkret. Dla mnie szanse 50:50 dlatego taka dysproporcja w kursach karze iść w stronę gospodarza imprezy. Przemek w tym roku już jechał raz w Lesznie - liga na początku roku gdzie przywiózł 5 punktów w 4 biegach. W tym samym meczu Tobiasz zdobył o punkt więcej pojawiając się pod taśmy pięć razy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Piotr Pawlicki - Przemysław Pawlicki 1 1,47 ✅
Pitera opisałem wyżej i nie będę się powtarzał. Przemas w Szwecji jeździ super ale już w naszej lidze tak kolorowo nie jest. Zdarzają mu się dobre występy ale raczej jeździ przeciętnie i do osiągnięć Piotrka mu brakuje.
G.Zengota - T.Musielak 1 1,28 ✅
N.Kościuch - M.Nowak 1 1,27 ✅
R.Miśkowiak - Z.Suchecki 1 1,25 ✅
= 2,03 mocne ako ✅ ✅ ✅
Musielak opisany wyżej. Grzesiek również tutaj jeździ i notuje jeszcze lepsze wyniki niż Tobiasz. Zengote stać na finał a tam już wszystko się może zdarzyć. Kurs nie jest za wysoki ale uważam,że warto dołożyć do ako.
Norberta dzisiaj stać na dobry wynik. W I lidze prezentuje się dobrze. Nowak ma jakieś tam pojedyncze lepsze biegi ale dzisiaj w tak mocnej obsadzie ciężko Mu będzie.
Miśkowiak pod każdym względem w tym sezonie przewyższa Zbyszka. Suchecki ma zwalony ten sezon i dzisiaj się to potwierdzi.
Betsafe
G.Zengota - M.Janowski 1 1,83 ⛔ bet365
Zgadzam się z kolegą wyżej co do tego typu.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel Final IMP 2016 Leszno
Janusz Kołodziej-Maciej Janowski
typ.1⛔
kurs.1,48
buk.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
01.07.2016 g.18.45

Analiza.

Koldi wraca na stare smieci bo juz jezdzil kilka sezonow w Lesznie i spisywal sie tu swietnie...W tym roku jezdzi swietnie ze srednia na mecz 12,38...Za rywala w parze ma Janowskiego ktory w tym sezonie jezdzi bardzo nie rowno-srednia meczowa 7,50...Dodatkowo ostatnio Cieslak pominal w skladzie reprezentacji Kolodzieja i sadze,ze ten bardzo ambitny jezdziec,bedzie chcial dzisiaj cos udowodnic...Tak wiec znajomoasc toru,forma i ambicja sportowa kaza dzisij stawiac na Janka...
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Nowak-Suchecki 1 1,61 ⛔

Nowak to wychowanek Leszna ktory jezdzi w Grudziadzu-srednia to 3,78 na mecz czyli jak na juniora w Ekstralidze to niezle...Suchecki w 1 lidze w Wandzie srednia na mecz 3,67 a wiec tragedia...Dzisiaj za Nowakiem przemawia takze znajomosc owalu i chec pokazania przed wlasna publika...Jak dla mnie Suchecki dzisiaj przegra z Nowakiem...

Jedrzejak-Gomolski 1 1,66 ✅

6,38 to srednia Ogora na mecz w Ekstralidze...Natomiast Gomola ze srednia 3,44 na mecz...Po za tym Ogor ma cos do udowodnienia bo byl juz mistrzem Polski i moze bedzie chcial cos potwierdzic...Natomiast Kacper ma ogromne ambicje ale czesto goraca glowa bierze gore i wychodzi klops...Jak dla mnie to Jedrzejak bedzie lepszy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom