>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne , drużynowe i towarzyskie - 2017

Status
Zamknięty.
karfus 98,6K

karfus

Użytkownik
Okoniewski-Lampart | 2 | 2.00 | STS✅✅✅

Dziwi mnie fakt, iż w tym zestawieniu buk faworyzuje Okonia. Teoretycznie Rafał po kontuzji, jednak po złamanym palcu 2 tygodnie temu nie powinno być śladu. Jednak przerwa od ścigania może wpłynąć na dyspozycję zawodnika. Typ w stronę Lamparta, który dobrze się czuje na ,,Skałce&#39;&#39; i co warto podkreślić jest również rekordzistą tego toru.
 
funias 691

funias

Użytkownik
D. Jeleniewski - M. Jabłoński
M. Jabłoński 1.80 forBET
⛔ to nie był jednak bezpieczny, twardy tor...
Stawiam na Mirka, ostatnio komplet w lidze, złapał forme widać. Liczę, że będzie twardy tor, po gnieźnieńsku ???? Ma być przede wszystkim równo i bezpiecznie na takich zawodach, więc Mirkowi lepiej może to przypasować.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś finał IM Szwecji w Avescie. STS popełnił błąd w ofercie. Zamiast pary F. Lindgren - Lindbaeck dali parę L. Lindgren - Lindbaeck i na 2 jest kurs 1.80. Ciekawe czy zrobią zwrot...
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Dziś finał IM Szwecji w Avescie. STS popełnił błąd w ofercie. Zamiast pary F. Lindgren - Lindbaeck dali parę L. Lindgren - Lindbaeck i na 2 jest kurs 1.80. Ciekawe czy zrobią zwrot...
rzeczywiście , wpakowałem już kasę w to , zobaczymy..
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A. Jonsson - L.Sundstroem 1 1,50⛔ forbet

Do tego dołożyć Australie i Czechy i mamy już super kupon. Jonsson powraca po kontuzji. Wczoraj kapitalne zawody w Toruniu. Jest szybkość i moc pod tyłkiem. Wjeżdża jak za najlepszych lat pod zawodników czy idzie po szerokiej. Dla mnie On dzisiaj powalczy o finał. Sundstroem przeplata biegi dobre ze słabymi. Dzisiaj nie widzę szans aby powalczyć z tak dobrze dysponowanym AJ.
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
rzeczywiście , wpakowałem już kasę w to , zobaczymy..
Już zrobili zwrot ...
Jeżeli chodzi o parę Jonsson-Sundstroem to warto wziąć pod uwagę, że Avesta jest domowym torem Linusa i osiąga on tam niezłe wyniki, jeżdżąc najczęściej jako doparowy Tai&#39;a i ma średnią u siebie 2,222 na bieg. Fakt Jonsson wczoraj na Motoarenie jeździł szybko i widowiskowo, ale dla mnie no bet.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. F. Lindgren : A. Lindbeak @ 1.80 STS
2. Thorssell TOP 6, @ 1.45 STS
3. Jonsson TOP 3, @ 1.95 STS

Stawiam tutaj na jednego z faworytów. Lindbeak jedzie u siebie lecz jego średnia oscyluje na poziomie 1.7 pkt/bieg. Fakt, jest to nieprzewidywalny zawodnik podobnie jak jego przeciwnik. Fredka ostatnio też dominatorem nie jest ale po takim kursie spróbuje.
Dodatkowo Thorssell i Jonsson, którzy nie pozostają na straconej pozycji w walce o podium - a być może i coś więcej.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Finał IMP - Gorzów | niedziela, 2 lipca 19:00
Kursy na dzisiejszy Finał IMP zdecydowanie mnie zdziwiły. Wśród 16 startujących realne szanse na zdobycie mistrzostwa ma któryś z czwórki Janowski, Hampel, Zmarzlik i Patryk Dudek. Według bukmacherów faworytem jest wychowanek miejscowego klubu Bartosz Zmarzlik. Patrząc na wyniki z ostatnich trzech tygodniu to uważam, że buki nierozsądnie wystawiły kurs na Macieja Janowskiego i to on dzisiaj zdobędzie tytuł mistrzowski. Widac, że jest dograny ze sprzętem i w życiowej formie.
Janowski @6.50 forBET
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Będzie dobrze. Jest chłodno, pochmurno ale bez odpadów. Modele numeryczne nie prognozują opadów. Jedynym słowem - będzie dobrze ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Buczkowski - Woźniak 1 ⛔ Krzychu dwóch biegów nie dojechał do mety
Szczepaniak - Musielak 1 ⛔
=2,21forbet

Buczek dobra solidna forma w tym sezonie. Szymek miewa bardzo dobre biegi ale zdecydowanie więcej jest tych słabszych. Sporo pkt traci też na trasie. Krzysiek jak dla mnie dzisiaj pierwsza 8.
Szczepaniak w Toruniu podczas SEC bardzo pozytywne wrażenie po sobie zostawił. Widać że jest w gazie i dzisiaj liczę że kolejny raz to potwierdzi. Tobiasz niby mówi że na przyczepnym torze lepiej się czuję i tam sprzęt mu jedzie itd jednak do końca mu w to nie wierzę. Dzisiaj solidna obsada a Musielak nie sądzę aby tu odegrał znaczącą rolę. Forma i ostatnie wyniki jasno pokazują kto ta parę powinien wygrać.
 
funias 691

funias

Użytkownik
J. Hampel zajmie miejsce w pierwszej szóstce? TAK
1.50 iforbet. ✅
Wraca stary dobry Jarek? ???? Miejmy nadzieję, zwycięstwo w SECu, dobra forma w lidze. Punkty nie są zdobywane przypadkowo, Jarek wraca do formy, ma dobre starty, po trasie też jest szybkość. Szóstka jak najbardziej w jego zasięgu, odbudowuje się i powalczy spokojnie o podium MP. Numer startowy mógłby być nieco lepszy, ale nie sądzę by decydował tylko i wyłącznie start i dane pole.
Zengota - Buczkowski
2.10 iforbet. ⛔
W tej parze moim zdaniem nieco niedoceniony jest Buczkowski. Jak dla mnie 50/50.
Za Buczkiem może przemawiać fakt, że dwa tygodnie temu jechał w Gorzowie ligę. Wiadomo, że tor będzie nieco inny, ale zawsze jakieś objeżdżenie jest, jego wynik (3,2,0,3,1) 9. Trzyma cały czas dość dobry poziom, mimo słabszej postawy drużyny. Tak jak napisałem, dla mnie szansę są wyrównane, po tym kursie warto spróbować Buczka.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Kołodziej - Zengota 2 @ 2,15 Forbet
Zengota początek sezonu miał niezbyt udany. Brak formy co się odbiło brakiem miejsca w składzie w Lesznie. Ale pomału wraca na właściwe tory i jego ostatnie wyniki wyglądają naprawdę okazale. Co do Kołodzieja to wiadomo jest to uznana marka, ale zawody dzisiaj nie są ani w Lesznie, ani w Tarnowie a w Gorzowie. A Janusz Kołodziej w tym sezonie poza Smokiem nie zachwyca. Strasznie się męczy, nie może się połapać w ustawieniach. Jak dla mnie kurs na Zengiego który zawsze w Gorzowie śmigał aż miło jest z lekka przesadzony.
W ramach zabawy:
Najlepszy z grupy: Pi.Pawlicki, Prz.Pawlicki, Kołodziej, Zengota @ Zengota 6,50 Forbet
Zwyczajnie uważam że Zengi jest niedoceniany. O Kołodzieju napisałem już powyżej. Jazda braci Pawlickich w ostatnich dniach doopy nie urywa a kurs na Zengego w tym zestawieniu bardzo zachęca ;)
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Pięknie, że ktoś pogodził wszystkich faworytów! Super wynik Szymka! Ja generalnie jestem zwolennikiem wszystkich Polskich zawodników bez klubowych podziałów, ale ciągnięcie Zmarzlika do finału było mega niesmaczne dzisiaj. Jeszcze jak pierwszy restart 21 biegu w czwórkę rozumiem, tak za to co Bartek zrobił w drugiej odsłonie powinien dostać niezłą zjebke. Chłopak jest przeambitny i jeszcze Kołodziejowi by krzywdę zrobił. Ale karma wróciła - przyjechał czwarty i całe szczęście, że nie awansował do finału ;)
chapeau bas Panie Woźniak!
 
P 11

pietraseq

Użytkownik
MIMP w Rybniku
Dzis o 14 : 30 MIMP Rybnik , Faworyt Drabik czy Woryna , ja skłaniam się ku temu drugiemu zna tor bardzo dobrze , kurs na Kacpra wynosi 2,05. Co myślicie o tym typie?
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Dzis o 14 : 30 MIMP Rybnik , Faworyt Drabik czy Woryna , ja skłaniam się ku temu drugiemu zna tor bardzo dobrze , kurs na Kacpra wynosi 2,05. Co myślicie o tym typie?
Co Ty za dziadowskie kursy grasz? 2,05 to smiech na sali, spokojnie kolo 3 mozna znalezc na Kacpra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom