>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
MIM Nice PLŻ O Koronę B.Chrobrego
Sebastian Ulamek v Hans Andersen (H2H)
Typ: Hans Andersen
Kurs: 1,83

Wyrownana para i kursy prawidlowo wystawione. Teoretycznie. Seba ma jutro b. wazna lige i walczy z RKM-em o awans, wiec nie wydaje mi sie, zeby dzisiaj az tak bardzo ryzykowal. Wcale sie nie zdziwie jesli gdzies w trakcie zawodow odpusci nieco bardziej, moze nawet wycofujac sie z zawodow jak juz bedzie nieco slabsza punktacja. Hans w tym roku w Gnieznie na czysto kompletny (15 pkt). Seba tez niezle (11), choc mial wpadke w postaci ostatniego miejsca. Tutaj sie nie ma co czarowac, bo znalazloby sie pare tez argumentow za Ulamkiem. Jutrzejsza liga nakazuje jednak sklaniac sie w strone Hansia.
Wyniki: Hans Andersen (3,2,1,3,3) 12; Sebastian Ułamek (3,0,0,2,0) 5
H.A. 12 &gt; 5 S.U.
Komentarz: Zgodnie z moimi przewidywaniami. Seba później w wywiadzie dla telewizji potwierdził to o czym napisałem, tj. że jutrzejszy mecz jest dla niego priorytetem i głową jest już w Ostrowie. Hans profesjonalnie. Świetne zawody w Gnieźnie. Facet musi lubić ten tor.

Niezle tez wyglada para Oskar Fajfer v Adrian Gala. Widac ze Oskar powoli zaczyna odbijac sie od dna. Szkoda tylko, ze tak pozno. Jednak 1,61 do pobrania.
Wyniki: Oskar Fajfer (1,3,3,w,-) 7; Adrian Gała (0,0,2,0,1) 3
O.F. 7 &gt; 3 A.G.
Komentarz: Oskar pojechał naprawdę dobre zawody. Słabszy pierwszy bieg, ale później włączył się do walki o czołowe lokaty. Twardą walkę przypłacił upadkiem, po którym wycofał się z zawodów - także skupiając się na jutrzejszych zawodach ligowych. Adrian po wczorajszej rewelacji w finale MDMP zapewne trochę świętował z kolegami i dzisiaj zupełnie bezbarwny.

Kusi tez Okoniewski (2,20) w parze z Buczkowskim. Gniezno to jak wiadomo starty, starty i jeszcze raz starty a w tym aspekcie Okon bije kolege z GKM-u na glowe.
Wyniki: Rafał Okoniewski (1,3,3,1,3) 11 + 1 msc. w 1/2; Krzysztof Buczkowski (2,2,1,3,2) 10 + 3 msc. w 1/2
R.O. 11+1 msc. &gt; 10+3 msc.
Komentarz: Buczek pojechał nawet nieco powyżej moich oczekiwań. Ale też tor był inny niż się spodziewałem. Trudniejsze warunki torowe sprzyjały Krzyśkowi, a mogły zaszkodzić Okoniewskiemu. Ten jednał pojechał naprawdę świetne zawody i zwyciężył w b. dobrym stylu. Facet co by nie mówić ma jeden z najlepszych momentów startowych w Polsce (i świetny dojazd).

Grand Prix Challenge
Linus Sundstroem v Kim Nilsson (H2H)
Typ: Linus Sundstroem
Kurs: 1,66

Tutaj zdecydowanie w strone Linusa. W ostatnich paru sezonach nabral sporego doswiadczenia. W tym sezonie nawet wystartowal w DPS gdzie razem z reprezentacja Szwecji zdobyl zloto. Nie widze zadnych argumentow na rzecz Nilssona.
Wyniki: Linus Sundstroem (0,2,2,2,1) 7; Kim Nilsson (0,1,1,1,2) 5
L.S. 7 &gt; 5 K.N.
Komentarz: Obaj stanowili tło dla najlepszych zawodników turnieju, ale i tak Linus okazał się o klasę lepszym zawodnikiem od swojego rodaka.

* * *
Podsumowanie dnia:
5 września 2015
4/0
(+3,3j)
(+82,5%)
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Harris TOP3 @ 4,00 Unibet ✅✅✅
Wszyscy chyba chcielibyśmy się go wreszcie pozbyć z GP, cały sezon jedzie padakę, ale przychodzi GP Challenge i Bomber znów zapewnia sobie utrzymanie i kolejny rok musimy się z nim męczyc. Mało razy tak bywało? A kurs fajny. Po drugie tor. Tor wybitnie nie do walki, żużlowy kwadrat. Mijanek za wiele nie będzie, decydował będzie start. Owszem na papierze faworytami są Piter Pawlicki czy Zmarzlik, ale jeśli oni przegrają start to obawiam się że na trasie za wiele nie zdziałają. Z tego powodu możemy mieć trochę nieoczekiwane rozstrzygnięcia. No i pamiętajmy że Harris śmiga w ROW-ie, raz lepiej, raz gorzej - różnie to bywało, ale tor na pewno nie jest mu obcy.

Bogdanovs - Poudzuks 1 @ 1,55 Betsson✅✅✅
Para dwójki Łotyszy. Typ bardziej przeciwko Poudzuksowi niż za Bogdanvsem. Poudzuks poza torem w Daygavpils wygląda bardzo mizernie, jeden/dwa mecze mu wyszły i to wszystko. Bogdanovs nie ma rewelacyjnego sezonu ale jednak jest ciut lepszym zawodnikiem niż jego kolega z Lokomotivu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
L 32

luntrus

Użytkownik
Z Nilssonem ostrożnie, bo chłopak potrafi jechać. Rok temu wystąpił w DPŚ, cały czas jeździ w Elitserien - ten sezon słabszy niestety, jak również od paru lat w Elitleague na dobrym poziomie. W Polsce nie jeździ, bo by potrzebował rozbudowy teamu itd., a w Gnieźnie występował z uwagi na Davidssona, który mu pomagał pod tym względem. Szkoda, bo ciekawy zawodnik i potrafi walczyć. Tor teoretycznie powinien promować Linusa, który ma chyba lepsze starty, ale to jak wiadomo kwestia dopasowania sprzętu w dużej mierze, a Kim ma spore doświadczenie chociażby Lakeside, więc nie powinien tutaj zbytnio kaleczyć łuków. Po tak słabym kursie tj. ok. 1.60 raczej nie warto. Chociaż takie h2h, to dość grząski grunt. Przeciwko Zmarzlikowi też nie warto, bo chłopak ma po pierwsze sprzęt, po drugie świetnie jedzie u nas i w Szwecji, a po trzecie ma dobre pola. Bardzo duża szansa na awans. Kildemand ostatnio gorzej, w dodatku nieco zabijaka, chociaż fajnie potrafi trzymać krawężnik - tylko jak często będzie pierwszy rozpoczynał drugie okrążenie? Harris może i ma szybszy sprzęt ostatnio, ale nadal to drewniak straszny. Cała czołówka go nakrywa czapką, jeżeli chodzi o umiejętności, a sprzętowo na pewno nie są gorsi. Trening był, więc raczej bez atutów, poza ambicją, bo i nasze młode chłopaki mają sporo doświadczenia. Co do Gniezna, to Duzers naturalnie faworyt, ale bez przesady. Okoniewski potrafi startować i już notował tu bardzo dobre wyniki, więc powinien być w czołówce. Buczek ok gorsze starty, ale też reprezentant GKM, więc na tym torze sobie dobrze radzi. Szukałbym zakładów na ich obu, a nie pomiędzy. ;)
Edit:
W Gnieźnie od rana dość pochmurno, wcześniej coś lekko popadało, ale cały czas spory wiatr i teraz jeszcze wyszło mocne słońce, więc będzie raczej solidny beton - zwłaszcza ten wiatr gwarantuje szybkie wysychanie toru. Początek i koniec zawodów, to najprawdopodobniej będzie tylko start i rozsądne wyjście z pierwszego łuku - jak ktoś wyjedzie odpowiednio szybko, to będzie ciężki do złapania. Zawodnicy GKM mają ogromne doświadczenie na tak przygotowanej nawierzchni, jak i również w rywalizacji na tym konkretnym torze. Z reszty warto zwrócić uwagę na Andersena i może jego wynik ligowy nie jest aż tak ważny, ale prawie zawsze jechał tutaj z głową i fajnie obierał ścieżki. Nie zawsze z tego były same trójki, ale walczył. ????
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Pierwszym rezerowym cyklu jest Bjerre , drugim Bielusow wiec prawdopodobnie ktorys z nich a jesli nie to zapewne jeden z zawodnikow miejscowej druzyny z Ostrowa
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
3.finał IMŚJ w Pardubicach: Zmarzlik-Przedpełski: Przedpełski @2,4 Betsson 3/10⛔

Widzę tu delikatne walju w kursie na Pawła.Obaj są w wyśmienitej formie jak na swój wiek,zresztą nie ma sensu tu przytaczać ich wyników.W generalce Zmarzlik ma 26 pkt,Przedpełski 21 pkt.Wielu już koronuje zawodnika Stali,pewnie faktycznie dziś ten tytuł zdobędzie.Ale przecież nie potrzebuje do tego być dziś wyżej od Pawła.Po 3-4 seriach startów może być już po wszystkim w kontekście złota,a Paweł będzie walczył o podium z innymi zawodnikami.Dla mnie obaj zawodnicy to ten sam poziom sportowy,umiejętnościami widzę trochę Pawła wyżej,bo według mnie on widzi i umie zrobić na torze trochę więcej od Bartka.Ale to już bardzo subiektywne;)
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Mikkel Bech - Brady Kurtz 1 ✅✅ //12-8
@1,61 bet365

W dzisiejszym ostatnim finale myślę, że lepszy będzie doświadczony Bech. Co prawda obecny sezon nie do końca udany. W Polsce w zasadzie nie jeździ, ale już w Szwecji doszedł ze swoją drużyną do finału. W przekroju całego sezonu uzyskał średnią 1,54. Jak na juniora nie jest źle. Bech jest też bliski zdobycia medalu. Nie będzie łatwo, bo w czołówce dość ciasno, ale szanse są. Brady co prawda też, ale myślę, że nie w tym roku jednak. On z kolei jeździ głównie na wyspach, w Premier League. Dobrze tam punktuje, ale jednak poziom nie jest tam za wysoki.Pardubice to długi tor, mylę, że tu lepiej będzie się czuł bardziej doświadczony Duńczyk
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tor w Pardubicach to lotnisko. Na takim obiekcie pewnie słabo poradzą sobie zawodnicy jeżdżący na krótkich jajeczkach w Anglii. Kolega Przemczan wybrał parę Bech&#39;a z Kurtzem, ale ja bym jej nie grał po takim kursie. W kwalach Kurtz zdobył w Pardubicach 10 oczek W, 1, 3, 3, 3, +3 w dodatkowym, więc po kursie @1,61 nie ruszałbym tego. Oczywiście Bech w Szwecji ostatnio fajna forma.
Ja bym zagrał reprezentanta gospodarzy, który wczoraj zajął na tym torze 4 miejsce w Zlatej Pribie vs Stefan Nielsen, który głównie jeździ na krótkich i technicznych torach. Anglik wydaje mi się, że nie ma szans na takim torze z rep Czech.
Holub - Nielsen @1,53 b3655 ✅
Nikolaj Busk Jakobsen - Palovaara @1,8 betsafee ⛔ Jakobsen ostatnie miejsce, przepraszam wszystkich
Bardzo dobry kurs na Duńczyka tylko pobrać. Dlaczego? To dlatego, że wczoraj obaj jechali na tym torze i zdecydowanie lepiej prezentował się Jakobsen.
III grupa ćwierćfinałowa:
1. PIESZCZEK Krystian - Polska (5,5,-) 10
2. JAKOBSEN Nikolaj Busk - Dania (4,4,5) 9
3. KRČMÁŘ Eduard - Czechy (3,3,4) 7
------------------------------------------------
4. MAUER Steven - Niemcy (1,1,3) 4
5. MIKEL Patrik - Czechy (2,2,U) 4
6. BÚRI Patrik - Słowacja (0,D,W) 0
V grupa ćwierćfinałowa:
1. WORYNA Kacper
- Polska (5,5,-) 10
2. PALOVAARA Victor - Szwecja (3,4,5) 9
3. SKORJA Nick - Słowenia (W,3,4) 7
-----------------------------------------------
4. VICENTIN Nicolas - Włochy (4,2,2) 6
5. SMETANA Ondřej - Czechy (2,1,3) 5
6. GEYER Richard - Niemcy (1,0,1) 2

I grupa półfinałowa:
1. Fricke Max - Australia (4,5,-) 9
2. Nikolaj Busk JAKOBSEN - Dania (2,3,5) 8
3. Michael HÄRTEL - Niemcy (5,W,3) 8
---------------------------------------------------
4. WORYNA Kacper - Polska (3,W,4) 7
5. Nick SKORJA - Słowenia (1,4,2) 6
6. GAŁA Adrian - Polska (0,D,-) 0

II grupa półfinałowa:
1. Krystian PIESZCZEK - Polska (5,5,-) 10
2. HOLUB Zdenek - Czechy (3,3,5) 8
3. Eduard KRCMAR - Czechy (4,1,4) 8
-------------------------------------------------
4. PALOVAARA Victor - Szwecja (1,4,3) 7
5. Mikkel B. ANDERSEN - Dania (2,2,D) 4
6. Damian DRÓŻDŻ - Polska (W,D,-) 0
Duńczyk zameldował się w finale, Szwed przegrał półfinał z Holubem i Krcmarem. Druga rzecz wyżej oceniam umiejętności Duna od Palovaary.
Lotnisko w Pardubicach:
https://www.youtube.com/watch?v=UAIEp4yfKOY
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ja osobiście już skończyłem sezon zuzlowy, ale jakbym miał coś grać to na win Polaków + wszelkie h2h w stronę Dudka,który wygrywa ostatnio wszystko co się da i widać,że chłopak po karze odzyskuje mocną formę i jest głodny jazdy
@down
Grubiej grać taki turniej to samobójstwo :p
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
No dokładnie i taki mój typ na dziś Dudek - Woffinden @ 1.8 STS. Tai już zakończył sezon dzisiaj i w Australii raczej pojedzie dla zabawy więc nie można się spodziewać wyniku +10 dzisiaj a Patryk ostatnio w mega gazie poniżej 10 nie schodzi a dzisiaj pewnie pojedzie na maksa żeby dobrze zakończyć sezon. Dla mnie spore value do pogrania więc można dorzucić do tego z 2 typy i pograć troszkę grubiej ;)
Dudek - Woffinden @ 1.8 STS
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Tai już zakończył sezon dzisiaj i w Australii raczej pojedzie dla zabawy więc nie można się spodziewać wyniku +10 dzisiaj
Hehe, przepraszam bardzo, ale co to znaczy? Rozmawiałeś z Woffindenem? Widziałeś jakiś wywiad, w którym powiedziałby, że już sobie generalnie &quot;odpuszcza&quot;? Śledzę to forum bardzo uważnie i mam wrażenie, że kadra żużlowa jest tu silna, sam na żużlu zarabiam, aczkolwiek jak słyszę takie &quot;hot newsy&quot; to szlak mnie trafia...
Woffinden jest mistrzem świata, zawodowym żużlowcem, który po dzisiejszym meczu wystawi fakturę na kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie widzę żadnego powodu, ażeby miał odpuszczać. Szczególnie, że następne zawody (pomijam GP) odbędą się za pół roku!
Oczywiście to jest sport i wszystko może się zdarzyć. Nie neguję typu na Dudka, ale jak słyszę argumentacje w stylu: &quot;Mój Dudek jedzie na maksa, a Woffi odpuszcza, bo coś tam, to jest to dla mnie żałosne&quot;...
Pozdrawiam,
Dawid
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Hehe, przepraszam bardzo, ale co to znaczy? Rozmawiałeś z Woffindenem? Widziałeś jakiś wywiad, w którym powiedziałby, że już sobie generalnie &quot;odpuszcza&quot;? Śledzę to forum bardzo uważnie i mam wrażenie, że kadra żużlowa jest tu silna, sam na żużlu zarabiam, aczkolwiek jak słyszę takie &quot;hot newsy&quot; to szlak mnie trafia...
Woffinden jest mistrzem świata, zawodowym żużlowcem, który po dzisiejszym meczu wystawi fakturę na kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie widzę żadnego powodu, ażeby miał odpuszczać. Szczególnie, że następne zawody (pomijam GP) odbędą się za pół roku!
Oczywiście to jest sport i wszystko może się zdarzyć. Nie neguję typu na Dudka, ale jak słyszę argumentacje w stylu: &quot;Mój Dudek jedzie na maksa, a Woffi odpuszcza, bo coś tam, to jest to dla mnie żałosne&quot;...
Pozdrawiam,
Dawid
Stary ja podałem swój typ jak nie odpowiada zostaw to dla siebie proste ???? Spójrz w statystyki Dudka gość jest kotem po karencji za swoje wybryki i widać że jest głodny jazdy. Wiadomo Tajki IMŚ profesjonalista jakich mało w mojej opini już w Toruniu jak zapewnił sobie Majstra to zabalował a zakończył sezon? Nie. Po prostu Dudek jest w obecnej formie nie do ugryzienia i wątpie żeby Tai mu dzisiaj zagroził.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Stary ja podałem swój typ jak nie odpowiada zostaw to dla siebie proste ???? Spójrz w statystyki Dudka gość jest kotem po karencji za swoje wybryki i widać że jest głodny jazdy. Wiadomo Tajki IMŚ profesjonalista jakich mało w mojej opini już w Toruniu jak zapewnił sobie Majstra to zabalował a zakończył sezon? Nie. Po prostu Dudek jest w obecnej formie nie do ugryzienia i wątpie żeby Tai mu dzisiaj zagroził.
Argumentujesz, że Dudek w mega formie - zgadzam się.
Tylko, że w poście, który skrytykowałem Twoim głównym argumentem było to, że &quot;Tajski odpuszcza&quot; i że &quot;nie może być +10&quot;.
To zdecyduj się w końcu - Twój typ wejdzie, bo Tajski odpuści czy bo Dudek jest tak mocny? Jak wiesz coś o teamie Woffiego, to powiedz nam, chętnie skorzystamy.
Moim zdaniem nic o teamie i zamiarach Woffiego nie wiesz, ale co tam... lepiej dowalić, że on odpuści, przecież to pewne...
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Argumentujesz, że Dudek w mega formie - zgadzam się.
Tylko, że w poście, który skrytykowałem Twoim głównym argumentem było to, że &quot;Tajski odpuszcza&quot; i że &quot;nie może być +10&quot;.
To zdecyduj się w końcu - Twój typ wejdzie, bo Tajski odpuści czy bo Dudek jest tak mocny? Jak wiesz coś o teamie Woffiego, to powiedz nam, chętnie skorzystamy.
Moim zdaniem nic o teamie i zamiarach Woffiego nie wiesz, ale co tam... lepiej dowalić, że on odpuści, przecież to pewne...
Ja nie dowalam że odpuści tylko biorę pod uwagę jego jazdę w Toruniu i to że już w tym sezonie zrobił swoje a ten mecz w Lublinie pewnie odpuści i na to liczę a dodatkowo wliczając w to formę Dudka to typ na większe szanse powodzenia.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja jakbym miał coś dziś grać to właśnie na Dudka i Zengote. Oni bedą chcieli się pokazać w kadrze szczególnie.
Woffi jak kolega mówi, takie zawody traktuje jak testowanie sprzętu; przypomnijmy sobie np MIMEkstraligi. Nie spodziewałbym się tutaj fajerwerków.
Szkoda, że ofertę ma tylko STS
Zengota - Puk @1,75
Dudek -Woffi @1,8
Może b3655 albo betsafee wystawi coś bardzie konkretnego, ale jak już mowiłem poszedł bym w stronę tych dwóch naszych Orłów.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Polska - Reszta świata @1,72 bet 365 ✅✅ trochę mi smutno,że aż taka izzunia :cool:

Skoro poważniejsze firmy wysypały się z oferta to warto coś po kombinowac dla lepszego oglądania. Stawka oczywiście 1/10 jak na turniej towarzyski przystało. Licze na wyrównany mecz dzisiaj i koniec końców wygraną naszych młodych chłopaków. Dzisiaj walka pomiędzy młodoscia, a doświadczeniem. Nasi dzisiaj na pewno na dużo większej ambicji. W reszcie świata mysle,że będzie więcej kombinacji i testowania. U nas Janowski, Zmarzlik, Piter i Dudek,który ostatnio jeździ genialnie. Do tego Zengi i Przemo czyli w moim mniemaniu odrobinę słabsze ogniwa tej drużyny.
Reszta świata ma w składzie mistrza Woffindena i Hancocka (który jak wiemy lubi sobie testować przeróżne nowinki,więc dzisiaj okazją świetną skoro robił to nawet w lidze :p ). Do tego solidny i równy Iversen. Wariat Kildemand oraz trochę nierowni Artiom i Troy. Mysle,że na własnym podwórku w tak równym składzie odniesiemy zwycięstwo. Pary zrobione mądrze i słabsze ogniwa uzupełnione armatami. Wynik powinien być do końca na styku i na to licze. Dużo emocji,ale koniec końców sukces naszych młodych chlopaków

E: co do h2h na Dudka mocno bym uważał. Faktycznie jest w formie,ale dzisiaj w parze z Bartkiem i z Piterem,więc spokojnie może tracić na swoich. Natomiast Tajski w parze z Troyem i Pająkiem,więc teoretycznie ma łatwiejszych kolegów od Patryka

E2 : typu to moim zdaniem nie zmienia,ale z czysto kronikarskiego obowiązku Buczek- za Pitera :p może nawet wyjdzie na + bo Piter koncowka słabsza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Chłopaki, pozwolę sobie podzielić się swoją opinią - granie przeciwko Tajskiemu to mega ryzyko. Przecież to jest dwukrotny mistrz świata, aktualnie najlepszy zawodnik na globie, a nie jakieś Kildemandy czy inne Doyle, u których można szukać jakichś zapaści. Niech sobie Tajski nawet testuje ten sprzęt i tak tu może porobić wszystkich, jeśli tylko tak sobie zażyczy. Dudek oczywiście w świetnej formie, ale kogo on tam pokonywał? PSB na pewno ma lepszą otoczkę niż mecz dla Warda czy Puchar Prezydenta Częstochowy, liga niemiecka czy jakiś memoriał w Rosji.
Ja bym szedł w zwycięstwo Polaków po bardzo przyjemnym kursie @1,72 w całorocznym. Przede wszystkim zwracam uwagę na dziurę w postaci Troy&#39;a Batchelora. Do tego niepewny Artiom i nieobliczalny Kildemand, który na pewno jakąś wywrotką odda nam punkty. Nie wiem też, czy którykolwiek z Reszty Świata miał okazję kiedyś jechać w Lublinie. Jeśli Dudek rzeczywiście jest w takiej formie, o jaką go posądzacie, to izi bet. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom