>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje Młodzieżowe Kobiet i Mężczyzn 2011

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
no to bwin dał kursy więc jedziemy z tym:
CHORWACJA - GRECJA, Grecja @3,55 bwin, 6/10 63:49 ⛔
Hm... wtf? ja dalej wierzę w Grecję, ostatnie dwa mecze ważne i Grecja bez problemów po pięknych kursach wygrywała ???? Chorwacja dotychczas grała super, ale wczoraj już miała mega problemy, na 1 min do końca spotkania prowadziła 2 punktami z Łotwą. Gdyby tak porównać spotkanie Grecji z Łotwą to Greczynki bez problemu wygrały z nimi pierwszą połowę 42:26 a potem nie wiedzieć czemu przestały grać w ostatniej kwarcie i doprowadziły do dogrywki. Wg mnie kurs @3,55 to mega za dużo, czuję spadki.
BIAŁORUŚ - WĘGRY, Białoruś @2,02 bwin, 6/10 65:82 ⛔
Białoruś zdecydowanie silniejsza. 5 dni temu grały ze sobą i Białoruś wygrała 62:55. Przebieg meczu był taki: spokojnie wygrana pierwsza połowa przez Białorusinki 39:26. Potem w trzeciej kwarcie Węgierki podgoniły i nawet wyszły na prowadzenie, jednak Białoruś znowu przycisła i odskoczyła na 10 punktów i już do końca kontrolowała. Jak dla mnie to jedyny minus tego typu to fakt że Węgierki grają te mistrzostwa u siebie.
FRANCJA - BELGIA, Belgia @3,2 bwin, 3/10 77:49 ✅
Wczoraj grałem handi na Belgię +15,5 a one wygrały w samej końcówce z mocnymi Hiszpankami. Francja aż tak mocnego przeciwnika wczoraj nie miała. Obie drużyny spotkały się już na tych ME i Francja wygrała zdecydowanie 68:48 ALE było to mecz bez stawki. Teraz finał a to zupełnie inna sprawa. Belgia pokonała Francję dwa lata temu na ME u16 73:58 w półfinale. W zeszłym roku na MŚ u17 przegrała z Francją 49:59. Kurs 3,2 może troszkę za duży, Francja powinna tutaj być faworytem. Jednak to jest finał! Dziewczyny tak jak wczoraj będą gryzły parkiet i kurs 3,2 na drużynę która pokonała Hiszpanię i już raz (2 lata temu) pokonała w meczu z wysoką stawką dzisiejsze rywalki to muszę zagrać.


ciekawe również są kursy na: Ukrainki @5,75 52:62 ⛔ (mecz bez stawki, Słowacja już ma utrzymanie) Litwinki @9 52:57 ⛔ (to samo co Ukrainki, Rosja ma już utrzymanie), Norweżki @6,35 66:60 ✅ (obie ekipy słabe, ja tam aż takiej dużej różnicy nie widzę, owszem Bułgaria powinna być faworytem w tym spotkaniu ale nie tak mocnym wg mnie).
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Generalnie to widzę, że dziś się nawet zgadzamy...co do Greczynek. Faktycznie mają tutaj szansę poważną powalczyć. Spanou wymiata, jej pojedynki z Tikvic będą ozdobą meczu na pewno. No 2 ekipy o wcale nie tak różnym poziomie, więc wyższy kurs lepszy.

Grecja 2.95
Bwin
4/10


Nie zgodzę się natomiast z Belgią. Był jeden mecz 48:68 z Francuzkami. Mówisz, że bez stawki, ale w takim razie powiedz dlaczego w takim razie liderki grały tyle samo co we wcześniejszych meczach. W meczach z Turcją czy Hiszpanią to oczywiste, że grały najwięcej, bo rywal mocny i mecz trudny. Z Francją wyszła ta sama piątka, nie zmienił nic, nie dał kołcz odpocząć żadnej. Masz minuty podstawowych zawodniczek:

Meesseman - 33 z Francją, z Hiszpanią i Turcją 38 i 35,
Vanloo - 35 z Francją, z Hiszpanią i Turcją 36 i 37,
Delaere - 21 z Francją, z Hiszpanią i Turcją 32 i 30 (tutaj faktycznie, może trochę odpoczęła)
Devliegher - 19 z Francją, z Hiszpanią i Turcją 22 i 31,
Delmulle - 21 z Francją, z Hiszpanią i Turcją 18 i 21.

Więc gdyby to był mecz bez stawki to chyba zawodniczki by odpoczywały sobie. No chyba, że trener się wkurzył i stwierdził, że po co odpoczywać, lepiej się zmęczyć jeszcze bardziej tak dla zasady. To młode zawodniczki, więc gdyby mecz był bez stawki to dostałyby trochę odpoczynku, taka jest moja ocena. Jak dla mnie Francuzki to wygrają.

Francja + Holandia 1.82
Bwin
4/10


Luksemburg -7.5 1.83
Bet365
4/10

Luksemburg musi wygrać ten mecz, a jak się sprężą to z Austrią handi pokryją spokojnie.


Szwajcaria +22.5 1.85
Bwin
3/10

Anglia już gra bez ciśnienia, ostatnio odpuściła trochę, przegrała z Austrią nawet 12 punktami. Z Luksemburgiem wygrały, bo walczyły z nimi o pozycję, ale teraz już ostatni mecz, o nic, więc można zluzować trochę, myślę, że Szwajcarki pokryją handi.


Łotwa - Finlandia
under 145.5 1.85
Bwin
3/10

Już raz widziałem taką linię na mecz Finek na tym turnieju i wpadło wtedy 116 punktów. Ważni panowie znający się na koszykówce mówią, że najważniejsze mecze wygrywa się obroną, więc spróbuję.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ja nie piszę, ze nie grały liderki Belgii w spotkaniu z Francją, ja piszę tylko że mecz był bez stawki, więc co z tego że grały jak nie było presji by wygrać. Dzisiaj jest finał, więc inna motywacja a aż taka różnica w poziomie tych zespołów nie jest.
Ja dzisiaj nie widzę łatwej wygranej Francji, ja widzę value w kursie na wygraną Belgii. Buki sugerują się tym ostatnim meczem między nimi i tyle. Wczoraj też nikt tutaj nie stawiał na Belgię, większość nawet widziała przebicie handi przez Hiszpanię, a jednak Belgia pokazała że potrafi grać.
Nie mówię że wejdzie ten typ, stawkę dałem niską jak na mnie. Twierdzę tylko że granie Francji po takim kursie jest nieopłacalne i nie współmierne do ryzyka.
Co do Twoich typów: hm.. czy Lux na pewno musi wygrać? czy nie jest przypadkiem tak, że tylko ostatnia (czyli Szwajcaria) spada do dywizji C i ten mecz Lux-Austria to mecz o nic?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
No to są handi:
Grecja +6,5 @1,85 bwin, 7/10 63:49 ⛔
Jak już pisałem: Grecja może to dzisiaj wygrać wg mnie, zatem handi +6,5 wygląda super.
Ukraina +11,5 @1,85 bwin, 6/10 62:52 czyli 62:63,5 ✅
Tak jak pisałem wyżej, mecz bez stawki, a skoro tak to Ukrainki są w stanie bez problemu powalczyć. Ostatnio przegrały 54:65 ale to było jeszcze ważne spotkanie dla Słowacji. Dzisiaj mogą grać rezerwy w jednym i drugim zespole.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Szwecja u16 - Czechy u16, Szwecja @1,8 fonbet, @1,85 toto, 6/10 53:50 ✅ //uff.. fuks
Wyniki Szwecji trochę mylące, wygrana z Belgią to mega niespodzianka, następnie spokojnie wygrane spotkanie ze Słowacją. Porażka z Polską to z kolei prawdopodobnie odpuszczenie meczu bo i tak nie liczył się do dalszej fazy turnieju. Ogólnie to Szwedki na plus.
Czeszki nic specjalnego dotychczas. Porażka z Grecją ostatnio (co grałem i o czym tutaj pisałem), wcześniej minimalna wygrana ze słabą Chorwacją. No i baty z Rosją.
Czeszki grały towarzyskie spotkania z Polkami i zakończyły się one wygranymi Polek: 76-68, 71-69, 68-57.
Wg mnie Szwecja zaprezentowała się dotychczas zdecydowanie lepiej a mecz Polsce odpuściła.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Belgia u16 - Grecja u16 , Belgia @1,35 toto, 6/10 55:37 ✅
Belgię cenię sobie wyżej niż Grecję. Kurs mi się podoba chociaż staram się nie grać niskich kursów ???? Dwa powody dla których ruszam ten typ:
Belgia na turnieju towarzyskim w Turcji pokonała Francję w finale 65:58. Na innym turnieju Francja pokonała Grecję 46:36.
Belgia wygrała z Rosją w półfinale turnieju w Turcji 75:59. Rosja pokonała na tych ME Grecję 61:52.
Typu nie gram solo, raczej dołożę go gdzieś jako pewniaka.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Serbia u16 - Polska u16, Polska+8,5 @1,85 fonbet, 6/10 69:54 ⛔ // sił starczyło tylko na 3 kwart Polkom
Serbia u16 - Polska u16, Polska @4 fonbet, 3/10
Na podstawie turniejów towarzyskich przed ME zrobiłem sobie taką orientacyjną klasyfikację drużyn - kogo wyżej od kogo można dać w ogólnej klasyfikacji. Wyszło mi tam że Chorwacja prezentuje podobny poziom co Serbia. Obie ekipy grały kilka razy towarzysko i oto wyniki:
Pierwsze spotkanie:
U16 Serbia - U16 Croatia 63-68 (15:19, 10:19, 19:11, 19:19)
Serbia: Sanja Mandic 24, Ristic 10, Cukic 9
Croatia: Bodrozic 12, Ciabov 12, Dujic 12, Tomicic 9
następnego dnia:
U16 Serbia - U16 Croatia 77-64 (19:13, 18:22, 22:22, 18:7)
Serbia: Aleksandra Crvendakic 24, Mandic 12, Andjelkovic 10
Croatia: Perisa 18, Saric 12, Butina 9
Turniej w Turcji:
Serbia U16 - Croatia U16 60:50 - spotkanie które decydowało o zajęciu 3.miejsca w grupie. W spotkaniach o miejsca 5-8 Holandia pokonała Chorwację 64:55 a Finlandia pokonała Serbię 80:74! Zatem w spotkaniu o 7.miejsce Chorwacja grała znowu z Serbią i wygrała 71:67.
Natomiast Polska grała towarzysko z Czechami trzy spotkania o czym pisałem już wyżej i zakończyły się one wygranymi Polek 76-68, 71-69, 68-57.
Na ME z tych wszystkich drużyn grały ze sobą: Chorwacja z Czechami i wygrały Czeszki 74:68.
Tak mi wychodzi, że skoro Polki potrafiły trzy razy wygrać z Czeszkami, a Czeszkom udało się pokonać Chorwatki, a Chorwatki to podobny poziom co Serbki to... Polki powinny nawiązać walkę z Serbkami dzisiaj i mogą wygrać ???? Kurs @4 kusi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Włochy u16 - Francja u16, Włochy @2,55 Fonbet, 3/10 70:51 ✅
Włoszki grają u siebie, więc plusik dla nich. Na turnieju towarzyskim we Włoszech przed ME wygrały zdecydowanie z Francuzkami mimo wysoko przegranej pierwszej kwarty.
Włochy - Francja 54:40 (9:17, 18:3, 12:9, 15:11)
Italy U16: Andrea Zandalasini 16, Kacerik 8, Ercoli 6, Marangoni 5
France U16: Dinga M Bomi 9, Aby Gaye 9, Djaldi Tabdi 6
Na ME Włoszki przegrały dotychczas jedynie z faworytkami imprezy Hiszpankami 27:87. Jednak Hiszpania na tym turnieju towarzyskim przed ME też bez problemu i wysoko pokonała Francję 59:37 (po połowie prowadziła już 25 punktami, potem trochę odpuściła).
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Hiszpania u16 - Holandia u16, Holandia +39,5 @1,85 Fonbet, 7/10 77:46 ✅
Wg mnie to przesada z tym handi. Holandia to nie jakieś ogórki. W spotkaniach towarzyskich Holandia przegrała z silną Rosją 61:63, oraz z Francją po dogrywce 61:64. Skoro Węgry przegrały z Hiszpanią 33 punktami ostatnio to Holandia ten handi powinna obronić.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dzisiaj nie mam czasu żeby dokładnie opisać moje typy, więc podam tylko na szybko co będę kombinował ????
Wszystkie typy z fonbetu:
Dania +11,5 6/10 ✅ i Dania @6,1 1/10 ⛔ wynik: 69:66
Estonia +32,5 5/10 ✅ wynik: 42:47
Anglia +12 3/10 ✅ i Anglia @6,4 0,5/10 ✅ wynik: 51:55
Coś czuję, że Dania albo Anglia może dzisiaj wygrać po ładnym kursie &gt;6. Litwa w sparach nie prezentowała się tak dobrze jak na ME, a tutaj dotychczas nie miała mocnego przeciwnika. Dania aż taka słaba nie powinna być. Estonia w sparach przegrywała minimalnie z Litwą 60:66 oraz Finlandią 59:60. Ukraina przegrała już na tych ME z Łotwą i Portugalią. Wczoraj jedynie wygrała wysoko czego się nie spodziewałem, ale i tak wg mnie to żadna potęga i tak wysokie handi na Estonię to przesada.
Węgry +7,5 6/10 ⛔ i Węgry @3,5 2/10 ⛔ wynik: 60:37 //wow
Włochy -4,5 5/10 ✅ wynik: 67:49
Grecja @2,3 4/10 ⛔ wynik: 76:60
Belgia -4,5 5/10 ✅ wynik: 51:36
Więgierki nie prezentują się tutaj aż tak źle. Ze słabą Finlandią poradziły sobie bez problemów, z mocniejszymi ekipami: Turcja, Włochy grały nie gorzej niż Holenderki. Dodatkowo Holandia straciła jedną z najlepszych zawodniczek (kontuzja): Izabele Slim. Myślę że dzisiaj mogą powalczyć, wygrana stoi pod znakiem zapytania ale handi powinny utrzymać.
Włoszki grają u siebie i są mocne o czym przekonały się wczoraj Francuzki. Wg mnie mają szanse powalczyć nawet o 2-3 miejsce (zależy na kogo trafią w ćf i pf). Turcja to mniej więcej ten sam poziom co Francja, więc dzisiaj Włoszki znowu powinny pewnie wygrać.
Kompletnie nie podoba mi się Szwecja. Wyszedł im ten pierwszy mecz z Belgią a pewnie dzisiaj przegrałyby z nimi już 20 punktami. Wczoraj męczyły się okrutnie z Czeszkami. Grecję cenię sobie wyżej od Czeszek i wg mnie dzisiaj może wygrać. Jak patrzę w staty to zdecydowanie lepiej rzuca osobiste od Szwecji i to może dzisiaj zadecydować.
Również Belgia powinna wygrać z Rosją. W turnieju przed ME wygrała zdecydowanie 75:59 w półfinale. Na dodatek dobrze byłoby wygrać im wysoko bo jutro Rosja może wygrać ze Szwecją i potem mogą się liczyć małe punkty a Hiszpanię lepiej unikać i trafić na nią dopiero w finale.
----
Jeszcze takie dwa kombo z STS:
Polska @1,45 x Włochy @1,65 x Belgia @1,45 = @3,05 4/10 ✅
Polska @1,45 x Włochy @1,65 x Węgry @2,85 x Belgia @1,45 = @8,69 1/10 ⛔
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj to:
Łotwa - Estonia, Estonia +20,5 8/10 59:67 ✅ //szkoda że nie było kursów na mecz
Z tym typem troszkę poczekam, bo wcześniej rozegrają się spotkania, które mogą mieć duży wpływ na ten typ. Łotwa ma już na koncie wygraną ze Słowenią oraz Ukrainą. Drużyny te grają dzisiaj z mocniejszymi (teoretycznie) przeciwnikami. Zatem wystarczy że jedna przegra i Łotwa ma już awans pewny, jeżeli obie przegrają to Łotwa nawet nie musi dzisiaj wygrywać a gra jako ostatnia dzisiaj mecz! Dodatkowo z tego co Łotwa dotychczas pokazała to wysoko wygrała tylko ze słabiutkim Luksemburgiem, reszta spotkań to bez rewelacji. Przed ME obie drużyny zagrały ze sobą spotkanie w ramach turnieju Baltic Cup w Kownie. Łotwa wygrała 66:53 jednak wynik ten może być trochę mylący. Po połowie prowadziła Estonia 23:21, potem było 33:33, 45:43 dla Estonii po trzech kwartach, 50:49 dla Łotwy na pięć minut do końca spotkania i dopiero wtedy Łotwa dołożyła 16:4 w punktach i wygrała. Dzisiaj mam nadzieję na podobny przebieg spotkania - czyli wyrównany mecz i niewysokie zwycięstwo Łotwy. Jeszcze dla porównania to tam Łotwa przegrała 1.miejsce z Finlandią 64:69. Estonia z tą samą Finlandią na tym turnieju przegrała 59:60. Handi +20,5 to wg mnie zdecydowanie za dużo dzisiaj.
Grecja – Słowacja, Grecja @1,45 7/10 76:69 ✅
Grecja powinna dzisiaj pokonać Słowację, bo walczy o awans do ćwierćfinałów (gdzie i tak niestety trafi na Hiszpanię) no i ogólnie gra tutaj lepiej niż Słowacja porównując spotkania z tymi samymi przeciwnikami czy też patrząc na staty.
Dania – Rumunia, Dania @1,3 7/10 57:67 ⛔ // qrde no i Dania nie awansowała tym sposobem do ćwierćfinałów ????
Dania jak przegra a Rumunia wygra to trzy drużyny będą miały bilans 2-3. Wtedy mała tabelka wg której aktualnie mamy takie punkty:
Dania ma +5
Rumunia +1
Bułgaria -6
Jeżeli Bułgaria wygra 6 punktami lub więcej to do ćwierćfinałów wchodzą Bułgaria i Rumunia. Więc Dania nie powinna odpuszczać tego spotkania bo może spaść na 5.miejsce. Sportowo widzę ją wyżej niż Bułgarię i wg mnie powinna dzisiaj spokojnie wygrać.

Portugalia – Słowenia, Słowenia +6,5 4/10, Słowenia @3,2 2/10 60:52 ⛔
Zanim zagram to poczekam na wynik spotkania Anglia-Ukraina, które gra się wcześniej. Jeżeli Anglia wygra wówczas typ ma sens i go zagram, jeżeli nie to raczej odpuszczę. W przypadku wygranej Anglii Portugalia nie ma już szans na 1.miejsce w grupie. Może być tak, że jak przegra niską różnicą punktów to i tak zostanie na 2.miejscu (jeżeli wygra swoje spotkanie Łotwa). Natomiast w najgorszym przypadku (jeżeli Anglia wygra swoje spotkanie) to Portugalia może spaść na 3.miejsce. Słowenia na pewno ma szanse to spotkanie dzisiaj wygrać. Dotychczas prezentowała się dobrze, oprócz jednej wpadki z Ukrainą! W przypadku porażki Ukrainy, Słowenki muszą dzisiaj wygrać by awansować do ćwierćfinałów!
RosjaSzwecja
Jeżeli to spotkanie rozgrywałoby się o wysoką stawkę to bez wahania typowałbym wygraną Rosji, ponieważ uważam, że Szwecja gra bardzo nierówno. Jednak dzisiaj Rosja może wywinąć wała w tym spotkaniu . Rosja może zająć 1.miejsce w grupie jeżeli pokona dzisiaj Szwecję o minimum 24 punkty co jest raczej mało prawdopodobne. Wg mnie najmocniejsza ekipa na tych ME to Hiszpania (heh, trudno żeby myśleć inaczej po jej wynikach), potem prawdopodobnie jest Belgia i następne są Włochy i Rosja (tak ja to widzę). Jeżeli dzisiaj Rosja odpuści mecz i wygra go Szwecja to Szwecja ma pewne 1.miejsce w grupie E, 2.miejsce będzie miała Belgia a 3.miejsce Rosja. Dzięki temu Rosja trafi w ćwierćfinale na Włochy, które ma szansę (wg mnie) pokonać i omiją sobie ładnie Belgię i Hiszpanię w półfinałach! Podobnie zresztą ze Szwecją, która również w takim przypadku ominie w ewentualnych półfinałach Belgię i Hiszpanię. Jeżeli ja byłbym trenerem Rosji to tak bym kombinował dzisiaj a Ruscy słyną z kombinowania więc może typ ładnie się ułoży  Swoją drogą to ciekawe czy na live w Fonbecie pojawi się to spotkanie. Jeżeli tak to można spróbować wygraną Szwecji po np. pierwszej połowie jeżeli Rosja nie będzie wysoko prowadziła.

Kombo: Estonia+20,5 @1,85 + Dania @1,3 + Grecja @1,45 = @3,49 5/10 ⛔
Interesująco wyglądają również dzisiaj typy na: Rumunię -23,5 , Niemki -3,5, Włochy-Holandia over 114,5 (mecz powinien być bez stawki i nic nie zmieni w tabeli jeżeli Francja wygra z Węgrami i Hiszpania z Turcją).
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Na dzisiaj:
Łotwa - Litwa, Łotwa @2,3 fonbet 6/10 ✅
Ciekawy kurs. W turnieju towarzyskim Baltic Cup, który poprzedzał mistrzostwa europy do lat 16 i rozgrywany był na Litwie (Kowno) zmierzyły się obie reprezentacje. Łotwa wygrała to spotkanie 63:44 (17:10, 15:9, 18:14, 13:11).
Lithuania U16: Dalia Belickaite 22, Austeja Sirsinaityte 11
Latvia U16: Kitija Laksa 9, Alise Feodorova 9, Sigita Dzarcane 9
Czyli grano na terenie Litwy a wygrała wysoko Łotwa (wygrywając nawet każdą kwartę!). W turnieju tym grały wszystkie istotne zawodniczki dla obu drużyn. Zatem kurs 2,3 w dzisiejszym spotkaniu wygląda na spore value.
Dania - Estonia, Estonia +9,5 fonbet 4/10 ✅
Muszę przyznać, że Dania mnie zawiodła, ostatnio byłem przekonany że spokojnie wygrają z Bułgarią i awansują do ćwierćfinału - one nawet mogły tam przegrać nisko a i tak by awansowały. Zamiast tego przegrały 10 punktami! Skoro w takim ważnym spotkaniu przegrały tak wysoko to myślę że Estonia może z nimi spokojnie powalczyć. O miejsca 9-12 to już walki na noże nie powinno być. Jak pisałem już wyżej: Estonia grała wyrównane spotkania z Łotwą, Finlandią czy Litwą - dlaczego nie miałaby zagrać na zbliżonym poziomie z Danią, która tak zawiodła? 9,5 punktu handi to wg mnie trochę za dużo (widziałbym około 5,5 tutaj).
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
ostatni dzień me u16 i ostatnie typy:
Polska - Chorwacja, Polska @2,1 fonbet, 7/10 65:78 ⛔
Bardzo ważne spotkanie, jeżeli Polska przegra to spadnie do dywizji B a Chorwacja zapewni sobie utrzymanie w dywizji A. Dlatego Polki muszą wygrać! Ostatnio w spotkaniu między tymi drużynami padł wynik: 69:72. Jednak Polska dominowała przez 3 kwarty i prowadziła po nich 53:40. Ostatnią kwartę Polki przegrały 16:32 i przegrały spotkanie. Do teraz nie rozumiem jak to się stało ???? Warto również zaznaczyć, że Polki w tym spotkaniu rządziły w zbiórkach (49:33). Chorwatki wygrały ponieważ siedziało im za 3 punkty (44%) - drugi raz tego nie powtórzą - ich średnia to 30%.
Włochy - Turcja, Włochy @1,55 fonbet, 7/10 82:48 ✅
W spotkaniu o 3.miejsce Włoszki zagrają z Turczynkami. Włoszki to gospodarz imprezy. Dotychczas grały bardzo dobrze. Raz już zagrały z Turcją i wygrały 67:49 (22-15, 7-6, 19-18, 19-10). Jak widać wygrały wszystkie kwarty! W zbiórkach również dominowały: 50:29 ! Kurs piękny żeby zagrać.
Dubel: Polska + Włochy @3,25 5/10 ⛔
Luksemburg - Irlandia, Irlandia +15,5 3/10 60:45 ✅ i Irlandia @8,4 1/10 ⛔
Dwie najsłabsze ekipy dywizji B grają dzisiaj ostatnie spotkanie. Wynik tego spotkania nie zmieni już nic obu drużynom. W pierwszym spotkaniu Irlandia dosyć długo się opierała Luksemburgowi - po 3 kwartach przegrywała 5 punktami. Dzisiaj może powalczy a kto wie, może nawet zanotuje pierwsze i jedyne zwycięstwo przed spadkiem do niższej dywizji (skoro Lux i tak nie musi już tego wygrać).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom