>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turnieje na żywo

Status
Zamknięty.
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Znacie może jakieś turnieje odbywające się w danym mieście? Z chęcią zagrałbym w Olsztynie lub Elblągu ale niestety nie znalazłem jeszcze żadnego info o turniejach live. Piszcie tu o wszystkich turniejach jakie znacie w danym mieście.
myślę że przyda się ten temat ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
Możemy zrobić mistrzostwa AllSztyna ???? Buy in 50 zł :p albo 100 zł;d i zrobisie pula ;d 10 osob 1000zł ;d albo 500 ???? taki sng ;d bo malo ludzi gra w pokera w olsztynie albo odwiedza te forum ;d Wynajac jakas sale w szkole albo cos w tym stylu i jazda
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Dzc, jestem za ???? wiesz może czy jest tam jakiś klub gdzie można zorganizować taki turek, bo ja za bardzo Olsztyna nie znam;/
Dzc, co powiesz na to aby to się odbyło w czasie kortowiady, wtedy będzie sporo ludzi w Olsztynie
 
D 0

dzc

Użytkownik
Zastanawiam sie czy organizowanie takiego turnieju nie jest przypadkiem nielegalne bo jesli nie jest to mozna wynajac jakas sale w szkole ;D malo by kosztowalo :p
 
A 0

antenelles

Użytkownik
Zastanawiam sie czy organizowanie takiego turnieju nie jest przypadkiem nielegalne bo jesli nie jest to mozna wynajac jakas sale w szkole ;D malo by kosztowalo :p
:p piwnica wystarczy ???? stół na środek i jazda ????
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
fajna sprawa pograc na zywo, chyba lepsza od gry w sieci, jednak gra z ludzmi ktorych widzisz obok ciebie jest znacznie ciekawsza
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Wiele sie mówi o tym że softy fawaryzują graczy którzy mają wiekszy stack, itp. Pograjcie na żywo i naprawdę zobaczycie co może zdziałać river, niekiedy to aż się śmiać chce ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
turnieje Pokerowe na żywo
Witam.Przepraszam ze zakladam temat ktory juz (prawie) był ale w tamtym temacie bylo pytanie o turnieje w olsztynie lub elblagu,a po drugie to tam sie taki off-topic zrobil.ze nic nie mozna sie bylo dowiedziec.Czy zna ktos moze strony internetowe na ktorych sa turnieje na zywo w Polsce?? albo stronke gdzie sa satelity na te turnieje???Bardzo prosze o odpowiedz.Jesli moderator uzna ten temat jako niepotrzebny,prosze go usunac(jednak chcialbym zeby ten temat pozostal).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie wiem czy wogóle takie są ale na pewno Bananeq czy inny moderator z tego działu się wypowie n
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Proszę rozmawiać wyłącznie o turniejach, a nie o pierdołach :p wiem, że czasami trzeba ale... :p
Browar niestety nie znam żadnej takiej storny.
Swojego czasu Karolek z forum pomagał zorganizować takie turnieje we współpracy z Party Poker. ????
Unibet też organizuje taką Polską lige, więc może do Ciebie też dojdą. :p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Tak, jak najbardziej. ;)
Nikt nie zabrania grać nikomu w pokera. :p
Domyślam się, że Ci chodzi ogólnie o hazard w internecie. Ktoś gdzieś pisał na forum, że jakiś gość wypłacił dużo kasy, Urząd Skarbowy się do niego przyczepił i płacił karę. Ten udał się do Brukseli - zgłosił to do Unie Europejskiej i nasz US płacił mu odszkodowanie.
Jednak nie wiem czy to jest prawda. ;)
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Siema.
Organizuje ktoś coś? albo byłby ktoś zainteresowany taka gra w województwie świetokrzyskim ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom