>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje - pokazowe, charytatywne, inne.

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Monfils/Bopanna vs Hewitt/Soares
Hewitt/Soares 2.10 bet365
ZWROT mecz odwołany
Próbuję pierwszy raz typu z meczów pokazowych, zobaczymy jak to wyjdzie.
Idę w stronę bardziej doświadczonych deblistów.
Słabością pierwszej pary jest ogranie deblowe, a właściwie jego brak, u Francuza. Co prawda pewnie obaj z Rohanem będą grać mocnym serwisem i to będzie ich dobry punkt, jednak nie przypuszczam, że tak samo stanie się przy siatce.
Tym właśnie aspektem Lleyton razem z Bruno górują nad swoimi przeciwnikami i na tym opieram swoje przewidywanie. Formuła tych meczów jest taka, że wiek, a co za tym idzie kondycja nie powinna stanowić problemu.
Mecz oceniam na max 50/50, więc idę w wyższy kurs.
Do tego:
Mladenovic/Zimonjic 1.44 bet365 1.55 Ónibet
ZWROT mecz odwołany
I jeszcze:
Sharapova 1.30 sportingbet
✅ ✅ ✅
Z 2-5 na 6-5, brawo Masza!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Flipkens/Nestor vs Mirza/Bopanna
Mirza/Bopanna 1.70 MarathonBet
ZWROT
Stawiam tutaj na ogranych deblistów, tak w zwykłej grze podwójnej, jak i w mikście.
Flipkens w grze podwójnej nie święciła ostatnio jakichś sukcesów, nie gra dużo i dobrze. Daniela przedstwiać chyba nie trzeba. Pisałem wiele o jego grze w parze z Zimonjiciem. Kanadyjczyk gra ostatnio słabiej, a ze słabą partnerką będzie mu jeszcze ciężej.
Sania z Rohanem to trochę inna bajka. Bopannę cechuje bardzo mocny serwis, zaś Mirzę uniwersalność. Sania razem z Carą Black bardzo dobrze spisały się w Singapurze, a trzeba także pamiętać, ze wygrała ona z Bruno Soaresem miksta na US Open.
Podsumowując tą niezwykle krótką analizę. Gram tutaj na lepszych deblistów, którzy ograli w piątek parę Soares/Hantuchova, która w moim odczuciu jest lepsza od tej, z którą para indyjska będzie walczyć w kolejnym spotkaniu.
Nie wykluczam, że skład pary miksta w ekipie z Filipin ulegnie zmianie, a wtedy otrzymamy zwrot.
Oprócz tego singielka dorzucam tasiemkę, gdzie oprócz typów tenisowych dodaję typ z handballa:
Total Odds: 9.325 2.39 ✅ ✅ ✅
29 lis 16:00 Piłka ręczna. EHF Champions League. Men. Group Stage. Besiktas vs Wisla Plock. Wynik : Wisla Plock. Odds: 1.285
30-33 ✅
29 lis 09:00 Tenis. Premier League. Philippines. UAE Royals - Singapore Slammers. Men. Singles. M.Cilic vs L.Hewitt. Wygrana w meczu : Wygra Cilic, Marin. Odds: 1.42
ZWROT
29 lis 09:00 Tenis. Premier League. Philippines. UAE Royals - Singapore Slammers. Women. Singles. K.Mladenovic vs D.Hantuchova. Wygrana w meczu : Wygra Mladenovic, Kristina. Odds: 1.86
6-1 ✅
29 lis 09:00 Tenis. Premier League. Philippines. UAE Royals - Singapore Slammers. Mixed Doubles. K.Mladenovic/N.Zimonjic vs D.Hantuchova/B.Soares. Wygrana w meczu : Wygra K.Mladenovic/N.Zimonjic. Odds: 1.615
ZWROT
29 lis 12:30 Tenis. Premier League. Philippines. Manila Mavericks - Indian Aces. Mixed Doubles. K.Flipkens/D.Nestor vs S.Mirza/R.Bopanna. Wygrana w meczu : Wygra S.Mirza/R.Bopanna. Odds: 1.70
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik


Turniej: Australian Open 2015 Asia-Pacific - WC - Półfinały
Data: 29.11.2014, godzina: 04:00
Chang Kai-Chen - Eri Hozumi
Typ: Chang Kai-Chen
Kurs: 3.50 (bet365)


2:1 ✅✅✅

Jestem uczulony na widok kursów 1.28 i ewentualne granie ich. Lubię grać w takich sytuacjach underdogi, jeżeli mam ku temu podstawy, a tutaj tak jest. Na przeciwko siebie stają zawodniczki, które dzieli dużo, jeżeli chodzi o doświadczenie i granie na półkę wyższym poziomie.

Chang Kai-Chen (swoją drogą bardzo urodziwa zawodniczka) profesjonalistka od 2007 roku. Rozegrała w swojej karierze 334 spotkania singlowe, 184 wygrała, oraz 79 deblowe, z których wychodziła zwycięsko 42 razy. Zdobyła 2 tytuły singlowe rangi ITF. Osiągała dobre wyniki w turniejach WTA, gdzie dochodziła kilkakrotnie do wysokich faz turniejowych. Pokonała między innymi Samante Stosur. Może poszczycić się również wygranymi 8 turniejami deblowymi, również rangi ITF, a co najważniejsze 4 tytułami w imprezach WTA! Najwyżej w rankingu singlowym była na miejscu 82 (obecnie 414), a w deblu była klasyfikowana na wysokiej 62 lokacie! (obecnie 432) Jako juniorka była jedną z najlepszych (klasyfikowana na 8 pozycji).

Eri Hozumi, 3 lata młodsza od swojej rywalki, finalistka juniorskiego Australian Open 2011 w grze podwójnej, medalistka igrzysk azjatyckich. Rozegrała w swojej karierze 205 spotkań singlowych, 122 wygrała, oraz 116 deblowych, z których wychodziła zwycięsko 77 razy. Zdobyła 2 tytuły singlowe rangi ITF. Swoje mecze rozgrywa głównie w tej rangi turniejach. Może pochwalić się zwycięstwem nad Bettani Mattek Sands. W swojej karierze wygrała 10 turniejów deblowych rangi ITF. Najwyżej w rankingu singlowym była na 144 miejscu (obecnie 155), a w deblu była klasyfikowana na 116 lokacie (obecnie 129). Jako juniorka była klasyfikowana na 38 miejscu.

Na ten moment obie zawodniczki w rankingu dzieli stosunkowo dużo miejsc, jednak patrząc na to, że w tych kwalifikacjach Chang wygrała już z taką zawodniczką, jak Rika Fujiwara (Current/Highest rank - singles: 285./84.), (Current/Highest rank - doubles: 196./13.), a dodatkowo jest to potencjalnie lepsza zawodniczka od Hozumi, to kurs 3.50 klasyfikuję jako value, i chociaż liczę się z przegraną, to pobieram ten kurs.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Jak niektórzy wiedzą, w dniach 28. listopada do 13. grudnia będziemy mieli okazje oglądać masę gwiazd tenisa ziemnego w turnieju International Premier Tennis League.
W tym turnieju występują 4 drużyny:
Manila Mavericks
DBS Singapore Slammers
Micromax Indian Aces
UAE Royals
Zawody będą się toczyły kolejno w 4 różnych państwach azjatyckich. Nie wszyscy zawodnicy będą na każdych zawodach, ale frekwencja i tak będzie duża ;)
Wspaniała okazja dla prawdziwych fanów do zobaczenia po raz kolejny w grze takich zawodników jak Sampras, Rafter, Hewitt, Agassi, Santoro, Ivanisevic, Moya + oczywiście obecne gwiazdy światowego formatu (no i pare dobrych zawodników/zawodniczek z Touru).
Wczoraj w singlu odbyły się następujące mecze:
Santoro vs Rafter 6:5 (TB 8:5)
Monfils vs Hewitt 6:1
Ivanisevic vs Moya 6:5 (TB 7:6)
Cilic vs Murray 6:5 (TB 7:3)
Ivanovic vs Hantuchova 6:0
Sharapova vs Mladenovic 6:5 (TB 7:3)
Te mecze to nie tylko wspaniała okazja do oglądnięcia tych sław, ale także unikatowa szansa do obstawienia spotkań z udziałem byłych mistrzów.
Tak więc do lekkiej gry znalazłem pare betów.
Aa i zaznaczę jeszcze jedną sprawę- turniej jest pokazowy z nazwy, służy głównie propagowaniu tenisa w Azji, ale zawodnicy grają tu o wygraną. Oczywiście uśmiechy, serdeczna atmosfera- to wszystko ma miejsce, ale prawdziwa walka także i zdecydowanie to widać po obejrzeniu spotkań (widziałem Santoro vs Rafter, Ivanisevic vs Moya, Murray vs Cilic oraz około połowę Sharapovej z Mladenovic).
Mała próbka walki od 2:45
www.youtube.com/watch?v=uW2-ShH4j-s

Przede wszystkim duże wrażenie zrobił na mnie set grany przez Moye z Ivanisevicem. Hiszpan klasycznie bardzo stabilnie i inteligentnie grał forehandem, sporo rozrzucania po rogach, w odpowiednich momentach kilka prostych forehandowych skrótów mylących zupełnie Gorana. Obaj panowie dobrze serwowali, oczywiście Chorwat trochę mocniej i zwykle siłowo, a Moya włączał też mocniejsze topspiny. Goran dalej potrafi straszyć forehandem i kiedy miał wolniejszą piłkę, atakował potężnie z lewej i mimo świetnej w dalszym ciągu defensywy Hiszpana, przynosiło mu to często punkty. Wielkie wrażenie na mnie zrobiło odrobienie z *0:40 w mistrzowskim stylu Carlosa, po prostu kapitalna sprawa. Miał pare gemów później 3 meczowe przy 5:4 40:0*, ale raz zagrał dobrze Goran, a później o milimetry 2 razy pomylił się Moya. Na koniec meczu fantastyczna akcja podsumowująca bardzo dobry poziom spotkania emerytowanych tenisistów ;)
W 2. spotkaniu Santoro (z lekkim mięśniem piwnym już :razz ???? zaczął niemrawo i bez serwisu. Rafter pokazał w 1-2 gemach to, z czego słynął przez całą karierę. Otóż jeden z moich ulubionych tenisistów w historii to doskonały przykład stylu Serve and Volley. Serwis siedzi, Patrick już w drodze do siatki i fenomenalnym nadgarstkiem kończy przy siatce. Tak było w tym meczu... ale tylko przez pare momentów. Później siadł serwis, ale też widać, że nie jest już tak szybki i nie zdąża się na tyle dobrze ustawić przed uderzeniem, żeby je bezproblemowo wykończyć. Tak samo jego firmowy return/zejście do kontrataku, czyli ostry slajsowy backhand i agresywne dojście do siatki. Nie wychodzi mu to już tak jak dawniej. Santoro oczywiście zamęcza wszelkimi rodzajami slajsów, w wymianach prezentował się lepiej dzięki mniejszej ilości błędów i większej precyzji, a jak dodał jeszcze serwis to mecz był jego (mimo że do końca wyrównany)..
Do czego tu piję? Otóż według mnie jutro zawodnicy z pierwszego meczu ograją zawodników z drugiego. Ivanisevic w wymianach wyglądał lepiej, a i jak Rafter będzie serwował tak jak dziś, to niestety, ale nie da rady.
Francuz Santoro przeważał w wymianach, ale nie było mu narzucane inne tempo niż to, które on proponował. Moya dysponuje świetnym forehandem i powinien trochę pogonić małego Fabrice i uniemożliwić mu aż taką skuteczną grę slajsem.
Ivanisevic vs Rafter 1 @1,90 bet365 ✅ 6:5 (TB 9:3)
Moya vs Santoro 1 @1,83 bet365
kontuzja Carlosa i zastąpił go Nestor ZWROT
Oczywiście cały ten wpis z lekkim albo nawet dużym przymrużeniem oka, w końcu to są zawodnicy, którzy już dawno zakończyli kariery i mimo, że nie zapomnieli jak się gra, to z dnia na dzień może się wszystko zmienić ???? Dodatkowo format gry śmiechowy i mimo poważnych intencji zawodników, tu nie ma co grać za dużo, a nawet za średnie stawki. Pograne leciutko, dla adrenalinki i wspomnień. (Stawka na Gorana większa niż na Carlosa).
Oprócz tego krótko i na temat: Monfils w formie, serwuje rakiety, czuje się pewnie, wie, że jest tu świetnie odbierany, zawalczy z Murrayem, który dzisiaj zawiódł przegrywając z Cilicem (a mógł jeszcze wyprowadzić drużynę na prowadzenie wygrywając bodajże 6:3).
La Monf vs Murray 1 @1,83 bet365 ✅ 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rpg 1K

rpg

Użytkownik
http://www.iptlworld.com/format.php
Widzę, że tam więcej takich perełek innowacyjnych. Można wziąć gdy jest się returnującym Power Point i następny punkt jest liczony podwójnie.
Ogólnie bardzo fajna formuła, dużo gwiazd, nowy system i taki zegary tylko, że z 25sek bym wprowadził też w zwykłych turniejach.
Wartościowych betów raczej nie ma, bo to wszystko zabawa, ale zagrałem sobie skoro dane jest choć raz w życiu zagrać na Ivanisevica choć skończył karierę 10 lat temu to sobie zagrałem. W meczu Ivanovic-Sharapova polecam jedynkę. Rozjechała Hantuchovą 6-0 a Masza męczyła się z Mladenovic. Kursy równe -1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Szlag mnie trafi zaraz, bo napisałem długaśny wpis o jutrzejszym dniu z opisem dzisiejszych meczów, a tu padła wtyczka...
W takim wypadku napisałem już bardziej skrótowo, ale mimo wszystko chyba dosyć merytorycznie (mimo że chaotycznie).
Za nami 2. dzien International Premier Tennis League. Jako, że wczoraj siadło to co miało siąść, to dzisiaj też coś napiszę (chociaż nie wiem, czy ktoś to czyta oprócz 2 znanych mi osób, w końcu jest przerwa w ATP i WTA i nawet nie wszyscy wiedzą o tym turnieju :mrgreen ???? .
Przede wszystkim ważna wiadomość na jutro- do biednej póki co drużyny Slammers przyjeżdża z pomocą Serena Williams. W formacie, w którym liczą się gemy, a nie wygrane pojedyncze spotkania, to jest bardzo duże wzmocnienie. Wierzę, że Serena jak zwykle podejdzie profesjonalnie do takiego wydarzenia i zrobi swoje. Wie, jak wygląda sytuacja, wie, że są na dnie, a ona tego nie lubi. Z wielką chęcią by tu z zimną krwią wykończyła Mladenovic 6:0. Trochę się pouśmiecha, potańczy może, ale jutro będzie walczyć o jak największy handicap dla Slammersów. Gra z Flipkens, która to już 2 razy miała wystąpić w meczu, ale 2 razy została zastąpiona. Tak więc obie panie zagrają tu 1. raz o stawkę. Serena grała z nią tylko raz i to od razu zrobiła 6:0 w 1. secie. Tutaj o formie nie ma co pisać, bo to jednak okres międzysezonowy, ale jednak niedawno Serena wygrała finały Touru, a Belgijka zanotowała strasznie średniawy sezon w mojej opinii. Prawdopodobnie dodatkowo przestraszy się znowu Sereny i może być miazga. Gram tu jeszcze under @9,5 gema @1,72 bet365 ✅ (6:3) oraz za drobiaki Gruba DW- 6:0 @29,00 bet365 ale tego nie polecam akurat :razz:
Nie wiem jak tu wygląda Berdych, ale myślę, że może tu powalczyć o dobry wynik i jeśli przegra, to nie jakoś wysoko, z racji tego, że Murray w wielkiej formie nie jest (dzisiaj jakby Monf nie pajacował, to by zrobił z 6:2).
Jutro senior Slammersów, czyli Rafter, zagra z Moyą. Ten musiał zejść dzisiaj z kontuzją (przywodziciela?), nie mógł w ogóle biegać. Jeśli przywrócili go do ładu, to i tak nie będzie już tak sprawny jak 1. dnia z Goranem, z którym zagrał najlepszy imo mecz seniorów póki co. Dzisiaj od początku nie wyprowadzał uderzeń mocno z nóg, może kondycja też odgrywa tu rolę... W każdym razie jeśli w ogóle zagra, to stawiam Raftera wyżej niż Carlosa. Patrick dzisiaj poprawił serwis, grę z głębi pola też, ale miał koszmarną skuteczność z BP. Inna sprawa, że przy BP Goran grał fenomenalnie, no ale... W każdym razie póki co przegrał minimalnie 2 spotkania, więc jutro liczę na przełamanie. Jeśli zagra z kimś innym to będzie zwrot, jeśli zacznie z Moyą a później w trakcie będzie zmiana, to też. Oprócz tego zapewne znowu byśmy zobaczyli tak jak dziś, jak tragicznie wygląda nierozgrzany zawodnik (Nestor nie umiał nic odbić dziś po zmianie w trakcie meczu). Taka zmiana, to byłyby dodatkowe emy przewagi dla Slammersów imo.
Biorę Raftera @1,80 bet365 ZWROT (zmiana przeciwnika i to na Philippouss, więc całe plany ze Slammersami pokrzyżowane. Niestety nie było go wcześniej w ogóle w składzie, więc nie wiem nawet, czy nie powinno być zwrotów za Slammersów, no ale cóż ????)

W mikście dużo będzie zależało od tego, czy Flipkens wytrzyma poziom, czy nie. Serena, mimo że jest mało efektownie poruszającą się bryłą, to nie powinna być w mikście hamulcem dla drużyny. Obaj panowie na podobnym poziomie.
W deblu raczej nie aż taka duża przewaga Mavericksów, ale Hewitt z Soarezem na pewno się postawią.
Wypisując tutaj i opisując jutrzejsze mecze chciałem głównie pokazać, że Slammersi (Serena, Berdych, Rafter, Soarez, Hewitt) są jutro według mnie faworytami i stawiam na nich w starciu z Mavericksami po @1,72 bet365 ⛔ (przegrali, ale tak jak wyżej napisałem, Mavericks wystawili nieuprawnionego zawodnika, zobaczymy co na to bet365) Szczególnie liczę na Serenę i Raftera.

Kolejny mecz, to Ivanisevic vs Santoro. Świetny serwis, bardzo mocny płaski forehand kontra różnorodny serwis, cięte slajsy, kapitalna praca na nogach i inteligentne zagrania. Szczerze, to ciężko jest mi tu określić wygranego, dużo więcej bym wiedział, gdyby Moya dzisiaj nie grał z nim z kontuzją (musiał nawet skreczować). Goran dysponuje mocnym serwisem, który nie będzie łatwy do zeslajsowania dla Fabrice, a na returnie teoretycznie powinien być lepszy, gdyż Santoro nie serwuje aż tak mocno i płasko jak Rafter, więc Chorwat nie zostanie obezwładniony podaniem przeciwnika(a mimo to dziś wygrał ;)). Z drugiej strony Francuz to lepsza defensywa i płaskie slajsy, które będzie musiał odkręcać Goran, więc jeśli zawczasu nie narzuci swojego tempa, to będzie miał trochę z tymi rotacjami problemów. Argumenty są i za jednym i za drugim, więcej minimalnie za Chorwatem i (mimo niepełnych informacji o Fabrice) zdecydowałem się pograć over 9,5 gema @1,66 bet365 ✅ (4:6) widząc tu zacięte spotkanie oraz wygraną Gorana po @2,00 bet365 ⛔.
Skrót jego meczu z Rafterem.
www.youtube.com/watch?v=5u3Fo3Dnl54
Ivanovic na luzie= Ivanovic gra dobrze. Jutro z Mladenovic kursy zaniżone raczej, ale wygrać powinna.
W deblu Mirza Bopanna też powinni dać więcej gemów wygranych drużynie Ace, niż przegranych (dzisiaj Mirza bardzo fajnie grała, jak tak oglądnąłem sobie teraz meczyk).
La Monf powinien z Cilicem wygrać, bo póki co wygląda tu najsolidniej z singlistów. Jakby tak jeszcze był skupiony przez cały mecz tak jak Marin, a nie tylko przez 40% jego trwania, to byłbym pewny minimum 6:4.
Gdyby tylko wywalić Monfilsa z debla, to chętnie bym pograł na Indian Aces vs Royals po @1,57 bet365 ✅ (28:20), ale póki nie wiadomo na 100%, czy dadzą mu grać to nie tykam chyba.
Skład Aces to (póki co): Monf, Ana, Santoro, Mirza, Bopanna.

Aa i zaznaczam po raz kolejny- typy do lekkiej gry, w końcu to nowa liga, inny format rozgrywek, grający to nawet emerytowani tenisiści, więc nie warto szaleć. Piszę, bo jak dzisiaj mi ktoś napisał, że 1k zrobił na typach z wczoraj, to mi serce stanęło. Ja tu grałem wczoraj zakład max 2/10 a dzisiaj pójdzie jeszcze lżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Przed nami 2. turniej International Premier Tennis League. ;) Tym razem zawodnicy wylądowali w Singapurze

Nie ma już Murraya. Carlos Moya za to w ostatnim meczu zastąpiony przez Philippoussa i ta zmiana będzie dotyczyła także tego turnieju. Slammersi wzmocnieni w niedzielę Sereną, dodatkowo teraz przyjechała legenda- Agassi. Rogera, Samprasa i Nole&#39;a tu nie zobaczymy (według źródeł).
e: na fotach z samolotu widzę, Carlosa, więc może już będzie zdolny do gry ???? Philippoussa w każdym razie też jest tam na 100%.
Być może później napiszę dłuższy wpis, ale póki co zakłuł mnie w oczy jeden kurs: @1,83 na Indian Aces. Dwa dni temu wygrali z nimi 28:20 mimo, że Ana Ivanovic miała gorszy dzień i przegrała z Mladenovic.
Jutro La Monf zagra z Cilicem, z którym dopiero co wygrał 6:3, Ana dostaje szansę rewanżu, Santoro zagra znowu z Goranem (gdzie typowałem wyrównany mecz i minimalną przewagę Chorwata- wyrównany był, ale minimalnie lepszy okazał się być Fabrice :smile ???? . W mikście byleby zagrała Mirza z Bopanną (tak jest rozpisane to póki co), to powinno być dobrze (2 dni temu wygrali 6:3). W dalszym ciągu się boję o Monfilsa w deblu, bo nie dość, że średnio się on do niego nadaje, to dodatkowo jako jedyny z obecnych tam zawodników, oprócz gry robi też show i trochę cyrku :razz: Póki co jednak gra przeważa nad cyrkiem.
www.youtube.com/watch?v=fgjzw0TFRAE#t=29
Ostatnio zaprezentował się na tyle stabilnie w deblu, że wygrali z wyżej notowanymi rywalami, więc teraz też teraz też powalczą. Ogólnie to ciężko coś więcej tu pisać, bo o poszczególnych pojedynkach pisałem już wcześniej, po prostu widzę value w typie na Aces, bo ostatnio mieli +8, a Ana ma jeszcze spory zapas (wygrała zdecydowanie z Maszą, zmiażdżyła Hantuchovą 6:0) i zamiast przegrać 3:6 może wygrać 6:3. W takim wypadku, gdy mikst zagra tym podanym składem, single też i dziadek Santoro nie zostanie wymieniony, to będzie dobrze ;) A wymienieni mogą zostać na... nikogo, bo mają w składzie póki co tylko 5 zawodników bodajże, więc Ana nie zagra w mikście, jeśli Mirza nie złapie kontuzji i na odwrót. Dziadki nie mogą zacząć meczu z młodymi, więc też nie ma manewru. Myślę, że wygra drużyna lepsza, mająca w każdej konkurencji mocną obsadę, no i coś jeszcze bardzo ważnego- mega chemia w tym zespole, widać jak oni się ze sobą dobrze czują. Nawet jak się tam w jakichś deblach śmiesznie poustawiają, to single powinny zrobić swoje.
Micromax Indian Aces vs UAE Royals 1 @1,83 bet365 ✅✅✅

Oczywiście tak jak ostatnio zwracam uwagę, że format turnieju oraz małe luki w jego organizacji i braku przestrzegania pewnych zasad nie są raczej czynnikami skłaniającymi do większych stawek. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Naprawde bardzo fajnie, ze jest pasja i wszelkie tego typu ciekawostki na biezaco probujesz aktualizowac, ale nasuwa sie jedno proste stwierdzenie &quot;ludzie to chyba nie maja co z pieniedzmi robic&quot;. To nie sa mecze do typowania i nie taki jest cel tych turniejow.
P.S. Mark PHILIPPOUSSIS, gdyz juz nie moge kolejny raz patrzec na &quot;gwalcenie&quot; nazwiska Australiczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Naprawde bardzo fajnie, ze jest pasja i wszelkie tego typu ciekawostki na biezaco probujesz aktualizowac, ale nasuwa sie jedno proste stwierdzenie &quot;ludzie to chyba nie maja co z pieniedzmi robic&quot;. To nie sa mecze do typowania i nie taki jest cel tych turniejow.
P.S. Mark PHILIPPOUSSIS, gdyz juz nie moge kolejny raz patrzec na &quot;gwalcenie&quot; nazwiska Australiczyka.
Po pierwsze, to jak kogoś nie interesuje, to myślę, że nie musi tu wchodzić, a tym bardziej grać. ;) Nazwa tematu jest jednoznaczna: &quot;Turnieje pokazowe, charytatywne, inne&quot;. Po drugie, jeśli takie jest zdanie większości, to może i faktycznie przestanę tu pisać o tym.
W każdym razie jeśli piszesz o pieniądzach, to chciałem tylko zauważyć, że niektórzy grają jakieś dziwne egzotyki za duże stawki, nie wiedząc przeważnie NIC o składach itd., a tutaj jednak jak ktoś śledzi tę scenę i ogląda mecze to coś tam wie. ;) Ja od początku piszę tu o aspekcie stawkowania TAKIEGO turnieju:
(...) Oczywiście cały ten wpis z lekkim albo nawet dużym przymrużeniem oka, w końcu to są zawodnicy, którzy już dawno zakończyli kariery i mimo, że nie zapomnieli jak się gra, to z dnia na dzień może się wszystko zmienić ???? Dodatkowo format gry śmiechowy i mimo poważnych intencji zawodników, tu nie ma co grać za dużo, a nawet za średnie stawki. Pograne leciutko, dla adrenalinki i wspomnień. (Stawka na Gorana większa niż na Carlosa). (...)
(...) Aa i zaznaczam po raz kolejny- typy do lekkiej gry, w końcu to nowa liga, inny format rozgrywek, grający to nawet emerytowani tenisiści, więc nie warto szaleć. Piszę, bo jak dzisiaj mi ktoś napisał, że 1k zrobił na typach z wczoraj, to mi serce stanęło. Ja tu grałem wczoraj zakład max 2/10 a dzisiaj pójdzie jeszcze lżej.
(...) Oczywiście tak jak ostatnio zwracam uwagę, że format turnieju oraz małe luki w jego organizacji i braku przestrzegania pewnych zasad nie są raczej czynnikami skłaniającymi do większych stawek. ;)
PS
Zawsze ale to zawsze robiłem błąd w jego nazwisku, taka to mała kontuzja mózgu z mojej strony :razz: Więc tu się wkurzyłem i kopiowałem z livesports, bo akurat je mam często otwarte. Nie przypatrzyłem się, że z błędem.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Zimonjic/Mladenovic vs Bopanna/Mirza 2 @1,65 Sbobet/@1,63 bet-at-home ✅ 5:6 (TB 5:8)

Stawiam tu na bardziej zgraną (grali razem już na paru turniejach w ostatnich latach) i nie daję większych szans mixtowi złożonemu tylko na ten turniej. Przede wszyskim do tego typu zachęca mnie świetnie grająca, zdecydowanie lepsza deblistka od Mladenovic. Bardzo dobra końcówka sezonu, zawodniczka prawie kompletna, a czasem niestety niedoceniana. Według mnie zrobi różnicę. W 1. meczu wygrali 6:3.

Andre Agassi vs Mark Philippoussis ⛔ 3:6
Mark zastąpił ostatnio Carlosa Moye w pojedynku z Rafterem i wypadł całkiem fajnie. Co prawda na początku sporo błędów, DFy, pare autów z łatwych piłek i zrobiło się 1:2*. Wtedy stały się coś ważnego- nastąpiła akcja i... brak reakcji: Mark zaczął lepiej grać, a Rafter zamiast przystopować z wyjściami do siatki bez przygotowania, robił to dalej, a Mark go tam gnębił i gnębił mocnymi zagraraniami (a refleks Patricka już nie ten), czy to świetnymi returnami pod nogi. Rozstrojony starszy Kangur zaczął popełniać więcej błędów, a gdy młodszy dawał mu prezenty, to sam z nich nie korzystał (znowu słaba gra przy BP).
Philippoussis to były wielki serwisman z mocnym jednoręcznym backhandem. Rywala grającego słabo z głębi kortu, a zbyt wolnego już na skuteczne S&amp;V, poskładał. Czy tak samo łatwo pójdzie mu ze starszym o 6-7 lat Agassim? Szczerze wątpię.
Agassi w tym roku w pojedynku na profesjonalnych zasadach (czyli dużo trudniejszych i wymagających niż na IPTL) pokonał Samprasa 2:0. Wynik nie jest najważniejszy, liczy się gra. A jak wyglądał Agassi? Otóż dalej wygląda tak samo- jest łysy, wesoły, nadpobudliwy i... nieobliczalny w pozytywnych tego słowa znaczeniu. Wiele przyspieszeń, tak z FH jak i BH, to jest to czym zdecydowanie może się pochwalić Andre. Dalej potrafi dobrze poruszać się na korcie i skontrować nadgarstkiem z trudnej pozycji. W wymianach powinien być lepszy od Marka według mnie, regularniejszy, serwis też nie powinien być kulą u nogi, a już na pewno nie będzie robił podstawowych błędów Raftera, czyli nadmierne chodzenie do siatki bez przygotowania, na co tylko Scud czeka. Według mnie zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie z happy endem dla Agassiego i to sobie właśnie 4fun pograłem po kursie @1,66 bet365. Liczę na ciekawe spotkanie, pełne emocji.

Co do stawek, to tak proporcjonalnie daje:
1. typ: 2 j
2. typ. 2 j
3. typ 1 j
zmieniłem stawki jak coś
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
2. dzień International Premier Tennis League w Singapurze
Dzisiaj Andre Agassi zagrał swój 1. mecz w IPTL i pokazał się ze słabej strony. Przeciwnikowi niby siadło trochę tych wygrywających serwisów, jednak zdecydowana większość 1. podania lądowała w siatce. Andre pokazał nam sztywne nogi i uderzenia wyprowadzane głównie samymi rękoma. O ile dalej jest mocno nadpobudliwy i ambitny do samego końca, tak brakuje chyba mu trochę występów na korcie, gdzie te nogi muszą chodzić na automacie, a tego u niego nie ma. Mark nie miał związanych nóg, ale w wymianach i tak bardzo męczył bułę. Głównie punkty zdobywał z asów, wygrywających serwisów (z 1/3 to z 2. serwisu...), a w akcjach ogólnie wyglądało to kiepsko. Pare przyspieszeń Andre i Mark miał spore problemy, no ale pare przyspieszeń, to za mało. W końcówce Philippoussis przy 5:1 i serwisie na mecz dał się przełamać, bo po prostu Agassi się już rozgrzał, no ale poziom w dalszym ciągu był słaby, a Mark zamiast postawić kropkę nad &quot;i&quot;, to pogrążył się w przeciętności. Agassi ugrał jeszcze 2 gemy po czym spartolił kolejnego gema i było po wszystkim. Ogólnie obaj panowie zrobili nienajlepsze wrażenie. Mark wygrywa już 2. spotkanie z wynikiem wyglądającym optycznie bardzo dobrze, ale sama gra była zaledwie w porządku, po prostu przeciwnicy zagrali słabo (o Rafterze napisałem w przedostatnim poście).
Slammersi mają jeszcze jedną legendę, a mianowicie Raftera, który to ostatnio właśnie zagrał cieniznę, a dzisiaj nie był na tyle odważny, żeby przejąć pałeczkę od Agassiego, kiedy ten dostawał w trąbę (regulamin pozwala na zmianę zawodnika w dowolnym momencie). Wydaje mi się, że skoro Wielki Mistrz Agassi przyjechał, to nie po to, żeby siedzieć na ławie i jutro zagra. Zresztą czy jeden czy drugi, to nie zrobi większej różnicy dla wielkiej gwiazdy tej imprezy- Fabrice Santoro ;).
Francuz jest póki co zdecydowanie najlepszy spośród emerytowanych tenisistów. Może w przeszłości nie był najlepszym tenisistą z tych występujących w IPTL, ale zdecydowanie zachował wiele swoich walorów, którymi głównie zawsze były bajeczna technika, spryt, inteligentne kąty, rotacje, oraz dobre poruszanie się na nogach, wyczucie w obronie. Takiemu zawodnikowi łatwiej jest to zachować, niż np. takiemu Rafterowi czy Samprasowi. Oczywiście ci panowie dalej potrafią kapitalnie zaserwować, jednak dojście do siatki, oraz reakcja na niej przy szybkich piłkach, to już nie to samo.
Czy Santoro może być przemęczony? Zmęczony myślę, że tak, ale przemęczony jeszcze nie. Dzisiaj pozamiatał Gorana, za tego wszedł pod koniec Zimonjic, ale mimo, że jest aktywnym profesjonalnym zawodnikiem, to też musiał uznać wyższość Fabrice ;) (dał mu się nawet przełamać).
Jedyny problem, to to, że Fabrice w końcu nie wytrzyma. Jednak póki co wygląda jak młody Bóg, więc myślę, że grając tylko single wytrzyma jeszcze te 2 dni po 1 secie i dopiero odpuści ;) (wtedy chyba już przyjedzie Sampras, ale tego jeszcze nie jestem pewien). Póki co i tak nie ma kto go zmienić, więc JEŚLI coś się stanie, to wejdzie za niego Bopanna, a jeśli nie on, to MONFILS. Więc nawet jeśli się coś nie daj Boże stało, to rezerwowi są mocni (Bopanna jest mocniejszym singlistą według mnie od takiego Nestora czy Zimonjica obecnie, więc nie powinien w takiej sytuacji się ośmieszyć :razz ???? .
Oczywiście pod tym całym biadoleniem jest ukryty łatwo klarujący się typ:
Indian Ace&#39;s Men&#39;s Legends Single vs Singapore Slammers Men&#39;s Legends Single 1 @1,75 Uni.bet ✅ 6:2
W ramach tego zakładu oczywiście nie ma zwrotu przy ew. zmianie zawodnika w trakcie.

PS
metamorfoza Andre

Wraz ze stratą błysku we włosach, stracił sporo błysku na korcie. Czasem wciąż jednak błyszczy jaśniutko (jak jego łysa glaca), więc polecam oglądać jego występy póki się da, bo to mogą być jego ostatnie mecze w karierze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Jest potwierdzenie od samego Santoro, że gra dziś z Agassim.
https://twitter.com/fabsantoro72/status/540034832521125888
Także te @1,75 to już pełnoprawne value. Przeciwko Rafterowi wystawiłbym jakieś @1,6 a przeciwko Agassiemu to takie @1,45. Oczywiście taki zawodnik może poprawić się z dnia na dzień, jednak na to, co wyprawia tu Santoro, to nie powinno pomóc.
Wczoraj w wywiadzie Serena zapowiedziała, że będzie tu przyjeżdżała co rok ;) Ważne słowa, bo każda taka deklaracja to zwiększanie prestiżu i możliwości tej świetnie wymyślonej ligi. Jest więc kolejną osobą, która otwarcie mówi, że jest tu wspaniała atmosfera i aż chce się przyjeżdżać na turniej rozgrywany w takim formacie, także ze względu na pośrednie przygotowanie dzięki niemu do przedsezonowego treningu. Myślę, że to nie są puste słowa nakazane jakimś kontraktem, tenisiści po prostu nie są traktowani jak na innych pokazówkach, czyli jako produkt wzięty z półki sklepowej i odłożony po paru dniach, oni tu przede wszystkim się bawią, rywalizują w serdecznej atmosferze, integrują, bo w końcu mogą się tak na dobre poznać, mieszkając razem i podróżując przez tyle dni. Z pewnością bardzo ciekawe urozmaicenie międzysezonowe. Małe błędy organizacyjno-techniczne zostaną naprawione i wierzę, że ten turniej stanie się corocznym świętem tenisa.
Oficjalny rozkład:
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Buki nie dają mi innej możliwości- do głównego typu opisanego 2 posty wcześniej dokładam jeszcze jednego singla:
Micromax Indian Aces vs Singapore Slammers 1 @1,69 bet-at-home/ @1,70 Betano ⛔ 23:24 ???? // po 3 meczach mieli 16:11 i kurs na nich był już 1,02 i oni to przegrali hehe ????
Po prostu Aces są najlepszą ekipą z tych 4 grających tu i póki Royalsi nie mają Nole&#39;a w swoich szeregach, to nie powinien im nikt zagrozić. Według mnie kurs przeszacowany o około 0,2 (jak nie więcej). Jak to wygląda według planowanego rozkładu gier?
Santoro gra z Agassim (2 posty wyżej). Według mnie Aces 1:0.
Monfils gra z Hewittem. Francuz póki co wygrał wszystkie mecze, Lleytona zmiażdżył 6:1 w pierwszym meczu, więc jeśli dojdzie do tego starcia, to po raz kolejny powinien dać swojej drużynie jakiś tam handicap. Może oczywiście dojść do zmiany Kangura na Berdycha lub Kyrgiosa, ale z nimi La Monf także powinien sobie dać radę. Aces 2:0
Miksty: Mirza S./Bopanna R./ Williams S./Soares B. No Serenka póki co nie wygląda tu mega dobrze, a jak nie ma wielkiej pewności w singlu, to w deblu mankamenty są jeszcze bardziej widoczne. Mirza/Bopanna to zgrana para, wczoraj z problemami, no ale Mladenovic kapitalnie returnowała, dodatkowo świetnie pracowała na nogach. Serana trochę wygląda jak betonowy kloc w tych mikstach i wątpię, żeby dzisiaj wygrała po raz 1. w tej kategorii tu. Aces 3:0.
Debel: La Monf/Bopanna vs Berdych/Soarez. Czech świetnym deblistą nie jest, La Monf ostatnio zaprzeczył moim słowom, jakoby się nie nadawał do debla, skupił się mocniej i nawet w deblu dawał radę ???? Wciąż nie jest to jednak nie wiadomo jaka gra, więc ogólnie to ciężko jest mi tu kogoś faworyzować. Zadecyduje forma dnia.
Singiel kobiet: Serena wczoraj męczyła się niemiłosietnie z Flipkens. Wygrała zaledwie 6:5, a w tej możliwej dzięki regulaminowi pogoni za Mavericksami (po ostatnim secie, jeśli przewaga jest mniejsza niż 6 gemów, grają dopóki goniący nie straci gema lub stan meczu się nie wyrówna, wtedy grają TB) poległa już w 1. gemie. Sporo błędów, nie jest dodatkowo w wybitnej formie fizycznej chyba, po prostu po turnieju mistrzyń raczej się mocno obijała :razz: Ana trzyma poziom, wczoraj zrewanżowała się Mladenovic i dzisiaj mam nadzieję będzie walczyła jak równa z równą z Serenką. Jeśli chodzi o grę, to (póki co) wypada lepiej, ale jej psychika w spotkaniach z Amerykanką nie pozwala postawić jej w tym starciu jako faworytki. Ciężko mi tu ocenić, głównie przez tę nieobliczalność Any. Pare gemów jednak powinna ugrać (2-3 minimum), a biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze, to taka ewentualna strata nie powinna przeszkodzić Aces w zwycięstwie.
Planowo ten pojedynek zaczyna się o 12:30.
Od 9 rusza rywalizacja Mavericks vs Royals.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magician 2,9K

magician

Użytkownik
3. dzień International Premier Tennis League w Singapurze
Nie bardzo mogłem znaleźć coś pewniejszego do gry na jutro, więc zapodam pare luźniejszych typów, z argumentami przemawiającymi za nimi, ale bez wielkich fajerwerków i napalania się. ;)
Dzisiaj świetny mecz legend mogli zobaczyć kibice zgromadzeni na trybunach- Ivanisevic z Philippoussisem dali prawdziwy pokaz tenisa, pełen ofensywy i dynamiki. Mark wygrał nieznacznie po TB i kontynuuje passę wygranych. Dzisiaj na przeciwko niego stanie również niepokonany Santoro. Może to już być nudne, ale wydaje mi się, że znowu wygra. Przede wszystkim jest to zawodnik lepiej broniący, także te agresywne slajsy Marka, które ten lubi sobie często pograć wzdłuż linii. Jeśli będzie grał tak jak do tej pory, to odpowie jeszcze trudniejszym zagraniem. Dzisiaj, tak jak przewidywałem, zmiótł Agassiego, nie dając mu żadnych szans. Regularność, finezja i technika vs sztywne nogi i uderzenia z samych rąk, to musiało się tak skończyć. Santoro dopasowuje się w tych meczach do przeciwnika, w pozytywnym tego słowa znaczeniu- wie jakich zagrań nie lubi Goran, jakich Rafter, jak skutecznie wypunktować Agassiego.
Polecam zobaczyć od 6:50 wspaniałe przejście Francuza z defensywy do ataku.
www.youtube.com/watch?v=AQMxsiv9xl8
Liczę, że jutro pokaże to z Markiem i potwierdzi, że obaj się tu świetnie prezentują, ale jednak lepszy jest starszy z panów, czyli Francuz. O Marku po poprzednim jeszcze spotkaniu pisałem tak:
Mark wygrywa już 2. spotkanie z wynikiem wyglądającym optycznie bardzo dobrze, ale sama gra była zaledwie w porządku, po prostu przeciwnicy zagrali słabo (o Rafterze napisałem w przedostatnim poście).
Dzisiaj zagrał lepiej, ale jeśli Santoro utrzyma swoją grę, to według mnie wygra.
Fabrice Santoro @2,00 bet365/@2,02 Betano ZWROT //Santoro zmieniony jeszcze przed spotkaniem


Goran dzisiaj pokazał kawał dobrego tenisa, sporo dobrych wymian opartej na dużej dynamice, więc myślę, że i on z Agassim sobie poradzi. Miałem już nie grać przeciwko Andre, ale no dzisiaj pokazał znowu Goran obiecującą regularność z 1. meczu, a ja jestem jego naiwnym fanem i wierzę mu, że jutro pokaże to samo co np. z Moyą. Wtedy Agassi musiałby fantastycznie serwować, żeby utrzymać się w grze. A ze sztywnymi nogami to nie takie łatwe.
Goran Ivanisevic @1,57 bet365 ZWROT //jego przeciwnik zmieniony z Agassiego na Raftera


Dzisiaj Serena pokazała więcej swojego tenisa i... swojego charakteru. W mecz weszła niemrawo, głównie wyrzucała w aut próby ataku. Przy *1:2 40:40 przed serwisem ktoś jej tam przeszkodził, czy to był kibic czy sędzia, zrobiła DFa i rozwaliła ze złości rakietę :razz: Od tego czasu Serena pokazała większą część swojego tenisa, były asy, były torpedy z obu stron, większa stabilność uderzeń. Ana bardzo fajnie tu gra, więc próbowała jeszcze stawiać opór, ale musiała uznać wyższość rywalki i przegrała 4:6. W samym wyniku była też wina... Monfilsa. Przy *2:3 40:30 i serwisie Sereny mógł rzucić na kort czerwony ręcznik, który trzymał w ręce, ale się chyba trochę zmulił i nie ogarnął tego. Następny punkt wygrała Ana, więc gdyby Monf i spółka skorzystali z Power Pointa, byłoby 4:2 dla niej, a nie 3:3. W każdym razie i tak by raczej przegrała, bo Serena włączyła wyższy bieg i pojedyncze zagrania Any nie mogły zadecydować o wygranej. Jutro Serenka gra z Woźniacką, według mnie wygra to, głównie z tego względu, że już się ograła na tych kortach oraz po prostu jest w grze od paru dni. Caro prawdopodobnie tylko sobie biega od jakiegoś czasu. Williams @1,44 bet365 ✅ 6:5


Wracając do Aces, to wciąż nie dowierzam, co zrobił La Monf. Bardzo dużo cyrku, krzywienia się, okrzyków na pokaz, ale też błędy taktyczne spowodowały, że Aces przegrało wygrany mecz. Albo strzelał w złych momentach i nie trafiał, albo grał maksymalnie zachowawczo + na środek- w ogóle nie było dzisiaj regularnej agresywnej, przemyślanej defensywy. Były zrywy, było pare błysków, ale to za mało. Monfils myślał chyba, że już nie mogą praktycznie przegrać (ja też :razz ???? i niestety wyszło to jak wyszło. Jutro powinien zrobić coś dla drużyny- pokazać wielką koncentrację i tak jak w pierwszych spotkaniach pokonać przeciwników, pokazując tylko tyle cyrku, ile go nie oddzieli od wygranej. @1,88 w betano na Monfilsa ✅ 6:4 // szkoda tylko, ze nie zagrałem ???? to kusząca propozycja, ale postawię to być może tuż przed meczem, znając wynik poprzednich starć.
e: Jednak odpuszczam z pewnych powodów mecz Monfilsa i po prostu będę mu tylko kibicował.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Berdych- Cilic 1,83 Sportingbet✅

Idę w stronę Czecha, który wczoraj z pomoca Monfilsa dał zwycięstwo swojej drużynie. Jego gra była wczoraj dokładna i przemyślana. Jeśli chodzi o Chorwata, to chyba szykował sobie formę na turnieje pokazowe zamiast na ATP Londyn, bo tam jego gra mnie całkowicie zawiodła. Obaj mają te same atuty, ostatnio wygrał Marin, ale mysle ze Czech złapał wiatr żagle i pokona Chorwata dając 6 gemów swojemu zespołowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom