>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje s&g

Status
Zamknięty.
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Takiego tematu chyba nie ma ????
Tu piszcie wasze uwagi na temat grania turnieji s&amp;g lub wasze taktyki rozgrywania takowych turnieji:spokodfhgfh:
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Na Unibecie sa fajne s&amp;g za 2.50$ lub wiecej na 5 osob i 3 platne.
Wystarczy tam grac bardzo spokojnie i platne sie ma tam zawsze!!(SPRAWDZONE)
Ja jak tam gram to na poczatku turka gram tylko:AA,KK,QQ,JJ a potem to idzie jak z gorki:p Dzis+25€ tylko na tym ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Obecnie gram na Paddy Turbo za 2.4 $gdyż łatwo można wygrać choć niezawsze... w dzień wygrałem 50 $własnie tylko na tym. Wchodzę z dobrą kartą i to wystarcza, a jak wzrosną blindy to słabi gracze bez karty szybko odpadają ;]
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Na PS wstęp 4$, gra 180 osób, za pierwsze dwie stówki ;)
Szybko się zapełniają.
teraz piszesz jak tam zero ???? łehh mialem spiecie jak bym wygral to 200$ ???? ale coz.. ja KK all jakies 60 usd gosciu call, flop Q J 6 4 10 gosciu pokazuje AK.. heh ???? ale i tak swoje od nich wyplacilem, dosc przyjemnie sie tam gra ???? :jezora:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja sit &amp; go bardzo lubie. ????
Raz na Betsson wygrałem w Polskim free 10$ i na samych sitach 10 osobowych (Tylko takie gram) zrobiłem 300$
Później w Polskim turku ale na Expie z 5$ zrobiłem 400$
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wiekszosc Mazaqowi dokucza wiec nie bede gorszy.

Od tego miejsca zaczyna sie post. START:

Znam to uczucie :wink:
Wypłaciłem od nich największą kwote w moim krótkim życciu :wink:
To ile od nich wyplaciles? 3.50$ pewnie



Pewnie zaraz bedzie warn :jezora:
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
mi sie dobrze na boss gra. kiedyś wygrałem na king solomon z 10E to w ciągu jednego dnia na s&amp;g 5E doszedłęm do 100E grając jedynei to 5E i zajmowałem miejsca płatne w każdym granym turku!!
 
M 0

mkiller

Użytkownik
ja ciupalem sity na bossie i na ongame. z 5 euro na stryyke na sitach ugralem 80euro i pozniej mailem za co pykacna stolikach. najlepsza strategia jest gra tight, wchodzimy tylko z mocnymi rekami startowymi. nie ma co sie bawic w sprawdzanie allinow na pre flopie bez silnej karty, w ten sposob odpadaja bubble boy:p
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
prosiłbym, żebyście zaznaczali czy gracie Heads Up czy Short-Handed :-D
chyba, że używacie takich samych taktyk do obu odmian s&amp;g ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom