>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

juras333 802

juras333

Użytkownik
już praktycznie miałem pograną witthoeft po tym jak zobaczyłem że nieco ponad miesiąc temu dosyć gładko ograła laure i swoim postem przekonałeś mnie do zagrania na siegemund no i klops, niestety kolejny raz się nacinam na tym, że pierwsza myśl najlepsza. a i broń boże nie mam do Ciebie żadnych pretensji, w końcu sam wybrałem tak, a nie inaczej
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Tatiana Bua - Dalila Jakupovic 1 @ 2.40 bah ⛔
Sczerze mowiac to nie bardzo rozumiem kursow wystawionych przez bukmacherow na ten mecz. Niewiele przemawia za Jakupovic oprocz rankingu ktory tak na prawde jest drugorzedna sprawa w tenisie. Buki oprocz rankingu sugeruja sie pewnie tym ze Jakupovic latwo wygrala 2 poprzednie mecze , natomiast Bua wygrywala oba mecze po 3 setowkach. Tatiana Bua powinna byc faworytka tego spotkania. Argentynka na cegle ma bilans 202/114 , broni tutaj zeszlorocznego polfinalu a jej przeciwniczka gra mocno w kratke na clayu. Raz wygra potem przegra i strasznie nierowna forma gdzie w tym roku legitymuje sie bilansem 4/10. Stawiam na Argentynke.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Zależy z tym rankingiem... Teraźniejszym rankingiem to może nie ma aż tak bardzo się sugerować, bo niektórzy mało grają, mieli kontuzję itp, ale warto zerknąć na całą karierę danego zawodnika na jakim miejscu plasował się najwyżej bo to świadczy o ogólnej różnicy miedzy danymi zawodnikami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
De Greef 1,36 bet365✅
Fajny kurs jak na te spotkanie. Panowie są na dwoch biegunach kariery. Arthur mlodszy o 9 lat przebija sie ladnie w rozgrywkach, super bilans w itf, na poziomie challi juz zaliczyl kilka dobrych wyników pokonal solidne naziwska. Bilans na cegle w tym roku 53/17 mowi chyba sam za siebie. Simone jeszcze kilka miesiecy temu grywal w challangerach i potrafi zaskoczyc od czasu do czasu, ale teraz okopal sie w itf i tam bez szalu zdecydowanie, bilans na cegle 31/20 ta poziomie itf taki poziom to naprawde nic szczegolnego...
Belg zdecydowanie lepszy, w lepszym okresie kariery wszystko za nim przemawia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Basso 1,35 sts✅

Obserwuje tego chłopaka od początku turnieju, czułem, że zrobi tutaj dobry wynik i sie nie myliłem. Wczoraj w półfinale pokonał głowną gwiazdę turniej czyli Bossela i to bez stary seta, ten wynik naprawdę zrobił wrażenie i to młody Włoch teraz musi zgaanąc tytuł, pokonał już dużo lepiej notowanego przeciwnika, teraz ostatnia przeszkoda. Kurs na pewno nie zachwyca, ale buki wiedzą, że finał tego turnieju tak naprawdę rozegrał się wczoraj, dzisiaj 25- letni Rousset, który cięzko powiedziec zeby był zawodnowym tenisistą w tym roku bilans 9/9 wiec śmieszna ilość spotkań, już zapewnie zyciowy sukces no ale jak poza Lamerem w1r nie musiał grać z niki z topowej 800 rankingu to sie nie ma co dziwić.

Wiadomo to ITF, słaby poziom i ciezko tu mówić o regularności tu praktycznie każdy może wygrać z każdym, ale po takim świetnym tygodniu Bosso dla mnie mega faworyt, jest jeszcze młody wiec pierwszy tytuł w karierze na pewno duzo dla niego będzie znaczył powinno to mu dać porządnego kopa i kariera wreszcie pójdzie do przodu....

Brikic 1,50 bwin✅

Po prostu trzeba zagrać ponownie(w moim przypadku) na Bośniaka, ma super czas. W zeszłym tygidniu wygrał futuresa teraz ma szanse na kolejnego! Wczoraj z Trusendim stracił pierwszego seta od dwóch turniejów!!! Tak naprawdę zrobił sobie kilka minut wolnego, bo 1 seta wygrał 6:0 w drugim prowadził z breakiem i myślal ze samo sie wygra, ale w 3 secie oddał rywalowi jednego gema! Robi wrażenie prawda?Nie ma się co dziwić, że trochę się zabawił....

Dzisiejszy rywal kolejny z setki Włochów, którzy nie wychodzą poza rozgrywki futuresów. To jego drugi finał w tym roku niezły bilans 27/18 wszystkie mecze na cegle. Niezle wyniki dlatego też taki kurs na Brikica buki trochę się obawiają 23- letniego Włocha. Jak dla mnie pewnie 2:0 i drugi tytuł pod rząd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh
Sara Ottomano - Ambre Boccard 1,005 ✅ 6-0 6-2 Brawo! Pewność szwajcarskiego banku i oprocentowanie lepsze niż u Grobelnego ;)
Bet365
Nie wiadomo za bardzo, co skłoniło oddsmakera do podarowania 0,5% zysku zamiast standardowego w takiej sytuacji 0,1%. Różnica poziomów jest gigantyczna i nie ma sensu o niej pisać, Boccard to nałogowa loserka i po dzisiejszym dniu jej statystyki się nie poprawią. Lokata 0,5%/dzień albo setka do podbicia ako na taśmie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh
Vojislava Lukic - Ushna Suhail 1,025 ✅ 6-3 6-0 Kto śledził live, mógł nawet 12,5-procentową lokatę sobie zafundować ;)
Bet365
I jeszcze jedna perełka na dziś. Tym razem aż 2,5% dziennego zysku (!), oczywiście o ile meczu nie przełożą z powodu deszczu, bo wtedy na kasę trzeba będzie poczekać 2 dni. Znowu nie wiem, co kierowało oddsmakerem, by być tak hojnym... Serbce nie wypada po prostu przegrać meczu z tą Pakistanką i na tym bym poprzestał. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya
Si Qi Liu - Kajsa Rinaldo Persson 1,1428 ✅ 2-6 0-6 i 14,28% w niespełna godzinę zaksięgowane... ;)
Bet365

Dzisiaj czwartek, więc na szwajcarskie lokaty nie ma co liczyć. Udało się jednak coś wyszperać w pewnym tureckim parabanku. Fakt, że to parabank, ale za to mamy 14,28% z opcją wypłaty już za kilka godzin. Takie okazje nie zdarzają się często. Oddsmaker dał się tu wpuścić trochę w maliny wczorajszym zwycięstwem Si Qi Liu, jakby zupełnie zapominając, kim w świecie tenisa jest Kajsa. Kurs tak ze 3 razy za wysoki. Szwedka nie będzie się raczej z Azjatką, co najwyżej 2. seta odda na bilety i hotel. Chince oczywiście trzeba tu jakieś szanse dać, ale są one raczej iluzoryczne. Krótko mówiąc - Bugatti stawiać nie warto, ale jakąś A-klasę można odżałować, bo kurs megazachęcający jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Praga Kobiety
Petra Krejsova - Zuzanna Zalabska 1,533 ZWROT
Bet365
Dzisiaj piątek, a to jak wiadomo oznacza, że trzeba być wyjątkowo ostrożnym, zwłaszcza że za nami fantastyczna zielona seria. W piątki jednak nawet w parabankach na lokaty nie ma co liczyć, trzeba szukać ofert od spekulantów. Dlatego tym razem stawka bardzo ostrożna - proponuję rower Wigry 3, ewentualnie jakiś góral, ale wtedy bez siodełka, nic ponad to. Kurs potężny, 1,533 to już nie są żarty, żeby grać coś takiego trzeba naprawdę mocnych argumentów. Ale to Zalabska jest aktualnie w gazie, a nie Krejsova, i mimo że to rodaczki, to taryfy ulgowej dzisiaj nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Najlepszy typ z tenisa na dzisiaj.
Futures Hiszpania
Arenas-Gualda I. - Pavic M. @ 1.60 Bah ✅✅✅
Arenas meczy bułe w kazdym z meczu , prawie same 3 setowki z &quot;leszczami&quot; , jeden wygrany mecz 2-0 w setach ale na styku. Pavic natomaist wszystko gladziutko po 2-0 w setach. Hard to jego najlepsza nawierzchnia na ktorej ma sporo dodatni bilans. Przed gra w Futuresie dobrze sobie radzil w kwalach do turniejow ATP. Obstawiac ten mecz mozna w Bet-at-home i Sportingbet. Mecz o 11:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Telavi kwalifikacje
Maryna Veksler - Mariam Bayatyan 1,005 ✅ 6-1 6-0 Maryna jak przecinak z turbo, zuch dziewczyna. Tym samym 3. lokata szwajcarska daje nam już w sumie 3,5% zysku, a to dopiero 5. dzień inwestowania ;)
Bet365
Kolejna promocyjna lokata 0,5% na dzień. Trudno obok tego przejść obojętnie. Kurs 5-krotnie zawyżony. Analizowanie czegokolwiek w przypadku tego meczu jest bez sensu. GSM Maryna Veksler. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 0

klp9

Użytkownik
Siemka mam pytanie do was . Miałem w kuponie mecz z itf&#39;u ekwador f6 Molteni - Lapenti
2 kurs 1.6 Totomix naziemny.
Jak podaje strona Wincorparator jest wynik 2:0 dla Lapentiego. Mecz uznali jako nieważny i dośc sporo zmniejszyli mi wygraną. Co może być przyczyną tego i czy można się od tego jakoś odwołac. Prosze o odp.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Siemka mam pytanie do was . Miałem w kuponie mecz z itf&#39;u ekwador f6 Molteni - Lapenti
2 kurs 1.6 Totomix naziemny.
Jak podaje strona Wincorparator jest wynik 2:0 dla Lapentiego. Mecz uznali jako nieważny i dośc sporo zmniejszyli mi wygraną. Co może być przyczyną tego i czy można się od tego jakoś odwołac. Prosze o odp.
napisz do nich , albo poczekaj do poniedziałku może sami poprawią
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Petange Kobiety
Katharina Hobgarski - Fiona Codino 1,083 ✅ 6-0 6-1
Bet365
Lokata prawie szwajcarska. Kurs wyśmienity. Codino należy do tej licznej grupy zawodniczek, które jeżdżą na turnieje głównie po to, żeby dostać w. Czasem coś tam wygra z inną sobie podobną, jak drabinka się jej dobrze ułoży. W Petange ułożyła się jednak dla niej fatalnie i już dzisiaj ok. 14 będzie miała wolne do końca tygodnia. Co do stawki - pół Bugati można spokojnie odżałować. Polecam!
Uprzejmie proszę o niedodawanie mi punktów reputacji, ponieważ i tak są one kasowane przez adminów forum...
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Telavi Kobiety
Lidziya Marozava - Tamari Chalaganidze 1,03 ✅ 6-3 6-4 nawet seta nie uciągnęła cieniara... ;)
Bet365
Rozpieszcza nas dzisiaj oddsmaker procentami ;) Tu też cudu nie będzie, Gruzinka uwielbia przegrywać i także tym razem nikt jej w tym nie przeszkodzi.
Uprzejmie proszę o niedodawanie mi punktów reputacji, ponieważ i tak są one kasowane przez adminów forum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Shrewsbury Kobiety
Viktorija Golubic - Jazzamay Drew 1,015 ✅ 6-0 6-2
Bet365
I jeszcze jedna szwajcarska lokata 1,5% w jeden dzień. Drew nawet mając dwie rakiety nie wygra tego meczu, a co dopiero z jedną. Ściany i sufit też nie pomogą - kto wie, może tym sugerował się oddsmaker, wystawiając taki kosmiczny kurs. Bo jak nie tym, to już nie wiem czym... 1,001 powinno tu być. Stawka wiadoma ;)
Uprzejmie proszę o niedodawanie mi punktów reputacji, ponieważ i tak są one kasowane przez adminów forum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Telavi Kobiety
Sofiya Kovalets - Oleksandra Piskun 1,10 ✅ 6-0 6-0
Bet365

Oddsmaker trochę jednak przeszarżował, dając tu te 10%. Piskun tenisa liznęła, coś tam czasem nawet jej się udało, ale ostatnio to raczej niewiele. W każdym razie nie na tyle, żeby Sofii skoczyć. Uczciwie przyznać jednak trzeba, że te 10% zysku nie jest objęte gwarancją szwajcarskiego rządu. Inwestujemy w gruzińskim parabanku, ale z naprawdę dobrymi referencjami na rynku i nie powinna nam się krzywda zdarzyć. Jak zwykle w takich sytuacjach - A-klasa będzie w sam raz ;)

Uprzejmie proszę o niedodawanie mi punktów reputacji, ponieważ i tak są one kasowane przez adminów forum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jenkins 1,44 bet365✅

Jenkins to dla mnie głowna gwiazda tego turnieju, powinien tutaj spokojnie wygrać. Wczoraj urządził sobie mały kabarecik, wykorzystał chyba dopiero 20bp masakra jakas ale wkoncu wygrał w trzech setach. Teraz ma przeciwnika dziwnego gra w sezonie po 10,15 meczów i tak cały czas w ostatnich latach. W 14 roku juz ma ponad 20 gier na poziomie itf nic wiecej. Jenkins o dwie klasy lepszy, moze dzisiaj bez kabaretu i ogarnie spokojnie w dwóch setach, zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Qiu Yu Ye - Yagmur Akdemir 1,04 ✅ 6-3 6-1
Bet365

Podwójna lokata szwajcarska, bo kurs naprawdę fenomenalny. Topowa juniorka kontra nałogowa loserka. Kurs 40 razy za wysoki. Jak się uda zmieścić, to Bugati+A-klasa+góral z siodełkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom