>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Kobiety Toyota
Data: 22.11.2014 godz: 03:00
An-Sophie Mestach - Shuko Ayoama
typ: An-Sophie Mestach
kurs:1.33✅✅
bet365

Jutro finał turnieju w Toyocie, a jak powiedziałem &quot;a to trzeba powiedzieć b&quot;
Jeśli dzisiaj zwycięży to moim zdaniem będzie miała doskonałą okazję do wygrania tego turnieju, bo zawodniczki z drugiego półfinału gorsze niż Kimiko Date.
Skoro Belgijka pokonała Date niezależnie od okoliczności to nie wypada mi nie postawić na moją faworytkę do wygrania tego turnieju. Do zaledwie 9 gemów straconych w pierwszych 3 rundach dołożyła tylko 2 stracone z Date w półfinale. Jak widać jest gaz i moc do wygrania przez nią kolejnego ITF-u w tym sezonie. Przeciwniczką dzisiejszą będzie Japonka Shuko Ayoama (230.WTA), która oprócz obecnego awansu do finału niczym nie błyszczała w ostatnich tygodniach, w poprzednim turnieju w Bendigo została pokonana już w 2 rundzie przez Australijkę Jessicę Moore 3:6,6:7. W Toyocie co prawda, ćwierćfinał i półfinał wygrała mając gorsze notowania u bukmacherów kolejno z Misaki Doi 6:3,6:4 i Tamarine Tanasugarn 6:1,6:4, ale Mestach w obecnej formie ciężko jej będzie zaskoczyć. Może nawet nie nawiązać walki i powtórzyć rezultat z maja tego roku kiedy to przegrała z Belgijką 0:6,1:6 w Japońskim Gifu. Moim zdaniem tylko gra przed własną publicznością jest atutem Japonki, gra Mestach w tym turnieju pokazuje, ze ciężko będzie jej urwać choćby seta. Może na wyrost, ale twierdzę, że to zakład bez ryzyka, ale wiadomo jak to jest z WTA ;) Kursy będą zapewne spadać dlatego trzeba szybko się decydować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ITF Toyota
23.11 3:00
Mestach - Aoyama
typ: 2-0
1,90
bet365
Analiza
Finał kobiecego ITFU w Japonii, a w nim Belgijka, Mestach spotka sie z Japonka, Aoyama. Zdecydowana faworytka w moim odczuciu jest tutaj Belgijka. Mestach brnie przez ten turniej jak burza, nie stracila nawet seta. Widac, ze znajduje sie w dobrej dyspozycji, jej rezultatu to potwierdzaja, była w cwiercfinale w Dubaju, gdzie przegrala z pozniejsza zwyciezczynia turnieju, Dulgheru. Mestach to obecnie 123 rakieta swiata, gdy jej jutrzejsza rywalka jest 230. Japonka co prawda wygrala tutaj cztery spotkania, jednakze jej rywalki chyba odbiegaja nieco poziomem od jej przeciwniczki w finale. Aoyama gra falami, w ostatnim turnieju w Australii przegrała szybko, już w II rundzie, a w Honkongu już w pierwszej. Belgijka to zawodniczka duzo bardziej regularna i wydaje sie ze jest w lepszej dyspozycji. Rowniez bilans spotkan przemawia za nia, w maju, na podobnej nawierzchni wygrala gladko, czas powtorzyc ten wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh kwalifikacje Kobiety
Inger van Dijkman - Janina Geiss 1,025 ✅ 6-1 6-1
Bet365

Nie ma co pisać. Cudu nie będzie. Stawka: 6k
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Astana Kobiety
Sofia Salimova - Alina Zubkova 1,2857 ✅ 6-1 6-0
Bet365

Na jutro coś specjalnego, ale tym razem z ryzykiem, bo jednak bylibyśmy nieuczciwi pisząc, że Zubkova to nałogowa loserka. Jej umiejętności jednak mało kogo oszałamiają i stawiamy, że Sofia jutro też oszołomiona nie będzie. Stawka: 0,7k

Anastasia Rudakova - Adelaida Allakhverdiyeva 1,0125 ✅ 6-0 6-0
Bet365

A tu z kolei nie ma za bardzo o czym pisać. Na cud znowu nie ma szans. Stawka: 4k
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Melissa Sehovic - Lina Gjorcheska 1,02 ZWROT Sehovic wycofała się z turnieju
Bet365

Wydaje nam się, że są jednak pewne granice nieprzekraczalne, jeśli chodzi o wdupianie spotkań i jutro Lina tej granicy nie przekroczy. Stawka: 5k
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
ITF- CYPR F3
Chrysochos Petros - Chadaj Adam 2, Bet365 4.00


6:4, 6:4 a jednak ⛔⛔⛔

VS.


Przeglądałem sobie ubogą ofertę tenisa i w oczy wpadł mi od razu ten mecz gdzie można znacznie zaryzykować. Petros to 18 letni zawodnik aktualnie sklasyfikowany na 747 pozycji ATP i jest to jego najlepsze osiągnięcie. Cypryjczyk w juniorskim świecie nie osiągnął niczego znaczącego ponieważ pochwalić się może dojściem II rundą US OPEN, II rundą Wimbledonu, III rundą French Open, czy ćwierćfinałem Australian Open. W tym roku ma bilans 19/8 i wygrał jeden turniej rangi futures na mączce oraz jeden na hardzie. Poza jednym meczem Davis Cupu nigdzie wyżej nie startował. Wygrywanie futuresów tak naprawdę wiele nie znaczy chociaż wiadomo od czegoś trzeba zaczynać.

Przeciwnikiem Chrysochosa będzie Polak, Adam Chadaj który obecnie sklasyfikowany jest na odległej 1098 pozycji ale UWAGA!!! w przeszłości był aż 204!!! Piszę tutaj aż ponieważ jak na charakter tego spotkania to bardzo znaczna różnica. Lecz na tej 204 pozycji był bardzo dawno temu ponieważ w 2005 roku czyli prawie 10 lat temu. Adam ma teraz 30 lat, także jak miał 20 wszystko mu się układało jak najlepiej. Niestety ale plaga kontuzji zmasakrowała karierę Polaka. Jeśli chodzi o doświadczenie to Polak bije na głowie Cypryjczyka ponieważ w całej swojej karierze Chadaj rozegrał ponad 634 mecze w dorosłym tenisie, a Petros zaledwie 39 czyli różnica jest kolosalna. Między tymi zawodnikami jest aż 12 lat różnicy czyli bardzo dużo.

Oczywiście tenisowy świat widział sporo przypadków gdzie młodociani leją jak chcą starszych przeciwników. Z historycznych ciekawostek o Polaku mogę napisać jeszcze tak. Jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do finału challengera właśnie w 2005 roku, pokonał tam po drodze np. Rogera-Vasslein. W Pozaniu tego samego roku pokonał Juliena Benneteau. Potrafił pokonać Hajka, Rama, Andujar-Albe. Jeśli chodzi o debla to ma również kilka tytułów na konice tj. Poznań challanger, finał Kishi Island, finał, Budaors challenger, finał Tampere challenger, wygrana Telde challenger i wiele niezłych wyników jak na tamten czas.

Tak wiem...to wszystko było bardzo dawno temu i nie ma to wiele wspólnego do teraźniejszych czasów. Pisząc o tej przeszłości chciałem zaakcentować,że Polak mimo wszystko w tenisa potrafi/potrafił grać, ma większe doświadczenie od Petrosa i w tym meczu wszystko jest możliwe. Bukmacherzy wystawiając te kursy chyba nie za bardzo mieli pojęcie o co chodzi. Moim zdaniem jest tutaj duże value i warto zainwestować nawet drobną kwotę na Polaka po tak atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 4

tenfnan

Użytkownik
idąc tropem plsn&#39;a, wydaje mi się że można na dziś polecić:
ITF Sousse
Korashvili Oleksandra - Wessel Alina 1 1,1 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Turniej: ITF - Kobiety - Merida - Kwalifikacje, twarda.
Data: 30.11.2014, godzina: 18:30 (zacznie się pewnie później, bo teraz grają inne zawodniczki)
Ximena Hermoso - Gloria Liang
Typ: Ximena Hermoso
Kurs: 2.10 (bet365)

W kwalifikacjach do turnieju w Meksyku dojdzie do pojedynku reprezentantki gospodarzy - Hermoso, jej przeciwniczką będzie Gloria Liang, 1996 rocznik, pochodząca z Kanady.
Dużo bardziej doświadczoną zawodniczką jest Ximena, rozegrała ona do tej pory 417 spotkań, z których wychodziła zwycięsko 224 razy. Reprezentuję ona swój kraj w meczach Fed Cup. Zdobyła 3 tytuły ITF w singlu, a do tego zaliczała bardzo dużo ćwierćfinałów, półfinałów. 84 mecze deblowe, z czego wygrała 41, zdobyła 5 tytułów. Najwyżej klasyfikowana w rankingu singlowym na 331 miejscu (obecnie 450), natomiast w deblu 337 (obecnie 476).
Gloria Liang jest zdolną juniorką, najwyżej klasyfikowana w rankingu juniorskim na 53 miejscu. Stawia dopiero swoje pierwsze kroki w karierze seniorskiej. Rozegrała do tej pory 39 meczy, z czego 19 wygrała. Głównie występuję w Europie, gdzie na początku roku zaliczyła na ziemnej nawierzchni parę dobrych wyników (Finał, oraz dwa półfinały). W wakacje swoich sił próbowała na nawierzchni twardej w swoim kraju, gdzie wygrała 1 mecz, a przegrała 5. Od tej pory nie grała, wczoraj rozegrała dopiero swój pierwszy mecz w kwalifikacjach, gdzie wygrała po 3 setach, z zawodniczką, która ma rozegrane 6 meczy w karierze seniorskiej. Najwyżej klasyfikowana w singlu na 609 miejscu (obecnie 613), w deblu 604 (obecnie 701).
Ogólnie stawiam tutaj na doświadczenie, większe ogranie, i to, że granie w swoim kraju będzie handicapem dla Hermoso.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Santiago Kobiety
Alexa Guarachi - Leslie Soto 1,11 ✅ 6-1 6-2
Bet365
Oględnie mówiąc, Leslie nie należy do zawodniczek &quot;wymagających&quot;, a z kolei żeby wygrać z Alexą to się trzeba trochę napocić ;) Stawka 0,9k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh Kobiety
Katya Malikova - Jovana Knezevic 1,0625 ✅ 6-0 6-1
Bet365

Intuicja nam mówi, że Jovana nie da rady wygrać tego meczu, a Katya nie da rady się skompromitować ;) Stawka: 1,6k

Marcela Alves Pereira Valle - Simona Heinova 1,071 ✅ 1-6 1-6
Bet365

Analogiczna sytuacja jak we wcześniejszym meczu. Marcela też nie da rady wygrać, a Simona się nie skompromituje ;) Stawka: 1,4k

Można też dubla z obu spotkań śmiało składać. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Tamari Chalaganidze - Irina Maria Bara 1,015 ✅ 1-6 2-6 no to serię 50-0 mamy zdaje się ustrzeloną, a nawet 51-0, wliczając świetny strzał na Niemców z Gibraltarem w kopaną. No ale kopanej nie liczymy, bo to każdy łatwo ogarnia. Także liczymy tylko nasz ogródek i 50-0, jak donosi niezastąpiona Mariola, siadło elegancko ;) A z tego co Mariola wytropiła, to widzę, że niektórzy nawet pieniążki z tych typów trzepią: http://www.betgang.pl/index.php?option=com_betting&amp;amp;view=tipster&amp;amp;zid=wacekbetvip&amp;amp;Itemid=46
Bet365
Niespodzianka jest poza zasięgiem wyobraźni Marioli, a ona naprawdę dużo potrafi sobie wyobrazić ;) Stawka 4k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

gamal80

Użytkownik
Mariola wie co robi. Zostaw dziewczyne w spokoju. Pefki są nawet lepsze niż serwis bo nie stresujące a pozatym jak tam klepiesz marne 10 czy 20 zl na jednostce to dupy nie zawracaj bo prezesa klubu sportowego stresujesz a to typerce szkodzi hehe. Grunt ze zawsze do przodu
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sousse Kobiety
Sara Ottomano - Antonina Rafikova 1,005 ✅ 6-1 6-0
Beladora Matallah - Chiara Frapolli 1,05 ✅ 2-6 4-6
AKO: 1,055 ✅
Bet365
Z Mariolą się nie dyskutuje. Tyle w temacie. Stawka: 4k
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Tel Aviv Kobiety
Tatiana Makarova - Inbar Cohen 1,166 ✅ 6-1 6-1
Bet365

W googlu znacznie więcej jest zdjęć Tatiany, a Inbar Cohen nie ma właściwie w ogóle, więc wynika z tego, że Tatiana raczej wygra to spotkanie ;) Stawka: 1,5k
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Garin 1,25 bet365✅

Kurs to jakiś żart ???? powinno być max 1,10? ???? Przeciez różnica 3 klas. Garin mega zdolny junior, ten sezon ograny na poziomi challangeowym biland na cegle 58/25! Rywal 8/8(!!!) Są w takim samym wieku, a doświadczenie nieporownwalne, Garin w tym sezonie zagrał wiecej meczy niz jego rywal w calej zawodowej karierze juz nie wspominajac ze gra na najniższym szczeblu a i tak biland remisowy 27/27, nie wiem czemu taki kurs buki dały. Młody Garin na pewno nie mysli o odpuszczaniu, kazdy punkt dla niego na wagę złota, w zeszłym tygodniu 3 setowy mecz z naszym Majchrzakiem, wiec forma jest i takiego rywala jak dzisiaj to... jak odda wiecej niz 5 gemów to bede w szoku!
W swoim temacie, dodałem dwa mecze do tego kursu wiec jak ktoś chce to zapraszam ???? wieczorem liczymy razem kase...

ITF ARGENTYNA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
ITF KATAR

Baluda 1,40 bet365✅

Miałem juz grać na Rosjanina w poniedziałek ale odpuściłem, ale ograł bardzo pewnie niezłego rywala, wiec teraz bez zastanowienia gram na Balude. Panowie spotkali się w zeszłym tygodniu i Rosjanin oddał rywalowi 6 gemów, teraz powinno być podobnie ???? Baluda solidne występy, urywał sety takim rywalą jak Coric czy Ito myśle, ze ma tutaj duża ochotę na wygranie trzeciego turnieju w tym sezonie, w zeszłym tygodniu porażka po trzech setach z Bosselem, dzisiaj rywal o klasę słabszy...

ITF ARGENTYNA

Majchrzak 2,62 bet365⛔

Tutaj również odpuściłem mecz Polaka w 1r, ponieważ miał w zeszłym tygodniu problemy ze zdrowiem, jakis wirus go dopadł, w poniedziałek na FB pisał, ze niby ok, ale lepiej było odpuścił. Polak ograł rywala o podobnym rankingu oddajac mu zaledwie 2 gemy. Wczoraj na FB napisał, ze czuje się świetnie, ze zagrał dobry mecz i jutro czego go starcie z nr 1 rankingu i szykuje sie na walkę. Jak dzisiaj wstałem rano od razu pomyślalem, że pogram na Kamila jak kurs będzie w okolicach 3 i jest ????

Polak udowodnił w tym sezonie, mimi, iż grał w turze mniej niż połowe sezonu(jeszcze kilka tyg temu grał w juniorskich turniejach) udowodnił, ze solidny poziom challangerów osiągnał niemal odrazu. To pokazał na turniejach w Polsce oraz wygranym turnieju, gdzie ograł solidnych zawodników i naprawde wygranie zawodowego turnieju miejac na koncie kilka zawodowyh meczy... ale tak mozna pisac o KAMILU i pisac ???? gram go dzisiaj pewnie, bo spokojnie może rywalizowac z zawodnikami takimi jak Alund, czyli solidni challangerowcy nic wiecej ???? A takim w takich turniejach czesto sie nie chce co pokazał w zeszłym tygodniu przegrywając z Duranem, którego pozniej nasz Panfil ograł w finale. Alund słaby sezon wypadł z top200, Kamil spokojnie może go ograć jak dla mnie szanse 50 na 50, nawet ze wskazaniem na Polaka. Majchrzak będzie tu walczył o kazdą piłkę, cieszy sie z każdego punku w rankingu jak dziecko i sukces Panfila go równiez dobrze zmotywował, czuje ze tutaj może wygrać turniej, jak dzisiaj ogra Alunda to naprawdę będzie blisko...

EDIT: Ech widze, Kamil jak reszta Polskich tenisistów ma w genach frajerstwo ???? miał przewage dwóch przełamac w 2 secie, w Tb obronił 5 milek setowych.... rece opadają:grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dindek 41

dindek

Użytkownik
Itf Sousse
Malikova - Juhaszova
typ - 1
szanse - 60-70%
stawka 6/10
Juhaszova kompletnie bez formy,we wrzesniu przerwa , po powrocie przegrana ze srednia szwajcarka , wedlug mnie kursy na ten mecz powinny oscylowac okolo 1.3-1.4 -2.7 3 ????
edit-
kurs 1.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 0

kubaradosz

Użytkownik
Witam,mam pewien problem z kuponami na bwin.com. Mianowicie mecze powinny odbyć się już dawno ale kupony dalej pozostaja otwarte,brak jakichkolwiek informacji na temat tego czy sie odbyly,czy je zakonczono badz jaki był wynik.

TUTAJ ZAMIESZCZAM NAZW TYCH MECZY,JEZELI KTOS JEST W STANIE MI POMOC LUB UDZIELIC INFORMACJI BEDE BARDZO WDZIECZNY ????

ITF Women - Sousse (TUN) - Doubles - Hard V. Klaric/N. Verster - G. Fedosenkova/E. Raszkiewicz

ITF Women - Sousse (TUN) - Doubles - Hard N. Fossa Huergo/N. Piludu - J. Pieri/T. Pier


ITF Women - Sousse (TUN) - Doubles - Hard E. Cascino/M. Njoze - K. Kaminkova/A. Wessel
 
C 40

czokownia

Użytkownik
Witam,mam pewien problem z kuponami na bwin.com. Mianowicie mecze powinny odbyć się już dawno ale kupony dalej pozostaja otwarte,brak jakichkolwiek informacji na temat tego czy sie odbyly,czy je zakonczono badz jaki był wynik.

TUTAJ ZAMIESZCZAM NAZW TYCH MECZY,JEZELI KTOS JEST W STANIE MI POMOC LUB UDZIELIC INFORMACJI BEDE BARDZO WDZIECZNY ????

ITF Women - Sousse (TUN) - Doubles - Hard V. Klaric/N. Verster - G. Fedosenkova/E. Raszkiewicz

ITF Women - Sousse (TUN) - Doubles - Hard N. Fossa Huergo/N. Piludu - J. Pieri/T. Pier


ITF Women - Sousse (TUN) - Doubles - Hard E. Cascino/M. Njoze - K. Kaminkova/A. Wessel


Pewnie warunki atmosferyczne nie pozwalają rozegrać spotkań, single też opóźnione o 1 dzień, a najpierw musza one być rozegrane a następnie deble - o ile się nie mylę.
Na rozliczenie kuponu buk podaje w regulaminie ile ma czasu jeśli zdarzenie się nie odbędzie 24-48 godzin i zwrot ale to już zależy u którego buka zagrane.
 
Do góry Bottom