>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Widziałem Mestach raptem kilka razy, w tym 2 w Spodku, ale cierpliwe przebijanie ? Może akurat takie mecze widziałem..?
Może nie do końca dobrze się wyraziłem. Belgijka jest w miarę wszechstronną zawodniczką. Cierpliwe przebijanie w jej przypadku na pewno nie wygląda tak jak u Vinci czy Errani. Potrafi utrzymywać piłkę w korcie i prowadzić wymiany slajsem. Póki nie ma otwartego kortu do zagrania kończącej piłki to po prostu przebija te piłki i czeka. Ja widziałem jej mecz tylko z Fręch. Z Nią grała właśnie w ten sposób, że przebijała, przebijała, aż w końcu Polka źle się ustawiała, albo grała za krótko i Mestach kończyła. W moim odczuciu gra podobnie do Flipkens i lepiej czuje się w przechodzeniu z defensywy do ofensywy w odpowiednim momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
ITF Korea F1
20.05.2015 04:00
Wolmarans - Ivashka
Wolmarans @ 1,83
Bet365
5/10
Nie mam pojęcia dlaczego tutaj jest wystawiony taki kurs na Wolmaransa.Ivashka zwykły szary przeciętniak.21 lat na karku a dalej błąka się po itfach.Wolmarans pogrywał sporo w challengerach,ale już co raz starszy i czasami pojawia ostatnimi czasy też w futuresach.
Na hardzie Wolmarans z bliansem 291/175 w tym sezonie 6/4.Tyle,że porażki z takimi zawodnikami jak Kudla,Novikov czy Danvcevic to nic niespodziewanego.Ivashka 50/28 z czego 15/7 w tym sezonie.Tyle,że zarówno przegrywał jak i wygrywał z tenisistami o niezbyt znanych nazwiskach.Uważam,że w tym becie jest dość spore value.Powodzenia!
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Tenis - ITF - KOBIETY SZCZAWNO ZDROJ

Natsumi Chimura - Kim Alice Grajdek


TYP: Chimura WYGRA

Godzina : 13:00

Kurs: 2.37

Buk: Bet365


Witam polecam ten Typ, jestem ze Szczawna zdroju, oglądałem wczoraj na zywo Grajdek i kompletnie nic nie gra, meczyła sie w 3 setach, grały prawie 3 godziny jest zmeczona, wczoraj ciagle marudzila ze to ze tamto, odnosnie Chimury to ciekawa sprawa, bo talent niesamowity, razem z nia przyjechala Japonska telewizja kazdy jej mecz nakrecaja, dziwczyna jest w jakims programie cos ala nasze MAM TALENT, widzialem jej 2 mecze i tłucze bardzo mocno, wiec Polecam

CHIMURA WYGRAŁA 7/5 6/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 13

kaman

Użytkownik
Tenis - ITF Kolumbia.
VALUE 2,85 i szybko leci.
Jose OLIVARES
-
Wilson LEITE [8]
TYP : 1 ⛔ 6-7 3-6 Niestety tylko dwa razy miał szansę na przełamanie...
Mlody Dominikanin odprawil w 2 setach Gomeza, ktory zas pchnal Barrientosa rozstawionym z numerem jeden(takze w dwoch setach!! )
Leite jest lepszym deblistą. Wygral w trzech setach z Escobarem. 3-6 6-2 6-4 oddal set, wynik powinien byc raczej gladki 2-0.
Ranking na korzysc Leite, ale absolutnie nie ma sie co sugerowac. Po prostu Value!
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pliskova Kr. - Dunne K. 1 @ 1,19 ✅ 7-6 6-4
Goncalves P. - Paszek T. 2 @ 1,40 ✅ 4-6 3-6
Celik S. - Sorribes Tormo S. 2 @ 1,15 ✅ 6-4 2-6 0-6
AKO: 1,92 @ 1xbet ✅
Dzisiaj ruszają turnieje ITF w Eastbourne na trawie oraz w Brescii na mączce, a jutro bardzo mocno obsadzony turniej w Marsylli, więc będzie w czym wybierać. Ja na początek wybrałem takiego trebla.
Pliskova w turniejach tej rangi rozgrywanych na trawie ostatnimi czasy nie zawodzi notując w Japonii wygraną oraz 1/2 finału. Nie ma co się zbytnio dziwić, skoro taka nawierzchnia dobrze pasuje pod jej styl gry. O Kristynie w skrócie można powiedzieć tyle, że ma silny i dobry serwis oraz leworęczny FH, którym wygrywa mnóstwo punktów. O Dunne nic zbytnio nie mogę powiedzieć, bo wyniki jej nie bronią, a jest jeszcze stosunkowo młoda i nie pokazała się zbytnio.
W końcu zaczyna się najlepszy czas dla Tamiry. Austriaczka to zawodniczka, którą nie omijały kontuzje. Jednak gdy była zdrowa to na trawie notowała najlepsze wyniki i potrafiła w ćwierćfinale Wimbledonu 2012 sprawić sporo problemów samej Azarence. Bardzo cenie tą zawodniczkę i jeśli jest zdrowa to liczę, że zacznie solidnie punktować w tym okresie. Predyspozycje do gry na grassie ma bardzo dobre, bo wystarczy, że będzie dobrze trafiać serwisem, a punkty same powinny się zdobywać. Dodatkowo crossowy i silny FH również będzie pomagać, a niezłe wyszkolenie techniczne będzie procentować przy siatce czy w postaci skrótów. Goncalves widziałem może z raz w jakimś ITFie na cegle i to jest jej nawierzchnia. Przebijanie na trawie raczej nie przyniesie efektów. Paszek w Q do RG pokazała się z przyzwoitej strony wygrywając 2 mecze po serii 3 porażek w tym sezonie. Sądzę, że na Eastbourne trochę punktów zbierze.
Sorribes-Tormo zbytnio nie zaszalała w Paryżu, więc trzeba trochę punktów zdobyć w słabszym ITFie. Rywalka słaba, w dodatku bez formy w tym sezonie i radząca sobie lepiej na szybszej nawierzchni. Hiszpanka ostatnio zaczęła pokazywać się w turniejach WTA, ale nie licząc Charlestone to średnio jej to wychodzi. W Brescii ma niezły start i okazję na trochę punktów. Dobre przygotowanie motoryczne, niezły serwis, FH i BH na podobnym poziomie, w miarę regularna gra i przebijanie powinny pozwolić na wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Anett Kontaveit - An-Sophie Mestach
Typ: Kontaveit @ 1,61
Stawka: 2/10
Bet365

Tym razem schodzimy do niższych turniejów i powoli wchodzimy w sezon trawiasty, co zawsze dodaje smaczku do każdego sezonu i naprawdę ta część sezonu jest ciekawa. Pod lupę wziąłem spotkanie Estonki z Belgijką i jak dla mnie faworytką jest tutaj Anett.
Kontaveit lubi granie na trawie, co widać po ubiegłorocznych wynikach, gdzie nie przegrała meczu z byle kim, a z tymi najlepszymi walczyła dość solidnie. W tym sezonie dość słabo jej idzie, choć przed French Open zaliczyła niezły start w Istanbule. Na pewno przemyślana ta decyzja o grze na trawie, jak na ten poziom całkiem nieźle serwuje, do tego potrafi zagrać kończąca piłkę zarówno z forehandu jaki backhandu.
Belgijka natomiast bardzo lubi grać w hali, jest to żywa tenisistka, sporo slajsuje, ale w tym meczu to ona powinna się bronić. Moim zdaniem gra za miękki tenis i nie posiada zbytnio uderzenia kończącego. W tym roku grała na trawie gdzieś w Japonii, ale zbytnio niczego nie pokazała, również było tak w ubiegłych latach, gdzie nie zaliczyła żadnego ciekawego wyniku na tej nawierzchni i nie może się pochwalić pokonaniem lepszej zawodniczki typu chociażby Brengle czy Karatantchevej, które ma na swoim rozkładzie Estonka.
Volley może ciut lepszy ma Belgijka, ale to nie oznacza, że Anett nie potrafi skończyć przy siatce, też robi to dobrze i myślę, że to ona wygra ten mecz. Estonka serwuje lepiej, co moim zdaniem może być kluczowe, wystarczy radzić sobie ze slajsem Mestach i powinno być luźno. Kurs optymalny bym powiedział, więc niską stawką ze względu na rangę turnieju można pograć.
Do tego na sucho dubelek: Paszek + Larcher de Brito @ 1,92 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Laisne K. - Lim A. 2 @ 1,44 ✅ 2-6 2-6
Tatishvili A. - Bondarenko K. 2 @ 1,44 ✅ 2-6 3-6
AKO: 2,08 @ Bet365 ✅
Dubel na turniej ITF $100k w Maryslii. Lim niestety ma ranking, jaki ma i dlatego musi przebijać się przez kwalifikacje. Pora w końcu zacząć punktować, piękna Alize. Szybka porażka z Mitu w RG, gdzie Francuzka dostała Dziką Kartę, a wcześniej próby łapania formy w ITFach z niezłym skutkiem. O turniej główny zagra z rywalką mi nieznaną, sklasyfikowaną na 584 miejscu w rankingu. Dziewczyna Chardy&#39;ego ma spory talent, ale będąc na początku drugiej 100 trochę się pogubiła i teraz szuka formy. Francuzka musi grać agresywnie i trafiać, a wygrana bardzo realna.
Tatishvili na wolnej nawierzchni? Wolne żarty. Ostatnio przyleciała w końcu do Europy i przegrywa wszystko jak leci. Przykład? O ile przegrana z Pfizenmaier, która coś tam potrafi na cegle nie jest jakimś wielkim wstydem, o tyle przegrana w kwalifikacjach do turnieju we włoskim Grado z Lukacs (492 w rankingu) to już raczej tragedia. Ana nigdy nie grała dobrze na wolnej nawierzchni, bo się do tego nie nadaje. Serwis ustawia całą wymianę, a na returnie wali mocno z FH i albo wchodzi, albo nie. Dłuższe wymiany nie są dla Niej. Bondarenko jakąś wybitną clay courter&#39;ką na pewno nie jest, ale potrafi utrzymać tą piłkę w korcie, lepiej się porusza na mączce oraz w tym sezonie ma dużo lepsze lepsze wyniki na tej nawierzchni. Katerina wraca powoli do tenisa, ale widziałem ją już w tym sezonie w meczu z Riske i jej gra wyglądała naprawdę przyzwoicie. Jej styl jest bliźniaczy ze stylem naturalizowanej Gruzinki. Jednak obecna forma oraz ogólne umiejętności gry na wolnej nawierzchni sprawiają, że Ukrainka jest jak dla mnie sporą faworytką i powinna sobie poradzić w tym meczu.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Boserup J. - Aoyama S. 1 @ 1,53 ✅ 6-2 6-4
Bai A. - Larcher de Brito M. 2 @ 1,22 ✅ 2-6 3-6
Wang Q. - Zander N. 1 @ 1,28 ✅ 7-6 6-1
AKO: 2,40@ Bet365 ✅
Turniej ITF $50k w Eastbourne. Wczoraj kobiety nie grały, bo cały dzień padało. Dzisiaj mamy dużo lepszą pogodę i nie przewidują opadów.
Boserup postanowiła przylecieć do Europy i weźmie pewnie udział w całym cyklu przygotowań do Wimbledonu. W 1 rundzie bez ograła Buyukakcay, którą bardzo dobrze returnowała. Wynik byłby dużo wyższy niż 6-4 6-4, ale pod koniec setów oddawała 1 przełamanie. O Amerykance pisałem już kiedyś. Styl dobrze pasujący na szybkie korty, dużo odwracania FH i BH, szukanie narożników, silne i płaskie uderzenia. Niedawno wygrała turniej w Raleigh na nieco innej nawierzchni, ale forma na pewno wyższa niż u Japonki. Aoyama w tym sezonie dostaje w papę ze wszystkimi jak leci. Dodam tylko tyle, że przedwczoraj wygrała swój 1 mecz w sezonie z mało znaną Yang.
Larcher de Brito to bardzo wszechstronna zawodniczka, bo potrafi na każdej nawierzchni coś ugrać. Na trawie czuje się bardzo dobrze i co roku notuje niezłe wyniki. Jej tenis dość dobrze się ogląda, dużo ofensywnych wejść, serwis i kątowe zagranie na drugą stronę, niezłe poruszanie się. Rywalka kompletnie mi nieznana. Portugalka łatwo przeszła 1 rundę i wydaje się być w niezłej formie. Bai nie powinna być dla niej przeszkodą.
Chinka Wang zatankowała ranking w poprzednich sezonach w azjatyckich turniejach, ale w turniejach WTA już nie jest tak kolorowo. W tym sezonie dość szybko odpadała i teraz ma szansę na zdobycie punktów. Rozstawiona z 1 te 2 rundy powinna spokojnie przejść, by potem spotkać się z wyżej wymienioną Portugalką. Azjatka gra podobnie jak jej rodaczki, czyli płaskie piły, szukanie narożników i ofensywa. Warunków siłowych może nie ma, ale nadrabia wybieganiem. Rywalka słaba i nie powinna stanowić dla Niej problemu.
Diatchenko V. - Piter K. 2 @ 2,56 Pinnacle ⛔ 3-6 6-3 6-4 Szkoda, ale trzeba grać przeciwko Rosjance.
Turniej ITF $50k w Brescii. Z Diatchenko jest podobna sytuacja, jak kiedyś z Kulichkovą. Obie nie potrafią grać na wolnej nawierzchni. Teoretycznie na cegle w Rosji wygrywały jakieś mecze, ale to szybka cegła w hali i raczej zbytnio nie ma nic wspólnego z tradycyjną mączką. Dodatkowo wróciła po prawie 3 miesiącach przerwy spowodowanej operacją pleców. Na RG wygrała niby 1 mecz z Vogele bez formy. Wczoraj męczyła się w 3 setach z Kiick, która europejskiej mączki to zbytnio w życiu nie widziała i gra raczej na kortach har-tru. Rosjanka gra typowo dla rosyjskich zawodniczek, czyli mocny FH i serwis, BH słabszy 2-ręczny raczej na przebicie, choć czasem zaskoczy wzdłuż linii i szukanie kończących, płaskich piłek. Na wolnej nawierzchni trzeba trochę poprzebijać i utrzymać piłkę w korcie. I tutaj wkracza Kaśka Piter. W poprzednim tygodniu wygrała turniej w Grado, we Włoszech. Tutaj będzie miała trudniejsze zadanie, bo zawodniczki sporo lepsze. Jednak pokazał to przykład Cirstei, która odpadła wczoraj z nieznaną zawodniczką, że większość zawodniczek może potraktować ten turniej jako przygrywkę do turniejów na trawie. Taka Diatchenko na pewno lepiej będzie sobie radziła na szybkiej nawierzchni. Piter nie gra tak ofensywnie, raczej lepiej radzi sobie w defensywie i przebija balony na drugą stronę. Kurs wart ryzyka, bo Polka jest spokojnie w stanie powalczyć na tej nawierzchni z Rosjanką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Kudryavtseva A. - Kontaveit A. 1 @ 2,62 ⛔ 6-7 6-7 5*-4-&gt;6-7 w 1 secie i 5*-3-&gt;6-7 w 2 secie. ???? Rosjanka utrzymała swój poziom patologii. ????
Spodziewałem się jakiś bardziej wyrównanych kursów, a tu Aneta jest sporą faworytką. Dziwi mnie to, bo forma obu zawodniczek w tym sezonie jest mierna. Zdecydowanie trudniejszą przeprawę miała Rosjanka, bo pokonała Paszek, która na trawie, gdy jest w pełni sił to bardzo trudna rywalka, a także Larcher de Brito, która również na tej nawierzchni notuje rokrocznie dobre wyniki. Filozofia gry Ally jest dość prosta, bo opiera się na atomowym serwisie, takim samym, płaskim FH i dość często jakims wariancie gry przy siatce z racji dobrej gry deblowej. Nie licząc turnieju w Brisbane to nie pokazała dosłownie nic. W deblu w parze z Pavlyuchenkovą szło jej lepiej. Kontaveit rok temu dobrze grała na trawie i zameldowała się 2 razy w 1/4 finału turniejów rangi ITF. Siłowo na pewno przegrywa, ale również gra ofensywnie, często odwraca i szuka narożników. Widzę tu sporę value na Kudryavtsevą, która najwidoczniej przygotowała dobrą formę na ten turniej i dobrze sobie radzi.
Duque-Marino M. - Sevastova A. 1 @ 2,25 Bet365 ✅ 6-1 6-4
Sevastova ledwo co wróciła po ogłoszeniu końca kariery i prawie rocznej przerwie, a już buki widzą w Niej wielką faworytkę. Wczoraj buki dostały żółtą kartkę za jej zbytnie forowanie. Cepede miała 6-1 i kilka razy przewagę przełamania w 2 secie, aby ostatecznie przegrać cały mecz. % wygranych piłek Łotyszki po 1 secie był na poziomie ~35-40 i nie potrafiła trafić 1 serwisem. W połowie 2 seta nagle zaczął siedzieć serwis i zanotowała całkiem sporo asów. Cepede nie potrafiła z tego skorzystać, ale Duque-Marino już powinna być w stanie. Oglądałem ją w meczu z Torro-Flor, gdzie miała serwis meczowy i MP. Na wolnej nawierzchni we Francji radziła sobie nieźle i potrafiła mądrze rozrzucać Hiszpankę, grać skróty, dobrze operować slajsem i przede wszystkim w miarę cierpliwie przebijać. Tego może brakować Sevastovej, która do cierpliwym zawodniczek na pewno nie należy. Kurs za wysoki, a na dodatek Anastasija grała w maju dość dużo i teraz dostaje solidną rywalkę. Jeśli będzie wchodzić w spotkanie tak, jak wczoraj to może się okazać, że będzie już za późno. Dużo zależy od tego jak będzie siedział jej serwis i FH.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Duque-Marino M. - Niculescu M. 1 @ 1,98 Pinnacle ⛔
Znowu bukmacherzy nie doceniają Kolumbijki. Dzisiaj kompletnie przejechali się na Sevastovej i jednak dają jej większe szanse w starciu z Niculescu. Kto widział Rumunkę choćby raz dobrze wie, że gra tym slajsowanym FH bardzo nieprzyjemnie dla zawodniczek, które lubią naparzać z całej pary. Abanda, Vickery i Allertova to wszystko zawodniczki, które swoją grę opierają na sile, a nie na cierpliwym przebijaniu. Niestety nie było stream&#39;ów do tego turnieju, ale widziałem w każdym meczu, że Monica dość często nie radziła sobie z własnym serwisem. Na returnie idzie jej zdecydowanie lepiej, bo rywalki same oddawały jej punkty. Duque-Marino gładko pokonała Łotyszkę i w całym turnieju prezentuje się dobrze. Na pewno nie stoi na straconej pozycji w meczu z Niculescu. Nie gra jak poprzednie przeciwniczki jej kolejnej rywalki. Zdecydowanie cierpliwiej przebija piłkę i utrzymuje ją w korcie. Nie przestraszy się jej ciętych uderzeń i przebijania, bo sama lubi dłuższe wymiany i dobrze operuje slajsem oraz potrafi umiejętnie rozrzucać po korcie wrzucanymi piłkami. Konsekwentnie gram na Marianę, bo widzę większe value w typie na Nią, niż na Rumunkę. Jeśli swój serwis będzie trzymać jak w poprzednich spotkaniach to przy serwisie Monicy powinna sobie dać radę.
Parmentier P. - Bondarenko K. 2 @ 1,73 Pinnacle ⛔
Bondarenko chyba złapała dobrą formę. Bez żadnych problemów odprawiła Tatishvili, Panovą i Hercog, a to nie są jakieś słabe przeciwniczki. Bardzo dobrze trzymała swoje podanie i notowała sporo asów, a na returnie łamała swoje rywalki bez żadnych problemów. Kaśka to przede wszystkim atomowy serwis i FH. Wydaje się, że w Marsylii dobrze jej siedzi, a to w jej przypadku podstawa do jakichkolwiek wyników. Parmentier w tym turnieju ma mega farta, bo najpierw skreczowała Tig, a potem grała z Hesse i Paquet, co nijak ma się do rywalek Ukrainki. Pauline również gra ofensywnie, ale ma zdecydowanie większe problemy z regularnym trafianiem 1 serwisem. Pamiętam mecz z Gavrilovą, gdzie non stop oddawała swoje podanie. Kaśka tylko będzie czekać na 2 podanie Francuzki, aby zaatakować je z całej siły. Teoretycznie jest w drabince kwalifikacji do turnieju w Nottingham, ale ranga turnieju w Marsylii pozwoliłaby przenieść jej mecz w Anglii na kolejny dzień gdyby chciała wziąć w nich udział. Sądzę jednak, że skupi się bardziej na osiągnięciu finału i wygraniu całego turnieju, bo zwycięstwo w ITF $100k byłoby sporym zastrzykiem punktowym. Za 1/2 finału ma już 50 punktów, a za wygraną/finał miałaby odpowiednio 140/90 punktów, więc jest o co walczyć. Dla porównania za zakwalifikowanie się do MD w Nottingham dostałaby 18 punktów. Rachunek dość prosty i nie sądzę, aby Kaśka myślała o jakimś odpuszczaniu.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Cetkovska P. - Broady N. 1 @ 1,57 ⛔ 1-6 5-7
Cirstea S.-M. - Uberalova P. 1 @ 1,33 ⛔ 6-7 3-6
AKO: 2,09 @ Bet365 ⛔
Dubel z ITFów w Surbiton i Padovie. Cieszy powrót Cetkovskiej akurat na jej ulubioną, trawiastą nawierzchnie. Przed turniejem w GB rozegrała tylko 3 mecze. Na French Open było widać zarzewie dobrej formy właśnie przed Wimbledonem. Styl gry Petry idealnie pasuje na trawę. Płaski i silny FH, mocny serwis, który daje sporo punktów, przy siatce też potrafi zagrać, często szuka skrótów. Praktycznie cały czas gra kątowo. Broady to kolejna niespełniona nadzieja brytyjskiego tenisa. Warunki fizyczne, bo to wysoka dziewczyna, dość szybka i zwinna. Na trawie serwisem też potrafi zaskoczyć, ale nie tak jak Czeszka. Jej główny atut to jednoręczny BH, którym gra płasko, szybko i potrafi zaskoczyć. Spodziewam się, że Cetkovska zapunktuje w tym turnieju oraz w kolejnych, a szczególnie na Wimbledonie pokaże się z dobrej strony. Oby dostała Radwańską i polepszyła swoje H2H z Polką do 5-0.
Cirstea znalazł się dosłownie na dnie. 191 miejsce w rankingu zmusiło ją do gry w ITFie $25k, aby przynajmniej złapać jakąś formę. Mączka na pewno nie jest jej ulubioną nawierzchnią, ale raczej chodzi o dobry wynik i podbudowanie morale oraz rankingu. Typowy siłowy tenis, opierający się na FH i serwisie oraz brakiem regularności. W Padovie rozstawiona jest z 1 i nie ma jakiejś wymagającej drabinki, więc okazja do punktowania dobra. Rywalka z okolic 500 miejsca, bez sukcesów. Rumunka musi w końcu odbudować formę, bo umiejętności na pewno są po jej stronie i powinna wygrać dość pewnie.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Cadantu Alexandra - Schaefer Anne Jr. 1 @ 1,83 Bet365 ✅ 7-6 6-4
Cadantu to kolejna Rumunka, która wraca po ciężkiej kontuzji ramienia. Poprzedni sezon przegrywała wszystko jak leci i straciła cały ranking, a była już w połowie pierwszej 100. W tym powoli się odbudowuje i gra w ITFach na mączce, gdzie radziła sobie najlepiej. Jak siedzi jej serwis i nie robi DF za DF to potrafi naprawdę przyzwoicie grać. FH postraszy, slajsem z BH raczej utrzyma piłkę w korcie. W jej przypadku najsłabsza jest niestety głowa, ale gra u siebie, więc powinna podejść na luzie. Rywalka anonimowa, tankowała ranking ITFami w Turcji i to tymi najsłabszymi. W tym roku Alexandra pokonała już Schaefer na cegle, więc podobny wynik obstawiam dzisiaj.
Zacarias Marcela - Ormaechea Paula 2 @ 1,44 Bet365 ✅ 1-6 1-6
Pisałem już w przeszłości o Marceli, jako o młodej dziewczynie, która tankuje ranking praktycznie samymi turniejami ITF w Meksyku. Wszystkie w tym roku praktycznie wygrywała, ale rozgrywane były na szybkim hardzie, a nie na wolnym clay&#39;u. Na takiej nawierzchni nic nie zdziałała i przegrywała z naprawdę słabymi rywalkami. Gra praktycznie cały czas płaskimi, crossowymi FH, więc nie ma co się dziwić, że taka nawierzchnia jej nie pasuje. Paula na poziomie WTA już nie raz pokazała, że potrafi grać. Ranking zmusił ją do zejścia na niższy poziom i odrobienia straconych punktów. Zdecydowanie najlepiej radzi sobie na mączce. Dłuższe wymiany idealnie jej pasują. Jak dobrze siedzi serwis to potrafi w miarę ustawiać wymiany. Usposobiona dość ofensywnie, nie jest zwykłą przebijaczką, bo potrafi zaatakować z FH i BH. Stawiam na Paule głównie ze względu na to, że turniej w Padovie rozgrywany jest na wolnej nawierzchni, a na takiej Meksykanka radzi sobie dużo gorzej od Argentynki.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ormaechea Paula - Ce Gabriela 1 @ 1,50 Bet365
✅
O Argentynce pisałem wyżej, więc nie będę się zbytnio powtarzać. Odprawiła pewnie Zacarias, która na cegle ze względu na swój styl gry raczej nie ma argumentów. Paula całkiem odpuściła sobie sezon na trawie i nawet nie wybiera się na kwalifikację do Wimbledonu. Przekaz jest więc dość jasny. Ce ograła Rogowską, która była faworytką w tym meczu. Po zapisie punktowym na pewno nie był to mecz łatwy, bo obie panie ciągle się łamały, sporo gemów na przewagi. Brazylijka nie ma jakiś wielkich sukcesów w tym sezonie i forma też raczej średnia. Z tego co kiedyś widziałem to serwis raczej ze sporym kozłem, dużo gry topspinem i ganiania pod siatkę. Moim zdaniem Paula gra zdecydowanie agresywniej i potrafi lepiej zaatakować. Dodatkowo ma dużo większe doświadczenie i typuje ją do końcowego zwycięstwa w Padwie.
Gatto-Monticone Giulia - Cadantu Alexandra 2 @ 1,57 ✅
Podobna sytuacja, bo o Rumunce wspomniałem wyżej i gram na Nią po raz kolejny. Wczoraj z problemami w 1 secie ograła Schaefer, ale ważne, że bez straty seta. Cadantu u siebie wydaje się być bardzo groźną tenisistką. Giulia wyeliminowała ze sporymi problemami Tig, a więc turniejową 1, która turnieje w Galati wygrywała praktycznie co roku. Po zapisie punktowym nie było to dla niej łatwe spotkanie, podobnie jak w przypadku Ce. Dużo DF, oddanych gemów na przewagi. Alexandra powinna zgarnąć zwycięstwo w całym turnieju, bo tak naprawdę nie ma już dla Niej ciężkich przeciwniczek. Tym bardziej, że turniej grany jest u siebie, więc motywacja jest na pewno większa. Gdyby grała z Tig miałaby by większe problemy, ale Włoszkę zjada doświadczeniem w tourze i to powinno dzisiaj zaprocentować.
Diatchenko V. - Broady N. 2 @ 2,75 1xBet ⛔
Kurs zdecydowanie wart ryzyka. Grałem już kilka razy przeciwko Diatchenko i robię to po raz kolejny. Powód? A no taki, że Rosjanka wróciła może z miesiąc temu po operacji i powoli wraca do formy. W Surbiton patrząc po wynikach i przebiegu jej meczy zbytni nie zachwyca. Stracone sety z emerytką Moore, a szczególnie anonimową Bains wyglądają tak sobie. Z Paszek w 2 secie przegrywała już 4*-1, ale Austriaczka doznała po raz kolejny kontuzji mózgu i zapomniała jak się serwuje i returnuje z FH. Styl gry praktycznie identyczny co np. Kulichkova, czyli FH po crossie, 1 serwis, bez 2, takie sobie poruszanie się po korcie oraz szybkość, słabo sobie radzi w długich wymianach. Broady póki co mnie zaskakuje, bo sądziłem, że przegra z Cetkovską, a tą odprawiła w bardzo pewny sposób. Pisałem już, że na trawie radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Dobrze gra szczególnie z jednoręcznego BH wzdłuż linii i to uderzenie na pewno jest groźne. Lepiej porusza się po takim korcie, warunki fizyczne niezłe. Value jest moim zdaniem spore, bo Vitalia nie jest w jakiejś nieziemskiej formie i ostatnie wyniki to pokazują. Naomi o ile się nie spali i będzie jej dobrze siedział serwis to powinna spokojnie powalczyć.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Bułgaria Men
Kuzmanov 1.36 ✅✅✅ straszna demolka 6-1 6-0
Kuzmanov (2 rakieta Bułgarii) zagra przeciwko rodakowi Grozdanovovi z którym co prawda bilans H2H ma niekorzystny 1-2, ale mecze rozgrywano dawno temu (blisko 4 lata), kiedy to różnica wieku (6 lat), jaka dzieli obu graczy miała pewnie niemały wpływ na ich postawę na korcie. Grozdanov wraca po kontuzji, w tym roku to będzie dopiero jego 3 mecz w singlu i nie sądzę, aby znajdował się w optymalnej formie zważywszy, że w ITF sprzed tygodnia w spotkaniu z Luncanu ugrał ledwie 5 gemów.
ITF Rosja Men
Gakhov 1.22 ✅✅✅ 7-5 6-2 w 1 secie było nieco emocji ????
Ghakov to jeden z licznej grupy rosyjskich nastolatków &quot;rezydujących&quot; i uczących się tenisa w Hiszpanii. Obecnie zajmuje w rankingu najlepsze miejsce w &quot;karierze&quot;, ale ma dopiero niespełna 19 lat i pewnie znacznie większe ambicje niż połowa 5 setki. Dziś za rywala dostaje 16 letniego &quot;dzieciaka&quot; i sądzę, że z takim bagażem doświadczeń jakie zebrał na mączce w Hiszpańskich ITF-ach dziś powinien wygrać bez problemów.
ITF Ilkley Women
Kontaveit 1.2 ✅ niespodziewanie przegrany 1 set, ale potem już demolka ????
Patrząc na ranking kurs wydaje się być śmiesznie mały, ale nawierzchnia sprawia, że w tym spotkaniu faworytka może być tylko 1. Wyniki Chinki na trawie z ostatnich 2 tyg są delikatnie rzecz ujmując słabe. Porażka z Danilidou, z którą ugrała ledwie 6 gemów (Kontaveit ograła tydzień temu Greczynkę 6-1 6-1 !!!) a porażka z Parra-Santonja na trawie to niemal tenisowy kryminał. W tym czasie Estonką zdążyła już wygrać jeden turniej a potem zameldować się na 1/2 finału. Tutaj ma za sobą już 3 mecze kwalifikacji, gdzie przegrała zaledwie 14 gemów. Nie widzę żadnych przesłanek aby Chinka miała cokolwiek do powiedzenia w tym spotkaniu.
ITF Montpellier Women
Parmentier 1.28 ✅ w 1 secie wróciła Parmentier z &quot;dalekiej podróży&quot; od 4-5* na 7-5 ????
Parmentier ma jak na WTA bardzo dobry serwis, gra przyjemny dla oka ofensywny tenis. Wyniki ostatnich tygodniu rewelacyjne - finał i wygrana. W 1 rundzie łatwa wygraną z niezłą Kostovą 6-2 6-2. Kerkhove natomiast wczoraj niemiłosiernie męczyła się z bardzo przeciętną Francuzką Laisne (3 bardzo wyrównane sety). Do tego we Francji pojawiła się prosto z trawiastych kortów w Hertogenbosch, co może mieć duży wpływ na jej dyspozycję a do tego już za kilka dni czekają ją kwalifikację do Wimbledonu, gdzie patrząc na wyniki z &quot;trawy&quot; ma spore szanse zajść daleko. Tutaj na &quot;clayu&quot; nie sądzę aby za wszelką cenę walczyła o super wyniki a do tego argumenty czysto tenisowe także są po stronie rywalki.
AKO kurs 2.57 - Bet 365 w sumie dość spokojnie ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Francja Men
Lizariturry 1.33 ⛔⛔⛔ 6-0 5*-4 serwis na mecz, gdzie wcześnie chyba bez BP i połamał się, porażka w TB i żenujący 3 set, jedyne szczęście, że udało się zamknąć z min zyskiem ????
Chiński rywal Hiszpana to &quot;wynalazek&quot; będący poza top 1000. Do tego znacznie lepiej czujący się na &quot;hardzie&quot;. Trudno przypuszczać, żeby ktoś taki stanowił realne zagrożenie dla Hiszpana, który grę na mączce wyssał niemal z mlekiem matki ???? .
ITF Turcja Men
Ikel 1.25 ✅✅✅ 6-4 6-4
Ikel z tego co pamiętam to chyba po Ilhanie najlepszy gracz a Turcji. Jeszcze młody, niespełna 20 letni, ale z uwagi na ilość turniejów jakie rozgrywa się w jego rodzinnym kraju można rzec, że jest &quot;ograny&quot;. Jego Szwajcarski rywal w ostatnich turniejach zanotował 2 magiczne występy zdobywając w 2 meczach aż 2 !!! gemy. Nie wyobrażam sobie, żeby kogoś takiego Ikel nie ograł i to zapewne 2-0.
ITF Szwecja Women
Peterson 1.2 ✅✅✅ 6-4 6-2, ale wcale tak łatwo nie było jak pokazuje wynik
Szwedka robi tu za &quot;gwiazdę&quot; i zapewne głównym celem jest wygranie tego turnieju, w którym jest co prawda kilka groźnych zawodniczek (Johansson, Burger), ale jest to absolutnie w zasięgu Peterson. Pokonała już w tym roku na &quot;clayu&quot; kilka niezłych nazwisk i dziś Belgijka, która raczej preferuje nawierzchnie twarde, nie powinna stanowić zasadniczej przeszkody.
AKO kurs 1,99 Bet 365 ⛔⛔⛔
ITF Holandia
Schoorel 1.83 singiel Bet 365 ⛔⛔⛔ bardzo bliski mecz, zadecydowały detale
Mecz nieco podwyższonego ryzyka ponieważ jest wielką niewiadomą forma jaką zaprezentuje Schoorel. Jednak nie zdołałem się oprzeć i kurs mnie skusił aby zagrać na Holendra i to z kilku powodów. Zdrowy i będący przygotowany choćby na 80% swojego potencjału Schoorel (przypomnę, że były zawodnik top 100) to o klasę lepszy gracz od Brazylijczyka. Co ciekawe pomimo swych warunków fizycznych zawsze bardzo dobrze prezentował się na &quot;clayu&quot;. A rywal, który jeszcze 1.5-2 lata temu wydawało się, że może zostać &quot;topowym challengerowcem&quot;, niespodziewanie zaliczył znaczny regres w osiąganych wynikach i miast pukać do &quot;bram&quot; ATP coraz częściej zaczął gościć w turniejach ITF. Myślę, że jeśli Schoorelowi nie zabraknie motywacji (przede wszystkim) to jest w stanie spokojnie dzisiaj wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Allertova 1,5 Bet365 ✅ żarty i patologia się skończyły

Czeszka w ITF w Ilkley gra z Kimiko Date Krumm, 44-latką. Bądźmy poważni, młoda i na dodatek zdolna Czeszka z silnymi uderzeniami nie może mieć problemów z kimś prezentującym tak archaiczny styl gry. To początek przygody w karierze Denisy na trawie i uwazam ze jej tenis świetnie pasuje do tej nawierzchni. Już wygrała z jedną Japonką, pora na kolejną.

Warto przytoczyć tu mecz Kimiko Date-Krumm z poprzedniej rundy. Dostała go jawnie w prezencie. Śledząc live score i czytając komentarze ludzi na twitterze, którzy są na miejscu jestem przekonany, że ten mecz był ustawiony. Grała z Francuzką Dodin. Było 6-4 3-1 dla Francuzki, milion szans na kolejne gemy, praktycznie w kazdym, takze serwisowym Japonki miała przewagi by potem wyrzucać piłkę w trybuny. Ostatni gem tego meczu trwał 50 sekund, a tyle w uczciwym układzie mogą trwać gemy sióstr Williams na trawie.

Zatem żarty się skończyły i prezenty dla KDK. Czeszka to po pierwsze półka wyżej, po drugie zakładam, że ustawki nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 18,1K

norbertb

Użytkownik
Naomi Totka vs. Gail Brodsky 1 3.00 6-3 2-6 6-6 (3-7) ⛔
ITF Kobiety, Victoria, Finał


Jestem niemal w szoku. Rankingowa jedynka w tym turnieju (często ma to małe znaczenie, bo w tego typu turniejach potrafią odpadać dosyć szybko) jaką jest Naomi Totka ma kurs 3.00. Nie rozumiem dlaczego. Nie rozumiem wręcz. Dla mnie kurs powinien oscylować w granicach nawet mniejszym niż 1.36 który jest na tą Gail Brodsky. Co ona niesamowitego pokazała, że jest faworytem bukmacherów? Od 30 kwietnia 2012 tenisistka ta na 6 turnieji odpadła 5 razy w pierwszej rundzie, natomiast raz... w drugiej. Ok, dotarła teraz do finału. Zdarzały się jej 3-setowe boje. I co, mam dalej na nią stawiać? Wolne żarty. A, no ale wyeliminowała Rosie Johanson - turniejową dwójkę gdzie kursy były 50:50. Oczywisty pogrom. Ale nie dziwi mnie to, są obok siebie w rankingu. Naomi Totka natomiast jest na pozycji zdecydowanie wyższej bo aż na 418 (gdy Brodsky na 1098). Jeszcze kursy które były w meczu Rosie Johanson - Gail Brodsky mogę jak najbardziej zaakceptować, ale teraz tych kursów zupełnie nie rozumiem. Błąd bukmachera?

Przyjrzyjmy się natomiast Naomi Totce. W przeciągu ostatnich miesięcy docierała do ćwierćfinału i półfinału odpadając z poważnymi firmami takimi jak Amandine Cazeaux oraz Ofri Lankri. Przyglądam się od dawien dawna tejże tenisistce i mam o niej bardzo dobre zdanie.

Co tu mogę więcej napisać na ten temat. Myślę, że zdanie powinni zabrać w tym temacie forumowicze, bo mnie ciągle zastanawia pod jakim względem Gail Brodsky jest faworytką tego spotkania. Bardzo duże szanse, że Naomi Totka odniesie zwycięstwo po tak pysznym kursie. Warto.

edit: Za łatwo w TB. 0-5 to lekka przesada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 119

wrtu

Użytkownik
Też mnie to zaciekawiło.. W takim razie nie pozostaje nic innego jak postawić grubo na Totke ????
ed. Przeglądam teraz kursy na ten mecz u innych bukmacherów i one też oscylują około 3,00 na Totke..
O co tutaj chodzi? Będę wdzięczny jeśli ktoś wyjaśni mi dlaczego Brodsky stawiana jest w roli faworytki. ;)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Co ona niesamowitego pokazała, że jest faworytem bukmacherów? Od 30 kwietnia tenisistka ta na 6 turnieji odpadła 5 razy w pierwszej rundzie, natomiast raz... w drugiej.
Możesz podać źródło tych informacji? W jakich turniejach brała udział, z kim grała i jaki był wynik tych spotkań?
 
Do góry Bottom