>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

rooni 135

rooni

Forum VIP
Zanevska vs Rosatello ✅✅
typ: 1 kurs: 1.33 bet365

Ukrainka bardzo dobrze prezentuje się na nawierzchni ziemnej. Na tej nawierzchni osiąga chyba najlepsze wyniki. W tym roku kilka wygranych fajnych pojedynków, przebrnięcie przez kwalifikacje FO gdzie w pierwszej rundzie odpadła z Anniką Beck. W drodze do finału jedna trzysetówka, w ostatnim pojedynku dość gładko z Soler 6:2 6:2. Rywalka jest to zawodniczka która rzadko startuje, w tym turnieju brak straconego seta jednak nie były to jakieś ciekawe zawodniczki nawet na turniej ITF. Za Zanevską głównie przemawia dobra gra na nawierzchni ziemnej, kilka ciekawych pojedynków wygranych w tym roku oraz w poprzednim oraz doświadczenie bardziej ograna jest dziewczyna. Finał wydaje mi się że żadnego odpuszczania nie będzie kurs jest jaki jest ale jest adekwatny myśle że spokojnie można to pograć.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Czy ktoś wie co z meczem Olivetti- Oakley? Miał być rozegrany o 11 na futuresie we Francji, ale nadal nie rozpoczęli .. dodam, że grają w hali
 
D 706

don1

Użytkownik
Sarmiento-Grenier 1 @1,60 sts

Dziwią mnie niesamowicie te kursy. Sarmiento to zdecydowanie wyższy poziom sportowy od Francuza. Sarmiento radził już sobie na poziomie challenger. Gdzie ogrywał dużo lepszych zawodników niż Grenier. Hala to miejsce które również odpowiada Sarmiento. Grenier natomiast to zawodnik grający głównie na poziomie ITF. Braknie mu jakości w tym meczu. Choć to hala to jednak stawiam na zawodnika bardziej uznanego w tourze i bardziej ogranego.Po za tym Grenier w drodze do półfinału nie miał wymagających rywalów. Sarmiento natomiast pokonał niezłego Niemca Kerna. Cieżko powiedzieć na co będzie stać Francuza. Liczę na 2-0. Powodzenia!
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Hoang, A.- Joncour, R.
Typ: Hoang, A. ✅
Kurs: 1.30

ITF Francja, 19:00. Nic nie przemawia za Joncourem. Tylko wiek, bo ma 19 lat, jednak to słaby tenisista. Mógł zostać kimkolwiek innym ale został sportowcem. Ma na hali fatalny bilans, niespełna 40% zwycięstw. Ten sezon to też nieporozumienie 22/25... Kolejna rzecz na jego niekorzyść to fakt iż od 19 lipca grał tylko na mączce. Jego rywal to też nie jest pogromca &quot;indoor hard&quot;, ale już coś tam odbija. Ostatno miał przetarcie na CH Orlens, także na hali coś już grał. Jest zwyczajnie lepszy od Joncoura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
master. 1K

master.

Użytkownik
ITF Redding - Kobiety - Kwalifikacje
Ana Veselinovic vs Brynn Boren ⛔ ⛔
Brynn Boren @ 2.37

Tutaj kursy powinny być wystawione odwrotnie, głównie dlatego postanowiłem to zagrać.
Ana młoda utalentowana tenisistka coś tam odbija, ale jednak warunki fizyczne nie pozwalają jej na wiele co więcej Ana wycofała się z turnieju w Alberquaque z powodu jakichś dolegliwości z nadgarstkiem, nie wiadomo o co dokładnie chodzi, wiadomo na tym poziomie trudno uzyskać jakieś szczegółowe informacje. Brynn jak to tenisista z Ameryki lubi ofensywny tenis i parcie do przodu, atak i atak, czyli przeciwieństwo Any. Warunki również o niebo lepsze. Tak jak mówię, kursy tutaj IMO są wystawione po prostu źle i aż żal nie zagrać po takim pięknym kursie ;)
Mecz ponoć ma się zacząć o 19:30 czyli nie długo, kiedy sie zacznie trudno powiedzieć także czasu dużo nie ma ????
Pozdrawiam ????
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Matuszewski / Zuk @ 1.57 bet 365 ✅ 62 41 hmm

Polacy zagraja w Egipcie z rozstawiona para nr 4 Czechami Hajek / Vejvara.
Matuszewski zdobyl dzis pierwszy punkt ATP wygrywajac z Ukraincem Badanovem.
Polacy sa lepszymi tenisistami , rzadko jeszcze grajacymi w doroslym tenisie , jednak 18 lat to juz czas zaczynac. Wygrali juz w Sopocie futersa , tutaj tez sie pokaza z dobrej strony.
Win Matuszewski / Zuk
 
F 69

fantasmagorie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Mexico City
Godzina: 21:30
Spotkanie: Stephanie Nemtsova - Milan Ingrid Carolina
Typ: Milan Ingrid Carolina
Kurs: 8,50
Bukmacher: Bet365
Milan Ingrid Carolina gra na własnych śmieciach w Mexico City. Młoda dziewczyna z bilansem 3/0. Nemtsova po pierwsze jest zawodniczką typowo na clay, na hardzie ma ledwie 3/3 przy 24/22 na mączce. Po drugie boryka się z przeziębieniem. Po takim kursie spokojnie można grać miejscową. Polecam.

2-0 ⛔


Dyscyplina: Tenis - ITF Redding
Godzina: 21:30
Spotkanie: Olmos Giuliana - Christie Freya
Typ: Olmos Giuliana
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Tutaj krótko i na temat. Olmos w zdecydowanie lepszej formie od swojej przeciwniki. Kursy lecą już niestety z około 2,90, ale warto łapać to co jest. Ostatnie 10 meczy 8/2 przy 5/5 Chrstie. Przy czym Olmos grała z mocniejszymi rywalkami. Polecam mocniej uderzyć.
2-1 ✅
 
F 69

fantasmagorie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Santa Margherita Di Paula ITF
Godzina: 11:30
Spotkanie: Carreras - Krejsova
Typ: Krejsova
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To chyba promo dnia. Późno pisane, ale spokojnie będzie można złapać na live, bo i tak nie zaczną równo o 11:30. Krejsova na clayu w tym sezonie 36/18,ostatnie 10 meczy 9/10 w tym np. gładkie 2-0 z Ormacheą.Ewidentnie złapała formę. Carreras 20/12 ostatnie 10 4/6 z pionkami, totalnie bez formy. Totalnie nie rozumiem tych kursów i moim zdaniem można uderzyć porządnie. Polecam.

2-0 ⛔
 
F 69

fantasmagorie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Sharm El Sheikh
Godzina: 18:00
Spotkanie: Abou Zekri - Herdzelas
Typ: Abou Zekri
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wrzucam na ostatnią chwilę, bo by kursy pospadały wcześniej. Jak ktoś będzie chciał to zagra na live spokojnie. Wałek. Kursy są wystawione fatalnie. Powinno być po równo. Ewentualnie minimalnie w stronę Herdzelas, ale nie coś takiego. Tym bardziej na śmieciach Abou Zekri.
Mniejsza o większość. Info z pierwszej ręki. Polecam uderzyć bardzo mocno.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Luc Fomba - Mateusz Terczynski 1 1.61 bet365 8/10 ITF Francja ✅✅✅ 75 62

Mozna smialo pakowac spory hajs w ten mecz. Nasz zawodnik raczej nie postawi sie czarnemu Fombie, ktory jest okreslany jako mlody Francuski talent, grajac u siebie na hali bedzie prowadzil gre, a Terczynski nie sadze, ze na dlugo mu sie postawi i pusci. Widzialem Fombe ostatnio z Hemerym i zrobil na mnie dobre wrazenie, tak wiec powinno byc spokojnie do przodu w granicach 6/4 6/4 dla Francuza!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
madman 1,6K

madman

Użytkownik
⛔ Kanar dobry mecz zagral, kolejna nauka Fomby Fomba - Kanar - 1 2.70 5/10 Sportingbet


Cóż Luk wczoraj nie dał szans Terczynskiemu jak sie spodziewalem. Dzisiaj ma Kanara ktory jest bez blysku i nie sadze, zeby tutaj caly mecz prowadzil gre. Oczywiscie jest faworytem ze wzgledu na ranking itd, ale uwazam, ze value jet po stronie Luca Fomby ktory jest w formie i powinien powalczyc. Oczywiscie dla tych co chca dobrze zarobic - moga ryzykowac, chociaz to juz kto co lubi. Nie jest to juz taki pewniak bo jednak Kanar potrafi czasami cos zagrac, ale nie wiem znowu czy na halach jest taki regularny, a Fomba w gazie potrafi wbijac serwisem tzw. gwozdzie nie do wyjecia.

Dla mnie Fomba! Warto - po takim kursie.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Strachan, Bruce v Bergs, Zizou 2 1.95 SportingBet 10/10 6-0 5-7 6-2 6-0 5-7 6-2
✅✅✅

Ja pograłem, na młodziutkiego Belga, który będzie wchodził na salony tenisowe już niebawem. Sukcesy na szczeblu juniorskim, w przeciwieństwie do Strachana, który nie ma nic konkretnego do zaprezentowania. Młody już z Herbertem się pokazał, stać go na dużo, myślę, że będzie mega zmobilizowany, aby zdobywać punkty i piąć się w rankingu.

Będzie zysk!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Thornton-Brown - Bergs 2 1.61 10/10 bet365 64 36 46 ✅ brawo!
Kursy od razu poleciały, a początkowy był na 1.80. Oczywiście gospodarz Thornton-Brown to zawodnik który na zawodowym szczeblu nigdy nie zrobił wielkiej kariery, gracz głównie który gra w lidze angielskiej, czasami przy okazji ITF gdzieś pogrywa w Anglii, ale tak to głównie gra z pół-amatorami.

Bergs idzie po pierwszy punkt do rankingu, młody, ambitny talent. A więc do boju!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Kilka typów szybkich ode mnie:
ITF Italy: Trusendii - Travaglia 1 2.00 2.10 7/10✅, dokładny wynik 2:1 ✅ 5.00 3/10 (warto spróbować na zakład powyżej gemów jeśli gdzieś jest, bo będzie spotkanie na 3 sety, albo na wynik typu 64 76 lub 61 64 63). 63 67 64 ✅ tak jak mowilem wszystko weszlo
Ogólnie to taki mecz w stylu który wygra, to będzie w finale, bo Panowie obaj zdecydowanie najlepsi w drabince, mały finał, ale na mojego czuja wygra starszy Trusendii. Dlaczego? ITF we Włoszech rządzą się swoimi prawami (fixami) itd. Travaglia nagrał się ostatnio dużo, nabił świetnych statystyk, ale ciągle dziwi mnie fakt, że siedzi w ITF. Widocznie bardziej się opłaca.
Trusendii odpoczął i jak znam obu Panów będzie to spotkanie na styku. Walter dobrze serwuje i chyba chce poprawić swój ranking przed końcem sezonu, aby mieć dobrą sytuację startową. Ah... te Włochy!
Maden - Bergs 2 10.00 3/10 64 67 62 bylo blisko...
OK Maden w tym sezonie się pokazał, ma jakieś możliwości, ale jego ranking mówi wszystko. Nigdy nie był zawodnikiem który miał być nawet w okolicach TOP100. Jeden z wielu Niemców, ale mnie nie przekonuje. Dodać warto, że na cegle czuje się najlepiej z racji tego, że lubi przejmować kontrole nad grą, rzemieślnik o raczej defensywnym stylu gry. Bergs jak wspominałem, najlepszy junior w Belgii, spory talent. Kto wie czy nie zaskoczy. Biorąc pod uwagę rangę meczu (ITF) wcale się nie zdziwię jak Niemiec puści ten mecz. A młody właśnie zdobył pierwszy punkt do rankingu. Kolejny czeka, da niego motywacja ogromna, potencjał ma spory. Warto wejść w to spotkanie.
Kurs piękny. Dla przykładu 10zł x10 = 100zł, 100zł x10 - 1000, 1000zł x10 = 10000zł.
Pograne. Powodzenia.
Couacaud - Matheson 1 1.19 10/10 62 60 ✅
Spotkanie zapewne bez historii, Enzo lepszy dwie klasy. Pewna wygrana.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Davis vs Van Uytvanck✅✅
typ: 1 kurs : 1.66
bet 365

Fajny typ do pogrania z fajnym kursem. Davis doszła do półfinału w Luxemburgu, przegrywając z Kvitovą w walce o finał. Oglądałem Amerykanke z Petkovic, i wyglądała bardzo fajnie, potrafiła utrzymywać piłkę w korcie przez długi czas co jest na plus z zawodniczką z którą się dzisiaj zmierzy. Zagrała naprawdę solidny mecz. Ale to zaraz. Napiszmy coś o drabince tego turnieju. Davis w swoim ostatnim meczu pokonała Niculescu która wygrała Luxemburg, pokonując Czeszke w finale. Rumunka zagrała wtedy dosyć solidnie, po prostu nie psuła, mało ryzykowała co się opłaciło bo Kvitova błąd za błędem i skutek był jaki był. Ale Davis wygrała z nią w dwóch setach, co pokazuje obecną solidność Amerykanki. Belgijka wygrała Vegas, teraz również nie straciła seta Ale ? Oglądałem ją kilkakrotnie w tym sezonie/ Belgijka jest to zawodniczka która fajnie może skączyć jedną dwie piłki, walnie jakiegoś asa ale później jest w stanie walnąć z pięć niewymuszonych, przy dłuższych wymianach nie daje rady. Dlatego plus dla Davis w obecnej formie. To że wygrała Vegas to mnie nie interesuje, bo nie miałą tam moim zdaniem przeciwniczek które by robiły jakieś wrażenie. Tydzień później przegrana z Hantuchovą. Teraz co ? Pokonała Barthel, i Kontvaiet, przykro mi ale również bez szału, to że Davis pokonała Rumunke już robi na mnie większe wrażenie chociaż fanem Niculescu nie jestem. Podsumowując... Tak naprawdę w moich oczach wszystko przemawia za Amerykanką, forma, solidność w ostatnim czasie, styl gry no i zawodniczki które pokonywała przez te dwa tyg, a nawet wcześniej Kanada czy US Open (urwanie seta Svitolinie). Dla mnie naprawdę fajny typ, z fajnym kursem ja to pobieram z miłą chęcią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Do góry Bottom