>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Anderson Robin - Broady Naomi 2 @ 1,84 Pinnacle ✅ 6-4 4-6 6-7
Anderson Robin - Broady Naomi DW: 0-2 @ 2,86 MarathonBet ⛔
Finał turnieju w Landisville. Zdecydowanie za wysoki kurs na Brytyjkę. Ja dałbym tutaj coś w okolicach 1,50 max. Nie będę się powtarzać, bo post wyżej o Naomi pisałem. Anderson wczoraj ograła Mestach, ale tak naprawdę nic wielkiego nie grała. Belgijka od stanu 0-4* w 2 secie dopiero zaczęła grać i odrobiła stratę na 4-4, a potem frajersko wtopiła przy własnym serwisie. Robin ma naprawdę spore przestoje w grze. Gra typowy tenis z szukaniem kątów, z niezłym FH, serwis raczej krzywdy nie robi. Broady to kilka półek wyżej, mimo dobrego wyniku Amerykanki. Serwis Naomi powinien zrobić tutaj ogromną różnicę, a FH i BH będą kończyć każde za krótkie uderzenia. Wczoraj Rogers nie potrafiła sobie z Nią poradzić i wyrzucała naprawdę multum piłek, a i serwis nie siedział. Dobry mecz Brytyjki, która jest zdecydowanie w formie i nie spodziewam się, aby Anderson miała przeszkodzić jej w końcowym zwycięstwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Poland F2
Gawron - Wagner 1.53 ✅✅✅ no Gawronek dał zarobić do tego 2-0 też ubite
Gawron mimo, że radykalnie obniżył loty to takiego przeciwnika na własnych śmieciach powinien ograć i to raczej 2-0. Niemca nigdy w akcji nie widziałem, ale to zważywszy na jego dotychczasowe &quot;osiągnięcia&quot; dziwić nie powinno ???? . Ograł tu co prawda Włocha Basso, ale raczej wypadek przy pracy. Z kolei Gawron uporał się (podobno po niezłym spotkaniu, gdzie jego gra momentami wyglądała przyzwoicie) z Kolarem. Uważam, że jeśli dziś utrzyma ten poziom winnien Niemca również ograć.

ITF Turcja F33 MD
Mousley/Altuna - Vives/Zeballos 1.44 ⛔⛔⛔ trudno takie coś komentować sp w 1 secie i ryj w TB, 3 set STB 4-0 6*-4 i ryj 7-10
Kangur z Turkiem to turniejowa 1 a dziś dostali za rywali taki składak, że nie ogranie go byłoby skandalem. Bo o ile ten Boliwijczyk Zeballos to jeszcze coś swoimi wynikami prezentuje, to na &quot;osiągnięcia&quot; tego no name z Hiszpanii należy spuścić zasłonę milczenia i nie zmienia tego fakt, że wcześniej ograli 2 miejscowe pary Turków. 1.44 w takiej sytuacji do dubla idelane.


ITF Poland F2 MD
Majchrowicz/Zieliński - Mager/Moncagatto 1.72 ✅✅✅ no to rodacy dali zarobić ????
Właśnie w tej chwili trwają &quot;męki&quot; Magera w grze singlowej z Drzewieckim. Zacięte 3 setowe spotkanie musi odbić się na kondycji Włocha, który na dodatek debla traktuje raczej z przymrużeniem oka. Motywacja z uwagi na &quot;własne ściany a i umiejętności (deblowe) również po stronie Polaków (oby tylko Majchrowicz nie przeciągnął swojej gry singlowej), którzy po tym kursie wyglądają zacnie.


 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Gawron Marcin - Mager Gianluca 1, Bet365 2.37
Start zaplanowano na 12:30
ITF - POLSKA F2

7:6, 7:6 ✅✅✅
W drugim secie Polak przegrywał z podwójnym przełamaniem w tie breaku przegrywał 5:0 i wygrał mecz w dwóch setach!!! :grin::grin::grin:
Typ na nosa. Włoch dla mnie zupełnie anonimowy tenisista który zajmuje 341 miejsce ATP a jego rekord to 327 miejsce. Zwrócił na mnie swoją uwagę ponieważ w pierwszej jak i drugiej rundzie stracił seta z tenisistami znacznie słabszymi od siebie. Stracił seta z Chilijczykiem z 1471 miejsca czy z naszym Karolem Dzrewieckim 1061 ATP. Dzisiaj młody Włoch zmierzy się z bardzo doświadczonym Polakiem. Marcin Gawron jest z rocznika 1988 czyli bardzo młody tenisista mimo wszystko. Obecnie jest na 818 miejscu ATP lecz kiedyś był już na 262 i jest to bardzo wysoko na na te realia ITF-u. Niestety wiele kontuzji sprawiło, że obecnie jest gdzie jest. W 2014 roku Polak potrafił wygrać z np. Duckworthem 92 ATP co pokazuje, że nie zapomniał jak się gra w tenisa. Dodatkowo Marcin ma o wiele więcej doświadczenia niż przeciwnik ponieważ wygrał 302 mecze a przegrał ich 206 dla porównania Włoch 109/80 a na samej mączce Gawron 216/146 a Gianluca 81/58. Tym bardziej, że Polak gra u siebie i przed własną publicznością. Lekko spróbuje bo na pewno jest to value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 3,4K

jaja

Użytkownik
ITF Men Niemcy F13
Lobato
- Peters 1.28 ✅✅✅ było nieco niepokoju, ale po mękach win Hiszpana ????
Wczoraj anonimowy Niemiec sprawił sensację dużego kalibru ogrywając Szwajcara Ehrata. Jednak w mojej ocenie wynik ten to raczej bardziej przejaw słabości Sandro lub umyślnego odpuszczenia meczu, niż umiejętności Niemca. Dziś przyjdzie mu się zmierzyć z klasycznym &quot;przebijakiem&quot; z Hiszpanii i to powinno być właściwą miarą dla potencjału Perersa, który sądząc po wynikach wybitny nie jest.


ITF Men Egipt F28
Jacq - Taverna 1.36 ✅✅✅ po pierwszym secie było nerwowo ????
Francuz swoją agresywną grą powinien bez problemu uprać się z nastolatkiem z Argentyny. Daleki jestem od lekceważenia młodziana, ale ogranie i umiejętności Jacq-a powinny w takim spotkaniu przeważyć, tym bardziej, że juniorskie wyniki Taverny nie powalają.


ITF Men Egipt F28
Salaba - Portales 1.44 ✅✅✅ brutalna egzekucja i zsyłka na Vueltę 6-0 6-0 na rowerze odjazd ????
Takiego no name Czech powinien bez problemów poskładać, mimo że sam wirtuozem tenisa nie jest (miewał wyczyny godne zapamiętania, jak &quot;rower&quot; od Setkica ???? ). Jednak ma też finały na szczeblu ITF i to na hardzie. O Francuzie trudno coś sensownego napisać, może jedynie tyle, że kiedyś pokonał Thivanta.


Ako Bet 365 2.53
Opisy później
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Halys Quentin - Boltz Sebastien 1, Bet365 1.72
ITF - Włochy F24
Mecz zaplanowano na godzinę 17:00


6:3, 7:6 ✅✅✅

VS.


Na dzisiaj wybrałem jeszcze taki mecz. Zagrają ze sobą dwóch bardzo młodych tenisistów. 22 letni Boltz to aktualnie 373 rakieta ATP gdzie najwyżej był na 348 miejscu. Sebastien to gość w 90% jak nie więcej od futuresów bo w challengerach najdalej doszedł do II rundy i dodatkowo jako szczęśliwy przegrany z kwalifikacji. Jak na jego ranking oraz umiejętności można powiedzieć, że sezon ma udany ponieważ wygrał 50 meczów a tylko 16 przegrał. Wygrał cztery turnieje rangi futures, wszystkie na nawierzchni twardej. Ale wiadomo, że nie ma co za bardzo się ekscytować tymi osiągnięciami ponieważ w takich turniejach pokonuje się w większości słabszych tenisistów od siebie. Można powiedzieć, że Boltz jest na gazie ponieważ ma serię 8 meczów z rzędu, a w tym turnieju nie stracił jeszcze seta. Lecz pokonywał gości z 1100, 809 czy 718 miejsca ATP czyli jeszcze większych kelnerów niż on sam.

Jego przeciwnikiem będzie również Francuz, młodszy o 3 lata Quentin Halys o którym raz już w tym roku pisałem podczas French Open. Quentin to obecnie 293 rakieta globu a jego rekord to 286. Także na wstępie, teoretycznie jest lepszym tenisistą. Halys tak samo jak i przeciwnik jest w chwili obecnej tenisistą od futuresów lecz on pokazał się już na większą skalę światu oraz talent ma nieporównywalnie większy. Młodszy z Francuzów w tym roku wygrał 34 mecze i 20 przegrał gdzie najlepiej czuje się na bardzo szybkich nawierzchniach. W tym roku wygrał dwa turnieje rangi futures na hali oraz zaliczył dodatkowo dwa finały takich turniejów. Ten utalentowany junior dostał dziką kartę w tegorocznej edycji French Open gdzie trafił od razu na Nadala. Stawiałem wtedy na niego z handicapem i typ wszedł! Przegrał z Nadalem 6:3, 6:3, 6:4 a nie 6:0, 6:0, 6:2 i pokazał się tam wiele razy z bardzo dobrej strony.

Quentin to finalista juniorskiego US Open 2014, półfinalista French Open 2014, półfinalista Australian Open 2014 i dodatkowo.....finalista w deblu US Open oraz Australian Open 2014, ćwierćfinał Wimbledonu czy wygrana we French Open!!!! On ma papiery do grania w tenisa jak mało który tenisista w jego wieku. Ja jestem pod mega wrażeniem jego osiągnięć juniorskich ale wiadomo, że przejście do świata dorosłego tenisa dla większości jest jak zderzenie z lokomotywą. Także ma on niesamowity talent lecz niestety młodość ma swoje minusy i w tym roku miał kilka wtop jakich nie powinno być. Mimo wszystko w tym meczu zaufam Quentinowi i liczę na to, że wygra w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Scholtz Nikala - Pulgar-Garcia Jaime 2, Bet365 1.66
ITF - GABON F1
Mecz zaplanowano na 15:30


4:6, 6:7 ✅✅✅

VS.


Typ na nosa!!! Przeglądałem sobie ofertę ITF-ów w Bet365 i znalazłem taki meczyk w turnieju z Gabonu ???? Typ opieram tylko na statystykach oraz przeczuciu ponieważ jednego jak i drugiego gościa nigdy nie widziałem na oczy. Faworytem będzie Hiszpan, Jaime Pulgar-Garcia z 379 miejsca ATP a jego rekord to 296. Hiszpan ma 26 lat na karku i oczywiście jest tenisistą z pokroju właśnie futuresów. Najlepiej czuje się na twardych kortach domniemam ponieważ tam gra najwięcej. Na swoim koncie ma tylko jeden tytuł takiej rangi lecz dodatkowo zaliczył 8 finałów. W debla też pogrywa ponieważ ma 12 tytułów na koncie oraz zaliczył 14 finałów. Jeśli chodzi o debla to w całej swojej karierze wygrał 153 mecze a 79 przegrał a w singlu wygrał 216 a przegrał 166. Także suche statystyki ujawniają nam, że Jaime jest bardzo uniwersalnym graczem jak na swoje regiony rankingowe.

Jego przeciwnikiem będzie Nikala Scholtz z Republiki Południowej Afryki. Jego ranking to 562 a najlepszą lokatą było 439 miejsce. Nikala jest o 2 lata młodszy i ma znacznie mniej ogrania niż przeciwnik ponieważ w singlu wygrał 97 spotkań przegrywając przy tym 52 a w deblu 42/12. Wiele tych gier podwójnych nie ma ale statystyka zadziwia. Tak więc z singla ma 4 tytuły futuresowe na koncie oraz 3 finały a w deblu wygrywał 6 razy i zaliczył 4 finały. Scholtz mimo, że ma mniej ogrania prezentuje się bardzo dobrze. Lecz mimo wszystko stawiam sobie tutaj na Hiszpana ponieważ ma o wiele więcej doświadczenia a często w futuresach robi to często ogromną różnicę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Halys Quentin - Eremin Edoardo 1, Bet365 1.53
ITF - Włochy F24
Mecz zaplanowano na godzinę 21:00


6:3, 6:4 ✅✅✅

VS.


O Francuzie pisałem wczoraj kiedy stawiałem na niego:

Jego przeciwnikiem będzie również Francuz, młodszy o 3 lata Quentin Halys o którym raz już w tym roku pisałem podczas French Open. Quentin to obecnie 293 rakieta globu a jego rekord to 286. Także na wstępie, teoretycznie jest lepszym tenisistą. Halys tak samo jak i przeciwnik jest w chwili obecnej tenisistą od futuresów lecz on pokazał się już na większą skalę światu oraz talent ma nieporównywalnie większy. Młodszy z Francuzów w tym roku wygrał 34 mecze i 20 przegrał gdzie najlepiej czuje się na bardzo szybkich nawierzchniach. W tym roku wygrał dwa turnieje rangi futures na hali oraz zaliczył dodatkowo dwa finały takich turniejów. Ten utalentowany junior dostał dziką kartę w tegorocznej edycji French Open gdzie trafił od razu na Nadala. Stawiałem wtedy na niego z handicapem i typ wszedł! Przegrał z Nadalem 6:3, 6:3, 6:4 a nie 6:0, 6:0, 6:2 i pokazał się tam wiele razy z bardzo dobrej strony.

Quentin to finalista juniorskiego US Open 2014, półfinalista French Open 2014, półfinalista Australian Open 2014 i dodatkowo.....finalista w deblu US Open oraz Australian Open 2014, ćwierćfinał Wimbledonu czy wygrana we French Open!!!! On ma papiery do grania w tenisa jak mało który tenisista w jego wieku. Ja jestem pod mega wrażeniem jego osiągnięć juniorskich ale wiadomo, że przejście do świata dorosłego tenisa dla większości jest jak zderzenie z lokomotywą. Także ma on niesamowity talent lecz niestety młodość ma swoje minusy i w tym roku miał kilka wtop jakich nie powinno być. Mimo wszystko w tym meczu zaufam Quentinowi i liczę na to, że wygra w tym meczu.
Oczywiście utalentowany, młody tenisista wygrał, pokonał Boltza 6:3, 7:6 gdzie dzisiaj ma szansę na wygraną w turnieju. Jego przeciwnikiem będzie Edoardo Eremin z 473 miejsca ATP. Ogromnym plusem jest dla Eduardo na pewno to, że gra u siebie. Eremin jest dla mnie anonimowym tenisistą, sprawdziłem jego historię i żaden to utalentowany junior nie jest i nie był. Na pewno po stronie Włocha jest 3 lata więcej doświadczenia na korcie. Statystyki pokazują nam, że jest to uniwersalny tenisista potrafiący odnaleźć się na wolnych jak i na szybkich kortach. Na swoim koncie ma 3 tytuły futuresowe plus 8 finałów. Hiszpan jak i Włoch nie stracili tutaj jeszcze seta co oznacza, że gracze są w wyśmienitej formie. Lecz ja kolejny raz zaufam Quentinowi który za kilka lat będzie znany moim zdaniem na szeroką skalę. Mam nadzieję, że nieznajomość tenisisty mnie nie ukaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Escobar Gonzalo - Rybakov Alex 1, Bet365 1.72
ITF - KANADA F7
MECZ ZAPLANOWANO NA 00:10, 30.08.2015 R.

3:6, 7:5, 6:3 ✅✅✅
Łatwo to nie było!!!
Drugi set 5:3, 30:0 (swój serwis) dla Rybakova i kolejno Alex przegrywa 4 piłki z rzędu a co za tym idzie gema. Escobar później wygrał swoje do 15 i ponownie przełamał młodego ???? więc 5:7 dla Ekwadorczyka w drugim. W trzecim młody już się zapadł ;)

VS.

Kolejny typ na nosa! Na dniach znowu złapałem formę typerską i mam nadzieję, że jest to dobry prognostyk przed zbliżającym się US OPEN!!! ;) Stawiam tutaj na Ekwadorczyka z 352 miejsca ATP gdzie w przeszłości był na 281 miejscu. Gonzalo ma 26 lat i w swojej karierze wiele meczów nie rozegrał ponieważ ponad 200 z czego mniej więcej 130 wygrał. Escobar nie jest tylko gościem od futuresów ponieważ wiele też grał w challengerach. W tym roku pokonał np. Dutrę Silvę 7:5, 6:2 (obecnie 190 a kiedyś 84, Brazylijczyk wrócił po kontuzji), Daniela Munoz-De La (105 ATP) 6:4, 3:6, 6:1. A w 2014 roku Estrellę (obecnie 50 ATP) 4:6, 6:3, 7:6 także Gonzalo potrafi grać przyzwoicie a co najlepsze na twardych jak i wolnych kortach.
Jego przeciwnikiem będzie 18 letni Alex Rybakov z 811 miejsca ATP. Amerykanin dopiero zaczyna swoje granie w futuresach także ranking wysoki z tego powodu. On nie jest żadnym mega utalentowanym juniorem, zwykły młody tenisista który chce być kiedyś najlepszy.Alex tylko dwa razy dochodził do półfinałów futuresa i ten turniej w Kanadzie jest właśnie trzecią próbą podejścia pod finał. Śmierdzą mi trochę te kursy ponieważ moim zdaniem są stanowczo za wysoko. Lecz stawiam tutaj na bardziej doświadczonego, ogranego, starszego tenisistę który teoretycznie nie powinien mieć problemów z takim młokosem jak Rybakov tym bardziej, że grali ze sobą w 2013 roku i wygrał starszy z nich 6:4, 6:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Lesley KERKHOVE /Arantxa RUS -Marie Benoit/Katarzyna Kawa 1.40 ✅✅✅
Holenderki są po prostu lepszymi zawodniczkami zarówno singlowo jaki i w grze deblowej. Tutaj grają na własnych śmieciach, więc motywacji zabraknąć nie powinno ponadto w przyszłym tygodniu nie ma w Europie turnieju, dla którego mogłyby odpuścić ten mecz dla kwalifikacji. Wszystkie przesłanki wskazują na faworytki i naprawdę trudno dostrzec jakieś argumenty po stronie Polki i Belgijki, które nigdy nie były nawet w top 300.

Karol DRZEWIECKI /Maciej SMOLA
- Tim Kopinski/Konrad Zieba 1.53 ✅✅✅
Typ opieram tylko i wyłącznie na obserwacjach kolegów, którzy śledzą ten turniej na miejscu. Więc po prostu obdarzyłem ich zaufaniem bo z tenisem mają do czynienia od lat i to właśnie pogrywając debla.
Choć analiza wyników obu par i zawodników poszczególnych z osobna też wskazuje na to, że Drzewiecki ze Smolą nie przez przypadek są faworytami (Smolę w deblu widziałem już kilka razy i pojęcie o tym ma).
Ako 2.14
Bet 365

 
Otrzymane punkty reputacji: +46
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lao D. - Chirico L. 2 @ 1,48 ⛔
Abaza J. - Paszek T. 2 @ 1,30 ✅
Sanchez A. S. - Hesse A. 2 @ 1,25 ⛔
AKO: 2,43 @ 1xBet ⛔
Turnieje ITF w Albuquerque i Monterrey. Chirico rok temu doszła tu do 1/2 finału. W tym roku będzie miała ciężej, bo już w 2 rundzie może trafić na Duval, a z Victorią będzie miała naprawdę ciężko. Pisałem o tej zawodniczce już nie raz w tym temacie. Szybka, ofensywna gra, płaskie uderzenia po cross&#39;e i wzdłuż linii. Lao nic specjalnego nie prezentuje. Ot, przebijanka, sporo slajsa, czasem kończące uderzenie. Chirico w jakiejś wybitnej formie nie jest, ale takie zawodniczki już powinna ogrywać bez problemu.
Hesse i Paszek na szybkich nawierzchniach grają najlepiej, co do tego nie ma wątpliwości. Francuzka naprawdę dobry występ w Quebec, gdzie mogła spokojnie wywalić Hradecką. Serwis i forehand naprawdę pomagają. Sanchez to nie ta półka i nie ta forma. Jak zobaczyłem jej ostatnie wyniku to nie ma podejścia do swojej rywalki. Paszek mogła spokojnie tego seta ugrać z Lucic-Baroni. Chorwatka jednak więcej trafiała. Tamira pokutuje za nieobronione punkty z poprzedniego roku. Teraz okazja do odrobienia rankingu. Rywalka słaba i całkiem mi nieznana. Powinna ją zmieść atomowymi uderzeniami, o ile będzie trafiać. Abaza jakiś super mocnych uderzeń nie ma i Austriaczka na jej 2 podanie będzie wchodzić dość agresywnie.
Zacarias M. - Ahn K. 1 @ 2,65 MarathonBet ✅
Tu widzę zdecydowane value po stronie Meksykanki. Marcela u siebie kosiła ładnie ITFy. Ostatnio trochę pograła w innych turniejach, nie przeszła kwalifikacji do US Open, w poprzednim tygodniu przegrała w tym samym mieście, ale w tamtym turnieju pula była $25k, a nie $50k jak teraz. Jej gra jest dość ofensywna, płaski forehand, oburęczny BH, sporo gra &#39;down the line&#39;, serwis też raczej pomaga. Ahn wygrała ITF w Winnepeg, ale tam obsada była beznadziejna, a wygrana nad Fichman w finale nie przemawia do mnie. Nie ma aż tyle siły w jej uderzeniach, czasem zagra wzdłuż linii płasko, ale sporo gra &#39;&#39;moon ball&#39;i&#39;&#39; i ogólnie raczej preferuje przebijankę. Zacarias po takim kursie na pewno spróbuje, bo u siebie potrafi grać. Ahn chyba dopiero w tym roku przestała być studentką uniwerku w Stanford i zaczyna więcej grać. Pewnie przebije się do pierwszej 200, ale jak dla mnie jeszcze za wcześnie na stawianie jej w roli aż takiej faworytki.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Jones J. - Broady N. 2 @ 1,26 ✅ 1-6 6-7
Krajicek M. - Lao D. 1 @ 1,37 ✅ 6-4 6-1
AKO: 1,73 @ 1xBet ✅
Nic lepszego na turniej w Albuquerque nie wymyślę. Wczoraj sypnęło niespodziankami i podobnie może być dzisiaj. Nie wiadomo które zawodniczki podejdą poważnie do turniejów pod koniec roku. Mestach zapewne znowu zatankuje ranking w takim turnieju. Marand może powalczyć na serwisie z Tatishvili i wcale mnie nie zdziwi wygrana Vickery, ale to wróżenie z fusów.
O Broady można poczytać w kilku postach powyżej, więc nie będę się powtarzał. Dodam tylko tyle, że w ostatnim czasie podtrzymała formę i w Quebec doszła aż do półfinału. W Kanadzie grała naprawdę dobrze. Jones wygrała z babcią Stevenson, co ostatnimi czasy nie jest zbyt trudne. Alexa non stop wali serwisem i forehandem, ale obecnie gra ze sporą nadwagą, lata już nie te, a i forma słabiutka. Jones przy Broady wygląda dość przeciętnie, bo ma ok. 167cm wzrostu. Nie widziałem jej nigdy w akcji, a z informacji wyszperanych w internecie dowiedziałem się, że jest w ostatniej klasie collegu, więc prawdopodobnie dopiero po tym sezonie zacznie grać na poważnie. Przy obecnej formie Naomi i jej dyspozycji serwisowej mimo wszystko nie widzę dużych szans dla Amerykanki.
Krajicek gra w tym turnieju głównie dlatego, że nie poleciała do Azji, gdzie grałaby zapewne z Baśką Strycovą w deblu. Wolała pograć w singlu. Wczoraj oglądałem jej mecz z Duval. Mnóstwo piłek wygrywała dzięki serwisowi. Walnęła 11 asów, przy 12 DF, co w jej przypadku można uznać za dobry prognostyk. Przy siatce sporo piłek wygranych. Oczywiście ilość błędów spora, bo gra na pełnym ryzyku waląc forehandem z całej siły. Lao wymęczyła mecz z Chirico, ale jak widziałem to było mnóstwo przełamań i problemów z 1 serwisem oraz utrzymaniem podania. Michaella 2 podanie Danielle będzie na pewno cały czas atakować, bo to raczej wprowadzenie piłki w kort, a nie uderzenie, które będzie sprawiać problemy. O ile Holenderka nie posypie się to spodziewam się kolejnej wygranej.
Zacarias M. - Sakkari M. 1 @ 2,60 MarathonBet zwrot
Znowu buki faworyzują zawodniczkę, która zrobiła jakiś jeden wynik,a cały sezon nic nie gra, albo gra w jakiś najniższych ITFach. Wczoraj taka sytuacja była z Ahn, która powalczyła i na dobrą sprawę poległa dopiero w TB, a potem nie ugrała gema. Sakkari wystrzeliła na US Open, gdzie w kwalifikacjach ograła po kolei Sevastovą, Mestach i Martic. Rywalki naprawdę zacne. Maria to głównie solidna przebijaczka. Nie jest to zawodniczka aż tak ofensywnie nastawiona, co jej imienniczka z Meksyku. Dużo gra topspinem, serwisem raczej nie postraszy, ewentualnie nada sporo rotacji czy kicka. Ograła w 3 setach de Vroome, ale akurat Belgijka gra strasznie chaotycznie. Jak już wspomniałem w poprzednim poście Meksykanka gra najlepiej u siebie w turniejach ITFowskich na hardzie. Sądzę, że spokojnie ma szanse wygrać w tym meczu, a dawanie kursu ~1,40 na zawodniczkę, która ma praktycznie podobny potencjał, a na hardzie nawet mniejszy, jest jak dla mnie pułapką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF El Kantaoui Kobiety (hard)
Andrea Lippe - Yasmine Mansouri 1,02 2-6 0-3 i krecz Lippe...
+
Anna Maria Jovanovic - Yasmine Ben Abdallah 1,04 ✅ 6-0 6-1
AKO: 1,0608 --&gt; 1,04 ✅
Bet365
Lokata 6,08% na kilka godzin.
Lippe ma 23 lata i nawet nie wiadomo, kiedy zaczęła próbować przebijać piłkę na drugą stronę kortu... jednak, mimo zaawansowanego wieku, idzie jej to wciąż słabo... co innego Mansouri, ledwie 14 lat, ale jednak łatwo wyczytać w internetach, że ćwiczy od 5. roku życia, że uwielbia twarde nawierzchnie i dysponuje oburęcznym backhandem, którym dzisiaj zniszczy swoją rywalkę w krótkich dwóch setach.
Co do drugiego meczu, to sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo obie zawodniczki w podobnym wieku, 15 i 17 lat, obie praworęczne, obie też preferujące backhand, także do końca nie wiadomo jak się gra ułoży, ale z tej pary wybieram jednak Jovanovic, która ma ciut lepszy bilans gier w karierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF El Kantaoui Kobiety
Jessika Ponchet - Andrea Lippe 1,005 ✅ 6-0 6-0 (na live nawet 0,6%... w 51 minut ;) )
Bet365
Propozycja dla inteligentnych. Lokata 0,5% z czasem realizacji ok. 1h. Najlepszy i najmocniejszy typ, jaki znajdziemy w dzisiejszych ITFach. Lippe, która zwykle potrzebuje dwóch uderzeń, by przebić piłkę na drugą stronę kortu, bez najmniejszych szans z solidną Ponchet. Nie ma co marudzić, że kurs niski, bo jest 5 razy za wysoki... A o 0,5% w 1h najlepszy maklerzy z Wall Street mogą tylko pomarzyć... Proponuję poczekać na live, który najpewniej już wkrótce, bo na prematch limit 171k zaledwie, a na live będzie można mocniej przyłożyć :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 2,5K

plsn

Użytkownik
✅ITF Sharm El Sheikh Kobiety
Janina Geiss - Alexandra Jordan Riley 1,071428571 ✅ 2-6 1-6
Bet365
Perła dnia. Może nie aż tak pewna jak Ponchet, ale biorąc pod uwagę oferowany kurs (zysk 7,1428571%), to rewelacja. Riley (USA) 4 lata starsza, niemal 7 razy bardziej doświadczona (255 rozegranych spotkań vs. 37 rozegranych spotkań w seniorach). Współczynnik zwycięstw u Riley to 21,96%, ale sezon 2015 znakomity, bo zwycięstw 33,33%!! Ten sam parametr u Geiss (GER) to zaledwie 5,40%... także nie ma się co rozpisywać. Lokata 7%. Dla inteligentnych oczywiście ;)
PS Co do stawki. Na prematch można upchnąć max 11970. Na live, o ile kurs wytrzyma, ok. 50k. Powodzenia! :] PS 39,9k na live.
ITF Hilton Head Kobiety
Maureen Drake - Alexandra Perper 1,142857142 ✅ 6-2 4-6 2-6
Bet365
Dzisiaj mocno cisnę jeszcze to spotkanie (prematch max to 5985 pln, na live o 17. będzie ok. 25k). Drake była nawet w 1. setce rankingu (lata świetlne temu), ale to nie Date Krumm, nie ten level, nawet jeśli coś tam urwie, to kondycyjnie z Perper nie wytrzyma meczu. Spodziewałem się kursu w ok. 1,02, jest 1,14. THX, oby tak dalej ;)
PS Live max 39,9k. 5,9k do wyjęcia.
//Koniec tego spamu! Wszystkie posty niezwiązane z tytułem tematu będą kasowane, a użytkownicy nierozumiejący pierwszego zdania nagradzani ostrzeżeniami. //macias00
Czy ktoś może mi wyjaśnić, na czym polega moja wina? Ilekroć nosa wyściubię z nory, to zaraz dostaję po mordzie... Za co?
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh kwalifikacje Kobiety
Anastasia Golubeva - Janina Geiss 1,125 ✅ 6-0 6-2
Bet365
Fenomenalna lokata 12,5%. Taka okazja należy naprawdę do rzadkości, w banku trzeba ok. 5 lat czekać na taki zysk... Janina Geiss to zawodniczka, której przegrywanie przychodzi z wyjątkową łatwością, jedna z moich ulubienic z tenisowego ogona ITF. Gdy gra Geiss, kurs na rywalkę wynosi zazwyczaj 1,001-1,005. Dziś dostajemy 1,125, a rywalką Geiss będzie średniej klasy juniorka, czyli tak ze 2-3 levele za wysoko dla Geiss. Mecz na live za ok. kwadrans, warto poczekać do tej chwili, bo przy inwestycji 22,8k będzie można się cieszyć z wygranej powyżej średniej krajowej pensji. Polecam najserdeczniej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Rock Hill kwalifikacje Kobiety
Lauren Proctor - Amy Zhu 1,333 ✅ 5-7 3-6
Bet365
Kurs marzenie. Powinno być maks. 1,05. Sytuacja wygląda tak: Proctor bilans 1-5 w seniorach, wczoraj w 1. rundzie z trudem, w 3 setach ograła słabiutką Shannon Cox. Amy Zhu z kolei to zawodniczka, która prowadzi równą walkę z zawodniczkami z wyższej ITFowskiej półki. Skąd więc pomysł na 1,33??? Mecz o g. 15 na live. Polecam najserdeczniej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Rock Hill kwalifikacje Kobiety
Despina Papamichail - Jacqueline Pelletier 1,10 ✅ 6-2 6-4
Bet365
Nie jest to może tak wielka okazja jak dwa wcześniejsze dzisiaj mecze, ale te 10% kusi jednak mocno i &quot;pewne&quot; środki polecam i w ten mecz zainwestować. Despina to jest solidna firma i z byle kim nie przegrywa. Pelletier przy niej wygląda bardzo mizernie, żaden jej rezultat nie zachęca, by cokolwiek w jej stronę miało sens. Te 1,10 wydaje się i tak sporo przesadzonym kursem. Mecz za kilka minut powinien wejść na live. Polecam najuniżeniej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom