>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

madman 1,6K

madman

Użytkownik
Willis - Altmaier 2 2.20 8/10 bet 2.25 63 76 ⛔ jeden break na mlodym zadecydowal o 1 secie, drugi bardzo wyrownany, TB zepsuty przez Daniela. Szkoda.
Daniel Altmaier to jest z najzdolniejszych młodych strzelb. Niemiec ma spore możliwości, przede wszystkim wydaje się, że będzie to taki all round, ciężko go sklasyfikować bo pasuje na szybsze nawierzchnie z racji siły gry, techniki, natomiast gra w obronie, rozrzucanie przeciwnika, czy defensywny styl gry ma całkiem nie źle opanowany, jak na ten wiek. Spore możliwości jak już wspomniałem, więc trzeba go obserwować.
Willis, to zawodnik który wraca po kontuzjach i różnych przebojach, pokonał w między czasie kilku zawodników, ale tutaj w finale czeka tak na prawdę zawodnik absolutnie najlepszy z tych młodych. Willis może mieć problem i to spory, gdy ktoś tak nie zły technicznie, będzie go mocno napierał, przez co Brytyjczyk który raczej nie kalkuluje i gra ostro/mocno będzie popełniał sporo błędów, które mogą mieć kluczowe znaczenie w przebiegu gry.
Mecz godny finału, ale ja stawiam na młodego Niemca. Młodzi teraz bardzo szybko wchodzą, pokazują się, a ten sezon jest tego dobrym przykładem.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Manafov - Zuk over 20.5g bet365 1.83 5/10 76 62 ✅
Bardzo możliwe, że Zuk pokusi sie tutaj o niespodzianke. Jeden z lepszych Polskich juniorow, wroze mu kariere w ciagu 2/3 najblizszych lat. Manafov oczywiscie grozny, szczegolnie na szybkich nawierzchniach, ale Kacper juz pokazal, ze moze napsuc krwi kazdemu, dlatego jesli solidne bedzie wykonywal zadania taktyczne, mysle, ze linia zostanie pokryta. Jeden set bedzie zapewne mocno wyrownany, linia jak najbardziej do pokrycia.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Boehler D. - Minar J. over 21.5g 5/10 bet365 ✅ ✅
Krótko - Boehler niby potencjał ma, młodziak z Niemiec, ale trochę przereklamowany w Niemczech. Minara znamy z starych lat, dogrywa do końca kariery, ale myślę, że tutaj nie odpuści, biorąc pod uwagę jego doświadczenie, myślę, że scenariusz 3 setów jest bardzo możliwy i tego się spodziewam, że będzie tutaj walecznie.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Natsumi Chimura - Mitsumi Kawasaki 1 @ 2,22✅ 2:0
Jak dlamnie to kursy powinny byc odwrotne, poniewaz Chimura jest w lepszej dyspozycjii niz Kawasaki. Co przemawia za gre na Chimure to to jest duzo mlodsza juz podstarzalej Mitsumi. Graly juz raz zesoba wzeszlym roku Chimura wygrala 2:1,gdzie 2 seta przegrala po tibreku wygrywajac 1 seta do 1, i drugie do 0 wiec gladko. Mysle ze dzis tez wygra dosc glodko w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Grenier H. - Catarina L. over 19.5g 5/10 bet365 puscil mecze Grenier - dziwne ⛔
Jutro - Turcja ITF: Grenier jak i Catarina znaja sie dosyc dobrze, Grenier reprezentuje Francje, nie zly mlodziak, aczkolwiek nie pokazal jeszcze nic konkretnego, Francuzi maja dobre zaplecze, ale wchodza bardzo powoli. Catarina byl b.dobrym juniorem, swietnie sie zapowiadal, ale nie odpalil. Dziwne, kariera w sumie zagadka, ale moze cos bedzie planował więcej ugrac w nastepnym sezonie. Tutaj para bardzo wyrownana, oczywiscie Grenier jest delikatnym faworytem, aczkolwiek przy wyniki 64 64 bet wchodzi, co wydaje mi sie, ze jest bardzo mozliwe, a tym bardziej to, ze jeden set bedzie bardzo wyrownany, biorac pod uwage, ze poziom zawodnikow jest bardzo wyrownany.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ejupovic E. - Van De Zandschulp B. over 19.5g 1.86 5/10 1xbet ✅ ✅ ✅
Kolejny ciekawy typ z dzisiejszej oferty ITF. Holender Zandschulp pokazuje się ostatnio z dobrej strony, nie złe warunki fizyczne, wydaje się nie co drewniany, ale mimo to, porusza się solidnie ma dobrą kordynaję, ale mimo wszystko ja go jakoś nie lubię i faworyzuje. Tym bardziej, że Bośniak grający dla Niemiec Ejupovic to chłopak zagadka, z świetnym serwisem, ale bardzo nieregularny. Pokonał UWAGA tutaj - Dancevicia i Vegera, wiec czemu nie miałby urwać seta młodemu Holendrowi? Chociażby z tego powodu wnioski nasuwają się same. Poza tym kurs w stronę Niemca na wygraną (ponad 5.00) też jest lekkim żartem. W każdym razie over powinien być pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Matuszewski P. - Gaspar Murta A. over 20.5g bet365 7/10
Matuszewski pokazuje sie co raz z lepszej strony, pokonal Mouteta jedenego z bardziej utalentowanych Francuzow ostatnio co swiadczy, ze jego forma rosnie systematycznie. Wydaje mi sie, ze ma spore szanse zawalczyc z Gasperem Murta ktory jest raczej przeciatniakiem bez jakiegos konkretnego stylu, typowy Hiszpan ktorych teraz wiele, ale zaden nie wydaje sie dobry. Nasz Matuszewski obok Zuka to jakas tam gwarancja solidnosci. Oby sie to sprawdzilo, linia mozliwa do pokrycia, wiec bierzemy.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Barbara Bonic - Ines Murta 2 @ 2,40⛔ 2:0
Dlamnie to te kursy to jakies nieporozumienie ale ok. Niewiem czemu Bonic jest taki niski kurs, raczej powinien byc na portugalke. Ale to dobrze typ na Murte wydaje sie byc sporym value i ja go biore. Murta jest wlepszej dyspozycjii niz Bonic i owinna dzis wygrac , ma lepsze wyniki na hardzie i prawie 300 miejsc w rankigu WTA co stawia ja wroli do wygrania tego spotkania. powodzenia
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Brenda Njuki - Britt Geukens 0:2 @ 2,35⛔ 2:0
Tu gram na wygrana belgijki 2:0. Obie panie spotkaly juz sie pare dni temu tez w Egipcie gdzie po zacietym spotkaniu wygrala belgijka 7:5, 7:5. Uwzam ze Britt jst lepsza od Brendy i tez pozacietym pojedynku wygra jednak w dwuch setach. Kurs wart zagrania.Polecam
 
S 0

skrzypek390

Użytkownik
Barbara Bonic - Ines Murta 2 @ 2,40
Dlamnie to te kursy to jakies nieporozumienie ale ok. Niewiem czemu Bonic jest taki niski kurs, raczej powinien byc na portugalke. Ale to dobrze typ na Murte wydaje sie byc sporym value i ja go biore. Murta jest wlepszej dyspozycjii niz Bonic i owinna dzis wygrac , ma lepsze wyniki na hardzie i prawie 300 miejsc w rankigu WTA co stawia ja wroli do wygrania tego spotkania. powodzenia
Ja bym zdecydowanie szedł w drugą stronę. Bonic zdecydowanie lepsza. Rankingi nie grają i ta różnica 300 miejsc nie będzie widoczna ????
Zdecydowanie lepsza? Dlaczego? Napisz dokładnie, co powoduje, że tak twierdzisz./Macko18
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Vikhylantseva N. @2 Bet365
Finał Itfa w Dubaju. Rosjanka przeszła przez turniej jak burza dobre mocne uderzenie niezły serwis. W finale zmierzy się z tajka Hsieh która dzis grała półfinał z Barthel i mimo ze grałem w jej strone to powinna odpasc dzis bo to jak oddala mecz Barthel po wygranym pierwszym secie i w drugim majac 5-2 chyba to jest smiech ???? Ale wiadomo ze Mona potrafi psuć seryjnie piłki jutro juz tego nie bedzie ze strony Rosjanki, kurs ponad 2 na rosjanke to w moim przekonaniu spora przesada.
Stawka bez szaleństw bo to tylko itf.
Pozdrawiam.
edit: ogrom błędów młodej rosjanki.. :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 706

don1

Użytkownik
11:45 Takanyi Garanganga - Cem Ilkel 2 @ 1,65 2-0 ⛔

Niedługo zaczyna się już sezon tenisowy. Przed nami jednak spotkanie półfinałowe na tureckich kortach. Garanganga zawodnik z Afryki. Słaby technicznie bez siły ognia bez serwisu. Zawodnik co pewnego poziomu nie przeskoczy. Ranking w jego przypadku nie kłamie. Zajmuje dopiero 522 miejsce w rankingu ATP. Jedynie w końcówce sezonu gdzie wszyscy już odpoczywają on coś zaczyna grać bo przez cały sezon jest słabeuszem. Jego rywal to młody Turek. W przeciwieństwie do Afrykańczyka ma serwis ma uderzenie. Potrafi skończyć piłkę a nie tylko przebijać bezpiecznie na drugą stronę kortu. Moim zdaniem szanse typu oceniam na 7/10. Powodzenia!

Garanganga 3/3 a Turek 0/12(break won) to musiał przegrać
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
S. Kumar @1.80 Betano ✅
ITF USA, 20:30. Kumar to 19 letni chłopak, który widać, że tenis traktuje dość poważnie. W zeszłym roku 15 meczów, z czego 14 na nawierzchni twardej, bilans: 11 wygranych- 3 porażki. I to zwycięstwa z grajkami potencjalnie lepszymi jak: Mena, Iglot, Redlicki, czy Wiersholm. W sierpniu napędził stracha Hiltzikowi, z którym przegrał 3:6, 6:3, 6:3 w 1/4 ITF USA, sezon zakończył porażką po 3 setach z Ruanem Roelofse w kwal. na hali. Ewidentnie chłopak ma potencjał. W juniorach bilans 44/22, zatem w ciemię nie bity.
Jego rywal to prawdę powiedziawszy &quot;ch*j wie kto&quot;.22 letni Ronnie Schneider, którego nawet nie kojarzę. W zeszłym roku 1 mecz i to przegrany z dziadkiem &quot;Havilandem&quot; który jest już grającym trenerem. Brak jakiś sukcesików, typowy kwalifikant.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
S. Kumar @1.80 Betano

ITF USA, 20:30. Kumar to 19 letni chłopak, który widać, że tenis traktuje dość poważnie. W zeszłym roku 15 meczów, z czego 14 na nawierzchni twardej, bilans: 11 wygranych- 3 porażki. I to zwycięstwa z grajkami potencjalnie lepszymi jak: Mena, Iglot, Redlicki, czy Wiersholm. W sierpniu napędził stracha Hiltzikowi, z którym przegrał 3:6, 6:3, 6:3 w 1/4 ITF USA, sezon zakończył porażką po 3 setach z Ruanem Roelofse w kwal. na hali. Ewidentnie chłopak ma potencjał. W juniorach bilans 44/22, zatem w ciemię nie bity.
Jego rywal to prawdę powiedziawszy &quot;ch*j wie kto&quot;.22 letni Ronnie Schneider, którego nawet nie kojarzę. W zeszłym roku 1 mecz i to przegrany z dziadkiem &quot;Havilandem&quot; który jest już grającym trenerem. Brak jakiś sukcesików, typowy kwalifikant.
Nie neguję typu, ale warto odnotować info:

- grali ze sobą w październiku 2016 i wygrał Roelofse (6-4 3-6 6-3)
- &quot;w zeszłym roku 1 mecz&quot; to też nieprawda:
http://www.tennisexplorer.com/player/roelofse/

Pozdrawiam, powodzenia i czujności więcej :zoltakartka:
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
S. Kumar @1.80 Betano

ITF USA, 20:30. Kumar to 19 letni chłopak, który widać, że tenis traktuje dość poważnie. W zeszłym roku 15 meczów, z czego 14 na nawierzchni twardej, bilans: 11 wygranych- 3 porażki. I to zwycięstwa z grajkami potencjalnie lepszymi jak: Mena, Iglot, Redlicki, czy Wiersholm. W sierpniu napędził stracha Hiltzikowi, z którym przegrał 3:6, 6:3, 6:3 w 1/4 ITF USA, sezon zakończył porażką po 3 setach z Ruanem Roelofse w kwal. na hali. Ewidentnie chłopak ma potencjał. W juniorach bilans 44/22, zatem w ciemię nie bity.
Jego rywal to prawdę powiedziawszy &quot;ch*j wie kto&quot;.22 letni Ronnie Schneider, którego nawet nie kojarzę. W zeszłym roku 1 mecz i to przegrany z dziadkiem &quot;Havilandem&quot; który jest już grającym trenerem. Brak jakiś sukcesików, typowy kwalifikant.
Jedyny minus to to, ze to sa kwale i jest rozstawiony z 7 w nich, a wyzej notowani od niego graja wczesniej (Redlicki, Mridha), a &quot;rownolegle&quot; grac bedzie Khabibulin.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

fanatykr

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie ITF-u rozgrywanego w Hiszpanii. Oglądał ktoś mecz Chazala z Cachinem? Jest mi ktoś w stanie powiedzieć co tam się stało? Grali grali, co chwilę na coś narzekali, nie za bardzo byłem w stanie zlokalizować problem. W pewnym momencie sędziowie zaczęli mierzyć siatkę, sprawdzać nawierzchnię, długo dyskutowali z tenisistami i mecz przerwali. Troszeczkę pieniędzy mam w tym meczu w grze dlatego byłbym bardzo wdzięczny o nakierowanie chociaż gdzie mogę znaleźć informacje odnośnie tego co tam się stało i kiedy ewentualnie mecz zostanie wznowiony.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie zrobilo sie ciemno. Bylo jasno jak przerywali mecz. Jak wlaczylem przy 4-5 w drugim to widzialem, ze strasznie wieje i to moglo byc przyczyna przerwania meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juras333 802

juras333

Użytkownik
ja osobiście widziałem już takie sytuacje że wiało tak mocno, że piłka niemalże stawała i praktycznie nie było mowy o normalnej grze, a mimo wszystko meczu nie przerywali, no nie wiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom