>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turyn 2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
hej hej ???? juz jutro zaczyna sie to, co interecuje mnie najbardziej na tegorocznej olimpiadzie, czyli turniej hokeja na lodzie mężczyzn. W tym temacie bedziemy zmieszczac nasze typy i analizy do poszczegolnych spotkan.

15.02.2006

Kazachstan - Szwecja
Zdecydowanym faworytem jest Szwecja i raczej bez klopotów wygra to spotkanie. Polecam grac na Szwecje nawet z handicapem dla Kazachstanu
Włochy - Kanada
Podobna sytuacja jak w meczu Kazachstan - Szwecja. Kanadyjczycy sa zdecydowanie poza zasiegiem gospodarzy.
Szwajcaria - Finlandia
Finowie zagraja na olimpiadzie oslabieni brakiem kilku podstawowych zawodników: Antti Miettinen, Niklas Hagman, Miikka Kiprusoff, Kari Lehtonen, Ossi Vaananen, Sami Kapanen, Tuomo Ruutu - to Ci gracze, którzy na pewno nie zagraja. Pod znakiem zapytania stoi równiez wystep dwóch doskonałych obrońców: Joni Pitknanena i Aki Berga. Szczególnie dotkliwy moze byc brak Miki Kiprusoffa, ktory jest znakomitym bramkarzem. Szwajcarzy moga pokusic sie w tym meczu o niespodzianke - duzo zalezec bedzie od bramkarzy (Aebischer lub Gerber - nie wiadomo na którego postawi trener). Cos w srodku podpowiada mi, ze Finowie po zacietym spotkaniu pokonaja Helwetów, ale w walce o medale nie beda sie liczyc.
Niemcy - Czechy
Drużyna Niemiec przezywa ostatnio dosc duzy kryzys. Zespoł jest totalnie odmładzany. Ich dwie najwieksze gwiazdy: Jochen Hecht i Marco Sturm raczej nie wystapia w tym turnieju ze wzgledu na kontuzje. Jedynym graczem z NHL w barwach naszych zachodnich sasiadów bedzie goalkeeper Olaf Kolzig. Uwazam, ze nie bedzie on w stanie powstrzymac czeskiej nawałnicy. Typuje pewne zwyciestwo Czechów.
Rosja - Słowacja
Najciekawszy pojedynek jutrzejszego dnia. Zespoł Rosji zagra na tegorocznych igrzyskach bardzo, bardzo odmłodzony. O sile tej druzyny stanowic bedzie kwartet: Alexander Ovechkin, Evgeniy Malkin, Ilya Kovalchuk i Alexander Frolov. Żaden z nich nie skonczyl jeszcze 24 lat. Ci zawodnicy wsparci kilkoma doswiadczonymi graczami moga naprawde wiele osiagnac - wlacznie ze złotym medalem. O dobra atmosfere w druzynie zadba nowy manager reprezentacji - Pavel Bure, do niedawna znakomity prawoskrzydłowy. Zadbal on o to, zeby na ZIO pojechali tylko Ci zawodnicy, którzy naprawde tego chca - zakonczylo to kłótnie o pieniadze, jakie dotyczyly od klku lat rosyjskiej reprezentacji. Słowacy najprawdopodbniej zaprezenyuja to, do czego przyzwyczaili nas w ciagu ostatnich kilku sezonów. Uwazna gra w defensywie, zespołowosc i znakomita mysl taktyczna. Czy wystarczy to na zywiolowo grajacych Rosjan?? szczerze mówiac nie wiem - ten mecz to dla mnie duza niewiadoma. Ale najprawdopodbniej zaryzykuje i postawie na Rosjan.
Łotwa - USA
Łotysze w tym roku nie maja podstaw aby myslec o sukcesach na olimpiadzie. W jutrzejszym spotkaniu przeciwko gwiazdom z USA najprawdopodbniej beda starali sie o jak najmniejszy rozmiar porazki. Pewne zwyciestwo USA - jednego z faworytów do medali.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wreszcie Don Karol wróciłeś!!!!!!!!!Super Twoja wiedza jest nieoceniona.Ja też postaram sie wytypować i napisać na jutrzejsze mecze.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
hehe ano jestem jestem ???? i dzieki za komplement :oops: czekam z niecierpliwoscia na Twoje analizy - mam nadzieje, ze turniej hokejowy na olimpiadzie pozwoli nam na podreperowanie wlasnych kont ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moje typy niestety bez analiz na jutro
Szwecja-Kazachstan 1zdecydowana jedynka choć mało płacą lepiej over 5.5 ✅ 7-2

Kanada-Włochy 1 jak wyżej ✅ 7-2

Finlandia-Szwajcaria 1 ✅ 5-0

Czechy -Niemcy 1 ✅ 4-1

Rosja-Słowacja zgodzę sie z Tobą Don, trudny mecz najlepiej over 5.5 lub niepewna 1 ✅ 3-5 dla over ⛔ dla niepewnej 1

USA - Łotwa 1 over 5.5 ✅

Typuję dużo overów ponieważ sa to pierwsze mecze w Turynie.W pozostałych meczach bedziemy mieli pełny obraz formy gwiazd NHL!!!!!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wyniki dzisiaejszych spotkan z grupy A:



Bez rzadnych niespodzianek. Jedynie tylko mozna to powiedziec, ze Kanadyjczycy stracili az dwa gole :p
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
No coz... pierwsze mecze turnieju a nami ???? jedno wiem na pewno - poziom decydujacych spotkan bedzie niesamowity!! juz wczoraj druzyny zaprezentowaly naprawde dobry hokej ???? niespodzianka (a nawet chyba sensacja) na pewno jest remis USA z Łotwą. W najciekawszym meczu Słowacy udowodnili ze trzeba bedzie sie z nimi liczyc i pokonali Rosje. Pozostale mecze zgodnie z planem. Dzis przed nami nastepujace spotkania:

Finlandia - Włochy
Raczej pewna jedynka, choc gospodarze moga sprawic niespodzianke i powalczyc. Betgun oferuje ciekawy kurs na Włochy (+4,5), mysle ze warto zaryzykowac.
Czechy - Szwajcaria
Szwajcarzy rozczarowali w pierewszym meczu - najwidoczniej nie trafili z forma na ZIO. Czechy jako jeden z faworytów powinni sobie poradzic bez kłopotów.
Szwecja - Rosja
Szlagier dzisiejszego dnia. Rosjanie rozdraznieni wczorajsza porazka dzis maja okazje odzyskac zaufanie kibiców. Jesli tylko unikna błedów w obronie, to powinno byc dobrze - Betgun daje wysoki kurs na Rosje, uwazam ze to kuszaca oferta.
Słowacja - Łotwa
Tutaj pewna jedynka, nawet pomimo wczorajszego sukcesu Łotwy. Słowacy sa w doskonałej dyspozycji i raczej wygraja bez kłopotów
Kanada - Niemcy
Tu chyba nie trzeba nic komentowac....
Stany Zjednoczone - Kazachstan
Podobnie jak w meczu Kanada - Niemcy...
 
M 0

m3losh

Użytkownik
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
dzis kołejny dzien olimpijskich zmagan na lodoiwskach w Turynie:

Russia - Kazakhstan
Pojedynek majacy podłoze ideologiczne..;) ciezko spodziewac sie dobrego wyniku dla Kazachów. Wydaje mi sie ze oszacowanie szans Rosjan na zwyciestwo w tym meczu na poziomie 90% jest calkiem niezlym pomyslem. Sugeruje 1.
Germany - Italy
Niemcy w meczach z Czechami i Kanada pozostawili po sobie bardzo dobre wrazenie. Mimo wczesniejszych zapowiedzi, wzmocnieni zostali graczami wystepujacymi w NHL (Denis Seidenberg, Christian Ehrhoff). Maja bardzo silne wsparcie w swoim goalkeeperze Olafie Kolzigu. Włosi jako gospodarz bardzo sie staraja - ale nie da sie ukryc, ze poziomem sportowym odstaja od pozostałych ekip. Jednakze braki sportowe probuja sie nadrobic ambicja - a to czasem moze prowadzic do dosyc nieoczekiwanych rezultatów. Mysle ze pomimo kursów sugerujacyh typowanie na druzyne Niemiecka - warto powaznie zastanowic sie nad tym meczem. Sam nie bede dokłądal go do moich kuponów, ale jesli chcecie znac moje zdanie, to polecam postawic na x w pierwszej tercji. Mysle ze to bedzie takie wzajemne badanie sil - i zadna druzyna nie zechce odwaznie zaatakowac.
Canada - Switzerland
Helweci sprawili nie lada sensacje pokonujac Czechów. Ale wbrew pozorom, ten wynik jeszcze bardziej zacheca mnie do postawienia na Kanade. Dzieje sie tak z dwóch powodów:
a) Kanada wie, ze trzeba powaznie potraktowac rywala, bo na stojaco sie go nie pokona
b) Druzyny na poziomie Szwajcarii zazwyczaj rozgrywaja jedno extra spotkanie w turnieju - takie cos mialo miejsce w meczu z Czechami, wiec teraz pora na powrót do normalnosci.
Te dwa fakty w polaczeniu z poziomem sportowym zawodników poszczególnych drużyn nie pozostawiaja mi innego wyboru - gram na Kanade, z handicapem dla Szwajcarii +2,5.

Sweden - Latvia
Jesli chodzi o Łotwe to sytuacja jest bardzo podobna jak w przypadku Szwajcarów. Rozegrali jeden świetny mecz (3:3 ze Stanami Zjednoczonymi), a teraz zapewne beda grali na swoim normalnym poziomie. Jako, ze jest on nizszy od poziomu gry Szwedów, bardzo ciezko bedzie wzbogacić sie Łotyszom o jakiekolwiek punky w dzisiejszym spotkaniu. Co wazne, Szwedzi na pewno zechca zdobyc jutro 2pkt, ktore sa im bardzo potrzebne w walce o jak najlepsze rozstawienie w ćwierćfinałach. Według mnie, biorac pod uwage wszelkie okolicznosci, szanse na wygrana Szwedów wynoszą około 80%.
Slovakia - USA
Słowacy zachwycaja widzów efektowna i bardzo skuteczną gra. Wszystko w tej druzynie funkcjonuje bardzo dobrze. Dzis zostana poddani dosyc ciezkiemu testowi. Zagraja przeciwko zawsze silnej ekipie USA. Zapowiada sie niezwykle interesujace widowisko. Nie podjemuje sie obstawic wyniku tego spotkania, poniewaz jest on sprawa otwarta. O wiele pewniejsze wydaje mi sie typowanie ilosci zdobytych goli w tym spotkaniu. Mysle, ze postawienie na over 5,5 nie jest złym pomysłem. Nasi południowi sasiedzi graja niezwykle ofensywnie (to dosyc zaskakujace). Byc moze dzieje sie tak dlatego, ze Peter Budaj nie jest bramkarzem tak pewnym jak chociazby Martin Brodeur. Dlatego aby wygrywac, Słowacy musza strzelac duzo goli. Wierze, ze dzis wieczór własnie tak bedzie.
Czech Republic - Finland
Kolejny, po meczu Słowacja - USA, szlagier dzisiejszej rundy spotkan. Rozdraznieni porazka Czesi stana naprzeciwko nadspodziewanie dobrze grajacym Finom. Dosyc ciezko jest przewidziec jakim wynikiem skonczy sie ten mecz, ale wydaje mi sie, ze nieco wiecej szans na zwyciestwo maja Czesi. Ta druzyna po prostu nie ma w zwyczaju przegrywac dwóch spotkan z rzedu na waznych turniejach. Finowie, pomimo całej swej ambicji i umiejetnosci raczej nie dadza rady Czechom. Lecz od razu zaznaczam, ze jest to mecz dla ludzi lubiacych ryzyko. Jezeli ktos chce ulożyc &quot;pewny&quot; kupon, to ten mecz stanowczo odradzam

to tak w skrocie kilka moich przemyslen ???? czekam na Wasze opinie i komentarze ???? pozdrawiam
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
niespodzianek na Olimpijskim turnieju ciag dalszy... wydaje sie, ze chyba bezpieczniej jest omijac spotkania hokejowe na ZIO, poniewaz wyniki sa bardzo nieprzewidywalne. Dzis kolejne mecze:

Germany - Switzerland
Russia - Latvia
Slovakia - Kazakhstan
USA - Sweden
Czech Republic - Italy
Canada - Finland

niestety nie mam zbyt wiele czasu, wiec analize pozstawiam Wam... zycze powodzenia!!
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
don karoluwczoraj wtopilem moja ostatnia 10 na kanadzie :mrgreen: ale naszczescie mi skoki siadly i znowu jestem w grze ... hokej nie jest moja dziedzina ale mimo wszystko pokusze sie dzisiaj na takie typy

Germany - Switzerland 2 ⛔ (2-2) - moim zdaniem szwajcaria idzie po medal jak sie zabardzo nie zmeczyli wczoraj nie powinni miec problemow z niemcami

USA - Sweden 1 - ⛔ (1-2) usa ni eidze zabardzo na tej olimpiadzie ale jesli hca o cos powalczyc musza wygrac dzisiejsze spodkanie dlatego zaryzykuje na nich

Canada - Finland -2 - kanada rowniez jak usa przestuj w grze europejczycy bija ich na twarz finlandia tez swietna na tej olimpiadzie wiec pokusze sie o taki typ

wspolczynnik za taki zestaw to ponad 24 zl ???? ni ejestem jakims specjalista od hokeja ale zagram dzis takiecos no nie ukrywam ze jest to odwazny krok ale kursik i ostatnie niespodzianki kusza ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
deeep nie zgodze sie z Toba co do meczu Kanady ???? Finowie moga odpuscic to spotkanie, zeby troche oszczedzic sil na ćwierćfinał, który maja juz zapewniony... Kanada zeby byc spokojna o awans musi dzis wygrac. Poza tym ciezko wyobrazic sobie zeby Kanada przegrala drugi raz z rzedu... choc z drugiej strony Czesi wtopili dwa razy...

ps. USA - Szwecja --- piekny mecz!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dziwi mnie tylko ,że USA nawet w przewadze 5 do 3 nie potrafili strzelić bramki.Bardzo dobra gra Mike Mondano oraz szwedzkiego bramkarza Henrika Lundqvista stats 25/26 strzałów.
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
no don karolu widzisz :mrgreen: jednak tylko dobrze wytyno don karolu widzisz :mrgreen: jednak tylko dobrze wyty[powalem to ze kanada przegra z finlandia w sumie kupon nie siadl ale na tym zarobilem chyba 30 zl ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
tak tak ???? widze i gratuluje - miales racje!! ???? Kanada mnie zadziwia - niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie z wrodzonego lenistwa wstawiam tutaj mój typ dnia,gdyż dotyczy tego tematu oraz podam na pozostałe mecze moje propozycje.
Zdarzenie:Kanada-Rosja

Typ:2 na awans Rosji

Kurs:1.8

Bukmacher:STS

Analiza:
Hokeiści Klonowego Liścia nie trafili z forma i aklimatyzacja na igrzyska w Turynie bilans dotychczasowych 5 meczy nie powala z nóg 2 zwyciestwa ze słabeuszami Włochami i Niemcami oraz aż 3 porażki w tym sensacyjna 2-0 ze Szwajcarią.Rosjanie udowodnili,że są jednym z faworytów do medalu,według mnie do złotego!!!Bilans ich dokonań to jedna porazka z rewelacja turnieju Słowacja 3-5,po bardzo wyrównanym meczu ,oraz aż 4 zwycięstwa w tym pogrom Szwedów 5-0!!!!!!!!! Doskonała forma Ili Kowalczuka,Aleksandra Owieczkina,Daniła Markowa oraz pozostałej Rassijskiej Kamandy daje bardzo dobry prognostyk na awans.

Mecz Finlandia-USA tYp na awans awans Finlandii
Mecz Czechy -Słowacja typ na awans awans Słowacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom