>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Twoje konto Skrill zostało tymczasowo ograniczone

A 0

andrzejjanusz

Użytkownik
Witam,otóż korzystałem z konta skrill już dłuższy czas lecz podałem nie zgodną z prawdą datę urodzenia.Wiele razy wypłacałem na konto fajne sumki i nie było problemu ale wczoraj po wypłacie na skrill przyszedł mi ta email


Na Twoim koncie Skrill został osiągnięty próg i zgodnie z wymaganiami przepisów nie można będzie dokonywać wpłat, wypłat ani płatności.

Aby dalej korzystać z konta, należy zweryfikować pewne dane osobowe.

Zaloguj się na swoim koncie Skrill, przejdź do części „Limity i weryfikacja” i prześlij kolorowy skan lub zdjęcie ważnego urzędowego dokumentu tożsamości.

Po sprawdzeniu dokumentu otrzymasz e-mail z informacją o statusie swojego konta.

Dziękujemy za korzystanie z serwisu Skrill.





Pozdrawiamy



Skrill

I teraz moje pytanie czy jeśli wyśle im zdjęcie dowodu z inną datą urodzenia,to co zrobią i jeśli za 6 miesięcy osiągnę 18 lat i do tego czasu nic nie robiąc i wtedy dopiero im wyślę dowód to czy odzyskam pieniądze?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu nic nie wysyłał , limit na transakcje odnawia się po 3 miesiącach , lepiej poczekaj i pozniej wyplacisz
W normalnej sytuacji Skril zmieniłby dane bez problemu , jednak jeśli nie masz 18 lat lepiej po prostu przeczekać
 
A 0

andrzejjanusz

Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu nic nie wysyłał , limit na transakcje odnawia się po 3 miesiącach , lepiej poczekaj i pozniej wyplacisz
W normalnej sytuacji Skril zmieniłby dane bez problemu , jednak jeśli nie masz 18 lat lepiej po prostu przeczekać
Czyli po upływie 3 miesięcy,nie będą wymagali skanu dowodu i znowu będę miał ten próg do przekroczenia tak?
 
Do góry Bottom