>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 13: Le Gosier, Barranquilla

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Livescore z challengerów:
http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=13c&amp;amp;lang=en&amp;amp;tabno=1&amp;amp;eventid=0573&amp;amp;ref=www.atpworldtour.com
W bardzo ciekawym miejscu będzie jeden z challengerów, chodzi mi o Le Gosier. Jest to na Gwadelupie, która należy do Francji. Jest to między Ameryką Północną, a Południową. Jest tam bardzo fajny klimat, każdy miesiąc taki sam pod względem średniej temperatury powietrza i temperatury wody, spójrzcie sami: http://www.panstwaswiata.pl/gwadelupa/pogoda/le-gosier/
Ten challenger był w 2011 roku, wygrał go Olivier Rochus,
W kwalifikacjach nie są jacyś mego dobrzy zawodnicy, ale naprawdę im zazdroszczę, w jakim miejscu będą grać, grają w kwalach zupełne anonimy:
Firas Abdulwahed: rok urodzenia 1994, Syria, [1514 w rankingu juniorów]
Patrick Grigoriu: rok urodzenia 1991, Rumunia
Calvin Hemery: rok urodzenia 1995, Francja, [144 w rankingu juniorów]
http://www.itftennis.com/juniors/players/player/profile.aspx?playerid=100165853
Jean-Baptiste Vivies: Francja
Haydn Lewis: rok urodzenia 1986, Barbados, (przegrał z Adamem Chadajem w tym roku [14.01.2012] 4:6 1:6 w Sunrise
Darian King: rok urodzenia 1992, Barbados,
Melik Feler: rok urodzenia 1994, Francja,
Tristan Meraut: ur. 27.12.1995!, Francja, [305 w rankingu juniorów]
http://www.itftennis.com/juniors/players/player/profile.aspx?playerid=100150361

Ja chciałbym w kwalifikacjach takich wystąpić... co mam zrobić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Pojechać i się zapisać, niestety musisz się wcześniej zapisać do ATP jako zawodnik - koszt to coś około 40 funtów za każde.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jestem fanem tego turnieju, dlatego będę wnikliwie analizował właśnie ten turniej, Le Gosier. Odbyły się już mecze 1. i 2. rundy kwalifikacji tego turnieju.
Najwięcej asów ale jednocześnie i podwójnych błędów serwisowych zanotował Albano Olivetti, 17 asów i 14 double faultów. Olivetti przegrał z Haitańczykiem Olivierem Sajous 7:6 6:7 6:7. Mecz trwał prawie 3 godziny.
Chłopaczki, którzy urodzili się w 1994 i 1995 roku już przegrali swoje mecze, większość w pierwszej rundzie, a Melik Feler w drugiej.
Na tym etapie moim zdaniem jest bez niespodzianek. Z rozstawionych w kwalifikacjach odpadli właśnie ten Olivetti i Tiago Fernandes, ale to nie są jacyś lepsi zawodnicy od nierozstawionych Sajousa czy Kleca, którego częściej słyszałem.
Pary ostatniej rundy kwalifikacji:
Julien Obry - Rudy Coco, Mój typ: 1 ✅ 6:3 6:3
Daniel Evans - Alexander Ward, Mój typ: 1 ✅ 6:2 7:6
Olivier Sajous - Ivo Klec, Mój typ: 1 ⛔ 6:3 3:6 2:6
Pierre-Hugues Herbert - Mikhail Elgin:
Mój typ: 1 ✅ 4:6 7:6 7:6
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Pojechać i się zapisać, niestety musisz się wcześniej zapisać do ATP jako zawodnik - koszt to coś około 40 funtów za każde.
Wyrobić sobie ipin number(55 dolarów) i np. 3 tygodnie wcześniej zarejestrować się do jakiegoś turnieju itf licząc że dostaniesz się do eliminacji (najlepiej pograć trochę w turniejach pzt i dzięki krajowemu rankingowi zawsze ma się większe szanse że sie załapiesz na jakieś eliminacje).Wpisowe do turniejów to 40 dolarów.Oczywiście jeszcze hotel,podróz itp. więc nie są to małe koszty.Większość zawodników wybiera się na cykl turniejów itf np. w Turcji gdzie są grane np.przez kilka tygodni z rzędu i pozostaje tam na 6-8 tygodni dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.Jednak żeby zdobyć 1pkt do rankingu Atp potrzeba wygrać 3 mecze w eliminacjach plus 1 w turnieju głównym więc jak nie jesteś wystarczająco dobry to wiesz...Ale z drugiej strony to fajna przygoda ???? .
Do każdego turnieju trzeba się zgłaszać przez strone itf logując się na swoje konto(ipin).Wystarczy 90 miejsce w Polsce żeby praktycznie zawsze dostać się do eliminacji.Więcej informacji,telefonów kontaktowych,proponowanych hoteli dla zawodników w danym kraju itp. znajdziesz na stronie http://itftennis.com
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
No słuchajta, jak są Ci zawodnicy w ITFie, czy nawet Challengerze, to myślę, że nie byłbym na straconej pozycji z tymi juniorami, co grali w kwalach W Gwadelupie, czy czasem w ITFach. Ale no trzebabyłoby hajsu zaryzykować, bo mi Agnieszka Radwańska to raczej nie pożyczy na ITFa.
Co do kwali w Le Gosier to w Tobecie wystawiono kursy, i tak, na Obry 1.3, Daniela Evansa 1.33, Sajousa 2.20, a Pierre Hughes Herbert 1.72.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
No słuchajta, jak są Ci zawodnicy w ITFie, czy nawet Challengerze, to myślę, że nie byłbym na straconej pozycji z tymi juniorami, co grali w kwalach W Gwadelupie, czy czasem w ITFach. Ale no trzebabyłoby hajsu zaryzykować, bo mi Agnieszka Radwańska to raczej nie pożyczy na ITFa.
Co do kwali w Le Gosier to w Tobecie wystawiono kursy, i tak, na Obry 1.3, Daniela Evansa 1.33, Sajousa 2.20, a Pierre Hughes Herbert 1.72.
Człowieku jedz sobie na taki turniej dla amatorów i myśle że w 1 rundzie z jakimś 17 latkiem odpadniesz http://atp.org.pl/turniej/2643/single_na_orle_open/ .Możesz sobie pomarzyć :jezora:.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Estrella V. - Pella G. - 2 1.50 Bet365 ✅ 3:6 3:6

Ostatnio widziałem ich pojedynek na początku marca. Pamiętam tamto spotkanie, gdyż postawiłem troszkę pieniędzy na Estrelle, który był dość pewnym faworytem. Jednak nic a nic z tej roli się nie wywiązał. Wynik jaki wtedy padł to pewna wygrana młodego Argentyńczyka 2:6 2:6. Pella przez całe spotkanie kontrolował swoją grę, jak i cały pojedynek. Dobry pewny serwis, odrzucał słabiutkiego Estrelle daleko po za linię kortu, co znacznie utrudniało mu prowadzenie dobrych wymian. Pella w tamtym spotkaniu pewnie kończył nie mal wszystkie okazje jakie się nadarzały, a było tego trochę.

Estrella ostatnio próbował swoich sił w spotkaniach na hardzie. Startował między innymi w kwalifikacjach do turniejów w Miami oraz Indian Wells, oczywiście przegrał, z Ebdenem i Sugitą. Między tymi pojedynkami zagrał w pierwszej rundzie w Guadalajara, gdzie przegrał z Meffertem. Wszystkie te spotkania zakończyły się w dwóch setach, a Estrella nie potrafił zagrozić swoim rywalom. W ubiegłym roku widziiałem Estrelle i muszę przyznać, że prezentował się o niebo lepiej, niż teraz. Znany z tego, że nie raz w challengerach na ziemi dochodził do ćwierćfinałów czy finałów, teraz już tak nie gra.

Pella to dobry młody zawodnik, który już w ubiegłym roku utkwił mi w pamięci po zagraniu turnieju w Guayaquil. Przebrnął tam kwalifikacje i udało mu się dojść do finału. Po drodze odprawił z kwitkiem nie byle kogo, bo między innymi: Struvaya czy Ramireza Hidalgo. W tym sezonie zaczął bardzo dobrze wygrany turniej w Salinas, gdzie w finale pokonał samego Lorenziego. Według mnie ten zawodnik ma papiery na granie, a już w przyszłym sezonie można spodziewać się, że jego ranking może być nawet w granicach pierwszej setki. Jak dla mnie dziś nie ma innej opcji, niż zwycięstwo Guido Pelli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
harvey 967

harvey

Użytkownik
Alund M. - Struvay E. - 1 1.57 Unibet ZWROT

Spotkanie pierwszej rundy challengera rozgrywanego w Kolumbijskiej miejscowości Barranquilla. Na dziś zostało zaplanowanych dość dużo spotkań. Przeglądając ofertę dość mocno moją uwagę przykuło zdarzenie pomiędzy Martinem Alundem z Argentyny oraz miejscowym Eduardo Struvayem. Faworytem moim jak i bukmacherów jest Alund.

Alund przystępuje do tego spotkania z passą pięciu pojedynków z rzędu wgranych. Taką passę udało mu się zrobić ostatnio na turnieju w swoim kraju. Alund to gracz w moim mniemaniu bardzo przyzwoity jak na rangę challengerów. Posiada dobry serwis oraz bardzo ciekawy backhand. Widziałem go w ubiegłym roku w jakimś spotkaniu z Rui Machado, który był wtedy w bardzo dobrej formie. Alund przegrał co prawda, ale zaprezentował się całkiem nie źle. Argentyńczyk od początku prezentuje całkiem dobrą formę, startował już między innymi: Bucaramanga, Salinas oraz Santiago. We wszystkich tych challengerach wygrywał swoje spotkanie w pierwszej rundzie, dziś powinno być tak samo.

Struvey ostatnie nic nie grał bo leczył kontuzję pleców, której nabawił się w pojedynku z Levine, na początku lutego w Dallas. Prawie dwa miesiące bez gry, powinny zrobić swoje. Nawet, żeby Struvey był w rytmie meczowym większe szansę dawałbym Alundowi, który w moim rankingu, jak i rankingu ATP jest wyżej sklasyfikowany. Struvey to młody perspektywiczny zawodnik, który ma przed sobą jeszcze dużo lat grania. Jednak kontuzja jakiej nabawił się w Dallas, może mu pokrzyżować trochę planów na ten rok. Z tego co udało mi się doczytać w necie, to Struvey startuje tutaj tylko dlatego, że jest wychowankiem jakiegoś klubu tenisowego znajdującego się nie opodal rozgrywanego turnieju, żeby nie to w innych zawodach by nie startował, dlatego, że nie wyleczył do końca kontuzji.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Maxime Authom- Roger Vasselin 4-6,5-7
typ 2 kurs 1,45
Tobet


Challenger Le Gosier a w nim Belg Authom grający niezly turniej w tamtym tygodniu gdzie doszedł do finału przegrywajac w nim z Pospisilem. Wczesniej z liczacych sie zawodników ograł Ito,reszta była do pokonania i z tego sie wywiazał(Bogdanovic,Chcojka,Gigounon). Teraz trafia na roztawionego z 4 Rogera Vasselina, który zaczyna coraz lepiej prezentowac sie w turniejach rangi atp(ćwierćfinał w Marsylii),w Miami przeszedl kwale ale nie sprostał w 1 rundzie malisse. Korty w miami mimo ze hard, były bardzo wolne,napewno w Guatelupie nie beda takie a to kolejny plus po stronie Francuza,który z dobrym serwisem i niezła gra pod siatka(zwyciestwa deblowe) bedzie faworytem w tym meczu.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Sborowitz M. - Bagnis F. - DW. 0:2 1.40 Bet365 ✅ 0:2

Mecz drugiej rundy rozgrywanego w Kolumbii turnieju na nawierzchni ziemnej, zmierzył ze sobą dwóch bardzo młodych zawodników, a mianowicie Chlillijczyka Sborowitza, oraz bardziej znanego Argentyńskiego tenisistę Bagnisa. Faworytem w tej rywalizacji jest zawodnik z Argentyny Facundo Bagnis. Mieli już okazję grać ze sobą około trzy tygodnie temu i pewnie w tamtym spotkaniu wygrał właśnie Facundo 1:6 4:6.

Sborowitz to zaledwie 19-letni zawodnik, który dopiero wchodzi na dywany zawodów challengerowych. W tym sezonie jak narazie fatalnie mu idzie, jeszcze nie zdołał wygrać pojedynku na poziomie turniejowym (tylko wczorajszy w pierwszej rundzie). Sam nie widziałem gry tego zawodnika, więc ciężko mi coś więcej napisać.

Bagnis to nazwisko dość znane na poziomie Challengerowych zmagań. Właśnie tutaj gdzie dziś się zmierzą, Bagnis w ubiegłym roku wygrał cały turniej. Do końcowego sukcesu wygrywał po drodze z takimi zawodnikami jak: Javier Marti, Alejandro Falla, Paolo Lorenzi , Flavio Cipolla czy też w finale Diego Junqueira. Bagnis lubi tu grać, a ubiegłoroczne zwycięstwo to idealnie pokazuje. W tym roku nie idzie mu dość dobrze, a te zawody mogą zmienić ostatnie pasmo średnich występów. Według mnie Bagnis powinien dziś oprawić młodszego Sborowitza w dwóch setach, inny wynik będzie dość sporym zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harvey 967

harvey

Użytkownik
Herbert P. (+5 gemów) - Becker B. - 1 1.85 Tobet ⛔ 0:2

Spotkanie z turnieju rozgrywanego na twardej nawierzchni w Le Gosier pomiędzy Herbertem, a Beckerem. Obok takiego typu nie można przejść obojętnie. Jak dla mnie to widzę tu duże value, na typ na Francuza. Młody perspektywiczny zawodnik, który obok Miny oraz Obrego, jest nadzieję francuskiego tenisa w przyszłości.

Heberet to jak już wspomniałem jest uznawany we Francji za dość duży talent. Ostatnio pogrywa całkiem nie źle, może nie odnosi dużych i głośnych sukcesów, ale konsekwentnie występuje praktycznie co tydzień w jakimś turnieju i stara się wygrywać. Widziałem go nie dawno w jakimś spotkaniu (też na hardzie) i zapamiętałem jego dobry solidny serwis. Jak trafiał pierwszym serwisem to rywal praktycznie nie miał szans, na dobry return. Wczoraj dość pewnie wygrał z Ito, który był ostatnio w dobrej formie i notował dość dobre wyniki.

Becker, który co raz zaskoczy dobrą formą nawet na poziomie ATP, przeplata te dobre występy z passą kilku porażek pod rząd. Becker nie raz już pokazywał się z dobrej strony prezentują dobry solidny serwis oraz pewne kończące uderzenie z forehandu. Jednak w mojej ocenie, to zawodnika bardzo chimeryczny i w tej chwili jest dalej, niż bliżej od swojej najlepszej formy. W pierwszym spotkaniu, miał łatwego rywala, a mianowicie Dutra da Silvę i pewnie go pokonał. Dziś jednak wydaje mi się, że handicap w postaci 5 dodatnich gemów dla Herberta powinien wystarczy w tym, żeby typ został zaksięgowany na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 160

peter42

Użytkownik
????James nędza Blake-Mischa Zverev 3-6,3-6
typ 1 kurs 1,45
Tobet


Blake poczatku tego roku do udanych nie moze zaliczyc,bardzo sie na nim zawiodłem w Memphis gdzie doznał klęski ze Sweetingiem. W Miami już powalczył z Denko,co dobrze rokuje na ten turniej. W Le Gosier ograł w pierwszej rundzie Duclosa(nie bez problemów),teraz rywal podobny Zverev,który gra głównie w kwalach do challengerów,jezeli je przechodzi odpada max w 2 rundach. Mam nadzieje że Blake mnie nie zawiedzie i ogra przecietnego Niemca który najlepsze lata kariery ma juz chyba za soba(top 50 w 2009).
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Pedro Sousa - James Ward
typ na 1 kursie 1.5
bet365
Souza ma dobrą passę w ostatnim miesiącu 13 zwycięstw tylko 1 porażka (choć trzeba przyznac przeciwnicy słabi). W tym turnieju przebijał sie przez eliminację. Pokonała bez straty seta 3 przeciwników. Dwóch nastolatków i grożnego Guillermo Hormazabal. W pierwszej rundzie pokonał w 3 setach fianliste z tego turnieju sprzed roku Diego Junqueira. Ogranie i pewność siebie jest na pewno po stronie Portugalczyka.
Jego przeciwnik na kortach ceglanych gra bardzo sporadycznie (kilka meczow w roku) W tamtym roku także zachaczył o Kolumbie grając w dwóch turniejach przegrał 2 razy w 1 rundzie. Jego celem są turnieje na trawie tam ma dużo punktów do obrony (około 50% punktów kte wogole ma w rankingu) i całkiem przyzwoite wyniki. Brytyjczyk woli korty szybkie i tam osiąga jako takie wyniki. W pierwszej rundzie pokonał emeryta N. Massu, który w tym roku nic nie gra. To był pierwszy mecz Warda na cegle w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Blake J. v Zverev M. 2 2.40 Gamebookers✅
Kolega Peter42 napisał że Misha najlepsze lata ma już za sobą:grin: przecież to dopiero 24letni tenisista, nie skreślał bym go tak szybko:?. Z tym że nie jest jakimś wirtuozem to się zgadzam, no ale bez przesady. To chyba James ma najlepsze lata za sobą i wątpię aby wrócił do chociażby 70% tego co grał kilka sezonów wcześniej. Nie widać u niego już tej chęci zwycięstw, wszystkie mecze jakie rozgrywał w tym sezonie były beznadziejne, przegrywa z graczami teoretycznie dużo słabszymi z może jednym wyjątkiem w Maiami gdzie z Denko coś tam walczył. Blake już wczoraj powinien odpaść z turnieju, z jakimś kelnerem, powalczył chwała mu za to, ale nie wydaje mi się aby dzisiaj już mu się udało przejść do kolejnej rundy. Misha formą też nie zachwyca, ale kursy jakie wystawili na Niemca bukmacherzy skłaniają mnie do grania właśnie na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roy. 187

roy.

Forum VIP
Blake J. v Zverev M. 2 2.40 Gamebookers
Nie widać u niego już tej chęci zwycięstw, wszystkie mecze jakie rozgrywał w tym sezonie były beznadziejne, przegrywa z graczami teoretycznie dużo słabszymi z może jednym wyjątkiem w Maiami gdzie z Denko coś tam walczył.
Tylko, ze on przegral 2 mecze w tym sezonie. 1 z Denko i 1 ze Sweetingiem a ty piszesz jakby rozegral ich conajmniej kilka/nascie :razz:. Ogolnie na pewno nie postawilbym zlamanego grosza na Blake ktory jak juz napisales najlepsze lata ma za soba i gra bo gra. Czy przegra czy wygra to i tak mu pewnie rybka wiec typ ogolnie spoko, wielce prawdopodobny.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger - Barranquilla
Spotkanie: M.Sborowitz - F.Bagnis
Typ: poniżej 19.5 gema
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj do analizy wybrałem pojedynek tenisowy. Chilijczyk Sborowitz zagra z dużo wyżej notowanym rywalem z Argentyny Facundo Bagnisem. Obu tych zawodników dzieli praktycznie 600 miejsc w rankingu ATP co jak dla mnie jest praktycznie różnicą dwóch klas.
Sborowitz w lutym próbował swoich sił w turniejach niższej rangi w swojej ojczyźnie, jednak kończył zwykle zawody na drugiej rundzie. Tutaj na kolumbijskich kortach zaprezentował się jednak bardzo dobrze w 1 rundzie wygrywając gładko 6:1, 6:1 swój mecz z Ti Chenem.
Dzisiaj jednak nie daję mu wielkich szans, Bagnis to zdecydowanie lepszy zawodnik, w marcu wystartował na turnieju w Santiago gdzie przegrał 4:6,6:2,3:6 z M.Alundem, w pierwszym meczu pokonał właśnie Sborowitza 6:1,6:4. Ten pojedynek przekonał mnie to typu na under 19.5 gema.
Uważam, że dzisiejszy pojedynek będzie miał podobny przebieg.
Bagnis po turnieju w Santiago zagrał w eliminacjach do turnieju głównego na kortach w Miami, jednak po wygraniu pojedynku z E.Prodonem musiał uznać wyższość G.Rufina przegrywając boleśnie 0:6,1:6.
Wczoraj tj 28.03 zagrał spotkanie z Joao Sousą i był to ciekawy pojedynek, który Argentyńczyk wygrał po zaciętej walce 1:6,7:6,6:4.
Myślę, że dzisiaj Bagnis rozniesie rywala i wróci do walki o pierwszą setkę w rankingu ATP.

edit//
2:6,3:6 ✅

 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kilka słów o kolejnym dziwnym meczu według mnie puszczony chodzi o mecz Elliasa z Klecem
Ellias w 1 rundzie nie dał szans Kudryavtsevovi wygrał 2:0 Klec ograł po kreczu Pospisila jak wiadomo Vasek po finale u siebie mozna było sie spodziewac ze przypusiaczy
Ale wynik meczu Elliasa z Klecem to masakra drugi saerwis Gastao wygranych piłek cos kolo 33% ani razy nie przelamał Kleca mimo ze jego staty nie porażały trzeba omijac kolesia i tyle na przyszłosc
po wygranym mecz z ruskiem i walce z Capdeviile myslalem ze przetoczy sie jak walec po słowaku a tu co.... mecz puscił ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zeballos-Bagnis 1 1,53 ✅

Kurs niezły uważam,Horacio według mnie gra tutaj lepiej,ogrywa swoich przeciwników bez większych problemów.Bagnis wymęczył w trzy-setówce w R1,później grał ze słabym Sborowitzem i w ogóle mnie jakoś nie przekonuje.Dla mnie Horacio powinien odnieść tutaj zwycięstwo,choć kursy na Bagnisa spadają.

Pella-Sousa 2 2,62 ✅

Spory kurs na Portugalczyka i trzeba spróbować.Sousa gra tutaj od kwali,które gładko przeszedł.W R1 pokonał Junquierę a wczoraj gładko wygrał z Wardem.Pella niby dobrze gra,wygrana z Estrellą oraz Vagnozzim,ale Włoch miał aż 15 szans na przełamanie serwisu Argentyńczyka z których wykorzystał ledwie trzy.Jeśli dzisiaj Pella będzie tak rozdawał bp to jestem pewien,że Sousa wykorzysta ich więcej niż Włoch i może odnieść tutaj zwycięstwo.

Trungelliti-Alund 2 1,40 ✅

Alund dla mnie lepszy tenisista,Trungelliti ograł tu Hocevara oraz Prodona po kreczu a Alund gładko ograł Ramireza-Hidalgo i dzisiaj też powinien wygrać.Wcześniej Alund wygrał futuresa i wciąż nie zwalnia tempa.

Becker-Roger Vasselin 1 1,53 ⛔⛔⛔

Kurs na Niemca poleciał,rano jeszcze było ok.1,70 ale nic dziwnego.Becker dobrze tutaj gra,ograł Dutre da Silve 2-0 oraz Herberta (dla Francuza oddałtylko dwa gemy) więc forma jest.Roger-Vasselin też nieźle tutaj ograł Belga Authoma oraz Evansa ale uważam,że Becker wygra,dodatkowo w h2h 2-0 dla Niemca.

Zverev-Kunitsyn 1 2,25 ✅

Na Zvereva kurs też poleciał ale też się nie dziwie.Kunitsyn w tym roku nic nie gra,wczoraj nawet troche pomęczył ze słabym Miną a Niemiec ograł Blake a wcześniej Fabbiano.Podanie Niemca nieźle tutaj funkcjonuje i wyniki też niezłe i myśle,że warto.Value jak nic.


E: Byłoby 100% gdyby Becker nie zlamił mając 6-4 5-4 i serwis na mecz oraz 6-4 6-7 5-3 i serwis na mecz ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Goffin - Roger-Vasselin 1 2,1 ✅
7/10

Goffin gra bardzo pewnie w tym turnieju, francuz niekoniecznie, tak naprawdę już we wczorajszej potyczce z Beckerem myślami był kilka razy na wakacjach. Liczę, że młody belg da dzisiaj radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom