>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 13: Le Gosier, Barranquilla

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Roger-Vasselin-Goffin 2 1,94 Fortuna

Francuz powinien wylecieć już wczoraj ale nieudolny Becker nie umiał wykorzystać faktu,że dwa razy serwował po mecz i przegrał po trzy setówce.Goffina lubie,sporo na nim zarobiłem i mam nadzieje,że i tym razem się nie zawiode.Kurs według mnie zawyżony na Belga i warto spróbować,wczoraj po prostu zmiótł z kortu Sugitę i nie widze podstaw by Roger-Vasselin miał tutaj wygrać,nie udało się wczoraj z Becker dzisiaj uda się z Goffinem ;)

Rochus-Zverev 1 1,45 Milenium

Belg dla mnie lepszy zawodnik,owszem Niemiec tutaj gra dobrze ogrął Fabbiano,Blake&#39;a oraz Kunitsyna bez straty seta ale tutaj będzie miał dużo ciężej.Rochus to niezły gracz i powinien sięgnąć tutaj po końcowy tryumf.Pokonał już tutaj Serrę,Ouannę oraz przejechał się rowerkiem z Klecem,mogą być i trzy sety bo Zverev nieźle trzyma podanie ale ostatecznie liczę na Oliviera ;)

W Kolumbii widzę finał Falla-Zeballos.

Sousa-Zeballos 2 1,40 Milenium

Argentyńczyk gra swoje i po kolei pokonuje rywali bez większych problemów,Rivierę,Salamancę oraz wczoraj Bagnisa.Portugalczyk niezły turniej jak na niego-przeszedł kwalifikacje potem ograł Junqueirę,Warda oraz wczoraj Pellę po dość dziwnym meczu ale liczy się wygrana.Dzisiaj jednak nie daje większych szans z dużo bardziej doświadczonym i lepszym graczem,który jest w formie.

Falla-Alund 1 1,30 Milenium

Falla może w optymalnej dyspozycji nie jest (co pokazał mecz z Decoudem) ale z Alundem powinie wygrać.Argentyńczyk na clayu w tym rok 17-6 ale te wygrane przeważnie z dużo gorszymi graczami niż Kolumbijczyk.Falla gra u siebie i niewyobrażam sobie by nie doszedł tutaj do finału.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Roger-Vasselin E. v Goffin D. 2 2.10 Bet365✅

Zgadzam się z kolegami wyżej odnośnie Goffina, widać że Belg jest na dobrej drodze aby wkrótce znaleźć się w 100 ATP. Wczoraj David grał z Japończykiem Sugita, Yuichi, i nie dał mu najmniejszych szans, wygrywając 6-0 6-2. Choć dzisiaj zmierzy się z bardziej renomowanym zawodnikiem francuzem Roger-Vasselinem to wydaje mi się, że też nie powinien mieć z nim problemów. Zwłaszcza po tym co zagrał wczoraj francuz, którego nie powinno już być w tym turnieju. Oglądałem ostatnio Davida w Maiami w meczu z Almagro i naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie widać w tym zawodniku duży potencjał, który mam nadzieje że dzisiaj pokaże. Trzeba się śpieszyć bo kursy na 21 Belga będą spadać, a obecnie oscylują w granicach 2.0 Według mojej opinii kurs watry ryzyka.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Jakie wrażenie mógł zrobić Goffin w Miami? Przecież on przegrał jakieś 90% wymian powyżej 4 uderzeń. W pierwszym secie wyserwował 4 gemy.
Widać u niego duży potencjał, agresywną grę z obu skrzydeł, ale on popełnia jeszcze masę błędów. Jak dla mnie Vasselin prezentuje bardzo podobny poziom, kursy dobrze wystawione.

Co wczoraj zagrał francuz? Co ci livescore znowu powiedział?
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Jakie wrażenie mógł zrobić Goffin w Miami? Przecież on przegrał jakieś 90% wymian powyżej 4 uderzeń. W pierwszym secie wyserwował 4 gemy.
Widać u niego duży potencjał, agresywną grę z obu skrzydeł, ale on popełnia jeszcze masę błędów. Jak dla mnie Vasselin prezentuje bardzo podobny poziom, kursy dobrze wystawione.


Co wczoraj zagrał francuz? Co ci livescore znowu powiedział?
ok popełniał trochę błędów z Almagro, ale zwróć uwagę na to że był to turniej masters, a i rywal był z innej półki z którym musiał grać bardziej agresywnie aby mieć jakiekolwiek szanse. Co do kursu na Vasselina, nic nie napisałem że jest źle wystawiony.Jeśli chodzi o grę francuza, może nie jest to odpowiednie i obiektywne źrudło jak to napisałeś &quot;Co ci livescore znowu powiedział&quot; ale można wyciągnąć co nieco.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
on nie popełniał trochę błędów, tylko zrobił ich multum. Wybacz, ale nie widziałem gorszej gry z głębi kortu na poziomie atp w tym roku. Agresywny, regularny przeciwnik jest w stanie go kompletnie wypunktować. Na wolniejszej nawierzchni Goffin miałby problemy z ugraniem gema.
Nie rozumiem, jeżeli kurs jest dobrze wystawiony to dlaczego chcesz grać ten zakład? Jeżeli Vasselin jest według ciebie słusznie faworytem to liczysz, że stracisz pieniądze na goffinie?
Spotkanie było zacięte i tyle wiadomo - mogło stać na wysokim poziomie, ale i na niskim, zgadywanie nie ma sensu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Czas na finały:

Zverev-Goffin 1 2,62 Bet365

Value jak nic.Belga lubie,ale Niemiec gra tutaj bardzo dobrze.W drodze do finału ograł Fabbiano,Blake&#39;a,Kunitsyna oraz wczoraj Rochusa i to z każdym bez straty seta,więc forma jest.Belg tutaj też dobrze,ograł Russella,Warda,Sugitę oraz Rogera-Vasselina,z Wardem mocno się męczył i dopiero po TB w trzecim secie wygrał z Brytyjczykiem.Kurs zachęca by zagrać na Zvereva,Goffin zrobił ostatnio spory progres,ale Mischa pokazuje,że wciąż jest groźny i te kursy według mnie przeszacowane.Serwis dla Niemca siedzi w tym turnieju i Belgowi będzie ciężko z nim wygrać.

Falla-Zeballos 2 2,10 Bet365

Argentyńczyk mknie tutaj jak burza,ograł już Rivierę,Salamancę,Bagnisa oraz wczoraj Souse i wszystkich bez straty seta.Falla w drodze do finału ograł Faraha,Decouda,Marrai oraz Alunda ale z Argentyńczykami miał problemy i dopiero po trzy setówce z nimi wygrywał.Kolumbijczyk jakoś mnie nie przekonuje tutaj,wczoraj z Alundem wcale tak dobrze grał i gdyby nie to,że gra u siebie kursy byłyby odwrotne.Horacio zrobił na mnie dobre wrażenie,widziałem go wczoraj w meczu z Portugalczykiem,który o dziwo dla mnie zagrał niezłe spotkanie.Licze na kolejny dobry mecz Zeballosa i wygraną w tym turnieju bo według mnie bardziej zasługuje na tryumf niż Falla.

Herbert/Olivietti-Hanley/Kerr 2 1,40 Bet365

Hanley i Kerr grają tutaj dobrze,ograli już tutaj Bubkę ze Zverevem,Clementa z Dlouhym oraz Beckera z Kohlmannem.Herbert z Oliviettim z kolei ograli Emmricha i Siljestroma,Kleca z Paire oraz Elgina i Kudryatseva jednak to nie Francuzów jakoś nie jestem przekonany.Hanley z Kerrem grali niedawno w Bordeaux z Herbertem oraz Renavandem i przegrali po STB ale to była Francja a jak gospodarze często grają u siebie dobrze.Teraz Herbert gra z Oliviettim ale nie sądze by i tym razem Fracuzi ograli Australijczyków.Większe wrażenie też na mnie robią ograni przeciwni Hanleya oraz Kerra i Australijczycy powinni sięgnąć tutaj po tryumf ;)

P.S

Dodatkowo zauważyłem,że często w niedzielnych finałach challengerów wygrywa przynajmniej jeden outsider ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom