>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 13: Raanana, Leon, St. Brieuc

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Raanana
Location: Raanana, Israel
Surface: Hard
Prize Money: 125,000$
Tournament website: http://www.ita.co.il/news.php?homepage
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7237/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/israel/raanana-challenger/
Leon
Location: Leon, Mexico
Surface: Hard
Prize Money: 75,000$ +H
Tournament website: http://www.agt.mx/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/1539/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/leon-challenger/
St. Brieuc
Location: St. Brieuc, France
Surface: Hard
Prize Money: 42,500$ +H
Tournament website: http://www.open-harmonie-mutuelle.fr/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/1796/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/france/saint-brieuc-challenger/
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Alexander Kudryavtsev - Marco Chiudinelli
Chiudinelli @ 1.55 (1xbet) ✅ fura szczęścia
Niewielki kurs, ale moim zdaniem dosyć pewny.
Może zacznę od tego,że niekoniecznie lubię Szwajcara. Poprostu nie widzę w jego grze nic specjalnego - ot dobre przebijanie. Ale o dziwo taka gra daje mu w miarę niezłe efekty, w przeszłości już w TOP 60 rankingu, w tym roku wygrany nasz wrocławski challenger więc nie jest źle. We Wrocławiu grał naprawdę solidny tenis, trochę szczęścia dopisało i zgarnął tytuł, oprócz tego był jeszcze w finale na Filipinach. Ale to co mi u niego w tym sezonie imponuje to brak dziwnych porażek. Jedynie mecz z Ramanathanem mi tu nie pasuje, nie oglądałem tego meczu i też nim się nie przejmuje bo Kudryavtsev również z nim przegrał na początku roku. Może ostatnie mecze Marco nie wyglądają wynikowo dobrze, ale to porażki z faworyzowanym Lorenzim i to 3:2, no i w Chinach, gdzie wygrał tylko jeden mecz (łatwo, z Copilem), lecz w Azji przegrał najpierw z będącym w super formie Basilashvilim a potem z wychodzącym z dołka Ilhanem. Liczę, że Chiudinelli się przełamie i w swoim pierwszym meczu w tej imprezie odniesie triumf.
Rosjanin to wogóle ma słaby sezon - ujemny bilans mówi sam za siebie. To tenisista, który potrafi raz na jakiś czas odpalić, lecz ostatnie dwie porażki z Li i Satrakem nie napawają optymizmem. Naprawdę w tym sezonie Alexander jest cieniutki i nic nie wskazuje na to, aby jutro wygrał. W tamtym roku w tym turnieju odpadł w 1R więc dobrego rezultatu nie broni i nie sądze żeby był szczególnie zmotywowany. Bilans ze Szwajcarem ma 0:3, ostatni mecz w tym roku - Chiudinelli pyknął go w mniej niż godzinkę.
Mam nadzieję że jutro bez sensacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Quentin Halys @1,5 Bet365 idiota ????????????

Rozumiem, że ostatnio gorzej się prezentuje, ale chłopak ma potencjał i w końcu musi zacząć wygrywać. Dzisiaj ma do tego świetną okazję, jego rywal z pewnością nie jest lepszym zawodnikiem od niego i ponadto wraca po przerwie spowodowanej kontuzją (tak mi się wydaje). Chyba za wczesny okres kariery dla Quentina żeby odpuszczać spotkania, nawet challengerowe i na pewno chce się piąć w górę rankingu. Do tego spotkania można dorzucić Bryanów i mamy bardzo fajny dubelek, ze swojej strony gorąco polecam :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Struff-Doumbia DW 2:0 @1,33 Bet365

Młody w zasadzie Niemiec zagra dzisiaj z amatorem wręcz. Większość meczy Doumbia przegrywa i to po 2;0 a za to Struff większość ostatnich pojedynków wygrywa po 2:0.
Struff jest wysoki, ma duży zasięg oraz dobry serw. Aktualnie jest 107 w rankingu ATP i walczy o pierwszą setkę. A Doumbia walczy żeby nie wypaść na 400!

✅
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Alejandro Falla - Marcelo Arevalo
Falla @1.57 (bet364+1) ✅
Arevalo w ostatnim challengerze, na mączce w San Luis Potosi fajnie sobie pograł, od kwalifikacji doszedł aż do samego finału,ale - nie umniejszając mu sukcesu- jakichś wielkich tenisowych osobistości nie pokonał. Obecnie w rankingu prawie doszedł do swojej życiówki, ale nadal jest to dosyć odległe miejsce (291). Nie żebym go nie lubił,ale nie wróżę mu wielkiej kariery, nie sądze że takie wyniki jak challengerowe finały będą dla niego codziennością. Teraz szybka zmiana nawierzchni i Salwadorczyk już w pierwszej rundzie dostaje Falle. Wydaje mi się że Marcelo woli jednak mączkę od kortów twardych, bilanse na betonie może ma i niezłe,ale w znakomitej części nabite na poziomie ITF, więc nie ma o czym mówić.
Falla to zawodnik dużo bardziej doświadczony, wszechstronny - po prostu lepszy. 130 miejsce w rankingu, wcześniej w TOP 50. Ranking oczywiście nie gra ale jednak w jakiś tam sposób oddaje klasę gracza. Po finale w pierwszym turnieju w tym roku nikt nie spodziewał się że Kolumbijczyk zamiast piąć się w góre wygra jedynie dwa mecze i zaliczy spadek w dół. Młodzieniaszkiem już nie jest i w końcu musi zacząć wygrywać aby jescze pograć na przyzwoitym poziomie. O jego grze pisał nie będę, ulubioną nawierzchnią jest oczywiście cegła, ale i na hardzie i szybszych nawierzchniach grywał na poziomie ATP nie raz pokazując że nie zamyka się jedynie na mączkę. W tamtym roku był tu w półfinale, więc coś tam do obrony ma. Liczę na przełamanie Kolumbijczyka, jeśli zagra na choćby 60% swoich możliwośći - o wynik jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Frederik Nielsen - Marco Chiudinelli
Chiudinelli @1.44 ✅
Drugi raz w stronę Szwajcara. O dziwo Kudravtsev postawił mu poprzeczke dosyć wysoko; nie spodziewałem się tak dobrej gry z jego strony. No ale uciekł spod topora Marco, obronił meczowe i gra dalej. Teraz dostaje dużo łatwiejszego moim zdaniem rywala. Mecz Nielsena toczył się równolegle do meczu Chiudinellego więc nie oglądałem go dokładnie, ale widać było że Duńczyk prócz niezłego serwisu nie ma wiele do zaoferowania,no może można dorzucić jeszcze niezły wolej, ale również dużo błędów, powodujących to,że męczył się ze słabym Violą, a wcześniej z amatorami podczas izraelskiego ITF.
Co do Chiudinellego to jest opisany w poście wyżej - nie ma sensu się powtarzać. Mam nadzieję że jutro po raz kolejny mnie nie zawiedzie.

Dudi Sela - Blaz Rola
Sela @1.36 ✅
Co do tego meczu to będzie krótko, bo czas goni. Tu faworyt jest zdecydowany i jest to reprezentant gospodarzy. Wydaje się że przewyższa przeciwnika wszystkim - doświadczeniem, umiejętnościami, formą. Odkąd skreczował z Basilashvilim Sela nie oddał seta spokojnie wygrywając challengera w Chinach. W tym samym turnieju Rola odpadł z niejakim Galoviciem (642 ATP). Jedynym czynnikiem mogącym niekorzystnie wpłynąć na Dudiego jest zmęczenie, jednak mam nadzieję że zmotywowany grą u siebie będzie chciał za wszelką cenę pokazać się z jak najlepszej strony.

Gram dublem @1.96
(bet364+1) ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Chyba promo. Kamke ostatnio wielka forma, w hali w tym sezonie 10/1 i przegrał jedynie w Quimper, dość nieoczekiwanie z Mekticiem. W ostatnim turnieju w Kazaniu pokonał Nedovyesova, Kravchuka i Karatseva, wszystkich gładko, a to w miarę solidne nazwiska patrząc na rangę turnieju. Struff jeszcze niedawno był w TOP50 rankingu, ale od tamtej pory notuje solidny zjazd w dół. Wówczas jego gra mogła się podobać, opierała się na mocnym serwisie i fajnym FH. Struff przede wszystkim ma problemy z psychą i nie radzi sobie w ważnych momentach. H2H z Kamke 0:5 i to już powinno wystarczyć. Tobias ograł go niedawno w Quimper i sądzę, że dzisiaj znów nie powinien mieć problemów. Struff nie ma na niego patentu, gdyż niezależnie od tego, czy mecz grany jest na mączce, na hardzie czy na trawie - za każdym razem jest bity. Niby mecz pomiędzy Niemcami i nigdy nie wiadomo, kiedy może być tank... ale gdyby miał odpuszczać turniej to mógłby zrobić to z Ramanathanem. Dlatego fajny kurs i są spadki, bo ludzie łapią. Do meczu tutaj może stać z 1,5 tak myślę.
Tobias Kamke 1,66 @ Bet365 ✅
2:0 (6:1; 6:4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Alejandro Falla - Andre Ghem
Falla @1.57 (bet364+1) ⛔
Znowu po takim samym kursie na Falle. Nie zagrał bardzo źle Kolumbijczyk z Arevalo. Salwadorczyk odgrywał mnóstwo piłek, z praktycznie każdego miejsca przebijał z wysokim kozłem co nie raz powodowało że Alejandro miał wyraźne problemy z dokończeniem akcji. Nie będę powtarzał że miał tu w tamtym roku niezły wynik i takie tam.
Ghem pewnie będzie miał więcej winnerów niż Arevalo ale nie oszukujmy się - nie będzie tak regularny i nie będzie się tak skutecznie bronił bo jego styl gry jest zupełnie inny. Bierze losy w swoje ręce i nie czeka na pomyłkę rywala często sam ją popełniając. W tym roku ma &quot;cudowny&quot; bilans 4/9 ale w ostatniej rundzie pokonał o dziwo Grotha, który mimo że bilans ma jeszcze &quot;lepszy&quot; (2/11) to jednak był zdecydowanym faworytem. Nie wiem jak Brazylijczyk tego dokonał ale nie jest to aż taki wyczyn bym nie zdecydował się postawić na regularnego Falle.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Weintraub - Sela 0-6 1-6
Typ: DW 0:2
Kurs: 1.53
Bukmacher: BET365
Analiza: Turniej w Izraelu i pojedynek 2 zawodników z tego kraju. H2H 2:1 dla Seli w tym Sela przegrał kreczem wygrywając rok temu 1:0 własnie na tym turnieju. Weintraub bez większych sukcesów, oprócz pokonania wczoraj po 3 setowym pojedynku Ilhana. Natomiast Sela ostatnio wygrał turniej w Chinach. UWAGA WSZYSTKIE 5 MECZY WYGRAŁ 2:0 i to nie z byle kim na tym szczeblu, oraz w tym turnieju po narazie 2 meczach wygrał 2:0. Podsumowujac Sela powinien gładko rozprawić sie z przeciwnikiem, jak widać po ostatnich wynikach i ogólnie w tym roku wychodzi mu to całkiem dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom