>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 14: Leon, St. Brieuc

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Leon
Location: Leon, Mexico
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://agt.mx/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1539/mds.pdf

St. Brieuc
Location: St. Brieuc, France
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.opensaintbrieuc.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1796/mds.pdf


Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx
Livescore: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2013&amp;amp;wkno=14&amp;amp;eventid=1796&amp;amp;tour=1&amp;amp;lang=fr-FR&amp;amp;ref=www.opensaintbrieuc.com



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Zivkovic-Gombos 1 @1.61
Rok temu nieduzego challnegera w Leon wygral mlody amerykanski kwalifikant o bardzo nieamerykansko brzmiacym nazwisku Denis Zivkovic. Narazie ten zawodnik w tym roku tez jest na etapie kwalifikacji. Wczoraj pokonal wydaje sie lepszego zawodnika Basilashvilego, ktorego nazwisko cos tam jzu mowi, jezel iktos interesuje sie challengerami. Dzisiejszy rywal Zivkovica jest dla mnie zagadka, ale powyzszy argument niewatpliwie wydaje sie czynic go faworytem w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Reynolds-Reid 1 @1.25
Reynolds ostatnio zwyzka formy jak to czesto w okresie IW-Miami bywa i podczas IW bylo niezle, gdzie Amerykanin przeszedl przez 3 mecze kwalifikacyjne i dotarl do 2 rundy, pokonujac po drodze jeszcze Benjamina Beckera. Czas znowu cos zapunktowac, nawet w tak malym challengerze. Reynolds wygrywal tutaj 2 lata temu, wiec duzo latwiej mu wrocic i dostoowac sie do gry. Reid to jest zawodnik, ktory glownie kojarzy sie z Australia i tamtejszymi klimatami. Oczywiscie przy takim kursie polaczyc wypada jedynie w jakas kombinacje, ale wieksza klasa Reynoldsa powinna wystarczyc na taki mecz.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Daniel Munoz-De La Nava-Donald Young Typ 1 1,72 Bet365 ⛔⛔⛔
Munoz-De La Nava zaskakuje w obecnym sezonie jeśli przegrywa to nie z byle kim, ustabilizowana forma Hiszpana który lubi grać na hard kortach, jego przeciwnik to Amerykanin który trochę lepiej gra niż w poprzednim sezonie w którym miał fatalne występy notując bodajże 14 porażek z rzędu i wypadając z pierwszej 100 najlepszych tenisistów świata,atutem Hiszpana będzie tu jego backhand który moim zdaniem jest na lepszym poziomie niz Amerykanina,ciężko będzie Youngowi przełamać Hiszpana,natomiast Amerykanin nie wytrzymuje psychicznie wielu meczów i jeśli mu nie idzie to wypala się i popełnia bardzo głupie błędy,do tego ostatnio w kwalifikacjach w Delray Beach Hiszpan odprawił go w dwóch setach 7:6 6:3 więc wie jak z nim wygrywać , nie sądze aby w tym meczu było inaczej.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Saint Brieuc 13:30, 2.04
Kravchuk - Westerhof
typ; -1,5 seta Kravchuk
2,55
Tobet
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy challengera na twardych kortach we francuskim Saint Brieuc, Holender, Boy Westerhof spotka sie z Rosjaninem, Konstantinem Kravchukiem. Zupelnie nie rozumiem dlaczego w tym spotkaniu Rosjanin nie jest zdecydowanym faworytem bukmacherow. Holender od prawie miesiaca nie wystepowal w zadnych turniejach z powodu kontuzji, ktora i tak niewiadomo czy jest na 100% wyleczona przed tym turniejem. Ostatnio gral na wyspach brytyjskich w pierwszej polowie marca. Kravchuk natomiast ma za soba turnieje z cyklu itf na swojej, rosyjskiej ziemi, z czego wygral az trzy sposrod pieciu, w jednym z nich ulegl wlasnie w finale Holendrowi, bylo to jednak miesiac temu, przed kontuzja Westerhofa. Rosjanin swietnie czuje sie na kortach twardych, bardzo dobrze serwuje, gra agresywnie, to jego atuty w grze na szybkiej nawierzchni. Holender jest nie pewny po kontuzji, na pewno rowniez bedzie potrzebowal czasu aby wdrozyc sie w odpowiedni cykl turniejowy. Wszystkie znaki przemawiaja wiec dzis za Rosjaninem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Antoine Benneteau - Peter Gojowczyk -1,5 1,90 tobet✅

Benneteau Antoine przeszedł w weekend kwale do tego turnieju i jest to już dla niego ogromny sukces. Ostatnie tygodnie to same porażki w eliminacjach to takich właśnie turniejów. Pokonał trzech zawodników na swoim poziomie czyli z okolic 300 miejsca, wiec trudno tutaj wróżyć mu brzebłysk super formy. Po prostu słaba obsada kwali, jaką wykorzystał. Teraz jednak rywal z zupełnie innej ligi. Gojowczyk na poziomie chwali naprawde uznana marka, mało kiedy kończy w 1r. Ma na swoim koncie kilka półfinałow, naprawde solidne wyniki. W Zeszłym tygodniu porażka po trzech setach z nadal solidnym Chiudinelli na cegle. Teraz hard, który na pewno bardziej mu odpowiada. Dla mnie Francuz to absolutnie nie ta półka, zdziwiłem sie, ze udało mu sie tutaj przejść kwale, ale wygrana w tym meczu będzie sensacja. Moim zdaniem Peter będzie miał ten mecz pod kontrola od pierwszej do ostatniej piłki i da niezłą lekcje tenisa młodemu koledze.
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Antoine Benneteau - Peter Gojowczyk @ 3,25 ⛔
bet 365
A ja właśnie szukam niespodzianki. Widziałem kilka spotkań mniej sławnego z braci B i sądzę, że nieźle sobie poczynia. Dobry bilans na Hardzie w przeciwieństwie do Gojowczyka. Kurs, który wzrasta tylko mnie cieszy, bo i tak zagram na live, bo szybciej realizują wypłaty :cool: Myślę, że nie będzie to łatwa przeprawa dla obu zawodników, ale na przestrzeni meczu pojawi się okazja do skorzystania z surebetu ????
No niestety :cool:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Menendez Maceiras - Chiudinelli
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Hiszpan w beznadziejnej formie. Wostatnich tygodniach zazwyczaj 1-2 runda i leci. Ogladalam jego mecz w Meksyku na cegle z Massu i Gojowczykiem. Opierajac sie na tym nie widze duzych szans dla Menendeza. Na hardzie z Mertlem i Beckiem pierwsza runda, z Dima Tursunovem, druga runda, Krajinovic pierwsza runda. Od udanego Austrlaian Open i niezlego turnieju w Montpellier Adrian nie istnieje. Chiudi byl w finale czelka w Japonii. W Maksyku w tym samym turnieju czwarta runda chociaz cegly nie znosi. Teraz tez Maksyk ale Leon i hard. Chiudi sporym faworytem.

mozna lapac live...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef10 216

szef10

Użytkownik
Challanger St. Brieuc Francja
Martin, F. - Nedovyesov, O 1,87⛔ 0:2
Martin wykorzystuje dzisiaj dziką karte, dzisiaj ogólnie gram w strone francuzów turniej dla nich, tutaj kursy wystawione poprawnie szanse wyrównane, jednak myśle że sciany pomoga gospodarzowi i weźmie rewanż za pojedynek z przed roku
Brugues-Davi, A - Fischer, M 2,20✅ 0:2
Fischera oglądałem wczoraj zagrał fajny tenis, co prawda Mahut dopiero wraca po przerwie dośc sporej ale dali dobre spotkanie, dzisiaj Fischer z Davi bedzie miał na pewno ciężej. Wczoraj Davi zagrał swoje Middelkoop słaby mecz, przy tym spotkaniu nawet nie patrze na wcześniejsze wyniki opieram się na dniu wczorajszym gdzie Fischer grał lepszy tenis
Lestienne, C - Basic, M 3,0⛔ 0:2
Kurs na młodego Francuza zapewne taki wysoki z powodu rankingu, bo ostatnio skłonny jestem powiedzieć, że lepiej prezentuje się się właśnie on, gra u siebie, Basic ostatnio również gra tylko w F, jak dla mnie szanse z lekkim wskazaniem na Francuza, warto spróbować
De Schepper, K - Meffert, D 1,38✅ 2:0
turniejowa jedynka, ogladałem go wczoraj, co prawda jego rywal dużo błędów ale prezentował się bardzo dobrze

za mniej można spróbować AKO 17,03
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Keny może i dzisiaj wygra, ale kurs absolutnie nie opłacalny. Wczoraj na niego 1.40 było a rywal o klase słabszy od Niemca. Meffert potrafi sprawiac niespodzianki, na pewno będzie to dużo trudniejszy mecz niż wczoraj a kurs mniejszy... Korty są tutaj wolne jak na hale, co na pewno nie ułatwia sprawy Francuzowi. Po takim kursie jak dla mnie no bet.

Od siebie polecam na dzisiaj Young&#39;a 1.50✅. Młody chyba już sie ogarnął po tragicznym zeszłym sezonie. W tym sezonie niezle, oczywiście miał to być wielki talent na top10, a tu nie wiadomo kiedy wróci do top100, ale aby się tak stało to musi wygrywać takie mecze. W 1r gładka wygrana, dzisiaj lice na powobny wynik. Gajowcztk wczoraj słabe spotkanie, na szczescie rywal pół amator, dzisiaj musi by zagrać duzo lepszy tenis...
 
P 160

peter42

Użytkownik
Millman-Zivkovic 2-0
typ Zivkovic +1,5 seta
kurs 1,8 Tobet


W tym spotkaniu szukam niespodzianki,Millman to gracz który w tym roku wygrał dwa challengery,nieźle tez grał na poczatku roku w Australii ,ale ostatnio forma juz nie tak wysoka(porazki z Kosakowskim, grothem,stracone sety z Buchanan czy Crepaldi) wiec czemu mialby nie przegrać przynajmniej seta z Zivkovicem. Amerykanin dokładnie rok temu mial w Meksyku forme życia,ćwierćfinal w San Luis i zwyciestwo w Leon,gdzie tak jak i w tym roku szedł od kwali.Zivkovic broni tytulu i punktów,wiec powinien powalczyc. Kurs na czysta wygrana tez mozna spróbowac 3,05.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nicolas Renavand - Andreas Haider-Maurer 1,50 tobet
Francuz to doświadczony gracz już wiele lat na kortach. Obecnie poza drugą setką a i tak jest to jego najlepszy ranking, wiec całą kariere spedził na futuresach i od czasu do czasu na poziomie challi jakas druga rudna, jak teraz. Na poziomie futuresów jakoś sobie radzi, ale tez bez szału, ma swoje latka i nie wierze w jakiś nagły brzebłysk formy. W 1r pokonał Crivoia, który równiez jest zawodnikiem z drugiej setki. Austryjak zawsze słabo sobie radzi w hali, w każdym sezonie ma ujemny bilans. Ale tutaj hala naprawde bardzo wolna, wiec dla niego pasuje idealnie. Najlepiej sobie radzi na cegle, a tu warunki chyba podobne. Panowie spotkali się dwa razy i wygrał Haider-Maurer 6:2 6:1. Podczas drugiego spotkania Austryjak skreczował po pierwszym wygranym secie w TB. Chciałem grać tutaj na -1,5, ale może jednak Francuz powalczy, ale jego wygrana będzie dla mnie sporą niespodzianką...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Saint Brieuc 15:00 4.04
Renavand - Haider Maurer
typ; 2-0
3,75
Bet365
analiza
Dzis spotkania drugiej rundy challengera we francuskim Saint Brieuc, reprezentant gospodarzy N. Renavand spotka sie z Austryjakiem Haiderem Maurerem. Faworytem bukmacherow jest bardziej doswiadczony reprezentant Austrii i nie powinno to dziwic, jednak ja widze tutaj spore szanse na niespodzianke, a juz pisze dlaczego. Haider Maurer to zawodnik ktory lepiej czuje sie na kortach wolniejszych, w szczegolnosci na maczce, choc w Miami rowniez osiagnal niezly wynik jak na jego tegoroczna forme. W Miami mamy doczynienia jednak z wolniejszymi kortami, tu we Francji hala jest szybka, sprzyja zawodnikom dobrze serwujacym i grajacym agresywnie, a taki jest wlasnie Francuz. Nicolas Renavand z kwitkiem odprawil w pierwszej rundzie Rumuna Crivoia, oddajac mu zaledwie piec gemow. Widac wiec ze czuje sie tutaj dobrze, gra przed wlasna publicznoscia, Haider Maurer w tym roku gra duzo ponizej swoich oczekiwan. Nic wiec nie stoi na przeszkodzie aby reprezentant gospodarzy dzis awansowal do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 160

peter42

Użytkownik
Huta Galung-Mertl 6-4,7-5
typ Huta Galung✅
bet365 kurs 1,57

Holender ogrywa regularnie Mertla, w tym roku zrobił to już dwa razy a wystawiony kurs bardzo dobry(mam nadzieje ze to nie podpucha). Mertl wygrywał w tym turnieju z Francuzami z ktorymi wygrac powinien.Teraz przeszkoda juz nie taka latwa,bo Huta udowodnil w ostatnich tygodniach ,ze potrafi takze niezle zagrać w hali(zw. w Cherburgu). Ogladałem Czecha w tym turnieju,stara sie bardzo,na kazde nieudane zagranie reaguje sportowa zloscia,mam jednak nadzieje ,ze dzisiaj Huta wyprowadzi go z rownowagi swoja regularnoscia i lepszym podaniem niz Renevand.

Young-Weintraub 4-6,7-5,6-3
typ Young✅
bet365 kurs 1,66


Buki wystawiajac kursy,wysoki na Amerykanina sugerowaly sie chyba latwymi wygranymi Amira. Patrzac na jego wczorajszy mecz nie pokazal nic specjalnego,bo Sugita poprostu olał mecz,snujac sie po korcie.Weintraub ma chyba tez patent na Japonczykow ,bo w tamtym roku ogrywał ich w Davis cupie. Young to mega talent zmarnowany przez dolary,stara sie odbic od dna ,bo jak inaczej okreslic jego ranking. Jest nizej nawet od swojego rywala,a ogrywal juz zawodnikow o zwyciestwach z ktorymi moze na obecna chwile pomarzyc Weintraub. Wczoraj w meczu z Lu emocje byly tylko w ostatnim gemie, Donald swietnie returnuje (troche gorzej serwuje),a to bedzie mialo dzisiaj duze znaczenie,bo rywal gre opiera glownie na podaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Young - Weintraub -1,5 2,62 bet365

Dobrze wreszcie widzieć Amerykanina w dobrej formie, od początku tego turmieju mozna była złapać fajne kursy na jego wygraną. Buki nadal nie wieżą, iż wraca do swojej optymalnej formy, dzieki której powinnien trafić do top50. Na pewno ma potecjał na takie miejsce, no ale zeszły sezon fatalna seria porażek, w tym już lepiej, na pewno chce wygrać ten turniej, da mu duzo pewności siębie i czas powalczyć powaznie do powrót do czołowej setki. Miał trzch naprawde solidny przeciwników i nie stracił nawet seta. Weintraub na pewno nie jest lepszy od Lu czy Gajowczyka. W 1 i 2 rundzie miał słabych rywali, wczoraj pokonał Sugite, na pewnie wartości wynik ale nie robi na mnie wrażenie. Japończyk podobnie jak Young od dawna gra poniżej swoich możliwości co chwile przytrafiaja mu sie wpadki z takimi rywalami. Dzisiaj będzie prawdziwa weryfikacja jego formy bo trafia na niezle dysponowanego Donalda. Pobieram handi, bo prawdziwy sprawdzian powinnien go czekac dopiero w finale, gdzie spotka sie zapewne z Selą. Dzisiaj ponownie bez straty seta...
Jak już wyżej wspomniałem polecam Sele 1,45. Bardzo pewnie to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: Leon Challenger
Spotkanie: Young D. v Wang J.
Typ: Over 22.5 games
Kurs: 1.94
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

Spotkanie finałowe meksykańskiego Challengera w Leon. Obaj tenisiści łatwej przeprawy nie mieli. Young musiał pokonać Munoza-De La Navę, Gojowczyka, rodaka Wanga - Lu i w półfinale Weintrauba (tylko z tym ostatnim musiał grać trzeciego seta). Jimmy Wang przebywał na korcie o wiele dłużej ponieważ w ostatnich trzech spotkaniach musiał grać trzy sety. To dziś będzie widać, nie wierzę, że ma jeszcze zapasy siły, więc może to być długi pojedynek bo będzie się skupiał przede wszystkim na na własnym podaniu i nie wykluczam tie-breaka w tym meczu. Obaj panowie w tym sezonie z dodatnim bilansem, Donald - 16/7, Jimmy - 8/7. Nigdy wcześniej nie spotkali się w bezpośrednim pojedynku, więc to zawsze jakieś utrudnienie małe bo się nie zna przeciwnika. Jest to mój pierwszy typ z męskiego tenisa od dłuższego czasu i liczę, że wynik będzie pozytywny, polecam!
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Wczoraj oglądałem Younga 1 set i to była jedna wielka porażka. Byłem pewny że kasa postawiona na niego idzie do kosza i byłem ździwiony jak rano wstałem i sprawdziłem wynik. To co odstawiał w pierwszym secie do w głowie się nie mieści podwójne błędy przy serwisie , auty co chwila i siatka i tak wyglądała jego gra. Nie wiem jak on to wygrał.
Ja bym nie grał Younga po takim kursie 1.50 - kurs nie wart ryzyka. Ewentualnie za małą stawke obstawił bym dokładny wynik 2-1 dla Younga kurs 3.75
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Young grał słabiutko. Psuł na potęgę. Weintraub zmarnował mnóstwo bp, Amerykanina ratował często serwis. W decydujących momentach jednak Young ładnie prowadził wymiany, dzięki czemu wygrał. oglądałem także Selę z Wangiem - tragiczny poziom, Sela miał 6-3 *1-0 i przestał grać. Wang nic specjalnego nie pokazał, po prostu od czasu do czasu trafiał w kort, co nie przydarzało się Dudiemu.
Stawiam tutaj w finale na Younga jednak. ✅ 6-2 6-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom