>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 14: Tallahassee, San Luis Potosi, Barletta, St. Brieuc

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gimeno-Traver-Burqueir 2 2,77 Bwin ✅

Bukmacherzy chyba głównie sugerują się nazwiskiem Hiszpana i stąd ledwie 1,39 na Gimeno-Travera.Burqueir zrobił na mnie dzisiaj spore wrażenie,z Rochette wygrał 80% pierwszego podania i 89% piłek drugiego podania co jest naprawdę dobry wynikiem,Rochette oczywiście do czołówki chociażby challengerowców nie należy ale zawsze taki wynik robi wrażenie.Hiszpan w ostatnim czasie gra bardzo słabo i taki kurs na niego jest zdecydowanie zaniżony według mnie.Gimeno tutaj pokonał już Francuza Jouana oraz Niemca Torebko ale obu po trzy-setówce.Francuz z kolei ograł tutaj Gerrada Granollersa-Pujola oraz w/w Rochette (obu bez straty seta) i po takim kursie z pewnością warto zagraćna Burqueira a jeśli podanie będzie funkcjonować jak dzisiaj to o wynik jestem spokojny.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zivkovic/Borvanov-Decoud/Ramirez Hidalgo 2 1,66 Bet365 ✅

Powinno być dobrze,Decoud i Ramirez to lepsi singliści niż Zivkovic i Borvanov.Zivkovica oglądam właśnie i umiejętności deblowych to on nie posiada,przy siatce słabiutko może z 20% piłek wygranych albo i mniej,mija też słabo a i też mu nie siedzi.Wyżej cenię umiejętności Argentyńczyka i Hiszpana,którzy powinni odnieść zwycięstwo.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na jutro:

Lorenzi-Ghedin 1 1,20 ✅

Bo zakladam,ze Lorenzi wygra w nocy.Ghedina nie powinno byc w tym turnieju ale Zivkovic sfrajerzy i przy wlasnym serwisie z 5-4 30-0 przegral mecz,coz uroki tenisa ale Amerykanin dal ciala mowiac delikatnie.Gladkie 2-0 dla Wlocha bedzie bo Ghedin nic nie gra.
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Przed każdym meczem Starace zastanawiam się jak długo Włoch tutaj pogra. W poniedziałek zaczyna się Casablanca, gdzie Potito rok temu był finale. Na kort pewnie wyjdzie dopiero we wtorek lub środę. Myślicie, że obecny turniej gra na 100? Żadnego jego meczu nie oglądałem, bo stream jest marnej jakości.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bedene-Starace 2 1,33 Bet365 ⛔

Włoch powinien wygrać finał 2-0.Potito prezentuje się dla mnie tutaj dużo lepiej niż Bedene,pokonał m.i.n tutaj Hanescu i Volandriego,podczas gdy Słoweniec potrafił pomęczyć ze słabym Burzim czy Olaso.Nie ma się co rozpisywać,Włoch u siebie i powinien to gładko wygrać,Bedene wczoraj pokazał charakter wygrywając z Jazirim 2-1 ale nie zmienia to fakut,że Starace powinien to gładko wygrać.


Burquier-Gensse 2 1,57 Bet365 ⛔

Burquier jest rewelacją challengera w Saint Brieuc niczym Mischa Zverev tydzień temu w Le Gosier.Niżej notowany od Gensse Francuz,ograł już tutaj Gerrada Granollersa-Pujola,Rochette,Gimeno Travera oraz Ouanne ale Francuz poddał po kreczu w trzecim secie.Stawiam tutaj jednak na lepszego według mnie z Francuzów czyli Gensse,Augustin potrafił tutaj pomęczyć z Crivoiem czy Meffertem ale wczoraj z Gojowczykiem ładnie wyciągnął mecz i postanawiam zainwestować w niego.Burquier już i tak daleko zaszedł ale nie widze go po prostu w tym meczu.


To się popisali,Starace dwa gemy ugrane..Gensse odłamuje Burqueira gdy ten serwował po mecz,po to by przegrać TB do 3 :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom