>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 15: Johannesburg, Athens, Tallahassee, Blumenau, Rome

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Johannesburg

Location: Johannesburg, South Africa
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $100,000 +H
Tournament website: http://www.satennis.co.za/cms/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/5055/mds.pdf


Athens Location: Athens, Greece
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.statusathensopen.gr/default.asp?pid=1&amp;amp;la=2
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/3801/mds.pdf
Tallahassee
Location: Tallahassee, FL, USA
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.tallahasseechallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/692/mds.pdf

Blumenau

Location: Blumenau, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/3407/mds.pdf


Rome

Location: Rome, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://raiopen.blog.rai.it/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/2151/mds.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wyjątkowo nie bede pisal analizy ale raczej krótkie write up&#39;y co do Poniedziałku.

W Rzymie zagram na najbardziej zaufanego gracza z jutrzejszych dni czyli Steve&#39;a &quot;Sharka&quot; Darcisa kursu jeszcze nie ma zagra z kiedyś uważanym przeze mnie za prosperującego gracza czyli Pavola Cervenaka ale jeśli nie gra głowa i przegrywa się większość spotkań które powinno się wygrać w cuglach to jest coś nie tak.

Darcis narazie spokojnie dwa ćwierćfinały w Azji spokojnie mógł zagrać kwalifikacje do MC ale jednak wie że potrzebuje czasu, może zagra w Barcelonie zobaczymy ale myślę że w drugiej rundzie musi być meldunek bo jeśli Belg jest w transie potrafi robić bardzo pozytywne wyniki.

Z Aten wspomne z racji tego że zagrałbym kwalifikacje ktore moze miec b365 i fortuna. Tam mysle z odległych czeluści wraca Roko Karanuśićia dobrze dobiera ostatnio turnieje i sadze ze w najblizszym czasie nie bedzie odpuszczal wielu pilek.

Jak pamiętam na kortach w Atenach jest decoturf i jakoś tam świetnie radzili sobie serwismeni jak Groth, Muller czy Bozo i kwalifikacjach gra taki Rosyjski odpowiednik Deniss Ledovskikh sądze że i on poradzi sobie z zawodnikiem nie preferującym taką nawierzchnie.

Został Joburg bo odległe Ameryki w tym tygodniu nie wchodzą w rachubę u mnie przynajmniej w pierwszych rundach.

Tutaj na pewno pobiorę Bemelmans @ 1.30 chłopak spokojnie ma predyspozycję do TOP100 lecz nie widać u niego chęci grania częściej by nabić punkty pod ten cel z Jankiem Mertlem powinien sobie poradzić, do tego Rajeev Ram @ 1.70 stary dobry s&amp;v z Winetraubem który ciągle mi jednak nie imponuje.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Challenger - Rzym - Runda 1 - Mecze
Nikola Mektic v Evgeny Donskoy 2 1.40 3/10 Bet365 13:50 ✅ 4-6 6-7

Pojedynek 1 rundy.Mekticic przebijal sie przez kwale.W turnieju jest jako LL(przegral z Pashanskim 63 60 w 3r kwali).Donskoya mialem okazje ogladac w chelku w Maroku gdzie gral z Pospisilem i jego gra wywarla na mnie dobre wrazenie.Widac ze Donskoy to utalentowany chlopak.Dzis zagra z Mekticem ktorego wyniki przesledzilem i nie robia one na mnie zadnego wrazenia...
GL
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Thiago Fernandes - Leonardo Mayer
Thiago w ubiegłym tygodniu zaliczył finał chelka w Recife rozgrywanego na hardzie. Finał poddał walkowerem, bo jak się dowiedziałem, był tak zmęczony oraz towarzyszył mu prawdopodobnie jakiś ból, że nie był w stanie podjąć walki. Chciał przełożyć finał na poniedziałek, ale organizatorzy się nie zgodzili. Dzisiaj gramy na cegle. Leonardo nie powinien mieć z nim dzisiaj większych problemów, zmęczenie oraz zmiana nawierzchni nie wpłyną dobrze na młodego utalentowanego brazylijczyka, ponadto Leonardo mimo, że wciąż bez formy sprzed roku-dwóch to wciąż jest o klasę lepszym tenisistą. Mecz będzie na live na Bet365.
Leonardo Mayer @1.30 5Dimes
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sela - Copil @ 1.36 8/10 ✅ 64 62
Dudi w Atenach gra na powrót do TOP100 mecz jak najbardziej na wygranie i czekanie na kolejnego rywala z którym będzie główny mecz o powrót do TOP100.
Dudi jak narazie słaby sezon ale nie zmienia taktyki gra ciągle na szybkich nawierzchniach i na konkretniejszych turniejach, a nie próbuję co chwile grać na innych nawierzchniach i turniejach tylko trzyma się swojego planu.
Izraelczyk jednoręczny bh, agresywny styl ma dobre czucie w ręce nie gra siłowo kiedy nie musi jak niektórzy w tourze tylko żeby wbijać piłkę na drugą strone. Na szybszych nawierzchniach jak grass czy bardzo szybka hala z niskim kozłem pogrywa s&amp;v lecz ogólnie trzyma się linii końcowej, ta nawierzchnia w Atenach powinna pasować faworytowi.
O Rumunie pisałem ostatnio w meczu z Kubotem zaplecze Marius posiada ale gorzej z czynnikiem psychicznym, najlepiej jakby Dudi grał swoje agresywnie nie dawał za dużo pokazać się Copilowi, a to na pewno zirytuje i sytuacje dla Dudiego powinny przyjść z biegiem czasu.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Amer Delic - James Blake (3.25)
Amer Delic - zwyciestwo w 1.secie (2.75)
Nieco zaskoczyły mnie kursy na to spotkanie. Hard to ulubiona nawierzchnia Delica a Bośniak pokazał już nie raz, że potrafi na niej pograć z mocniejszymi od siebie i sprawić niespodziankę. Serwis jest w jego przypadku zdecydowanie mocniejszym punktem niż u Amerykanina (sporo wygranych tb w ostatnim czasie) a będzie to miało duże znaczenie na tej nawierzchni. Po świetnym występie w Sarajewie Amerowi przytrafiła się kontuzja łokcia, która wyeliminowała go w 1.rundzie turnieju w Houston. Po kontuzji nie ma już śladu a Delic w swoim pierwszym występie po powrocie rozagrał pewny mecz pokonując w dwóch setach grającego ostatnio nadspodziewanie dobrze Alexa Bogomolowa Jr. Znając dobrze wyczyny Blake&#39;a, któremu często zdarzają się przegrane w kiepskim stylu z underdogami Delic ma szansę na sprawienie kolejnej a typy wydają mi się warte zainwestowania kilku jednostek.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Demoliner M. - Romboli F.

Analiza pisana na szybko, bo mecz niebawem. Pojedynek dwóch 22-letnich Brazylijczyków w drugiej rundzie challengera w brazylijskim Blumenau na cegle. Różnica pomiędzy nimi wydaje się być dość spora, Demoliner jest to zawodnik grający głównie na szczeblu Futures, Ramboli systematycznie próbuje swoich sił w challengerach. Demoliner w tym roku póki co bez formy, gdzie się nie pojawia tam przegrywa. Co do Ramboliego to w tym roku zaliczył on już finał challengera w Kolumbii, a w pozostałych turniejach jeśli już przegrywał to przegrywał z rywalami wyżej notowanymi. Na turnieje rozgrywane w rodzimej Brazylii jest zawsze bardzo zmotywowany, w latach 2009-10 wygrał tutaj już 7 turniejów na cegle. Typuję zwycięstwo Romboliego, bo wydaje się on być o klasę lepszym zawodnikiem i pasuje mu styl gry rywala o czym świadczy m.in H2h pomiędzy tymi dwoma zawodnikami 6:1 na korzyść Fernando. Co więcej wygrał on tutaj ten turniej w roku 2009.

Romboli F. @1.41 5/10 5Dimes ⛔ patrząc na wynik oraz statystyki z tego meczu to jakoś trudno mi uwierzyć, że wszystko tutaj było fair i nie sugerowałbym się zbytnio tym wynikiem w kontekście dalszej rywalizacji w tym turnieju, bo Demoliner to naprawde nie jest żaden wybitny zawodnik i pewnie odpadnie w następnej rundzie ...
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Polecam zagrać w Brazylii w Blumenau przeciw Lapenttiemu. Swoje najlepsze wg. mnie ma ten zawodnik za sobą. Na cegle gra chyba tylko po to, żeby za bardzo nie stracić w rankingu i podłapać jakieś punkty, zwłaszcza że do Brazylii ma blisko. W pierwszej rundzie męczył się z rodakiem Turinim, co pokazuje, że z formą nie jest najlepiej, a do tego nawierzchnia nie leży. Natomiast rywal Bedene pokonał dość gładko Brzezickiego. Jemu dodatkowo wg. mnie bardziej zależy i będzie walczył w tym meczu, bo ciuła punkty latając po całym świecie po różnych challengerach, jak to młody grajek. Dodatkowo z nawierzchnią jest ograny po udanych kwalifikacjach.
Generalnie kurs 1.72 w NordicBet i koło 1.7 u innych, więc warto brać bez szaleństw za 3j., bo faworyt jest w tym meczu jeden.
;) Kto zagrał u odpowiednich buków zgarnął kasiorkę, a dla innych ZWROT :?
 
drago 108

drago

Użytkownik
Julian Reister v Pavol Cervenak @1.28 ✅
&quot;Pewniaczek&quot; z czelów. Julian w poprzednim tygodniu wygrał Monze. W tym turnieju ogrywając Crivoia wpadł do TOP100, jest 96. jeśli wygra i w Rzymie będzie ~85. H2H 2:0 dla Reistera, co prawda na hardzie, ale w obecnej sytuacji i na clayu Julian powinien wygrać bez straty seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:Nicholas Monroe vs James Blake
Typ:under 19,5
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia:14-04-2011 23.00
Analiza:


Dzis póznym wieczorem zostanie rozegrane cwiercfinałowe spotkanie Challengera rozgrywanego w Tallahassee czyli rodowitym panstwie obu tych graczy.Zdecydowałem sie na to spotkanie poniewaz uwazam ze James Blake jest tu bez watpienia głównym faworytem do zwyciestwa jak i triumfu w całys |Challangerze .dzis zmierzy sie z Nicholas Monroe kótry jak narazie na tym turnieju niemaił okazjii pokazac swojej obecnej formy. Obecnie zajmuja on 305 miejsce w rankingu ATP. W pierwszej rundzie ograł on takze Amerykanina Witten Jesse Lecz miał on juz od drugiegi seta problemy z kostka co w koncówce nie pozwoliło mu zakonczyc pojedynku i jego rywal wygrał przez krecz .Z kolejii w 1/8 zmierzył sie z 20 letnim McClune Michael który obecnie zajmuje 705 pozycje w rankingu .Jak widac z takim rywalem powinien on bez problemu wygrac lecz juz w pierszym secie zadanie to okazało sie niecotrudniejsze i dopiero przy stanie 5-5 udało mu sie przełamac .Dzis jego rywalem jest Blake który jest 150 na liscie ATP a w tym Challengerze wystepuje z numerem 1 . Miał on nieco trudniejsza przeprawe poniewaz zmierzył sie z Kanadyjczykiem Dancevic Frank lecz wygrał 2-1 .W ostatnim czasie zmierzył sie on takze z Delic Amer który zajmuje obecnie zblizona lokate w rankingu co jego dzisiejszy rywal i wygrał on bez problemów rozgrywajac tylko 18 gemów .Dzis licze na gładnie 2-0 i maksymalnie 18 gemów .A jak bedzie to sie okaze .Polecam
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Dziś Becker gra z Bohli i Szwajcara, jak dla mnie to zaboli. Becker jest regularny, a na pewno bardziej, niż Bohli. Pokonał Roberta i myślę, że ma spore nadzieje, co do tego turnieju. Natomiast Szwajcar nie zaprezentował niczego nadzwyczajnego, a Niemiec w ostatnim czasie grał z naprawdę solidnymi graczami, ograł się i wg. mnie spokojnie może pokazać Szwajcarowi, gdzie raki zimują, zwłaszcza jeśli idzie o regularność serwisu. Zresztą do tej pory Becker nie miał z Bohlim większych problemów, stąd kto w Betsafe kurs 1.7 za 5j ⛔.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A oglądałeś mecz Bohliego że twierdzisz
nie zaprezentował niczego nadzwyczajnego
?

Zresztą do tej pory Becker nie miał z Bohlim większych problemów
a H2H 3:0 dla Bohliego mówi co innego..
Becker w słabej formie, tylko serwis, Bohli dobrze mija takich ofensorów. Kurs chyba tylko na podstawie rankingu.

edit // tak jak pisałem, Bohli Izi ✅
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sela &amp; Bachinger @ 1.97 8/10 ✅ 76(7) 64, 63 64
Kolejne spotkanie w którym na Sele jest dosyc fajny kurs jak i pisałem wcześniej spotkanie ćwierćfinałowe będzie dla Izraelczyka meczem o powrót do TOP100.
Kudryavtsev nigdy mnie nie przekonuje serwisant ale jednak bez powodzeń i sądze że i tutaj wreszcie znajdzie swojego kata bo i w tym sezonie nie błyszczy, a zwycięstwa nad Gonzalezem jak i Karanuśićiem nie napawają mnie obawą że Dudi może sobie tutaj nie poradzić.
Alex serwisant i dosyć dobra ręka na ten poziom challengerów to też jednak brakuje u niego regularności i spokoju w grze przy czym Dudi powinien jak z Copilem grać konsekwentnie, a szanse same przyjdą.
Drugie spotkanie to Matt Bachinger bardzo lubie gracza po dłuższej przerwie narazie buduje ranking w chall za tydzien prawdopodobnie zagra w Stuttgarcie w głównym cyklu więc o najblizsza przyszlosc na mączce sie nie martwi wiec mozna tutaj spokojnie grać.
Alcaide chyba jest tutaj bardziej z dobrej drabinki i losu przypadków, chociaż na początku nikt nie dawał by mu szans na druga runde. W pierwszej pokonał Chiudinelliego aż żal że taki dobry tenisista ma jakieś chyba wewnętrzne problemy i od dłuższego czasu morduje sie z rywali ktorymi z dwa lata temu wiózł jak chciał. W drugim spotkaniu Guillermo trafił na kolejnego zawodnika który gdzieś w pośpiechu stracił forme i regularność, a jest to Niland na pewno Matthias jest w odwrotnym biegunie co do tych dwóch graczy i nie będzie tutaj sądze problemów z Hiszpanem.
__________________
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Blumenau 18-30
Prodon- Junquiera
typ: 0-2
3.0
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju na ceglanych kortach w Blumenau, w Brazylii Eric Prodon, Francuz zagra z Argentynczykiem Diego Junquiera. Jest to pojedynek turniejowej 4 z 5. Nieznacznym faworytem wg. bukmacherow jest Argentynczyk. W moim odczuciu jednak jest tutaj zdecydowanym faworytem. Junquiera idzie w tym turnieju jak burza. W dwoch spotkaniach oddal swoim rywalom zaledwie 9 gemow.
Blumenau, Brazil, America
13/04/2011 R16 Junqueira, Diego vs. Vassallo Arguello, Martin 2:0 6:2 6:3
11/04/2011 R32 Junqueira, Diego vs. Alves, Thiago 2:0 6:1 6:3
Pokonal nie byle kogo, bo reprezenta gospodarzy Alvesa, ktory jest bardzo grozny na cegle oraz powracajacego do formy Argentynczyka Vasallo Arguello. Prodonowi nie idzie juz tak dobrze. Musial stoczyc on dwa trzy setowe pojedynki. W pierwszej rundzie byl juz bardzo blisko odpadniecia z turnieju po przegraniu pierwszego seta, gra jednak dalej.
Blumenau, Brazil, America
13/04/2011 R16 Prodon, Eric vs. Galdon, Pablo 2:1 6:1 3:6 6:1
11/04/2011 R32 Prodon, Eric vs. Zampieri, Caio 2:1 2:6 6:4 6:2
Rowniez forma obu zawodnikow w tym roku przemawia za Junquiera. Na poczatku kwietnia Argentynczyk zaliczyl final turnieju w Kolumbii, byl rowniez w cwiercfinale w Santiago oraz polfinale w Ekwadorze. Wszystkie turnieje oczywiscie odbywaly sie na korcie ziemnym, na ktorym najlepiej czuje sie Diego. Prodon natomiast po udanym turnieju w Santiago prezentuje znizkowa forme. Odpadl w kwalikacjach w Miami, w pierwszej rundzie w Baranquilli, w drugiej rundzie w Pereirze. Argentynczyk jest napewno duzo bardziej doswiadczonym zawodnikiem. Posiada moim zdaniem rowniez wiekszy wachlarz zagran. Jesli Argentynczyk zagra dzis tak jak w swoich poprzednich spotkaniach w tym turnieju, to nie powinien miec problemow z odniesieniem zwyciestwa.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
mam problem ze znalezieniem live albo chociaz wynikow z turnieju z Johanesburga... W szczegolnosci interesuje mnie wynik albo termin spotkania De Voesta z Przysieznym ..
edit by Hell:
Ołówek skreczował przy 02 w pierwszym secie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
mam problem ze znalezieniem live albo chociaz wynikow z turnieju z Johanesburga... W szczegolnosci interesuje mnie wynik albo termin spotkania De Voesta z Przysieznym ..
Przysiężny skreczował przy 0:2 w pierwszym secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
pozytywne wieści niesiesz ;). akurat zagralem w takim buku co wypłaca przy kreczach.
zeby nie zasmiecac to dodam typ na wieczor
Bagnis-Demoliner+4,5 1 1,90 tobet
Za Demolinerem przemawia tylko to ze gra u siebie. Nic po za tym. Bagnis w genialnej formie. W 2011 na ziemii 18 zwyciestw 6 porazek. Przegrywal tylko z Lorenzim ktoremu tez forma dopisuje, Capdevillem ale w ... stolicy jego kraju. Demoliner jest dla mnie anonimowym grazcem ktory ulegal niedawno z Urzua-Rivera (??), Campozano, Begemannem czy kompletnie nieznanymi mi brazylijczykami. Polecam i odważe sie dac nawet stawke 8/10
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
pozytywne wieści niesiesz ;). akurat zagralem w takim buku co wypłaca przy kreczach.

zeby nie zasmiecac to dodam typ na wieczor

Bagnis-Demoliner+4,5 1 1,90 tobet

Za Demolinerem przemawia tylko to ze gra u siebie. Nic po za tym. Bagnis w genialnej formie. W 2011 na ziemii 18 zwyciestw 6 porazek. Przegrywal tylko z Lorenzim ktoremu tez forma dopisuje, Capdevillem ale w ... stolicy jego kraju. Demoliner jest dla mnie anonimowym grazcem ktory ulegal niedawno z Urzua-Rivera (??), Campozano, Begemannem czy kompletnie nieznanymi mi brazylijczykami. Polecam i odważe sie dac nawet stawke 8/10
Typ powinien siąść patrząc na ranking,potencjał i umiejętności.Jednak mam nieco obaw.Demoliner gra u siebie,ograł już Ito i Ramboliego(o dziwo gładko) serwuje nawet nieźle,ale wszystko zależeć będzie od Bagnisa.Argentyńczyk tydzień temu już pokazał klase i tego się obawiam i dzisiaj.Bagnis wówczas popełnił mase niewymuszonych błędów grał fatalnie i gładko przegrał z Lorenzim,który nic nie grał.W wymienionej sytuacji też Bagnis wg wyników powinien wygrać a tego nie uczynił.Dzisiaj spotyka się z gospodarzem i może być róźnie.Podejdzie poważnie do spotkania wygra będzie chciał dać fory gospodarzowi typ nie wejdzie;)

P.S

2 lata to niedługo ????
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Aljaz Bedene v Javier Marti

Widzę tutaj value po stronie Hiszpana. Aljaz to nowe objawienie challengerowych kortów. Wygrał ostatnio chelka we Włoszech pokonując cały zastęp Włochów. Jest to wysoki, nieźle zbudowany zawodnik, dysponujący niezłym serwisem, dobrze porusza się po korcie, biega do wszystkiego, umie przytrzymać piłkę w korcie oraz groźnie zaatakować fh. Wszystko wszystkim jeszcze sporo grania przed nim, ale chłopak ma 9 wygranych meczów z rzędu,(tutaj zaczynał od kwalifikacji) myślę, że czas zakończyć tą passę. Za przeciwnika dzisiaj ma niezłego 19-letniego Hiszpana, który do tej pory próbował swoich sił w futuresach gdzie osiągał całkiem niezłe wyniki, ale czas wskoczyć level wyżej i ostatnio coraz częściej próbuje swoich sił w challengerach. W poprzednim tygodniu zagrał niezły turniej w Kolumbii przegrywając po walce dopiero z bardzo dobrym ostatnio Dutra da Silvą. Myślę, że ogranie Javiera na kortach południowo amerykańskich, które bądź co bądź są trochę inne niż te europejskie oraz forma wskazują na bardziej wyrównany pojedynek niż sądzą bukmacherzy. Ja nawet spodziewam się wygranej Martiego i po kursie oferowanym przez Bet365 biorę go w ciemno.

Javier Marti @3.25 5/10 Bet365 ⛔
i jeszcze suchy typ, później może coś napiszę ... Marcelo Demoliner v Facundo Bagnis 2 @1.33 7/10 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom