>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 17: Kaohsiung, Savannah, Sao Paulo 2, Napoli

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kaohsiung

Location: Kaohsiung, Taiwan
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $125,000 +H
Tournament website: http://www.oectennis.com/files/11-1001-173.php
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6490/mds.pdf


Savannah

Location: Savannah, GA, USA
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.savannahchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/5067/mds.pdf


Sao Paulo 2

Location: Sao Paulo, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.institutosports.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6492/mds.pdf


Napoli

Location: Napoli, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.atpnapoli.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/443/mds.pdf
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ball Carsten vs. Pospisil Vasek 2,30 1j
Po takim kursie po prosu trzeba spróbować. Oczywiście obaj większość swoich spotkań grają na hardzie i tam czują się najlepiej, tutaj jednak amerykańska mączka. Spotkali sie dwa razy w tm sezonie i dwa razy wygrał Ball, ostatni mecz dwa tygodnie temu. Na pewno będzie to wyrównane spotkanie, może znowu dwa sety, szanse Balla to jakieś 60%, świetny kurs, vamos kangur!
 
G 92

granger

Użytkownik
James Duckworth - Joao Pedro Sorgi DW 0:2 @ 6.0 Bet365 (5/10)

H2H: W tour 0:0 (roczniki 92 i 93), nie wiem czy grali ze sobą na juniorskich szczeblach...

Wiem, że to wydaje się szalone, ale widziałem młodziana z Brazylii, przed tygodniem w innym brazylijskim turnieju i wyglądał znakomicie, był bliski pokonania Maxiego Gonzaleza! Dla mnie to duży wyczyn jak na 18 latka, który dopiero zaczyna. Bardzo mi się jego styl spodobał i uważam, że jest w stanie zdominował &quot;Kaczkę&quot;. James to spory talent, ale w moim przekonaniu za wcześnie na dobre wyniki, forma jest chwiejna, a clay court to nie jego nawierzchnia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ted 9,5K

ted

Forum VIP
po1 nie graja na hardzie a po2 James jak najbardziej nadaję się na szybkie korty

re down: na clayu tez potrafi , trenował z Mantillą :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 92

granger

Użytkownik
Oczywiście to pomyłka, w Sao Paulo jak w większości południowo-amerykańskich challengerów grają na ceglanej mączce. Jasne, że Duckworth jest najlepszy na szybkim korcie, chodziło mi o to, że cegła to nie jego żywioł ;)
Poprawione
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś pierwszym typem Mertens - Mannarino 1 1.80

typ z racji na ostatnie wyniki Francuza, który prezentuje się od dłuższego czasu fatalnie, w zeszłym tygodniu ugrał ledwie gema z Krajinovicem, ogólnie na ziemi jest słaby. Mertens bez szału ale na dobrym poziomie, powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Oczywiście to pomyłka, w Sao Paulo jak w większości południowo-amerykańskich challengerów grają na ceglanej mączce. Jasne, że Duckworth jest najlepszy na szybkim korcie, chodziło mi o to, że cegła to nie jego żywioł ;)
Poprawione
jak nie masz pojęcia to się nie błaźnij i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
w 2011 na szczeblu seniorskim,kangur miał bilans 46/18 z czego aż 54 pojedynki rozegrał na mączce (sic!) której podobno wg Ciebie nie lubi...
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Duckworth sam zaznacza, że szybka mączka to jego ulubiona nawierzchnia, ale jak na moje to zdecydowanie większą szansę na sukces ma na australijskich hardach. Mocne uderzenia z obu skrzydeł, bardzo fajny serwis i okropna regularność - nie wiem co go ciągnie na mączkę. To samo Mitchell - zamiast polecieć na 125tkę w taiwanie (słaba obsada, mógłby to spokojnie o półfinał walczyć) to wybiera dobrze obsadzony turniej w europie na clayu, gdzie szybko odpada w pierwszym meczu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dzumhur-Salamanca 1 2,35 Totomix ✅

Kurs niezły i imo warto spróbować.Dzumhur to niespełna 20-letni reprezentant Bośnii i Hercogowinii,który w ostatnim czasie zrobił spory krok naprzód.Pewnie pnie się w górę rankingu ogrywając takich zawodników jak Ghem,Kavcic czy tez Aquilar.Salamanca grywa głównie w challengerach we własnym kraju,teraz próbuje sił w Brazylii ale jakoś nie widze go w tym turnieju,ostatnio wygrał challenger w Kolumbii i dawno Carlos nie zagrał dwóch dobrych turniejów pod rząd,tutaj rywal dosyć wymagający,który zaaklimatyzował się już na kortach w Sao Paolo przechodząc kwalifikacje.Wątpie by Salamanca jakoś specjalnie powalczył z głodnym zwycięstw Bośniakiem.Kurs zdecydowanie zachęca.

Williams-Bogdanovic 1 1,65 ✅

Bogdanovic w ostatnim czasie bardzo słabo i obecnie zajmuje miejsce w czwartej setce rankingu,podobnie z resztą jak Williams ale Amerykanin stopniowo pnie się w górę.Kwalifikacje to turnieju przeszedł jak burza,3 mecze i każdy bez straty seta,w ostatnim czasie Williams potrafił ograć Zoppa czy Ilhana,którzy według mnie są lepszymi tenisistami niż Brytyjczyk.Powinno być dobrze;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Brizzi-Dzumhur 2 1,90 Totomix ⛔

Jeszcze raz na Bośniaka,tym razem rywal słabszy niż Salamanca i znowu na Dzumhura ładny kurs więc trzeba pobrać.Bukmacherzy nie doceniają Bośniaka lub też przeceniają Włocha.Brizzi 23/7 na clayu w tym roku ale sporo wygranych podczas kwalifikacji do turniejów challengerowych.O Bośniaka pisałęm już wczoraj,Dzumhur wydaje się być zawodnikiem z potencjałem a przy okazji takiego kursu z niżej notowanym Włochem trzeba spróbować.

Williams-Yani 2 1,60 Totomix ⛔

Starcie dwóch Amerykanów,zdecydowanie wyżej notowany jest Yani i to jego zwycięstwo typuje tym razem w starciu z Williamsem.Williams po kwalifikacjach i wczoraj w R1 ograł cienkiego jak barszcz Bogdanovica,wrażenia to na mnie dużego nie robi ale dał wczoraj zarobić.Yani wczoraj po walce ograł Reynoldsa i nie po to ogrywał Bobbiego żeby teraz odpaść ze słabym Williamsem.Kurs całkiem,całkiem.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 20-30, Challenger Savannah, 25.04.2012r
Van Der Merwe - Sweeting
typ; 2-0
4.50
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju challengerowego na kortach ziemnych w Savannah, reprezentant gospodarzy, Ryan Sweeting spotka sie z zawodnikiem z Republiki Poludniowej Afryki, Izaakiem Van der Merwe. Zdecydowanym faworytem bukmacherow wydaje sie byc reprezentant gospodarzy, ja jednak nie bylbym tego taki pewny. Po stronie zawodnika z RPA na pewno stoi dzis duzo wieksze doswiadczenie. Po za tym korty w Savannah to typowa amerykanska maczka, a wiec korty szybkie. Jak wiemy zawodnik z RPA preferuje takie nawierzchnie, bardzo dobrze serwuje i gra ofensywnie. Zawodnik ze Stanow Zjednoczonych byl ostatnio w cwiercfinale turnieju w Houston. W Sarasocie jednak musial skreczowac w drugim secie, w pojedynku z Bakerem, nie mam informacji, czy Sweeting jest w pelni sil, ale smiem twierdzic, ze na pewno nie jest w 100% przygotowany do dzisiejszego meczu. Ponadto w I rundzie niemilosiernie meczyl sie z anonimowym Borvanovem, co swiadczy o slabszym okresie Ryana. Uwazam, ze Van der Merwe ma dzis ogromne szanse na zwyciestwo.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Po za tym korty w Savannah to typowa amerykanska maczka, a wiec korty szybkie. Jak wiemy zawodnik z RPA preferuje takie nawierzchnie, bardzo dobrze serwuje i gra ofensywnie.
Chciałeś chyba napisać szybkie jak na mączkę. Merve preferuje szybkie nawierzchnie, ale to broń boże nie oznacza, że lubi szybką mączkę. Koleś, który popełnia tyle błędów co Izak ma szansę na nawierzchni gdzie wymiany są skracane do minimum - szybkie hardy.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Smyczek-Strode 1 1,33 ⛔

Dla Strode już starczy.Przeszedł kwalifikacje,ograł Matosevica dosyć gładko ale ogranie Smyczka to już by było za dużo.Tim ostatnio dobrze gra i jak przegrywa to z zawodnikami dużo lepszymi niż dzisiejszy rywal (Odesnik,Russell,Kuznetsov,Querrey,Tomic).Smyczek jest przynajmniej o klasę lepszy,Strode przeważnie musi przechodzić kwale by dostać się do challengera,nie widze go w tym spotkaniu.

Nie warto tykać w tym chalengerze kursów poniżej 1,4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom