>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 18: Seul, Glasgow, Puerto Vallarta, Savannah, Ostrawa

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Seul, Korea Południowa
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $100,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Thomas Fabbiano
Zwycięzcy debla 2017: Cheng Peng Hsieh/Hsien Yin Peng

Miejsce: Glasgow, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €85,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/glasgow-trophy/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:


Miejsce: Puerto Vallarta, Meksyk
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 05.05.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.puertovallartaopen.com/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:


Miejsce: Savannah, USA
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju: http://savannahchallenger.com/
Zwycięzca singla 2017: Tennys Sandgren
Zwycięzcy debla 2017: Peter Polansky/Neal Skupski

Miejsce: Ostrawa, Czechy
Data rozgrywania: 30.04.2018 - 06.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.prosperitaopen.cz/page.php
Zwycięzca singla 2017: Stefano Travaglia
Zwycięzcy debla 2017: Jeevan Nedunchezhiyan/Franco Skugor

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
D.Evans-Miedler 1 @1.25 &lt;no niestety bez dopalaczy chyba jeszcze to potrwa dla eksreprezentanta Wielkiej Brytanii... &gt;
D.Evans 2:0 @1.7

Daniel Evans wraca do rywalizacji po prawie rocznej przerwie w zwiazku z kilkumiesiecznym zawieszeniem.
O forme bym sie raczej nie martwil, bo Evans nie byl przeciez kontuzjowany, a tutaj w Glasgow dostal od organizatorow dzika karte do kwalifikacji i dosc pewnie awansowal do turnieju glownego. Rankingu na razie brak, takze Evans musi sie starac. Miedler rozstawiony z nr 8, ale to rywal poki co sukcesy odnosil tylko w turniejach ITF poki co. Evans jednak byl jeszcze niedawn ozaowdnikiem, ktory rywalizowal w cyklu ATP World Tour z przywoitymi wynikami i reprezentowal Wielka Brytanie w Davis Cupie.
Evans potrzebuej punktow od juz, gramy challenger w Wielkiej Brytanii o calkiem dobrej puli pienieznej jak na challenger. Evans powinien to po prostu wykorzystac by zarobic troche i by moc grac w liczacych sie turniejach, bo jednak po aferze narkotykowej raczej niechetnie beda go obsypywac dzikimi kartami w innych turniejach.
Dla bardziej pazernych, sadze ze wygrana w dwoch setach jest bardzo mozliwa.
 
B 0

baqu21

Użytkownik
Jutro 2:45 w Puerto Vallarta gra Sepulveda z Giraldo. Zainteresowałem się tym meczem bo kursy na wygraną Sepulvedy spadły o 50% od opierwotnie wystawionych. Teraz w STS jest 8.75 a w ETOTO 13,5. Nie udało mi się znaleźć za dużo informacji o nim, jest młody ma 18 lat i pochodzi z Meksyku właśnie, dostał tu WC, jedyny jego zarejestrowany mecz to mecz z Brazylijczykiem Eduardo DISCHINGER&#39;em przegrany 0:2 ale w 1 secie 7:6 a było to rok temu więc nie wiele daje informacji o jego obecnej formie. Bedzię grał z Kolumbijczykiem który w rankingu ATP jest 311 a w 2014 roku ocierał się o pierwszą 40 ale od tamtego czasu systematyczny spadek. Od marca nie wygrał żadnego meczu.I z zapisu jesgo meczy zakładam że miał roczną przerwe w grze (od wrzesnia 2017) Chciałem zapytać czy ktoś jest lepiej zorientowany czym mogły być spowodowane spadki kursu i czy ktoś zna młodego Meksykanina i wie czy warto zainwestować w niego.
EDIT
Dotarłem do wynikow Meksykanina z ITF w USA z kwietnia, wyniki średnie, coś tam wygrywał ale z zawodnikami niesklasyfikowanymi w rankingu ATP, przegrywał z zawodnikami z 9xx i 1xxxx miejsca, wiem że ranking nie gra ale jednak coś sugeruje. Ja zagram za drobne w jego strone ze względu na to że uważam że Giraldo i jego 311 to jeszcze melodia przeszłości ale bez większego przekonania.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Savannah (USA), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reilly Opelka - Strong Kirchheimer
Typ: 2
Kurs: 5,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie dwóch Amerykanów w 1 rundzie turnieju challengerowego w Savannah. Opelka jest tutaj faworytem ale po takich kursach wolę spróbować pograć tutaj na niespodziankę i zwycięstwo Kirchheimera. Mimo, że Opelka jest o 3 lata młodszym zawodnikiem to posiada większy talent i możliwości. W rankingu ATP zajmuje 192 miejsce natomiast jego rywal jest na 645 pozycji. Strong gra w turniejach o zdecydowanie mniejszej randze, głównie w turniejach z cyklu ITF. Co za tym może tutaj przemawiać nad zagraniem na Kirchheimera ? Z pewnością to, że w ostatnim turnieju challengerowym w Sarasocie Opelka w półfinale w meczu z Argentyńczykiem Bagnisem doznał kontuzji stopy i skreczował. Do tego od pewnego czasu narzeka na plecy. Nie dziwi to, bo gracz ten mierzy aż 211 cm i to normalna sprawa, że może mieć problem z plecami. Od meczu z Bagnisem minęło 10 dni i wątpię, że będzie tutaj w 100% wyleczony. W normalnych okolicznościach, gdybym miał pewność, że jest zdrowy to nie grałbym na zwycięstwo Stronga ale przy tych okolicznościach spróbuję w tym spotkaniu niespodzianki. Typ ryzykowny ale myślę, że jeśli Reilly nadal ma problem z plecami i nie wiadomo jak jego stopa się zregenerowała, to niespodzianka jest realna.
⛔ 2-0 (6-4 , 6-3)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Glasgow (Wielka Brytania), twarda (w hali)
Godzina: 14:00
Spotkanie: David Guez - Robin Kern
Typ: 2
Kurs: 2,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Glasgow. Guez w 1 rundzie wygrał z zawodnikiem gospodarzy McHugh 2-0 (7-6 , 6-3), natomiast Niemiec Kern do turnieju głównego przebił się przez kwalifikacje w których wygrał z Brytyjczykiem Macarty 2-0 (6-1 , 6-3) a następnie z Estończykiem Raisma 2-0 (7-6 , 7-6) a w 1 rundzie turnieju głównego zwyciężył z Włochem Bega 2-0 (6-1 , 6-3). Faworytem w tym spotkaniu jest David Guez ale ja tutaj próbuję niespodzianki i gram na Kerna. Niemiec fajnie sobie tutaj poczynia, przebrnął przez kwalifikacje bez straty seta a w 1 rundzie nie dał szans faworyzowanemu Włochowi. Guez ma już na karku 35 lat, w listopadzie będzie miał 36 urodziny i nie ma już takiej mocy. W 1 rundzie wygrał ale trochę się pomęczył i gdyby jego rywal McHugh miał więcej doświadczenia to myślę, że Guez mógłby pożegnać się z turniejem już po tym pierwszym spotkaniu. Brytyjczyk w tamtym meczu w 1 secie prowadził 6-5 i miał serwis na skończenie seta ale ostatecznie dał się przełamać i Francuz wyrównał stan spotkania doprowadzając do tie breaka w którym wygrał. W 2 secie Davidovi poszło już znacznie łatwiej ale koniec końców powinien sobie z takim rywalem dużo lepiej i szybciej poradzić. McHugh to zaledwie 17 letni tenisista, który zajmuje dopiero 1252 miejsce w rankingu ATP co nie dziwi, bo gra głównie w turniejach juniorskich a mimo to przełamał serwis Gueza aż 3 razy w tym spotkaniu (2 razy w pierwszym secie i 1 raz w drugim secie). To nie świadczy najlepiej o formie Francuza a dzisiaj trafia na zawodnika, który widać, że jest w gazie. Jeśli Guez zagra dziś z Robinem tak jak w 1 rundzie to jestem spokojny o to, że ta niespodzianka będzie trafna. Kern jest w Gazie, zagrał tutaj już 3 spotkania i nie stracił seta jeszcze. Myślę, że jak najbardziej jest w stanie wygrać dzisiaj z tym tenisowym &quot;dziadkiem&quot;, któremu brakuje mocy. Skoro 17 latek był w stanie go przełamać w spotkaniu aż 3 razy to tym bardziej taki gracz jak Kern jest tutaj w stanie go poprzełamywać i wygrać spotkanie.
⛔ 2-1 (4-6 , 7-6 , 6-4)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom