>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 18: Tunis, Johannesburg, Ostrava, An-Ning, Tallahassee, Napoli

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tunis
Location: Tunis, Tunisia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $125,000 +H
Tournament website: http://www.tct.org.tn/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1541/mds.pdf

Johannesburg
Location: Johannesburg, South Africa
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $100,000 +H
Tournament website: http://www.tennissa.co.za/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6722/mds.pdf

Ostrava
Location: Ostrava, Czech Republic
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.prosperitaopen.cz/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1797/mds.pdf

An-Ning
Location: An-Ning, China
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://atp2013.anning.sunssports.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6572/mds.pdf

Tallahassee
Location: Tallahassee, FL, U.S.A
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.tallahasseechallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/692/mds.pdf

Napoli
Location: Napoli, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.atpnapoli.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/443/mds.pdf


Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx
Livescore: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2013&amp;amp;wkno=18&amp;amp;eventid=1797&amp;amp;tour=1&amp;amp;lang=cs-CZ&amp;amp;ref=www.prosperitaopen.cz/


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Volandri 1.25 bet 365

Samper Montana Jordi gra nieźle w tym sezonie, jednak na poziomie futuresów. Dziś mierzy się z reprezentantem gospdoarzy doświadczonym Volandrim. Volandri na swojej ziemi gra bardzo dobrze, w chalangerach dochodzi daleko. Oglądałem jego mecz z Monfilsem i zagrał tak sobie jednak przeciwnik zdecydowanie lepszy. Ciężko sobie wyobrazić aby Volandri dziś odpadł już w pierwszej rundzie.
Pospisil 1.25 bet365
(kwale Ostrava)
Czech ostatnio nieźle sobie grywa. Dziś przed swoją publiką zagra z 24 letnim Austriakiem Rathem. Po wynikach można wywnioskować że Ratch nie powinien mieć szans z Czechem. Odpada w pierwszych, drugich rundach futuresów. Tu w kwalach ograł dwóch zawodników na swoim poziomie. Czech jest zdecydowanym faworytem i tak jak w przypadku Volandriego trudno wyobrazić sobie aby dzisiaj przegrał.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bwin:

Michon @ 1,67

Skugor na clayu jest bardzo słaby, jego poruszanie się, jego obrona oraz nie umiejętność prowadzenia wymian, jedynie serwis będzie jego atutem. Michona dość cenie na poziomie chall, jest wystarczająco wybiegany i ofensywnie nastawiony by rozrzucić Chorwatem po korcie by odechciało mu się dalszej gry.

Trusendi @ 1,44 ⛔ LL i gra dalej...

Trusendi typowy claycourter, przebija, zmienia styl gry i rywal musi się dużo napracować by zdobyć punkt przeciw niemu, niestety dzisiejszy z tego co kojarze jawi się jako dwustrzałowiec z poziomu futures.
 
dx2 225,1K

dx2

Użytkownik
Skugor na clayu jest bardzo słaby
Sam typ ma oczywiscie szanse powodzenia, ale cegla to jest ulubiona nawierzchnia Skugora (za atpworldtour.com oczywiscie), a jego najlepszy wynik w glownym tourze to cwiercfinal w Bastad na cegle wlasnie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Skugor ogólnie jest słaby, na clayu lubi grać bo tam ma jakiekolwiek szanse w obronie i lepszą reakcje
 
I 14

ice05

Użytkownik
Cacic N. - Dasnieres de Veigy J. 2 @1.3 expekt
Dasnieres w tym roku bardzo słaba forma, tutaj powinien się sprężyć, rok temu był w finale, broni kilku pkt, pewnie ze względu na forme wybrał ten turniej a nie w Czechach gdzie wygral w 2012r i gdzie jest więcej pkt i większa kasa x3, drabinka dosyć łatwa, powinien sobie poradzić, rywal wszedł jako LL (5-setka) bez sukcesów, idealny na przełamanie ostatnich porażek.
 
pitermks 66

pitermks

Użytkownik
Siemka panowie. Co sądzicie o typie:
Dzumhur D.-Massu N. 1 @ 1,55
Wczoraj analizowałem mecz i kurs mnie zadowala. Czy ktoś ma jakieś sugestie na temat tego pojedynku ?
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Ja raczyłbym zweryfikować tezy ze streamów, że Michon to zawodnik na poziom chall. Nigdy takim nie będzie, niestety, mimo kilku dobrych meczów min z Montanesem w Prostejovie. Dwa dni temu z Partlem pokazał pełnie umiejętności i teraz już wiem jak parę meczów uwalił na futuresach.
Wczorajszym zachowaniem na korcie do tego pokazał, że kompletnie nie ma klasy wyżywając się na &#39;ballboy&#39;u&#39; za swoje nieudacznictwo spowodowane wielokrotnym spóźnianiem się w ustawieniu i brakiem pomysłu na grę. Skugor tutaj prezentuje się solidnie, pewna gra, na pewno nie jest jakiś słaby zawodnik czy leszcz co udowadniał wielokrotnie. Dziś też wg mnie ma szanse.
Pzdr z Ostrawy ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co do Massu to wogle jestem w szoku, ze przyjechał do Europy na taki turniej. Już praktycznie tylko dorabia do końca kariery i się wybrał na taką podróż, dziwne. Z Tedem się smialismy, ze szuka kochanki. Massu cos tam jeszcze pogrywa, a rywal dzisiaj naprawde średni, zeby nie powiedziec, że słaby. Wiec ja omijam ten mecz. Tak trochę kibicuje Massu pod koniec kariery, ale zdziwie się jak wygra ten mecz, ale jak już powiedział ja odpuszczam.

Dzisiaj w kwlach kila fajnych meczy z małymi kursami, około 1.25. Ja pograłem. Knittena✅, Hajka ✅i Rochusa ✅( w nocy już siadł Guccione) ale to już tak bez analizy, może komyś się przyda. Po prostu jak będzie im sie dzisiaj chciało, to rywale nie mają szans...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hernych ładny kabaret sobie dziś urządził. Walił naprawdę bardzo dobre serwisy wyrzucające po czym w 3 secie przy swoim serwisie na wyrównanie 5-5 walnął 3 z rzędu !! podwójne błędy...Pytanie moje jest takie czy są jakieś komisje zajmujące się takimi zdarzeniami ? Bo Hernych nawet nie udawał, że chciał przegrać ten mecz serwując 3 podwójne błędy z rzędu. Są chyba pewne granice robienia z siebie durnia...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Hernych ładny kabaret sobie dziś urządził. Walił naprawdę bardzo dobre serwisy wyrzucające po czym w 3 secie przy swoim serwisie na wyrównanie 5-5 walnął 3 z rzędu !! podwójne błędy...Pytanie moje jest takie czy są jakieś komisje zajmujące się takimi zdarzeniami ? Bo Hernych nawet nie udawał, że chciał przegrać ten mecz serwując 3 podwójne błędy z rzędu. Są chyba pewne granice robienia z siebie durnia...
szczerze ci współczuje jak wczoraj przerobiłem w futuresach 3 takie zdarzenia w super TB prowadziły dziewczyny rostawione z numerem 2 6:3 a przegrały go 6:10
kolejny przykład w TB 2 seta w deblu Dias/Segnattore prowadzili 5:2 a przegrali TB 5:7
trzeci przykład chłopaki prowadzili w 1 secie 4:1 i 30:15 a przegrali seta 7:5
nic nie da sie zrobic takie rzeczy sa i beda
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Przysiezny M. - Demoliner M. 1.41 bwin✅

Fajny kursik dały buki, bo rywal naprawde słaby. Demoliner w 1r męczył się z rywalem z 9 setki... Tutaj 2r i już dla niego na pewno sory sukces. Michał, jak wiemy solidny, nie przegrywa raczej takich spotkań. Jest na pewno w stanie wygrać ten turniej, Demoliner nie powinnien mu zagrozić.

Na nocke polecam Ito 1.30✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rochus - Dzumhur 1,30 unibet✅

Krótko i na temat, róznica co najmniej jednej klasy. Rochus znana firma, niezle sobie radzi na poziomie ATP, ostatnio miał trochę pecha bo nawet w challach nie pograł za bardzo. Porażki z solidnymi Lacko czy Gerulem... Wczoraj zmiótł z kortu Torebke, dzisiaj może być podobny wynik. Bosniak ograł bez problemów emeryta Massu. Jak na poziom challi to niezły grajek, ale po prostu nie na poziomie Belga...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Serra - Ghedin 1,30 DOXXbet ✅

Miałem grać na Francuza w pierwszej rundzie, ale odpuściłem. Wygrał pewnie, teraz rywal porównywalny. Ghedin miał nie dawno passe 5 porażek pod rzed, na poziomie futuresów i challi. To chyba wiele mówi o jego &quot;klasie&quot;. Włoch woli grać na hardzie, na cegle słaby bilans. Serra ma już swoje latka, ale na challangerowym podwórku trzyma poziom nie pozwoli sobie na porażke z gościem z poza 3 setki, a kurs nie taki zły..

Z mniejszych kursów dodaje: Hajka 1,20 ✅I Granollersa 1.20 zwrot. Świetny tydzien na moim ulubionym challangerowym podwórku, oby jutro tak zostało!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Hajek - Setkić +1.5s @ 2.40, Setkić @ 4.50 ⛔ 61 75
Kwalifikacje do Madrytu są dla Hajka na pewno kuszące, a styl chociaż rzemieślniczy i na mączkę ja bardzo lubię Czecha właśnie z takim stylem na wolnej hali lub szybszej mączce to jest dla niego najlepszy teren według mnie.
Myślę że Hajek ewentualnie może skusić się na wylot jutro, lub jutro ponieważ gra u siebie supervisiory będa mogli mu dać jutro mecz jako pierwszy z ćwierćfinałów by miał na wszystko czas, przecież gra u siebie, a jeśli ktoś był na challu u gospodarza widać czasami jak taki zawodnik jest traktowany po królewsku.
Setkić to aktualnie abstrahując z Dzumburem najlepszy wytwór Bośniackiego tenisa który potrafi się postawić, gra coraz częściej i coraz bardziej się pokazuje na rynku challów.
Innym aspektem jest czasami to że jeśli ktoś jest mocno powiązany z obstawianiem z tenisistów dostaję cynka że jednak lepiej dzisiaj jeszcze wygrać, co w najczarniejszym ze scenariuszy może się dzisiaj zdarzyć.
Jestem za tym by jednak Hajek spróbował swoich sił w Madrycie i nie czekał do jutra, ale to wszystko małą łyżką.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: Challenger Tallahasse
Spotkanie: Kudla D. v Arguello F. ✅✅✅
Typ: Kudla D.
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Stawka:4/10

v
Widziałem wczoraj mecz Arguello z Odeśnikiem, w którym nie pokazał nic najzwyczajniejszego. Odeśnik psuł wszystko co mógł i można powiedzieć, że mecz przegrany przez Odeśnika niż wygrany przez Arguello. Kudla bardzo dobrze się czuję na tych kortach, wczoraj pokonał Klahna po trzy setowym meczu. Arguello to typowy przebijaka, Challengerowy David Ferrer, regularny z małą ilością błędów. Kudla to jednak dla mnie zawodnik z wyższego poziomu niż Argentyńczyk, próbował swoich sił w nieźle obsadzonym turnieju w Dallas, gdzie przegrał dopiero w finale z Jurgenem Melzerem. Wydaję się, że faworytem jest Arguello ale popatrzymy ma to inaczej. Facundo nie jest jeszcze zawodnikiem, który przez dłuższy czas potrafi utrzymać formę. Wczoraj trafił na słabo dysponowanego Odeśnika i wygrał, wcześniej męczył się z zawodnikiem z piątej setki. Dziś jeśli Kudla będzie grał na swoim poziomie po prostu wygra ten mecz. Kurs warty gry!
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Co do typu powyżej to nie polecam nikomu typować meczu z udziałem tego gamonia Kudli. To co wczoraj z klaunem odstawili to był jakiś kabaret a nie mecz tenisowy, i niestety mało śmieszmy, a bardzo tragiczny. Kompromitujący mecz dla obu. Widziałem fragment meczu Arguello i zagrał normalnie solidnie i taka gra na luzie wystarczy aby 6:0 6:0 pokonać Kudle grającego tak jak wczoraj. Oczywiście na takich turniejach to idzie wał za wałem i dzisiaj może być zupełnie inny mecz, więc nie polecam w tym meczu nic grać.
Polecam za to
Stebe Cedrik-Marcel - Dancevic Frank @ 2.15
Stebe zapowiadał się na całkiem fajnego gracza, ale ostatnio to zalicza kompromitację za kompromitacją. Tutaj też już się 2 razy męczył w 3 setowych meczach z dwoma juniorkami. Dancevic żadnym wielkim grajkiem nie jest, ale za to dość solidny zawodnik. W zeszłym roku był tutaj w finale. Jak dla mnie wszystkie atuty po stornie Kanadyjczyka a kurs promocyjny, jak nie będzie jakiegoś wała, to oczekuję łatwego 2:0.
//Słabo się robi jak się takie mecze ogląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgodzę się co do Kudly, postawilem na niego bo wiedziałem że Klahn to zawodnik na szybkie nawierzchnie i jego braki powinny być widoczne i tak było. Ale to co Denis odwałał to głowa mała, Argentyńczyk ostatnio w dobrej formie i nie zdziwię się jak dziś wygra. Tym bardziej że wczoraj Kudla męczył się z Klahnem, który gdyby nie swoje własne głupie błędy to spokojnie by wygrał, Klahn psuł prawie bardzo wiele, prawie każde zagranie na jego backhand kończyło się zepsuciem albo wystawieniem dla Kudly. Kudla też wcale nie był lepszy więc nie to że neguje typ ale tak jak pisałem nie zdziwię się jak Argentyńczyk wygra
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Tallahassee Challenger 3.05 1:30
Tim Smyczek - Kuznetsov
typ: 2-0
2,50
bet365
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu podczas challengera w Stanach dojdzie do spotkania dwoch reprezentantow gospodarzy, Tima Smyczka i Kuznetsova. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem jest bardziej doswiadczony, zwyciezca z ubieglego roku w tym miejscu, Tim Smyczek. Obaj panowie spotykali sie jak do tej pory siedmiokrotnie, 5 razy gora byl Smyczek. Jednak w ostatnim spotkaniu w Sarasocie na podobnej nawierzchni wygral Kuznetsov, ktory rozgrywal tam turniej zycia. Przeszedl kwalifikacje, by ostatecznie zwyciezyc w calym turnieju. Widac, ze tam osiagnal swoje apogeum formy, ktora jednak systematycznie spada. Podczas kolejnego turnieju odpadl juz w pierwszej rundzie, mozna to zwalic na wyczerpanie po turnieju w Sarasocie. Jednak tu mimo, ze dotarl juz do cwiercfinalu niemilosiernie meczyl sie z rywalami, oddawal sety zarowno Sockowi jak i Polanskemu, nie na zbyt specjalista od gry nawet na szybszej, amerykanskiej maczce. Smyczek do dzisiejszego zwyciestwa bedzie zapewne maksymalnie zmotywowany, broni tu punktow za zwyciestwo w ubieglym roku, widac, ze czuje sie tutaj wybitnie dobrze, ogral Melzera i Jonesa bez najmniejszych klopotow. Umiejetnosci rowniez powinny byc dzis po jego stronie, zmeczenie i maly regres formy po stronie Kuznetsova, to wszystko sprawia ze to Smyczek powinien zameldowac sie w kolejnej rundzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kuznetsov w ostatnim meczu grał apatycznie, cos tam ręka krecil, troche juz chyba zmeczony, miałem grac przeciwko niemu ale ani Polanski ani Smyczek to nie sa wymagajacy rywale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom