>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 19: Seul, Bordeaux, Heilbronn, Samarcanda

didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nowy tydzień się zaczyna i także nowe turnieje tenisowe. W Azji kolejne 2 „czelki”. Mam także 2 ciekawe typy na poniedziałkowe spotkania. Najpierw daleki Seul, a tam spotkanie Chiudinelliego ze Stakhovskym. Szwajcar od zawsze wydawał mi się dziwnym zawodnikiem. Potrafi wygrać z dobrym rywalem by dzień później ulec znacznie gorszemu tenisiście. Marco od marca siedzi w Azji i gra w tamtejszych turniejach. Bez znaczących rezultatów. Były co prawda 2 razy ¼ finału, ale wyniki mnie nie przekonują. Jego jutrzejszy rywal- Ukrainiec powrócił po kontuzji w meczu z Sockiem podczas marcowego turnieju w Miami. To będzie jego trzeci turniej. Najpierw w Tajpej przegrał w ćwierćfinale z będącym w bardzo dobrej formie Berankisem po walce 6-4, 7-5 a w ostatnio w Busan w 2 rundzie z Millmanem który doszedł do finału tego turnieju. Forma moim zdaniem rośnie i ten trzeci turniej będzie naprawdę dobry w wykonaniu Siergieja. Jak będzie zobaczymy, po prostu czuje, że Marco nie ogra jutrzejszego rywala.

Drugie spotkanie to mecz z turnieju w Samarkand na mączce. Włoch Bega zagra z Barrientosem. Dziwie się decyzji jaką podjął Alessandro. Zawodnik który nie lubi mączki został w Kazachstanie (pewnie dlatego ze grał tutaj w zeszłym tygodniu….na hardzie) zamiast udać się do Seulu. No nic jego sprawa. Ale Bega na mączce gra od święta- np. w zeszłym roku 8 spotkań (wszystko czelki na własnym terenie) z czego 4 wygrane i porażki z takimi tuzami jak węgier Valkusz (1255 w rankingu) czy Martinez (729) znacie ich??? Ja też nie. Co innego Barrientos. On jest uniwersalny lubi i hard i cegłę. Co prawda w zeszłym roku miał okres, gdzie nie szła mu gra na tej nawierzchni (seria 7 porażek z rzędu) to w tym roku już lepiej się wiedzie. W Azji ograł słabego Zhenga, ale potem Ghedina, Petrovica. Zaliczył dwie porażki po walce z Berankisem (ugrał seta) i z Myneni. Bega mnie nie przekonuje, widze wygraną Nicolasa.

Gram to w dublu za lekką stawkę, mecze w moim odczuciu 65-35 w obu przypadkach w kierunku moich faworytów, kury zachęcają.

Stakhovsky- Chiudinelli 1 @ 1,50 Bet365✅
Barrientos- Bega 1 @ 1,61 Bet365⛔

Ako: 2,42 ⛔⛔⛔
Niestety, nie weszlo, dobrze, ze dałem lekko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
????
Na chellneger w Bordeaux wybrałem jeden mecz singlowy, gdzie to po przeciwnych stronach siatki pojawią się Elias z Novikovem. Zdecydowanym faworytem i to zdecydowanie jest ten pierwszy i nie powinien mieć tutaj większych problemów z zanotowanie zwycięstwa. W tym sezonie Gastao na mączce zanotował 23/8, dla porównania Dennis 1/4! W dodatku Career to nie zawodnik na mączkę. Elias w formie miał ostatnio tydzień czasu na odpoczynek po tym jak odpadł w pierwszej rundzie w Estoril. Wcześniej chociażby wygrał chellenger w Turninie. Jak zobaczymy na wyniki Nvikova w ostatnim czasie to największy sukces zanotował w Sarasocie, gdzie to doszedł do drugiej rundy!

Elias G. -
Novikov D. @ 1.27
Elias G. - Novikov D. DW 2:0 @ 1.61
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Niestety deszcz w Samarkandzie nie pozwolił zagrać Barrientosowi, więc kupon dalej w grze, poczekamy zobaczymy czy będzie OK. czy nie.

Jutro kolejne mecze w Azji, wybrałem takie:
W spotkaniu Ito z Hongiem faworyt tylko jeden. Aż dziwi kurs 1,53 na Japońca. Może forma nie jest wybitna, no ale bez przesady. Przecież w połowie kwietnia ½ finału w Gwangju i porażką z Zemlją- wstydu nie ma. W Tajpej ograna chimerycznego Chiudinelliego i porażka w ¼ finału z finalista Kravchukiem (który jest ogólnie w bardzo dobrej formie). Ostatnio w Busan porażka ale z Matosevicem który próbuje odbudowywać ranking po przerwie pod koniec zeszłego roku. Też wstydu nie ma. I kto stanie naprzeciw 106 rakiety świata? 457 w rankingu 18 latek Hong, który gra tylko ze względu, że turniej w rodzinnej Korei i dostaje dzikie karty, tak jak dostał ją tydzień temu w Busan. Tam przegrał z Lacko 2-1 ale tylko dlatego ugrał seta, że słowak go zlekceważył w pierwszym secie potem oddając w dwóch partiach 6 gemów. Zresztą Lacko to Lacko, kto ogląda jego mecze, ten wie, że nerwy są tu normalką. Ale nie miało być o tym. Tylko, że nic więcej o Hongu nie napisze bo po prostu nie ma co. Facet pyka w jakiś ITF zapewne i to zaszczyt dla niego, że może się spotkać z tak renomowanym przeciwnikiem jak Ito. Jasne, że publika, motywacja może po jego stronie, ale nie wierzę, że po raz drugi z rzędu Tatsuma odpadnie w 1 rundzie, ma niezłą drabinkę i tutaj minimum ¼ finału powinna paść jego łupem.

Drugi mecz do dubelka to spotkanie rozstawionego z 1 Millmanem. Zagra z japońcem Sekiguchi, który grywa tylko w challengeach, nie można tego powiedzieć o Australijczyku który zrobił sobie „wyskok” klase niżej, żeby wejść dobrze w gre po ponad 5 tygodniowej przerwie. Za tydzień wraca do Europy na turniej w Genevie a potem RG. Shuichi 4 mecze w tym roku i 3 porażki i wygrana tylko z Saville, nic specjalnego, zawodnik z pogranicza ITF i challegerów, zadnych spektakularnych sukcesów mimo już 24 lat. Jego rywal dobrze się czuje w Korei, w zeszłym tygodniu przegrał z dopiero w ½ finału z genialnie grającym Evansem. Prędzej ograł innego brytyjczyka Broady’ego (6-0, 6-0 !!!), Stakhovsky’ego i Krajicka. Aha jeszcze jedno, motywacja po stronie Johna który 2 lata temu przegrał z jutrzejszym rywalem w meczu rozegranym w Tajpej, ale to było dawno i od tego czasu Millman zrobił 3 kroki na przód w swojej karierze. Zreszta forma jest, na pewno będzie tu chciał zajść jak najdalej, bo po długiej przerwie potrzebny jest rytm meczowy, a japończyk nie będzie dla niego przeszkodą.

Ito- Hong 1 @ 1,53 Bet365 ✅
Millman- Sekiguchi 1 @ 1,14 Bet365✅
Ako: 1,75✅✅✅

I ten kupon idzie za naprawdę solidną stawkę…
SUPER :grin::grin:

Ps. Nie odradzam grania Kravchuka, cyz Evansa, bo forme maja, jednak pamiętajcie, że obaj w ostatnich 2 tygodniach zagrali po 10 meczy i w końcu zmęczenie może wyjść…Poza tym Barton a przede wszystkim Zemlja to nie tacy słabi rywale, żeby ich nie ograć… Taka moja mała sugestia…

Dobrze wyczułem Kravchuka i Evansa... ;):cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

dejva199292

Użytkownik
Didier Drogba, co sadzisz o graniu:
Ito T. - Hong S.Ch.-&gt; Ito
Krueger M. - Groth S.-&gt; Groth
Broady L. - Kwon S.W.-&gt; Broady

Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam! ;)
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Didier Drogba, co sadzisz o graniu:
Ito T. - Hong S.Ch.-&gt; Ito
Krueger M. - Groth S.-&gt; Groth
Broady L. - Kwon S.W.-&gt; Broady
Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam! ;)
Ito masz wyżej, Groth pamiętam jak przegrał z Kibi niedawno, ogólnie gościu bez formy i typowy gracz co polega na serwisie, gorszy dzien i po wszystkim, choć jego rywal też bez formy, nie umiem powiedzieć jak będzie, chociaż Groth chyba powinien się ogarnąc. Broady faworyt jasne ale po tym &quot;rowerku&quot; 0-6, 0-6 z Millmanem nie wiem co myśleć, może jakaś kontuzja czy co, ze nawet jednego swojego podania nie ogarnął?
Z tych 3 Ito zdecydowanie do gry, tamtych bym nie ruszal, przynamniej w 1 rundzie ale twoja wola...
 
S 68

skoti96

Użytkownik
No to ja podbijam. Kravchukwydaje się być pewny (1.54 Betsson) przeciwko Bartonowi. 31- letni Rosjanin ostatni w bardzo dobrej formie. W ostatnich 2 challengerach w Azji raz wygrał, a raz przegrał w finale. Gra dość przekonywująco i jeśli nie odstawi maniany to powinien przejść chociaż 1. rundę.. nie dawno pokonał Bartona w 2 setach i liczę, że zrobi to ponownie!
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Heilbronn
Berlocq-Tipsarevic

Dziwi mnie,że jeszcze nikt nie podał typu na &#39;Breloka&#39;.
Problemy Tipsy zaczęły się w październiku 2013 kiedy nabawił się przewlekłej kontuzji pięty(nowotwór,przeszedł operację wycięcia guza).Wrócił na kort dopiero w kwietniu ubiegłego roku i od tamtego czasu zagrał kilkanaście spotkań,wszędzie odpadając albo w 1 albo 2 rundzie.Od września znowu miał kilka miesięcy przerwy.Pojawił się na turnieju w Ostravie 2 tygodnie temu i odpadł w 2 spotkaniu z Czechem Michalicką.
Argentyńczyk świeżo po turnieju we Francji gdzie doszedł do finału.Widziałem jego spotkania ze Zverevem oraz Ymerem i muszę przyznać,że jego gra szczególnie z Niemcem wyglądała bardzo dobrze.
Dziś nie spodziewam się cudów.Tipsa według mnie nie ma większych szans na ugranie chociażby seta w tym spotkaniu.Nie wiem czy Serb będzie w stanie jeszcze wrócić do wielkiego tenisa,jest to mocny psychicznie gracz,więc na pewno nie odpuści.Na dzień dzisiejszy jednak chyba za wcześnie by ugrać coś z tak solidnym zawodnikiem jakim jest Argentyńczyk.
Berloq 1.44 b365
Berloq 2-0 2.00 b365 ✅ 7-5 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1

bartoszokno

Użytkownik
Heilbronn

Laaksonen - Montanes

Montanes lepiej radzi sobie na mączce, jest w lepszej formie (jak przegrywał to z duzo lepszymi przeciwnikami). Jest specjalistą (jak na warunki challengerów) od tej nawierzchni i lubi na niej grać.

Laaksonen grywał w Ameryce na szybszej mączce bez rewelacji, nie jest to jego ulubiona nawierzchnia w przeciwieństwie do Montanesa więc myśle że tutaj gładkie 0-2.

Montanes 1.44 B365
Montanes 2-0 1.90 B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Singlami proponuje :
Barton

Jung

Zemlja.


W kazdym z nich jest ogromne value. Po krotce kazdy :

Barton ma ciekawy serwis, bije dosc mocno, nie grzeszy technika, typ rowniez przeciwko Kravchukowi, jak to na Ruska przystalo po dobrym turnieju musi przyjsc rozluznienie i wlasnie moze to byc w pierwszej rundzie z ostro bijacym Australijczykiem. Stawka 3/10

Reszta krocej :

Czemu Zemlja? Otoz doswiasczony grajek vs &quot;super forma&quot;. Typ przeciwko Evansowi ktory dla mnie jest surowy technicznie, Zemlja umie zmieniac rytm gry, czesto slajsujac, tutaj 2j.

Jung to prezent dla mnie glownie ze wzgl na jednostronnosc Sarkissiana, jesli wchodzi to ok, ale ostatnio nie wchodzi. Dla mnie faworytem Azjata i to na poziomie 1.5 a nie kursu ponad 2.

Stawka 4j.

Pisane z tela, ale typy godne uwagi.

Piękny zysk kurs 3.10, 2.50 i 2.10 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 36

hache

Użytkownik
Siemka ???? co myślicie o meczu Halys-Fratangelo? Kilka dni temu Halys wygrał z nim u niego w USA a teraz staje do pojedynku w swoim kraju oraz po serii zwyciestw a nadal nie jest brzez bukmacherów faworytem. Co o tym powiecie? ????
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Siemka ???? co myślicie o meczu Halys-Fratangelo? Kilka dni temu Halys wygrał z nim u niego w USA a teraz staje do pojedynku w swoim kraju oraz po serii zwyciestw a nadal nie jest brzez bukmacherów faworytem. Co o tym powiecie? ????
Poszedłby tie break w drugą stronę i już by tak różowo nie musiałob być, wtedy był ciekawy kurs, 1.90 już nie.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Właśnie wypatrzyłem ciekawy typ. Mecz już za chwilę, więc trzeba się pośpieszyć. Lamasine z Olivettim zagrają z Fyrstenbergiem i Sitakiem. Francuzi grywają jakiś czas razem, największy sukces to wygrana „czelka” w Quimper z marcu, ale nie spotkali na swojej drodze jakiś solidnych par. Tutaj w Bordeaux pokonali Dutce Silvę i Souze. Ich przeciwnicy to uznani debliści. Fyrstenberg zakończył współpracę z Matkowskim i błąka się grając to z Gonzalezem, to z Rosolem. Z Meksykaninem grał dobrze zwłaszcza na początku roku- wygrane turnieje w Canberre, w Memphis, z Czechem był także półfinał w Sofii. Sitak gra w parze z Danielem i także sukcesyw tym roku- 1 wygrany turniej, 3 półfinały. Teraz grają wspólnie. W 1 rundzie pokonali parę Marray/Shamasdin (dla przykładu to Lamasine/Olivetti z nimi przegrali ponad tydzień temu 2-0). Są tutaj rozstawieni z trójką i dla mnie zdecydowanymi faworytami, doświadczenie i to, że są lepszymi zawodnikami weźmie górę.

Fyrstenberg/Sitak- Lamasine/Olivetti 1 @ 1,44 Bet365 ✅✅✅
na luzie, ze spokojem 2-0, mam nadzieje, że ktoś pograł :grin:;)
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Asia- Day four ????

W Samarkandzie miało mało padać, ale jednak padało więcej…. Jutro ma być w ogóle bez deszczu następny opad dopiero w piątek. Ja poczekam, odpuszczę tam typowanie, bo nie lubię takich dni bez meczy, bo potem tenisiści grają po spotkania na dzień i nie wierze, ze nie ma odpuszczania jak ktoś ma za tydzień ważniejszy turniej…

Gram dubla po raz kolejny z Seulu, tam ma nie padać. Na pierwszy rzut idzie mecz singlowy. Zemlja kontra Jung. Oboje panowie spotkali się w tym roku już 2 razy i w obu przypadkach wygrał Słoweniec w stosunku 2-1. Grega pogrywa nieźle w Azji. Przegrane dwa finały z Berankisem w Gwangju i tydzień później w Nanjing. W Busan porażka w ½ finału z Kravchukiem. W Seulu w pierwszej rundzie Grega ograł zmęczonego już Evansa 6-3, 6-3. Jego rywal odpada w Azji najczęściej w drugiej rundzie. Przegrane z Thompsonem w Nanjing, ze Stakhovskym w Tajpej. Na rozkładzie nie widzę żadnego solidnego grajka. Tutaj w Seulu ograł co prawda Sarkissiana 6-3, 6-2 ale reprezentant USA to tuzów nie należy. W przyszłym tygodniu Jung uda się na turniej do Bangkoku, natomiast Słoweniec powalczy w połowie przyszłego tygodnia w kwalifikacjach do RG, odpuszczania nie będzie i liczę, że wygra lepszy więc na chwile obecną Zemlja.

Do Zemli polecam debelek Groth/Paes. Zwłaszcza Paes to wybitny deblista, może teraz już jest u schyłku swojej kariery, ale to zawsze marka sama w sobie. Z Grothem po raz pierwszy grał już w 2014 roku dochodząc w Waszyngtonie do finału turnieju rangi ATP. W tym roku wspólnie turniej w meksykańskim Leonie i też finał, i także porażka z para Gonzalez/Pavic. W Tajpej wpadka z Ito/Sekiguchi w pierwszej rundzie. W Busan przyszła wreszcie wygrana, może pary były słabe, na uwagę zasługuje zwycięski bój z braćmi Ratiwatana w stosunku 2-1 w finale. W Seulu ograli do tej pory duet Leong/Lee 6-4, 6-2. Przejdźmy do rywali. Gong/Yi mieli udany luty i marzec, wygrane w Kioto i w Zhuhai. Ale też tam nie widzę solidnych rywali, może Bhambri/Myneni zasługują na miano najlepszych z kim wygrali, ale to nie typowi debliści. W kolejnych 5 turniejach aż 4 porażki w pierwszych rundach i to z tzw. „składakami”. W Seulu przegrali passe 5 porażek z rzędu i ograli Sarkissiana ze Smithem, dość szczęśliwie bo 11-9 w super tie-break. Warto wspomnieć, że Groth gra tutaj także w singlu i awansował do ¼ finału, ale ten mecz rozegra dopiero w piątek. Zresztą za tydzień zostaje dalej w Azji więc będzie grał tu na maksa i w singlu i w deblu. Forma po stronie pary australisjko-hinduskiej, liczę, że mocno bity serwis Samuela wspomagany przez Leadera- 9 krotnego mistrza wielko szlemowego załatwi sprawę i spowoduje awans do kolejnego rundy.


Zemlja- Jung 1 @ 1,50 Bet365⛔
Groth/Paes- Gong/Yi 1 @ 1,33 Bet365⛔

Ako: 2,00 ⛔⛔⛔
debel bez komentarza, a Zemlja chyba chciał przegrać, miał juz 4-1 w 3 secie...
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Mało czasu dziś, dopiero co usiadłem na kompie nie mam sił na analizy, ale cos takiego dam:

Millman- Lacko 1 @ 1,50 Bet365 zwrot
Stakhovsky- Lee 1 @ 1,33 Bet365 ✅

Ako: 2,00


Ako: 1,33✅✅
 
Do góry Bottom