>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 20: Bordeaux, Fergana

Status
Zamknięty.
S 212

synpresleja

Użytkownik
kwale w Bordeaux:
Gabashvili-Sousa 2 3.00 b365 ⛔
Rusek na ziemi grać potrafi ,wcale nie mam zamiaru temu zaprzeczać.W tym roku dodatki bilans 6/5 choć z zawodnikami przeciętnymi,a porażki z Merwe,Krawietzem czy Gardem chluby mu napewno nie przynoszą. Portugalczyk rozegrał na mączce znacznie więcej meczy po aż 35 z bilansem 25/10 m.in 2SF i F w Futuresach,teraz próbuje zawojować coś w czelkach i wydaję mi się że z biegiem czasu o nim usłyszymy,porażki z Hajkiem,Kuznetsovem czy Machado to nie powód do wstydu , a raczej bodziec do większej pracy.Gaba przeplata dobre mecze słabymi ,zupełny brak stabilizacji formy i wydaję mi się,że Pedro to wykorzysta.Statystyki serwisowe na podobnym poziomie. Liczba bronionych piłek także. Skąd to 1.36 na Gabe? Ogromne VALUE.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Wie ktoś coś więcej na temat nawierzchni? Będzie tak wolna jak w Rzymie ostatnio na challengerze, czy trochę szybsza?
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Clément, A - De Voest, R 1 1.60 Unibet ✅
Pojedynek dwóch emerytów na francuskiej ziemi.Żabki u siebie zawsze notują lepsze wyniki niż po za granicami,także teren rozgrywania meczu napewno dla Arnauda,podobnie zresztą jak nawierzchnia bo Rik w tym roku jeszcze ziemi nie powąchał. Francuz w tym roku dość mizerne wyniki na ziemie bo dwie porażki w ATP Tour. Od paru lat cyklicznie grywa w Bordeaux,notował tu QF,2R,1R. Wyniki DeVoesta ostatnio pikują w dół-&gt;porażka z Ignatikiem,osiedlowym graczem Lee,Bautistą i Rufinem. Także Clement 4 porażki z rzędu,ale z graczami znacznie wyższego poziomu [poza Evansem] niż ten który prezentuję reprezentant RPA.. Nawierzchnia+teren+słabiutka forma Rika to wszystko inplus dla żaby.Biorę.
Salamanca-Klizan 2 1.50 b365 ✅
Oboje w tym roku notują bdb wyniki ale..Salamanca wygrał czelka na swojej kolumbijskiej ziemi,także tam notował 2x 2R,poza krajem już gorzej,choć kwale przebrnął tracąc tylko jednego seta,co budzi respekt. Klizan natomiast 2 wygrane czelki i 1 finał. Zwycięstwa z Volandrim,Hanescu,Ungurem,Beden czy Schoorelem robią wrażenie większe niż wyniki Carlosa. Tymbardziej ,że forma jest bo w Pradze szło mu świetnie i zatrzymał go dopiero w finale Zeballos.Chłopak ma gaz,do tego Salamnca to strasznie chimerczyny zawodnik ,w 3 ostatnich meczach bronił aż 21bp.Martin powinien spokojnie ograć latynosa.

Zastanawiam się jeszcze poważnie nad kolejną z rzędu porażką Klaasena,tylko te wyniki młodego austriaka Mosera ✅ nie powalają,mało o nim wiem i do końca przekonany nie jestem. Tak samo Brydan Klein ✅,wydaję się dobrym typem,pytanie tylko czy ostatnio nie wyszedł mu mecz i kreczował,czy to coś poważniejszego.Narazie ograniczę się do tych 2 typów z analizą.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Ignatik - Kravchuk 1.9 ⛔
Betsson

Kravchuk rozgrywa swój najgorszy sezon w karierze, nic mu kompletnie nie idzie. Gra mało regularnie, przy sporej liczbie błędów. Ignatik powinien to wykorzystć, rekomenduje się niezłym bilansem w obecnym sezonie 22-11, ostatni turniej udany - pokonał Grotha, De Voesta i porażka z finalistą Millmanem po 3 setowym boju. Ignatik trzyma od początku sezonu dobry poziom i powinien pokonać Kravchuka.
Szanse oceniam na 60%, co daje value = 1,14
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Ignatik - Kravchuk 1.9
Betsson
Kravchuk rozgrywa swój najgorszy sezon w karierze, nic mu kompletnie nie idzie. Gra mało regularnie, przy sporej liczbie błędów. Ignatik powinien to wykorzystć, rekomenduje się niezłym bilansem w obecnym sezonie 22-11, ostatni turniej udany - pokonał Grotha, De Voesta i porażka z finalistą Millmanem po 3 setowym boju. Ignatik trzyma od początku sezonu dobry poziom i powinien pokonać Kravchuka.
Szanse oceniam na 60%, co daje value = 1,14
sorry;) grają na hardzie. już za późno dla mnie..;). do usunięcia.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Matosevic-Ilhan 2,23 bwin
Matosevic wygral 2 dni temu challengera w Atenach na hardzie , w Monachium przebrnal przez kwale i doszedl do 1/4 gdzie ulegl Kohlschreiberowi. w sumie w 13 dni rozegral az 11 spotkan co jest wyczerpujace i sadze ze przyda sie przerwa. do tego podroz z Aten do Francji niby nie meczaca ale zawsze cos. Marinko wirtuozem na ziemii nigdy nie byl, 40 meczy z czego troche ponad polowa wygranych, jak na 400 meczy ktore rozegral to mala ilosc. Ilhan srednio wszedl w sezon, forma przecietna, wygrywa z kelnerami a jak dochodzi do pojedynkow z lepszymi to im ulega. Przegral w Pradze z Zeballosem ktory wygral potem turniej, w Tunezji przegral z Chardym ktory doszedl do finalu wiec patrzac z drugiej strony tragedii tez nie ma. Mozna zauwazyc tez ze Turek ma sposob na Australijczyka bo w 2011 grali ze soba i dwukrotnie wygrywal Ilhan pewnie po 2-0 ( hard Shanghai 6-3 6-0 , clay Paryz 6-2 6-3).
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Goffin-Rosol 1 1,83 Bet365 ⛔

Goffin na clayu dużo słabiej sobie radzi na clayu niż na hardzie czy w hali ale tutaj mączka nieco szybsza niż w Czechach,gdzie ostatnio przegrał po trzy-setówce z Rosolem.Kurs niezły uważam,Rosol zdecydowanie do ogrania przez ostatnio nieźle grającego Belga.Poza tym śniło mi się 7-6 6-4 dla Goffina ????

Clement-De Voest 2 2,25 Bet365 ⛔

Obaj grają siarę ostatnio i po takim kursie aż żal nie spróbować.Dla mnie za Clementem przemawia tylko tyle więcej,że gra u siebie ale De Voest jest głodny zwycięstw i łatwo dla Francuza nie będzie.Value na De Voesta.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Klizan - Salamanca 1,5 ✅

Klizan odzyskał swoją wysoką formę, w zeszłym tygodniu pokazał się z bdb strony. Wątpię by nie dał rady Salamance, który w Europie gra miernie.
Szanse oceniam na 70%, co daje value = 1,05
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Clement-De Voest 2 2,25 Bet365
Obaj grają siarę ostatnio i po takim kursie aż żal nie spróbować.Dla mnie za Clementem przemawia tylko tyle więcej,że gra u siebie ale De Voest jest głodny zwycięstw i łatwo dla Francuza nie będzie.Value na De Voesta.
Widziałeś ostatnio Rika, on jest głodny zwycięstw? chyba odpoczynku.
Jego gra wygląda słabo,ta porażka z Lee mówi sama za siebie. W tamtym roku gdy forma była wyższa na clayu ograł jedynie Kleca i Collariniego. Ja nie widzę żadnych przesłanek za Rikiem.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Fergana

16.05.2012 (7:00) Denys Molchanov - Daniyar Duldaev 1 1.15 (toto-mix) 7:6 6:1

Młody zawdonik z Kirgistanu, urodzony w 1992 roku - Daniyar Duldaev przeszedł pierwszą rundę i to są jego możliwości. Kirgiz w pierwszej rundzie wygrał z Uzbekiem Ikramovem 3:6 6:3 6:4. W rankingu ATP, aktualizowanym wczoraj Duldaev zajmuje 1158 miejsce.
Najbliższy rywal Kirgiza to urodzony w Mołdawii Ukrainiec Denys Molchanov, obecnie a ATP jest 249. W pierwszej rundzie spacerek Molchanova 6:1 6:2 z Uzbekiem Shofayzievem. Molchanov grał już na Duldaeva, 10.08.2011 wygrał 7:5 6:2 w ITFie w Astanie. Tutaj będzie podobnie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wszędzie w ofertach pozostały tylko 4 mecze dziwne, to co pograłem też nie ma ale może przywrócą
Zeballos jak jest w formie to jest to zawodnik na turnieje ATP a właśnie w takiej jest, Phau na ziemi traci wszystkie swoje atuty, jedynie tyle co wybiegany jest.
Ilhan średnie wyniki ale gra z Matosevicem który na clayu mizernie sie porusza, w dodatku moze byc zmeczony 11 meczy w dwa tygodnie
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Serra-Matosevic 1 2.25 b365 ⛔
Francuz dostał od organizatorów dziką kartę,nie ma się co dziwić gdyż właśnie na tych kortach uczył się grać w tenisie,od 2 lat prezentuję się w Bordeaux bdb,w &#39;10 dotarł do półfinału,a rok później ukończył turniej w ćwierćfinale. W tym roku na clayu 4/3 ,a porażki z Hajkiem czy Zeballosem wstydu nie przynoszą.W 1R rundzie pokonał rozstawionego z [3] Paire,który w tym sezonie ma wysoką formę. Serwis w tym spotkaniu na solidnym 69% podaniu. Marinko na clayu ma także niezły jak na niego bilans 6/3 ograł m.in Kukushina i Faraha,choć w latach poprzednich na tej nawierzchni cieniował .Matosevic rozegrał w ciągu 6dni-5 spotkań,a jutrzejsze będzie kolejnym.Napewno wyjdzie zmęczenie,dodając do tego niezły mecz Serry i to że zawsze on tu pogrywa sobie bardzo solidnie wychodzi mi na żabę.Biorę.
edit:brak słów co do tego wyniku,żeby ugrać 1 gema z Marinko na ziemi..wstyd.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Fergana
Ledovskih-Minar 1 2.10 betcity ✅
Zacznijmy od ruskiego który przebijał się tu przez kwale ,wygrał 2x po 2-0 broniąc jedynie 3bp,w 1r trafił na potrafiącego grać dobrze Marchenke i wygrał 6362 nie broniąc ani jedniej piłki na przełamanie,dodając do tego iż na hardzie w każdym roku idzie mu najlepiej i widać ,że w tym turnieju mu idzie i zależy[mógł puścić mecz w kwalach;)] typ wygląda dobrze.Rywal w tym roku na hardzie 6-0,tylko że z zawodników z pierwszej 500 rankigu ATP jest jedynie Mecir. W pierwszej rundzie ograł grającego ostatnio poniżej swojego poziomu Wanga gdzie notując 5df przy 3 asach,bronił aż 12BP. Jeśli jutro obaj utrzymają poziom z tego turnieju ,górą będzie rusek.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gabashvilli-Clement 1 1,55 Bwin zwrot Clement walkowerem
Gaba we wtorek po dwóch tie-breakch ograł innego Francuza Rogera-Vasselina,rywala,który wydaje się być trudniejszy niż Clement i Francuza jutro w ogóle nie widze.Clement bez formy,wystarczy spojrzeć na jego ostatnie mecze a to,że ograł De Voesta świadczy o tym tylko,że reprezentant Afryki jest w beznadziejnej formie ale to wiadomo nie od wtorku.Nawet ściany nie pomogą Clementowi w wygraniu tego spotkania,Rosjanin wydaje się w lepszej formie i czas by pokonać kolejną francuską przeszkodzę w drabince turniejowej.
 
B 0

bonze

Użytkownik
Nikolaus Moser - Amir Weintraub 2 1,37 Tobet
Gram tutaj na zawodnika z Izraela dla mnie posiada większe umiejętności oglądałem go parę razy i w pamięci mnie zapadło to że posiada bardzo fajny bh i return , nie najgorzej gra pod siatką co z przyzwoitym serwisem daje sporo punktów. W tym roku gra na swoje możliwości dość dobrze 1/4 w Busan i w Pingguo, wygrana w DC przegrywał z lepszymi od siebie zawodnikami jak Ito Lu czy Gil.
Austriaka widziałem raz grę opiera na serwisie, jest dobrym deblistą w 2011 wygrał US Open juniorski w deblu, ostatnio staną w rozwoju bo w 2010 roku osiągał lepsze wyniki potrafił pokonywać Dancevicia a teraz oprócz poprzedniego turnieju gdzie doszedl do 2 rundy zawodzi.
Konstantin Kravchuk - Brydan Klein 1 1,42 tobet
Konstantin Kravchuk - Brydan Klein H(0 - 3.5) 1 1,85
Gram Rosjanina który po pokonaniu Ignatika powinien pójść dalej w tym turnieju ostatnio sporo przegrywał i po paru tygodniowej przerwie wrócił, zawodnik grający tylko na szybszych nawierzchniach jego atutem jest serwis i dobra gra pod siatką. Klein słabe poruszanie po korcie słaba defensywa ma spore problemy z zawodnikami ofensywnymi łatwo go pogonić po korcie przez co się szybko gubi w defensywie, dla Rosjanina będzie to woda na młyn h2h 1/0 dla Kravchuk.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Fergana
Kirilov-Ghedin 1 1.66 b365 ✅
Rusek w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze,choć bilans 6/3 nabity w turniejach słabo obsadzonych tak jak i ten w Ferganie. Jest to chyba ulubiony turniej w cyklu tego gracza bo w 09&#39; uzyskał tu 1/2,w 10&#39; wygrał,rok temu odpadł w 2R. Jak narazie idzie mu bdb. W 1R ograł innego sowiete Gasparyana którego spakował w 37min tracąc przy swoim podaniu ledwie 3pkt w meczu, w 2R trafił na Vardhan który jakość i siłe serwisu do włocha ma podobną,ograł go po 3 setach broniąc tylko 4bp. Rywal w 1R męczył się z Uzakovem[1533 miejsce w rankingu]gdzie mimo 14asów i niskiej klasie rywala,bronił 4bp. W 2R ograł &quot;niespodziewanie&quot; Chiudinelliego także w 3 setach gdzie bronił aż 11piłek z czego dał się aż 7 razy przełamać..dlaczego zatem wygrał..hmmm po 1 i najważniejsze szwajcar od nowego tygodnia zaczyna kwale do Rollanda i pewnie bardziej mu zależało na gzre we Francjia,a kawał do przejechania jest,po 2 fatalnie działał mu jego główny atut-serwis,to wszystko bardziej pokazuję że to szwajcar bardziej przegrał to spotkanie przegrał niż wygrał je włoch.Dodając do tego że Ghedin swój bilans także nabijał głównie we Futursach,pokazuję że faworyt jest tylko jeden-Ruski.
Bordeaux
Matosevic-Bautista 2 1.85 Unibet ✅
Dobra dość tych żartów z Marinko,zawodników który w ciągu 9 lat rozgrywa na clayu 66 spotkań,miałby pokonać Bautistę? NIE MA TAKIEJ OPCJI. To że ograł Ilhana,który z formą jest na bakier jestem w stanie zrozumieć,ale co stało się z Serrą 6061 to jest pogrom,nie wiem czy francuz za mocno zabalował czy chciał dorobić u buka,ale zupełny brak walki, 0pkt zdobytych z 2 serwisu to kpina. Czy Marinko zatem jest takim katem na ziemi? Zobaczymy jutro bo rywal ze znacznie innej półki niż Ci których w tym roku ograł kangur[prócz Kukushina].Zobaczmy na wyniki Bautisty: w tym roku 11/4,wygrany turniej w Rzymie,tutaj także idzie mu bdb,najpierw zjadł w 1h Roberta[6363],w 2R ograł będącego w wysokiej formie Zeballosa z którym bronił ledwie 2piłek na przełamanie.Gdyby ten mecz był przed wynikiem z Serrą,kurs na Roberto oscylował by w granicach 1.35. Ja tu widzę spore value, bukmacherzy zostali oczarowani wczorajszym wynikiem i popełniają tu spory błąd,liczę że po 1h20min będzie po zabawie na korzyść hiszpana.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Martin Klizan - Roberto Bautista-Agut
Typ: 2
Kurs: 1.80
To jest według mnie zdecydowanie mecz dnia w jutrzejszych Challengerach. Zmierzą się dwaj &quot;clayowcy&quot;, dwaj w niezłej formie. Ja jednak stawiam na tego drugiego, który ostatnio bardzo mnie zaskakuje swoją grą i wynikami. Bautista zdążył w ostatnich tygodniach pokonać dwa razy będącego w bardzo dobrej formie zawodnika, który spokojnie nadaje się na ATP tour - Zeballosa, pokonał pewnie Matosevica, Lajovica czy Machado oraz Phau na smerfowej nawierzchni w Madrycie. Być może znowu Pan Maciek znowu mnie wyśmieje, ale podam argument kolosalnego zmęczenia Klizana. Zagrał w ciągu dziesięciu dni osiem meczów. Jutro będzie jedenasty dzień i dziewiąty mecz. Ostatnie dwa mecze dość długie, z Zoppem prawie 3 godziny, z Chardym dwie godziny i kwadrans. Widać, że ta gra jest coraz dłuższa i męcząca, podania nie są wygrywane w pełni łatwo, Bautista powinien to wykorzystać. Stawiam dzisiaj mocno na Bautistę, jutro może kurs spaść jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Klizan-Gabashvilli 1 1,61

Słowak niewątpliwie w formie,tydzień temu przegrał finał challengera w Pradze ale dzisiaj mocno wątpie by się to powtórzyło.W stolicy Czech przegrał po zaciętym,trzy setowym boju z Zeballosem,który rozegrał niezłe spotkanie,psychika troche zawiodła Klizana (po pierwszym pewnie wygranym secie) ale dzisiaj to nie ma prawa się powtórzyć.Gabashvilli rozgrywa niezły turniej ale Klizan naprawdę gra dobrze i tutaj upatruje jego zwycięstwa bo jak dzisiaj przegra to z pewnością odbije się na jego psychice w następnych meczach a przede wszystkim w finałach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom