>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 21: Alessandria

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Frederik Nielsen - Matteo Viola
typ: 2 kurs: 1,72 tobet

Szczerze zdziwił mnie ten kurs. Viola to typowy włoski defensor , biega do każdej piłki, z tego co wiem drugi serwis rywala potrafi zaatakować mocniej. Na włoskie korty pasuje najbardziej.
Nielsen na clayu przegrywa prawie z każdym z wyjątkiem szybszych kortów w Danii, w tym roku trochę poprawił bilans widzę ,ale rywale których pokonał nie robią na nikim wrażenia (Machado bez formy czy Lojda na szybszych kortach w Paryżu). Nielsen to głównie serwis, który tutaj mu niestety nie pomoże.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Frederik Nielsen - Matteo Viola
typ: 2 kurs: 1,72 tobet

Szczerze zdziwił mnie ten kurs. Viola to typowy włoski defensor , biega do każdej piłki, z tego co wiem drugi serwis rywala potrafi zaatakować mocniej. Na włoskie korty pasuje najbardziej.
Nielsen na clayu przegrywa prawie z każdym z wyjątkiem szybszych kortów w Danii, w tym roku trochę poprawił bilans widzę ,ale rywale których pokonał nie robią na nikim wrażenia (Machado bez formy czy Lojda na szybszych kortach w Paryżu). Nielsen to głównie serwis, który tutaj mu niestety nie pomoże.
http://forum.bukmacherskie.com/f155/relacje-ze-spotkan-i-turniejow-tenisowych-26661-16.html

Proponuję zapoznać się z opisem meczu Violi z pierwszej rundy. Jeśliby tak zreasumować to taki kurs wcale nie dziwi. W sumie jak sprawdzam ostatnie wyniki obu graczy, to żaden z nich formą nie grzeszy. Viola ostatni dobry wynik uzyskał marcu, gdzie doszedł nawet do finału challengera, ale jak widać był to jednorazowy wybryk. W następnym turnieju przegrał na ziemi, również we Włoszech, ze Smethurst&#39;em, co oczywiście nie jest zbyt chwalebnym wyczynem. Z drugiej strony Nielsen łatwo przeszedł pierwszą rundę, a jak widać gracze opierający się na serwisie również dają radę na mączce ostatnimi czasy. W sumie jeśli chodzi o ten mecz to jestem rozdarty, więc nie zdecyduje się typować. Wpis tylko gwoli lekkiego sprostowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Mogliście wcześniej to napisać bo już zagrane.Dzisiaj już 800zł przegrałem i jak ten kupon wejdzie to ewidentnie rezygnuje z bukmacherki.Widziałem 1 set Violi z Haider-Maurerer i on tylko przebijał a serwis to juniorzy mają lepsi.Czasami udawało mu się skończyć oburęcznym backhandem po skosie.Jeśli Duńczyk przegra z takim zawodnikiem to będzie dla mnie naprawde ostatnią miernotą.Widze że mecz przełożyli i będzie dopiero gdzieś około 21:30 więc niezbyt dobrze.Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
serwis na maczce nie gra a duczyk za bardzo maczki nie lubi
jak dlamnie wygra Viola po pierwsze gra u siebie po drugie nie jest w gorszej formie niz duczyk
Widziałem mecz Violi wygrany z Paire i begał jak szalony serwis fakt słaby ale nie samym serwisem sie
wygrywa.
Nie postawił bym jednak duzych pieniedzy na ten mecz pograłem za drobne 50 zyla +mecze z kosza
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
serwis na maczce nie gra a duczyk za bardzo maczki nie lubi
jak dlamnie wygra Viola po pierwsze gra u siebie po drugie nie jest w gorszej formie niz duczyk
Widziałem mecz Violi wygrany z Paire i begał jak szalony serwis fakt słaby ale nie samym serwisem sie
wygrywa.
Nie postawił bym jednak duzych pieniedzy na ten mecz pograłem za drobne 50 zyla +mecze z kosza
Ciekawy był ten mecz Nielsena z Trevisanem w 1 rundzie...Duńczyk miał 14 bp a wykorzystał tylko 3.Włoch 0/1.Nielsen tylko 1 as serwisowy a Viola dość dobrze reaguje na serwis więc będzie ciężko jakimiś cepami skończyć akcje czy pobiec do siatki.Jednak ten Włoch jest taki słaby że powinien to przegrać ale niczego nie można być pewnym grając z nim mając np.5:4 i serwis to już pokazał Schoorel że potrafi dać się złamać Violi do 0 czy 15.Viola dzięki temu swojemu słabemu serwisowi może nawet zdobywać więcej punktów od Duńczyka w tym elemencie...Mam nadzieje że Frederik pokaże klase...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
o dziwo Nielsen przebija wszystko a Viola wali auty gorzej niż amator czasem, oby ogarnął 2 seta

edit: jednak nie, będzie przeciw komu grać w nast. rundzie
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wczoraj pisalam, ze Viola to jest totalne beztalencia. On prezentuje poziom ITf. 0-2 u siebie na cegle z Nielsenem to mowi wszystko. Dunczyk nawet nie serwuje jakos super mocno, sam fh mu wystarcza atutow nie ma prawie wogole a Viola oddaje mu punkt za punktem. Jutro Nielsen out a Viole smialo non stop grajcie przeciw. Szczegolnie na hardzie ale jak widac nawet na cegle nie jest w stanie zblizyc sie do poziomu slabego Nielsena.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Wczoraj pisalam, ze Viola to jest totalne beztalencia. On prezentuje poziom ITf. 0-2 u siebie na cegle z Nielsenem to mowi wszystko. Dunczyk nawet nie serwuje jakos super mocno, sam fh mu wystarcza atutow nie ma prawie wogole a Viola oddaje mu punkt za punktem. Jutro Nielsen out a Viole smialo non stop grajcie przeciw. Szczegolnie na hardzie ale jak widac nawet na cegle nie jest w stanie zblizyc sie do poziomu slabego Nielsena.
przejechałem sie na tym meczu grałem Viole koles miał 3:1 Nielsena i przegrywa seta do 4.Drugi set prowadzi 4:2 ale zaraz Nielsen go łamie do 15 i póżniej 5:5 Nielsen łamie go do 15 i przy stanie 6:5 dla dunczyka Viola ma 2 razy szanse na przełamanie i doprowadzenie do remisu.
Omijam kolesia szerokim łukiem albo bede stawiał przeciw
dzisiaj jak zwykle po jednym meczu na 2 kuponach : własnie Viola i Martines Sanches
masakra
ps:jakim cudem Souza przegrał z nim mecz przecież był ostatnio w dobrej formie (zagrzeb finał)
wałki wałki i jeszcze raz wałki
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Faktycznie to był mecz dwóch cieniasów. O ile Nielsen zrobił przynajmniej kilka ładnych winnersów, to viola to już tragedia ogólnie. Faktycznie słaby z tego Włocha przebijak. Był moment, że trochę przyspieszył, to miał Nielsena na widelcu, ale co z tego jak to tylko chwilowe porywy. Nielsen zagra z Luczakiem w następnej rundzie.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Wczoraj pisalam, ze Viola to jest totalne beztalencia. On prezentuje poziom ITf. 0-2 u siebie na cegle z Nielsenem to mowi wszystko. Dunczyk nawet nie serwuje jakos super mocno, sam fh mu wystarcza atutow nie ma prawie wogole a Viola oddaje mu punkt za punktem. Jutro Nielsen out a Viole smialo non stop grajcie przeciw. Szczegolnie na hardzie ale jak widac nawet na cegle nie jest w stanie zblizyc sie do poziomu slabego Nielsena.
Nielsen prawie żadnych punktów serwisem nie zdobywał.Viola w 2 secie starał się trochę więcej ryzykować tak na dobrą sprawe to miał już 4:2 15-0 i dał się połamać robiąc 2 df.Włoch nie ma żadnych atutów poza regularnością ewentualnie ten słaby serwis może być jego atutem bo rywale będą ryzykować ostry return.Tak na dobrą sprawe to nie wiem jak Nielsen obronił te 3 bp przy 6:5.Włoch na szczęście pomagał jak mógł Duńczykowi:grin:.Jutro jak Nadal nie rozjedzie Andujara to do kasy.Jeszcze pół godziny temu postawiłem zakład za 300zł na live(wygrany) i będe dosłownie na 0 jak Andujar te 7 gemów ugra(i wtedy kończe z grą u buka bo już za dużo ostatnio przegrywałem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Di Mauro - Bemelmans @ 1.40 8/10 ⛔ 46 46
Kolejne przyśpieszenie kortów na RG jak i nowe piłki mogły zdeprymować Włocha który ze swoim stylem nie wpasował się i odpadł w ostatniej rundzie kwalifikacji do głównego turnieju i wrócił na ciułanie punktów na challengerach.
Ruben najczęściej skipuje sezon na mączce lecz gdy mozna zagrać na Szlemie czemu nie, mysle ze przelotowo gra w Alessandrii bo wolne nawierzchnie to nie są jego ulubione nawierzchnie pod jego gre pasuje najlepiej szybka hala i grass.
Di Mauro dobry sezon mógłby być lepszy, ale i tak jest nieźle i teraz kiedy większość będzie myślała powoli już o sezonie trawiastym Włoch będzie dalej podróżował i łapał punkty na kortach ziemnych, bo z jego południowym stylem bycie człowiekiem ścianą na challengerach pasuję mu i nie sądzę byśmy zobaczyli go jakoś szybko na turniejach o innych nawierzchniach niż mączka.
Bemelmans lubi szybką grę im bardziej zmusza ktoś go do gry kombinatorskiej i wolnej tym gorzej dla niego, a jeśli na przeciwko będzie taka ściana jak Włoch to nie wiem czy Belg będzie tutaj gościł dalej, a przecież czeka go turniej w Nottingham i chyba on już sam widzi siebie jak strzela bomby serwisowe, returny gasi jedną lub drugą poprawką czy zmusza rywali swoim świetnym leworęcznym fh do kapitulacji.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Te korty nie sa jakies ultra wolne jak ktos ma duzy sily w lapach to sobie poradzi malo kto tu nadaza za bombami a raczej nikt. Tylko, ze akurat Nielsen poza JEDNYM elementem w grze czyli mocnym fh nie ma nic na poziomie nawet srednim. Spodziewalam sie przynajmniej serwisu ostrego a tu nawet zaskoczyl na minus. Drabinke mial idealna wiec gra dalej, Trevisan oraz Viola. Dwoch miejscowych kelnerow. Problem polega na tym, ze ja nie widzialam Luczaka juz kilka miesiecy a on potrafi ostro zdolowac i zagrac tak, ze przegra nawet z juniorem z Madagaskaru takze stawka bez szalenstwa. Dwa mecze same 3 setowki a rywale nie za mocni wiec to nie wyglada za dobrze. 1,44 3/10
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Właśnie te korty jak na włoskie są dość szybkie.
Carreno-Busta @ 1,95 tobet ✅
Gra ofensywnie, serwis posiada w formie jest. Brzezicki zwykły przebijacz, biega do każdej piłki , z Chilijczykiem to predzej tamten drugi przegrał, bo Brzezicki nie postraszył ani serwisem ani skrótami, jedynie to przebijał piłke czekajac na bład rywala oraz mijał go gdy ten nie umiejetnie poszedł do siatki.
Bagnisa niestety nie widziałem ale zdziwiła mnie jego łatwa wygrana nad Austriakiem, dlatego nie będe grac na Belga.
Luczak sadzac po wynikach to w dołku formy nie jest i wystarczy to na pokonanie Nielsena.
Bautista-Agut @ 2,55 tobet ✅
Junqueira powinnien wczoraj odpasc, tylko Korolev jakas kontuzje chyba doznał, brał medicala jednak miał kilka piłek na bp 5-5* i dogranie seta i meczu, jednak go przegrał i pozniej kontuzja + goraca glowa pozwoliły ugrac 1 gema. Diego bardzo regularny, słaby serwis i zero uderzen koncowych. Hiszpana nie widziałem ale pozostawieni rywale w polu robią na mnie wieksze wrazenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bautista bardzo ofensywny a tu sie oplaca samemu narzucac styl gry. Nawet w tragicznym meczu Viola - Nielsen ktory zagral pierwszy ofesywna pilke z fh to praktycznie mial punkt w kieszeni. Carreno tez dosc ofensywny jakas nowa fala Hiszpanow co to wola harda od cegly, Agut juz troche gra Carreno to odkrycie w sumie tego sezonu i zibera bardzo pozytywne oceny.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Oglądałem zwycięski mecz Bautisty i muszę powiedzieć, że chłopak grał chyba swój życiowy tenis. Wszystko mu wchodziło, zwłaszcza w drugim secie. UE można policzyć na palcach jednej ręki w przypadku drugiego seta. Zagrał masę pięknych drop-shotów. Cały czas w uderzeniu, a przy tym nie podpala się w wymianach. Na prawdę dziś miał typowy dzień konia. Ogólnie jego ofensywny styl gry bardzo przypadł mi do gustu. Zrobił masę pięknych winnersów, wszystko wchodziło jak w masło. Ładnie rozrzucał przeciwnika po korcie. Na prawdę ciężko obejrzeć taki ładny kawałek tenisa na poziomie challengerów. Jeśli utrzyma formę, to spokojnie może myśleć o wygranej. Faktycznie trzeba przyznać, że korty, jak na Włochy są szybkie, co jest niesamowitym handicapem dla stylu jaki Bautista prezentuje. Widziałem go pierwszy raz w akcji i mam nadzieję, że jeszcze w takiej dyspozycji go zobaczę.

Szkoda, że nie było streamu do meczu Bagnisa, bo on właśnie czeka na Bautiste w półfinale. W każdym razie chętnie postawię kasę na Bautiste w następnej rundzie, o ile buki nie przesadzą z kursami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom