>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 22: Vicenza

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Vicenza, Włochy
Data rozgrywania: 28.05.2018 - 03.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Marton Fucsovics
Zwycięzcy debla 2017: Gero Kretschmer/Alexander Satschko
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Vicenza (Włochy), ziemna
Godzina: 17:05
Spotkanie: Jason Murray Kubler - Miomir Kecmanovic
Typ: 2
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obaj pożegnali się z Roland Garros w kwalifikacjach do turnieju głównego i przybyli na ten challanger do Vicenzy.
Na cegle Kecmanovic powinien sobie poradzić z tym rywalem. Dla Kublera będzie to dopiero drugie spotkanie na mączce w tym roku. Pierwsze zagrał właśnie we wspomnianych kwalifikacjach French Open z Portugalczykiem Oliveirą, który nie dał mu szans wygrywając pewnie 2-0 (6-2 , 7-5). Ja osobiście Kecmanovicia cenię dużo wyżej niż Oliveirę a więc dla mnie tym bardziej powinien wygrać z Kublerem. Jason woli korty twarde i na mączce rzadko kiedy się pojawia a jak już się pojawi, no to nic wielkiego na niej nie ugrywa. Miomir to młody gracz ale o bardzo dużym talencie. Pisałem już przy okazji, któregoś z jego meczy, że bardzo fajnie ten chłopak się zapowiada, bo na korcie gra bardzo inteligentnie i fajnie kątowo posyła piłki. Potrafi pogonić po korcie rywala i jeżeli nadal będzie się tak rozwijał jak rozwija to myślę, że kiedyś będzie graczem z topu. Ja go bardzo cenię i wierzę, że jego umiejętności mocno się rozwiną a on sam wystrzeli jak z procy. Tutaj stawiam na jego zwycięstwo, bo z takim graczem na cegle jak Kubler powinien sobie poradzić.
✅ 1-2 (6-1 , 2-6 , 6-7)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom